Standard kondigt vertrek met onmiddellijke ingang aan

289 stemmen
Standard kondigt vertrek met onmiddellijke ingang aan

Bij Standard lijken ze stilaan te snakken naar het einde van het seizoen. De Rouches begonnen nog aan de Europe Play-Off als leider, maar zijn na een magere drie op vijftien weggezakt naar de laatste plaats. Ze lijken ook alsmaar meer het vizier op volgend seizoen te richten.

Nog voor het seizoen ten einde is, lijken al enkele spelers het schip te gaan verlaten. Zo leek aanvoerder Aiden O'Neill de voorbije dagen op weg naar New York City. Al is het voorlopig niet duidelijk of die transfer nog doorgaat. De transfermarkt in de Verenigde Staten sloot woensdagnacht, maar er kwam nog geen witte rook.

LEES OOK: 'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Bazunu alweer weg bij Standard

Wel heeft een andere speler met onmiddellijke ingang al Sclessin verlaten. Er gingen ook geruchten dat de uitleenbeurt van Gavin Bazunu na nog geen drie maanden alweer stopgezet zou worden. Dat werd nu ook door Standard bevestigd.

"De Ierse international, uitgeleend door Southampton FC, liep een blessure op in de wedstrijd Charleroi - Standard. Hij is intussen teruggekeerd naar Engeland voor zijn revalidatie", klinkt het. "Onze club wenst Gavin een spoedig herstel en het beste voor het vervolg van zijn professionele carrière."

Epolo doet seizoen uit in doel

Bazunu was pas begin februari neergestreken in Luik. Hij werd gehaald door het vertrek van Arnaud Bodart naar Metz en de wisselvallige prestaties van Matthieu Epolo in de eerste seizoenshelft. Bazunu speelde uiteindelijk acht matchen voor Standard, maar een onvergetelijke indruk maakte hij daarin zeker niet.

Zijn vertrek betekent dat Epolo nu zeker het seizoen onder de lat uit zal doen. De 20-jarige Jonge Duivel speelde ook al in de laatste drie matchen door het uitvallen van Bazunu. Het wordt nu afwachten of hij ook volgend seizoen het vertrouwen zal krijgen.

Is hij van waarde geweest voor Standard?

Meest recent

Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

3
3
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

16
16
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

113
113
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

78
78
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

49
49
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

176
176
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

63
63
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

207
207
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

83
83
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

52
52
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

16
16
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

37
37
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

94
94
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

457
457
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

93
93
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

77
77
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

219
219
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

84
84
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

72
72
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

137
137
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

94
94
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

43
43
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

67
67
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

399
399
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

70
70

Meer sportnieuws