Real komt met schrik vrij, De Ketelaere viert in San Siro

251 stemmen
Real komt met schrik vrij, De Ketelaere viert in San Siro

Real Madrid heeft maar op het nippertje een nieuwe domper kunnen vermijden. Het nam in blessuretijd pas afstand van Athletic Bilbao en blijft zo in het spoor van leider Barça. In Italië ging Charles De Ketelaere met Atalanta winnen bij zijn oude club AC Milan.

LEES OOK: 'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Real Madrid - Athletic Bilbao 1-0

Na de uitschakeling door Arsenal in de Champions League stond Madrid de voorbije dagen in rep en roer. Tegen Bilbao leek het op weg naar een nieuwe domper, want het slaagde er zonder de geschorste Mbappé lange tijd amper in om kansen te creëren.

In het slotkwartier leek Vinicius alsnog de ban te breken na een knappe actie, maar de VAR keurde zijn treffer nog af wegens nipt buitenspel van Endrick. Maar in blessuretijd viel het verlossende doelpunt alsnog. Valverde knalde ronduit heerlijk raak. Daardoor blijft Real op vier punten van Barça volgen.

AC Milan - Atalanta 0-1

Charles De Ketelaere keerde zondagavond terug in San Siro, maar tegen ex-club AC Milan stond hij niet al te lang op het veld. Hij mocht pas tien minuten voor tijd invallen, maar trok wel een zege mee over de streep.

Na iets meer dan een uur had Ederson de bezoekers immers al op voorsprong gezet en daar zou het ook bij blijven. Atalanta blijft door de zege stevig op de derde plaats staan en komt zo weer een beetje dichter bij het verzekeren van Champions League-voetbal, terwijl Milan op de negende plaats blijft bengelen.

Zal Real Madrid nog kampioen worden?

Meest recent

'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

0
0
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

45
45
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

364
364
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

242
242
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

300
300
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

32
32
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

190
190
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

40
40
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

29
29
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

513
513
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

464
464
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

122
122
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

350
350
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

84
84
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

399
399
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

376
376
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

143
143
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

153
153
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

693
693
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

81
81
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

148
148
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

288
288
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

323
323
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

302
302
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

90
90

Meer sportnieuws