Real komt met schrik vrij, De Ketelaere viert in San Siro

251 stemmen
Real komt met schrik vrij, De Ketelaere viert in San Siro

Real Madrid heeft maar op het nippertje een nieuwe domper kunnen vermijden. Het nam in blessuretijd pas afstand van Athletic Bilbao en blijft zo in het spoor van leider Barça. In Italië ging Charles De Ketelaere met Atalanta winnen bij zijn oude club AC Milan.

LEES OOK: De Ketelaere ziet vriendin zwaar uitpakken: fans smelten weg

Real Madrid - Athletic Bilbao 1-0

Na de uitschakeling door Arsenal in de Champions League stond Madrid de voorbije dagen in rep en roer. Tegen Bilbao leek het op weg naar een nieuwe domper, want het slaagde er zonder de geschorste Mbappé lange tijd amper in om kansen te creëren.

In het slotkwartier leek Vinicius alsnog de ban te breken na een knappe actie, maar de VAR keurde zijn treffer nog af wegens nipt buitenspel van Endrick. Maar in blessuretijd viel het verlossende doelpunt alsnog. Valverde knalde ronduit heerlijk raak. Daardoor blijft Real op vier punten van Barça volgen.

AC Milan - Atalanta 0-1

Charles De Ketelaere keerde zondagavond terug in San Siro, maar tegen ex-club AC Milan stond hij niet al te lang op het veld. Hij mocht pas tien minuten voor tijd invallen, maar trok wel een zege mee over de streep.

Na iets meer dan een uur had Ederson de bezoekers immers al op voorsprong gezet en daar zou het ook bij blijven. Atalanta blijft door de zege stevig op de derde plaats staan en komt zo weer een beetje dichter bij het verzekeren van Champions League-voetbal, terwijl Milan op de negende plaats blijft bengelen.

🚀

Zal Real Madrid nog kampioen worden?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Meunier naar Premier League, Club schermt met Barça'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

97
97
Een volledige dag op het WK in Amerika? Dit is het kostenplaatje

Een wereldkampioenschap bezoeken staat voor veel voetbalfans gelijk aan een droomreis. Maar die ...

29
29
Kane breekt record bij Engeland: “Beste aller tijden”

Engeland heeft met 2-0 van Panama gewonnen en gaat als groepswinnaar naar de volgende ronde. Harry ...

15
15
Ronaldo weer afgemaakt: “Haal hem er toch af!”

Portugal speelde gelijk tegen Colombia en zag zo het Zuid-Amerikaanse land de groepswinst pakken. ...

61
61
Club Brugge ziet toptalent pardoes vertrekken

De afgelopen seizoenen focuste Club Brugge zich op de eigen jeugd. Verschillende spelers braken dan ...

223
223
Rode Duivels krijgen opvallende waarschuwing voor Senegal

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finales van het WK op tegen Senegal. België werd alsnog ...

210
210
KAA Gent maakt plots terugkeer van pion bekend

KAA Gent is druk bezig om de selectie op orde te krijgen voor volgend seizoen. Rik De Mil is ook ...

68
68
'Totale chaos bij Antwerp: duidelijkheid wél op komst'

Royal Antwerp FC heeft momenteel een kern die niet waardig is voor de Jupiler Pro League. Dat is een ...

420
420
De Ketelaere ziet vriendin zwaar uitpakken: fans smelten weg

Charles De Ketelaere kende tot nu toe een wisselvallig WK, al zijn het uiteraard grote schoenen om ...

213
213
STVV geeft stevige transferplannen prijs

STVV stelde vandaag Frederic De Meyer voor als de nieuwe coach. Hij krijgt de enorm zware taak om ...

101
101
Anderlecht in zee met Qatar? Verschueren héél duidelijk

RSC Anderlecht is een héél interessante club voor investeerders. De afgelopen jaren ...

497
497
Lukaku zet puntjes op de i met één zinderend bericht

Er werd getwijfeld aan zijn vorm, aan zijn fitheid en zelfs aan zijn rol binnen deze generatie Rode ...

208
208
Niet alleen Trossard: ook andere Duivel plots onmisbaar

De Rode Duivels pakten een 5 op 9 en zijn zo zeker van groepswinst en de volgende ronde. Bij de ...

184
184
Broos de Belgische Advocaat? Plotse twist is mogelijk

Hugo Broos wist met Zuid-Afrika zich te plaatsen voor de volgende ronde. Daarin treffen ze vanavond ...

63
63
Eerste barst bij Rode Duivels: ploegmaats pikken dit niet

De Rode Duivels hebben hun WK weer nieuw leven ingeblazen, maar de rust is nog niet helemaal terug. ...

827
827
Bruno ziet deze rol voor Bertaccini én looft 'nieuwe' spits

Vitor Bruno sprak voor het eerst de pers toe. De Portugese trainer zei daarbij twee opvallende ...

519
519
België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

231
231
Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

280
280
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

54
54
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

88
88
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

34
34
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

95
95
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

140
140
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

530
530
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

161
161

Meer sportnieuws