'Renard op dreef: volgend transfertarget Anderlecht bekend'

door
'Renard op dreef: volgend transfertarget Anderlecht bekend'

Anderlecht gaat straks een drukke zomer tegemoet, en dus speurt Olivier Renard nu al volop naar vers bloed. Zoals verwacht blijken de Brusselaars vooral op zoek naar jonge talenten, die op termijn behalve op sportief vlak ook op financieel gebied hopelijk een meerwaarde kunnen opleveren.

Diep in de punt zou Paars-Wit bijvoorbeeld een oogje hebben laten vallen op Mihajlo Cvetkovic, een pas 18-jarige Serviër die momenteel in eigen land het mooie weer maakt bij FC Cukaricki. Hoewel de spits er zijn laatste contractjaar ingaat zou hij nog een slordige drie à vier miljoen moeten kosten.

LEES OOK: 'Renard-aankoop in lastig parket bij Anderlecht'

Renard shopt in Afrika

Hoewel hij gezien zijn jonge leeftijd nog geen afgewerkt product is lijkt het dan ook de bedoeling dat Cvetkovic een directe inzetbare versterking wordt. Daarnaast heeft Renard evenwel nog een paar ruwe diamanten op het oog die wellicht eerst nog wat ervaring zullen opdoen bij de RSCA Futures.

Tenslotte lijkt een kwaliteitsinjectie ook daar geen overbodige luxe. Na de komst van Enzo Sternal, Ibrahim Kanaté en Elyess Dao in januari blijkt het vizier wat dat betreft vooral op Afrika gericht. De voorbije weken deden circuleerden tal van Afrikaanse tieners in de wandelgangen van het Lotto Park.

Tounkara naar RSCA?

Aan dat lijstje mag volgens AfricaFoot nu ook Issa Tounkara worden toegevoegd. De pas 16-jarige Malinees werd opgeleid bij de Académie des Etoiles du Mandé en maakt in zijn leeftijdscategorie indruk als aanvoerder en controleur op het middenveld. Prestaties die dus niet onopgemerkt voorbijgaan.

Tounkara zou namelijk tevens op de radar staan van zowel Olympique Lyon, Fenerbahçe, Villareal als FC Midtjylland. Aan gegadigden geen gebrek dus. Benieuwd of Renard erin zal slagen om hen stuk voor stuk af te troeven in de jacht op het gegeerde goudhaantje. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

Slimme strategie van Renard?

Meest recent

'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

95
95
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

31
31
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

188
188
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

63
63
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

127
127
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

109
109
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

14
14
‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

95
95
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

286
286
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

115
115
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

509
509
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

172
172
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

178
178
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

210
210
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

127
127
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

307
307
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

198
198
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

247
247
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

361
361
‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

252
252
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

429
429
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

181
181
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

194
194
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

120
120
Anderlecht jubelt: geweldig duo sust supporters

Een tijdje geleden lag Besnik Hasi nog zwaar onder vuur bij RSC Anderlecht, maar door de sterke ...

257
257

Meer sportnieuws