Heynen sneert naar Union SG: “Hard voor KRC Genk”

613 stemmen
Heynen sneert naar Union SG: “Hard voor KRC Genk”

KRC Genk kampt met een nul op zes in de Champions Play-Offs en zag Club Brugge het stokje overnemen in de stand, de Limburgers zijn geen leider meer. Vorige speeldag hield de topper tussen KRC Genk en Union SG de gemoederen bezig.

De Brusselse club won met 1-2 in Limburg. Vooral het gedrag van de uitploeg zorgde voor heel wat beroering. Op een persconferentie keek aanvoerder Bryan Heynen nog terug op de verloren topper. KRC Genk zit in zak en as en wil zo snel mogelijk herstellen van de mokerslag.

LEES OOK: 'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Dubbele uppercut

Heynen probeert positief te blijven, maar beseft dat de 0 op 6 een dubbele uppercut is voor KRC Genk. "Ik denk dat we het altijd positief moeten bekijken. Die twee nederlagen komen hard aan, maar dat wil niet zeggen dat we het hele seizoen moeten overboord gooien. We blijven op onze manier verdergaan en als we dat doen, maken we zeker een kans."

Nu nemen Club Brugge en Union SG het twee keer tegen elkaar op. Daar kan KRC Genk mogelijk van profiteren. De titelstrijd gaat tussen die drie clubs. "Daar kan iets bepalends uitkomen, maar we moeten vooral naar onszelf kijken. Ik denk dat binnen Genk iedereen er nog altijd positief naar kijkt”, citeert Sporza de aanvoerder van KRC Genk.

Vervelend Union

Heynen kwam ook even terug op Union SG en sneerde richting Brussel. De volgende tegenstander van dienst is Royal Antwerp FC. “Uiteraard was het vervelend omdat het ritme werd afgebroken, maar elke club heeft zijn DNA. Vorig weekend creëerden we misschien minder kansen. Maar als we in Antwerp het met onze manier van voetbal aanvatten, kunnen we winnen.”

Ben jij fan van het 'DNA' van Union SG?

Meest recent

'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

53
53
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

29
29
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

84
84
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

277
277
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

80
80
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

253
253
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

273
273
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

398
398
Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

751
751
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

155
155
Fans keren RSCA de rug toe: De Cat en Taravel reageren

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen, waardoor ze nog steeds vierde staan. De Brusselaars ...

324
324
El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

101
101
'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

161
161
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

426
426
'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

58
58
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

452
452
'Genk vindt nieuwe steunpilaar: ervaren kracht naar uitgang'

KRC Genk blijft op koers om de Europe Play-Offs te winnen. De Limburgers hielden zaterdag stand op ...

309
309
'Lewandowski zwaait af in tranen: spectaculaire opvolger'

De emoties liepen zondagavond even hoog op in Camp Nou. Met tranen in de ogen nam Robert Lewandowski ...

224
224
Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

In de voorbije jaren viel de beslissing in de titelstrijd pas op de slotspeeldag, dit seizoen kan ...

430
430
'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

342
342
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

876
876
'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

637
637
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

537
537
Ingeving Taravel wordt nefast: grote klos bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

374
374
Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

161
161

Meer sportnieuws