'Renard op dreef: volgend transfertarget Anderlecht bekend'

462
'Renard op dreef: volgend transfertarget Anderlecht bekend'

Anderlecht gaat straks een drukke zomer tegemoet, en dus speurt Olivier Renard nu al volop naar vers bloed. Zoals verwacht blijken de Brusselaars vooral op zoek naar jonge talenten, die op termijn behalve op sportief vlak ook op financieel gebied hopelijk een meerwaarde kunnen opleveren.

Diep in de punt zou Paars-Wit bijvoorbeeld een oogje hebben laten vallen op Mihajlo Cvetkovic, een pas 18-jarige Serviër die momenteel in eigen land het mooie weer maakt bij FC Cukaricki. Hoewel de spits er zijn laatste contractjaar ingaat zou hij nog een slordige drie à vier miljoen moeten kosten.

LEES OOK: Bruno blijft puzzelen: nieuw spitsenduo Anderlecht?

Renard shopt in Afrika

Hoewel hij gezien zijn jonge leeftijd nog geen afgewerkt product is lijkt het dan ook de bedoeling dat Cvetkovic een directe inzetbare versterking wordt. Daarnaast heeft Renard evenwel nog een paar ruwe diamanten op het oog die wellicht eerst nog wat ervaring zullen opdoen bij de RSCA Futures.

Tenslotte lijkt een kwaliteitsinjectie ook daar geen overbodige luxe. Na de komst van Enzo Sternal, Ibrahim Kanaté en Elyess Dao in januari blijkt het vizier wat dat betreft vooral op Afrika gericht. De voorbije weken deden circuleerden tal van Afrikaanse tieners in de wandelgangen van het Lotto Park.

Tounkara naar RSCA?

Aan dat lijstje mag volgens AfricaFoot nu ook Issa Tounkara worden toegevoegd. De pas 16-jarige Malinees werd opgeleid bij de Académie des Etoiles du Mandé en maakt in zijn leeftijdscategorie indruk als aanvoerder en controleur op het middenveld. Prestaties die dus niet onopgemerkt voorbijgaan.

Tounkara zou namelijk tevens op de radar staan van zowel Olympique Lyon, Fenerbahçe, Villareal als FC Midtjylland. Aan gegadigden geen gebrek dus. Benieuwd of Renard erin zal slagen om hen stuk voor stuk af te troeven in de jacht op het gegeerde goudhaantje. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

Slimme strategie van Renard?

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

40
40
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

159
159
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

121
121
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

149
149
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

36
36
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

205
205
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

76
76
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

29
29
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

25
25
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

26
26
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

27
27
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

91
91
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

82
82
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

52
52
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

30
30
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

25
25
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

33
33
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

123
123
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

46
46
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

253
253
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

107
107
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

211
211
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

83
83
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

76
76

Meer sportnieuws