'Renard op dreef: volgend transfertarget Anderlecht bekend'

door
'Renard op dreef: volgend transfertarget Anderlecht bekend'

Anderlecht gaat straks een drukke zomer tegemoet, en dus speurt Olivier Renard nu al volop naar vers bloed. Zoals verwacht blijken de Brusselaars vooral op zoek naar jonge talenten, die op termijn behalve op sportief vlak ook op financieel gebied hopelijk een meerwaarde kunnen opleveren.

Diep in de punt zou Paars-Wit bijvoorbeeld een oogje hebben laten vallen op Mihajlo Cvetkovic, een pas 18-jarige Serviër die momenteel in eigen land het mooie weer maakt bij FC Cukaricki. Hoewel de spits er zijn laatste contractjaar ingaat zou hij nog een slordige drie à vier miljoen moeten kosten.

LEES OOK: De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Renard shopt in Afrika

Hoewel hij gezien zijn jonge leeftijd nog geen afgewerkt product is lijkt het dan ook de bedoeling dat Cvetkovic een directe inzetbare versterking wordt. Daarnaast heeft Renard evenwel nog een paar ruwe diamanten op het oog die wellicht eerst nog wat ervaring zullen opdoen bij de RSCA Futures.

Tenslotte lijkt een kwaliteitsinjectie ook daar geen overbodige luxe. Na de komst van Enzo Sternal, Ibrahim Kanaté en Elyess Dao in januari blijkt het vizier wat dat betreft vooral op Afrika gericht. De voorbije weken deden circuleerden tal van Afrikaanse tieners in de wandelgangen van het Lotto Park.

Tounkara naar RSCA?

Aan dat lijstje mag volgens AfricaFoot nu ook Issa Tounkara worden toegevoegd. De pas 16-jarige Malinees werd opgeleid bij de Académie des Etoiles du Mandé en maakt in zijn leeftijdscategorie indruk als aanvoerder en controleur op het middenveld. Prestaties die dus niet onopgemerkt voorbijgaan.

Tounkara zou namelijk tevens op de radar staan van zowel Olympique Lyon, Fenerbahçe, Villareal als FC Midtjylland. Aan gegadigden geen gebrek dus. Benieuwd of Renard erin zal slagen om hen stuk voor stuk af te troeven in de jacht op het gegeerde goudhaantje. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

Slimme strategie van Renard?

Meest recent

Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

252
252
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

92
92
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

14
14
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

68
68
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

57
57
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

72
72
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

282
282
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

43
43
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

426
426
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

266
266
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

363
363
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

28
28
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

35
35
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

70
70
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

93
93
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

123
123
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

74
74
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

458
458
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

169
169
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

341
341
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

132
132
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

487
487
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

300
300
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

246
246
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

191
191

Meer sportnieuws