Heynen sneert naar Union SG: “Hard voor KRC Genk”

613 stemmen
Heynen sneert naar Union SG: “Hard voor KRC Genk”

KRC Genk kampt met een nul op zes in de Champions Play-Offs en zag Club Brugge het stokje overnemen in de stand, de Limburgers zijn geen leider meer. Vorige speeldag hield de topper tussen KRC Genk en Union SG de gemoederen bezig.

De Brusselse club won met 1-2 in Limburg. Vooral het gedrag van de uitploeg zorgde voor heel wat beroering. Op een persconferentie keek aanvoerder Bryan Heynen nog terug op de verloren topper. KRC Genk zit in zak en as en wil zo snel mogelijk herstellen van de mokerslag.

LEES OOK: Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

Dubbele uppercut

Heynen probeert positief te blijven, maar beseft dat de 0 op 6 een dubbele uppercut is voor KRC Genk. "Ik denk dat we het altijd positief moeten bekijken. Die twee nederlagen komen hard aan, maar dat wil niet zeggen dat we het hele seizoen moeten overboord gooien. We blijven op onze manier verdergaan en als we dat doen, maken we zeker een kans."

Nu nemen Club Brugge en Union SG het twee keer tegen elkaar op. Daar kan KRC Genk mogelijk van profiteren. De titelstrijd gaat tussen die drie clubs. "Daar kan iets bepalends uitkomen, maar we moeten vooral naar onszelf kijken. Ik denk dat binnen Genk iedereen er nog altijd positief naar kijkt”, citeert Sporza de aanvoerder van KRC Genk.

Vervelend Union

Heynen kwam ook even terug op Union SG en sneerde richting Brussel. De volgende tegenstander van dienst is Royal Antwerp FC. “Uiteraard was het vervelend omdat het ritme werd afgebroken, maar elke club heeft zijn DNA. Vorig weekend creëerden we misschien minder kansen. Maar als we in Antwerp het met onze manier van voetbal aanvatten, kunnen we winnen.”

Ben jij fan van het 'DNA' van Union SG?

Meest recent

Dé pineut bij Anderlecht: "Kan niet eens mee in provinciale"

Voor Anderlecht heeft een moeilijk seizoen zondag een zeer pijnlijk einde gekregen. Op het veld van ...

96
96
Muzio bevestigt: "Ik denk dat hij bij Union zal blijven"

Voor Union was de voorbije anderhalve week een rollercoaster. Enkele dagen na de bekerwinst ...

22
22
Mignolet onthult: droomafscheid ging bijna in rook op

Club Brugge heeft zijn seizoen in stijl afgesloten, want de landskampioen haalde in zijn slotmatch ...

82
82
Geen Europees voor Malinwa: Vanderbiest duidt reden aan

Het Belgische voetbalseizoen zit er na zondag zo goed als op. Alleen het laatste Europese ticket ...

108
108
Knap gebaar Vanaken: "Dat was vandaag de enige motivatie"

Club Brugge mocht donderdag al de landstitel vieren, maar heeft die zondag nog eens extra in de verf ...

105
105
Taravel excuseert zich en ziet oorzaak voor pandoering

Anderlecht heeft zijn seizoen afgesloten met een stevige valse noot. Het kreeg in zijn slotwedstrijd ...

368
368
Afscheid Mignolet: 'Big Si' op prachtige wijze uitgezwaaid

Simon Mignolet is officieel geen profvoetballer meer. De 38-jarige doelman nam vanavond afscheid ...

95
95
Club eert Mignolet met demonstratie, RSCA slikt vernedering

Om 18u30 stonden er nog drie matchen op het programma op de laatste speeldag van de Champions' ...

98
98
Westerlo twijfelt over twee spelers: "Bestuur praat met hen"

KVC Westerlo kende een goed seizoen. Issame Charai hoopt dat zijn sportieve bazen hem volgend jaar ...

46
46
Mrabti speelt open kaart: "Een andere Belgische club?"

KV Mechelen kondigde aan dat Kerim Mrabti de club verlaat. De ervaren middenvelder is transfervrij ...

127
127
Nu al pandoering voor Anderlecht: fans woedend

RSC Anderlecht kent een dramatisch seizoen. De Brusselaars zijn wel zeker van Europa, maar ze ...

282
282
CIES maakt 'beste JPL-team' bekend: aantal verrassingen

Onderzoeksbureau CIES heeft zijn beste elftal van de Jupiler Pro League meegedeeld. Ze deden dat aan ...

103
103
Tottenham op valreep gered, afscheid Guardiola in mineur

Het doek is gevallen over het seizoen in de Premier League. Tijdens de slotspeeldag wist Tottenham ...

50
50
Klaar voor WK: De Bruyne pakt uit met prinsheerlijke assist

In de Italiaanse Serie A wou SSC Napoli zondagavond zijn tweede plaats veilige stellen. Een puntje ...

64
64
'Porto springt in de dans om steunpilaar Club Brugge'

Zondag zet Club Brugge een punt achter zijn seizoen, maar voor de sportieve leiding zal het echte ...

199
199
Opstellingen PO I: Club met Mignolet, onuitgegeven ploeg RSCA

Zondagavond wordt de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs integraal op hetzelfde moment ...

118
118
'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'

Chelsea FC wil zondagavond alsnog een Europees ticket veroveren, maar de supporters kijken ook al ...

61
61
"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

149
149
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

395
395
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

267
267
Club naar Champions League: nu al uitsluitsel over loting

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

531
531
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

145
145
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

144
144
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

111
111
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

453
453

Meer sportnieuws