'Grote schoonmaak City: nieuwe topdoelman op komst'

door
'Grote schoonmaak City: nieuwe topdoelman op komst'

Met een late zege tegen Aston Villa, deed Manchester City dinsdag een gouden zaak binnen de strijd om de Engelse Champions League-tickets. Desondanks blijft het de bedoeling om komende zomer met de grove borstel door de kleedkamer te gaan. Daarbij zou ook doelman Ederson kunnen vertrekken.

City heeft enkele gouden jaren achter de rug. Sinds 2018 was het elk seizoen goed voor minstens één grote prijs. Maar tenzij de ploeg van coach Pep Guardiola in de huidige jaargang beslag legt op de FA Cup, zal het deze campagne met lege handen achterblijven.

LEES OOK: Saudische aanval op Rode Duivels: twee namen geviseerd

Grote kuis op komst

In de League Cup en Champions League werd City immers al vroegtijdig uitgeschakeld. En in de Premier League ligt de regerende kampioen al een tijdje uit de titelstrijd. Er moet tijdens de slotspeeldagen zelfs nog stevig geknokt worden om alsnog een Champions League-ticket te halen.

Komende zomer zal er dus één en ander moeten veranderen in het Etihad Stadium. Nadat tijdens de wintermercato al enkele toekomstgerichte aanwinsten werden gestrikt, mag dan nog meer versterking verwachten worden. Daarnaast zullen verschillende spelers vertrekken. Daarbij ook enkele gevestigde namen.

Nieuwe doelman

Kevin De Bruyne kondigde zijn exit zelfs al aan, achter Bernardo Silva en Ilkay Gündogan staat nog een vraagteken. Maar ook Ederson zou wel eens andere oorden kunnen opzoeken. Volgens Florian Plettenberg, transferexpert bij Sky Sports, zijn de doelman en zijn entourage alvast de markt aan het afspeuren naar een nieuwe club.

Daarbij zou de Braziliaan zijn zinnen hebben gezet op een lucratieve verhuis naar Saudi-Arabië. De verkennende gesprekken zouden alvast lopen. De kans is dus groot dat City op zoek moet naar een nieuw sluitstuk. Daarbij zou Diogo Costa van FC Porto, de nationale nummer één van Portugal, bovenaan de lijst staan.

Ederson hoort nog steeds bij de 5 beste doelmannen ter wereld ...

Meest recent

Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

5
5
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

76
76
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

52
52
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

290
290
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

172
172
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

250
250
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

134
134
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

90
90
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

492
492
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

232
232
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

117
117
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

515
515
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

416
416
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

629
629
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

246
246
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

485
485
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

340
340
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

93
93
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

540
540
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

373
373
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

110
110
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

234
234
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

577
577
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

309
309
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

80
80

Meer sportnieuws