Standard kondigt vertrek met onmiddellijke ingang aan

door
Standard kondigt vertrek met onmiddellijke ingang aan

Bij Standard lijken ze stilaan te snakken naar het einde van het seizoen. De Rouches begonnen nog aan de Europe Play-Off als leider, maar zijn na een magere drie op vijftien weggezakt naar de laatste plaats. Ze lijken ook alsmaar meer het vizier op volgend seizoen te richten.

Nog voor het seizoen ten einde is, lijken al enkele spelers het schip te gaan verlaten. Zo leek aanvoerder Aiden O'Neill de voorbije dagen op weg naar New York City. Al is het voorlopig niet duidelijk of die transfer nog doorgaat. De transfermarkt in de Verenigde Staten sloot woensdagnacht, maar er kwam nog geen witte rook.

LEES OOK: Doku zet comeback in: City op valreep naar bekerfinale

Bazunu alweer weg bij Standard

Wel heeft een andere speler met onmiddellijke ingang al Sclessin verlaten. Er gingen ook geruchten dat de uitleenbeurt van Gavin Bazunu na nog geen drie maanden alweer stopgezet zou worden. Dat werd nu ook door Standard bevestigd.

"De Ierse international, uitgeleend door Southampton FC, liep een blessure op in de wedstrijd Charleroi - Standard. Hij is intussen teruggekeerd naar Engeland voor zijn revalidatie", klinkt het. "Onze club wenst Gavin een spoedig herstel en het beste voor het vervolg van zijn professionele carrière."

Epolo doet seizoen uit in doel

Bazunu was pas begin februari neergestreken in Luik. Hij werd gehaald door het vertrek van Arnaud Bodart naar Metz en de wisselvallige prestaties van Matthieu Epolo in de eerste seizoenshelft. Bazunu speelde uiteindelijk acht matchen voor Standard, maar een onvergetelijke indruk maakte hij daarin zeker niet.

Zijn vertrek betekent dat Epolo nu zeker het seizoen onder de lat uit zal doen. De 20-jarige Jonge Duivel speelde ook al in de laatste drie matchen door het uitvallen van Bazunu. Het wordt nu afwachten of hij ook volgend seizoen het vertrouwen zal krijgen.

Is hij van waarde geweest voor Standard?

Meest recent

Union wipt weer over Club en deelt Anderlecht tik uit

Union is zondagavond niet bezweken onder de druk van Club Brugge. Het nam de koppositie weer over ...

67
67
Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

De titelstrijd in Italië is bijna beslist. Inter zette zondagavond immers een nieuw stapje ...

19
19
TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

Vincent Kompany is dezer dagen God in München, maar dat had twee jaar geleden niemand durven ...

14
14
‘Anderlecht in paniek: verrassende nieuwe T1 op komst?’

Anderlecht staat onder druk: de club zoekt dringend een nieuwe hoofdtrainer. Enkele verrassende ...

455
455
Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

De vijfde speeldag van de Champions' Play-Off wordt zondagavond afgesloten met de Brusselse derby ...

299
299
Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

94
94
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

47
47
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

113
113
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

223
223
Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Daags na de cruciale thuiszege tegen RSC Anderlecht heeft STVV opnieuw een grote stap richting een ...

79
79
Taravel gooit roer om in basiself, Union mét Khalaili

Zondagavond wordt de heenronde in de Champions' Play-Offs afgesloten met een fraaie affiche. Zo ...

59
59
Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

254
254
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

129
129
'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

233
233
Anderlecht houdt hart vast: Taravel legt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

266
266
Leko lyrisch: nieuwe titeljoker staat op bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag een uitstekende zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart ...

197
197
Club voorlopig leider: Vetlesen en Tzolis meppen Gent KO

In afwachting van de Brusselse derby tussen RSC Anderlecht en Union SG, heeft Club Brugge voorlopig ...

116
116
'Magistrale goal gaat wereld rond: knaltransfer Mika Godts'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

57
57
Westerlo kookt over: ref keihard aangepakt tijdens rust

Na twee speeldagen stond KVC Westerlo nog op kop in de Europe Play-Offs, ondertussen zijn de ...

101
101
"Groot probleem" - pijnlijke vaststelling tijdens Gent-Club

In de Champions' Play-Offs stond zondagmiddag een erg interessant duel op het programma. Zo ging ...

361
361
'Anderlecht wil uitpakken met oud-speler PSG en Dortmund'

Bijna drie maanden na het ontslag van Olivier Renard, zit RSC Anderlecht nog steeds zonder sportief ...

207
207
Kompany door het lint in kleedkamer: Bayern-sterren getuigen

Bayern München heeft zaterdag extra vertrouwen getankt voor de Champions League-kraker op Paris ...

293
293
Goto respectloos? Anderlecht-spelers zwaar op plaats gezet

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

523
523
Drie wissels bij Gent, Leko laat grote naam links liggen

Zondagmiddag staat opnieuw een erg mooie affiche op het programma in de Champions' Play-Offs. Zo ...

161
161
'Zomerse transferbom: PSG pakt zwaar uit op mercato'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

195
195

Meer sportnieuws