'Hayen houdt adem in: mokerslag voor Club Brugge?'

1222
'Hayen houdt adem in: mokerslag voor Club Brugge?'

KRC Genk bleef woensdag steken op een gelijkspel tegen Antwerp, en dus kunnen zowel Club Brugge als Union straks een gouden zaak doen in de titelrace. Hoogspanning dus in Jan Breydel, waar Nicky Hayen mogelijk wel wat moet sleutelen aan zijn typeploeg.

Net zoals Bjorn Meijer is Simon Mignolet alvast van de partij. De doelman geraakte tijdig opgelapt nadat hij vorig weekend de strijd tegen AA Gent halfweg al moest staken en zal wellicht dus gewoon opnieuw zijn vaste plaats tussen de palen innemen. Diep in de punt kan Hayen daarentegen geen beroep doen op Gustaf Nilsson.

LEES OOK: Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Zorgen om Jutglà?

De spits viel zondag reeds tijdens de opwarming uit. Op zich geen onoverkomelijk probleem, want met twee doelpunten kreeg en greep Romeo Vermant zijn kans. Nochtans had Hayen er ook voor kunnen opteren om Chemsdine Talbi nog eens een basisplaats te gunnen en Ferran Jutlgà opnieuw naar het centrum te verhuizen.

Al verkoos de coach er dus voor om niet te veel te wijzigen aan het succesrecept van de voorbije weken. Misschien ziet hij zich daar straks echter toch genoodzaakt toe. Tenslotte merkt Valerie Van Avermaet, Club-watcher voor Het Nieuwsblad, op hoe de Spanjaard in de Planet Group Arena met veel tape op de benen opdraafde.

Hayen kruist vingers

"Ik weet dus ook niet of hij een aantal dagen later al terug 100 procent fit is", klinkt het in de podcast Sjotcast. Dat zou een forse aderlating zijn voor Hayen, want sinds nieuwjaar blijkt Jutglà uitstekend op dreef. Tijdens zijn persbabbel liet de coach alleszins niet uitschijnen dat er nog een vraagteken staat achter zijn man-in-vorm.

Tot zijn eigen ongenoegen werd Jutglà zondag wel al na een uur naar de kant gehaald. Vooral uit voorzorg om geen enkel risico te nemen met het oog op het cruciale tweeluik dat Blauw-Zwart nu te wachten staat? Hoe dan ook verwachten zowat alle media dat de (flank)aanvaller voorin gewoon weer aan de aftrap zal verschijnen. 

Wie moet Jutglà eventueel vervangen versus Union?

Meest recent

OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

11
11
Ongeziene jackpot Club Brugge: drie recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

28
28
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

21
21
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

11
11
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

35
35
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

31
31
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

77
77
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

176
176
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

12
12
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

80
80
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

28
28
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

252
252
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

102
102
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

47
47
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

30
30
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

19
19
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

72
72
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

173
173
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

52
52
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

41
41
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

125
125
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

71
71
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

108
108
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

63
63
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

54
54

Meer sportnieuws