Heynen sneert naar Union SG: “Hard voor KRC Genk”

door
Heynen sneert naar Union SG: “Hard voor KRC Genk”

KRC Genk kampt met een nul op zes in de Champions Play-Offs en zag Club Brugge het stokje overnemen in de stand, de Limburgers zijn geen leider meer. Vorige speeldag hield de topper tussen KRC Genk en Union SG de gemoederen bezig.

De Brusselse club won met 1-2 in Limburg. Vooral het gedrag van de uitploeg zorgde voor heel wat beroering. Op een persconferentie keek aanvoerder Bryan Heynen nog terug op de verloren topper. KRC Genk zit in zak en as en wil zo snel mogelijk herstellen van de mokerslag.

LEES OOK: Heynen verklaart ommekeer onder Hayen

Dubbele uppercut

Heynen probeert positief te blijven, maar beseft dat de 0 op 6 een dubbele uppercut is voor KRC Genk. "Ik denk dat we het altijd positief moeten bekijken. Die twee nederlagen komen hard aan, maar dat wil niet zeggen dat we het hele seizoen moeten overboord gooien. We blijven op onze manier verdergaan en als we dat doen, maken we zeker een kans."

Nu nemen Club Brugge en Union SG het twee keer tegen elkaar op. Daar kan KRC Genk mogelijk van profiteren. De titelstrijd gaat tussen die drie clubs. "Daar kan iets bepalends uitkomen, maar we moeten vooral naar onszelf kijken. Ik denk dat binnen Genk iedereen er nog altijd positief naar kijkt”, citeert Sporza de aanvoerder van KRC Genk.

Vervelend Union

Heynen kwam ook even terug op Union SG en sneerde richting Brussel. De volgende tegenstander van dienst is Royal Antwerp FC. “Uiteraard was het vervelend omdat het ritme werd afgebroken, maar elke club heeft zijn DNA. Vorig weekend creëerden we misschien minder kansen. Maar als we in Antwerp het met onze manier van voetbal aanvatten, kunnen we winnen.”

Ben jij fan van het 'DNA' van Union SG?

Meest recent

Leko moet puzzelen: Degryse stelt gewaagd plan voor

Club Brugge mag nog steeds dromen van de achtste finales van de Champions League, nadat het ...

25
25
'Thibaut Courtois verbaast en stapt in Franse clubs'

Het lijkt een alsmaar couranter fenomeen te worden: topvoetballers die nog tijdens hun actieve ...

9
9
'Club wil stunten: straffe naam als opvolger Mignolet'

Club Brugge verbaast ook dit seizoen weer in de Champions League, ondanks dat het in de zomer weer ...

257
257
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, 20 miljoen voor Union'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

131
131
Jackpot Genk: De Condé duidelijk over knaltransfer Smets

Matte Smets kon afgelopen wintermercato een absolute knaltransfer maken. Het Duitse Wolfsburg had ...

102
102
Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Club Brugge keek in het Jan Breydelstadion tegen een dubbele achterstand aan tegen Atlético ...

127
127
'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

37
37
Inter stuurt Club duidelijke boodschap over Stankovic

Bij Club Brugge mogen we komende zomer wellicht opnieuw een leegloop verwachten, zeker als het in de ...

473
473
'Deze spelers moeten Antwerp miljoenen opleveren'

Antwerp maakte onlangs zijn jaarrekening bekend. Daaruit bleek dat er wel verbetering is in de ...

127
127
Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

260
260
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

46
46
"Ik kon het niet maken om bij Union te tekenen"

Union moest in de zomer alweer op zoek naar vervangers voor heel wat sterkhouders. Daarvoor ging het ...

191
191
Simeone strooit lof naar Club: "Lastigste ploeg in de CL"

Club Brugge is er woensdagavond opnieuw in geslaagd om een zeer knap resultaat neer te zetten in de ...

362
362
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

127
127
RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

RSC Anderlecht ontsloeg Besnik Hasi, wat een zeer logische beslissing was. De zoektocht naar een ...

359
359
'Bundesliga-club zet Belgische verdediger op shortlist'

We haalden al meermaals aan dat de Belgische clubs meer kansen moeten geven aan Belgische spelers. ...

60
60
Hoeneß met heel straffe openbaring over Kompany

Bij Bayern München zijn ze tevreden over Vincent Kompany. Hij bracht weer rust en prijzen naar ...

243
243
'Anderlecht hakt knoop door: dit moet nieuwe TD worden'

Bij RSC Anderlecht willen ze binnen een aantal weken een nieuwe sportief directeur aanstellen. Ze ...

585
585
‘Keiharde breuk: Club Brugge dumpt absolute topspeler’

Bij Club Brugge staat er achter de schermen een harde beslissing op springen. Contracten, loonmassa ...

1394
1394
Vanaken en Mignolet gaan voor megastunt: "Dan kan alles"

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van. Het speelde 3-3 tegen Atlético ...

148
148
De Condé: "Kans groot dat hij KRC Genk verlaat"

Bij KRC Genk lopen heel veel spelers in de kijker. Head of Football Dimitri De Condé heeft ...

555
555
Spaanse pers ziet tal van uitblinkers bij Club Brugge

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van in het Jan Breydelstadion. Ze speelden ...

520
520
'Anderlecht krijgt gigantische opdoffer te verwerken'

RSC Anderlecht is op zoek naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi. De Brusselaars hebben ...

375
375
Leko baalt: Club met grote tegenvaller naar Madrid

Club Brugge speelde 3-3 tegen Atlético Madrid. Dat was al bij al een correct resultaat in het ...

312
312
Fiere Verhaeghe maakte brandhout van arbitrage: "Aan de rust ..."

Club Brugge is een historische avond rijker in de Champions League. Na een spectaculaire comeback ...

434
434

Meer sportnieuws