'Grote schoonmaak City: nieuwe topdoelman op komst'

door
'Grote schoonmaak City: nieuwe topdoelman op komst'

Met een late zege tegen Aston Villa, deed Manchester City dinsdag een gouden zaak binnen de strijd om de Engelse Champions League-tickets. Desondanks blijft het de bedoeling om komende zomer met de grove borstel door de kleedkamer te gaan. Daarbij zou ook doelman Ederson kunnen vertrekken.

City heeft enkele gouden jaren achter de rug. Sinds 2018 was het elk seizoen goed voor minstens één grote prijs. Maar tenzij de ploeg van coach Pep Guardiola in de huidige jaargang beslag legt op de FA Cup, zal het deze campagne met lege handen achterblijven.

LEES OOK: Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

Grote kuis op komst

In de League Cup en Champions League werd City immers al vroegtijdig uitgeschakeld. En in de Premier League ligt de regerende kampioen al een tijdje uit de titelstrijd. Er moet tijdens de slotspeeldagen zelfs nog stevig geknokt worden om alsnog een Champions League-ticket te halen.

Komende zomer zal er dus één en ander moeten veranderen in het Etihad Stadium. Nadat tijdens de wintermercato al enkele toekomstgerichte aanwinsten werden gestrikt, mag dan nog meer versterking verwachten worden. Daarnaast zullen verschillende spelers vertrekken. Daarbij ook enkele gevestigde namen.

Nieuwe doelman

Kevin De Bruyne kondigde zijn exit zelfs al aan, achter Bernardo Silva en Ilkay Gündogan staat nog een vraagteken. Maar ook Ederson zou wel eens andere oorden kunnen opzoeken. Volgens Florian Plettenberg, transferexpert bij Sky Sports, zijn de doelman en zijn entourage alvast de markt aan het afspeuren naar een nieuwe club.

Daarbij zou de Braziliaan zijn zinnen hebben gezet op een lucratieve verhuis naar Saudi-Arabië. De verkennende gesprekken zouden alvast lopen. De kans is dus groot dat City op zoek moet naar een nieuw sluitstuk. Daarbij zou Diogo Costa van FC Porto, de nationale nummer één van Portugal, bovenaan de lijst staan.

Ederson hoort nog steeds bij de 5 beste doelmannen ter wereld ...

Meest recent

"De Redder" - Courtois laat Spanjaarden uit hun dak gaan

Real Madrid treedt binnen een tweetal weken aan in de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

35
35
UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Woensdag zijn de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. Real ...

45
45
'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

140
140
'Anderlecht lonkt plots naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

153
153
Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

252
252
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

350
350
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

130
130
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

91
91
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

511
511
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

290
290
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

271
271
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

171
171
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

279
279
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

422
422
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

68
68
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

136
136
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

61
61
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

256
256
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

212
212
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

71
71
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

72
72
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

99
99
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

198
198
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

152
152
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

128
128

Meer sportnieuws