Heynen sneert naar Union SG: “Hard voor KRC Genk”

door
Heynen sneert naar Union SG: “Hard voor KRC Genk”

KRC Genk kampt met een nul op zes in de Champions Play-Offs en zag Club Brugge het stokje overnemen in de stand, de Limburgers zijn geen leider meer. Vorige speeldag hield de topper tussen KRC Genk en Union SG de gemoederen bezig.

De Brusselse club won met 1-2 in Limburg. Vooral het gedrag van de uitploeg zorgde voor heel wat beroering. Op een persconferentie keek aanvoerder Bryan Heynen nog terug op de verloren topper. KRC Genk zit in zak en as en wil zo snel mogelijk herstellen van de mokerslag.

LEES OOK: Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Dubbele uppercut

Heynen probeert positief te blijven, maar beseft dat de 0 op 6 een dubbele uppercut is voor KRC Genk. "Ik denk dat we het altijd positief moeten bekijken. Die twee nederlagen komen hard aan, maar dat wil niet zeggen dat we het hele seizoen moeten overboord gooien. We blijven op onze manier verdergaan en als we dat doen, maken we zeker een kans."

Nu nemen Club Brugge en Union SG het twee keer tegen elkaar op. Daar kan KRC Genk mogelijk van profiteren. De titelstrijd gaat tussen die drie clubs. "Daar kan iets bepalends uitkomen, maar we moeten vooral naar onszelf kijken. Ik denk dat binnen Genk iedereen er nog altijd positief naar kijkt”, citeert Sporza de aanvoerder van KRC Genk.

Vervelend Union

Heynen kwam ook even terug op Union SG en sneerde richting Brussel. De volgende tegenstander van dienst is Royal Antwerp FC. “Uiteraard was het vervelend omdat het ritme werd afgebroken, maar elke club heeft zijn DNA. Vorig weekend creëerden we misschien minder kansen. Maar als we in Antwerp het met onze manier van voetbal aanvatten, kunnen we winnen.”

Ben jij fan van het 'DNA' van Union SG?

Meest recent

Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

51
51
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

26
26
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

55
55
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

177
177
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

98
98
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

30
30
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

34
34
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

35
35
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

168
168
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

924
924
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

219
219
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

129
129
Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

123
123
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

39
39
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

228
228
Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

123
123
Donderwolk boven Anderlecht: vrees voor belangrijk trio

Anderlecht zit even in de hoek waar de klappen vallen. De ziekenboeg van Besnik Hasi zit overvol en ...

341
341
Club Brugge neemt afscheid: verrassende transfer

Club Brugge zal zich nog roeren op de wintermercato, dat liet Bart Verhaeghe eerder weten. ...

234
234
Anderlecht stelt winterversterking voor: “Imposant”

RSC Anderlecht heeft met Justin Heekeren een winterversterking officieel voorgesteld. Vlak na de ...

414
414
Kogel door de kerk: KAA Gent sluit straffe deal

KAA Gent is actief op de wintermercato. Vooral uitgaand staat er heel wat te bewegen. Met Samuel ...

241
241
‘Situatie Coosemans escaleert: Renard hakt knoop door’

RSC Anderlecht is op de wintermercato bezig om de doelmannenkwestie op te lossen. De afgelopen weken ...

399
399
Ruben Van Gucht in shock: Politierechtbank vernietigend

Nieuwe dag, nieuwe aflevering in het leven van Ruben Van Gucht. Gisteren werd de loftrompet nog over ...

236
236
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

403
403
‘Versterking Westerlo onderweg: crisis nipt afgeweerd’

De Belgische clubs zijn druk in de weer op de wintermercato. Ook Westerlo staat op het punt om ...

44
44
Beckham-familie ontploft na onthullingen van Brooklyn

Wat jarenlang verborgen bleef achter perfect gestylede familiefoto’s, spat nu genadeloos ...

134
134

Meer sportnieuws