Besnik Hasi ziet lichtpunt: "Zo wil ik hem altijd zien"

door
Besnik Hasi ziet lichtpunt:

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Ze waren de ploeg die het meest een zege verdiende. Thorgan Hazard viel bijzonder sterk in. Besnik Hasi zag dat het goed was wat Hazard presteerde.

LEES OOK: 'Hazard neemt verrassende toekomstbeslissing bij Anderlecht'

Sterke invalbeurt van Hazard

Voor de match haalden we het al aan: Hasi moest Hazard ook helpen en dat gebeurde een beetje. Hij rendeert beter in een 4-3-3 en dat bleek tijdens zijn invalbeurt. Hazard scoorde bijna en zorgde bijna voor een assist. Een zeer goede invalbeurt, maar geen kers op de taart want het bleef 0-0. 

"Thorgan was heel bevrijd aan het spelen. Zo wil ik hem ook zien. Het plezier moet in zijn spel zitten, dan wordt hij beter. Hij kwam in en bracht kwaliteit. Zijn eerste poging pakte de keeper fantastisch. Het punt is sowieso een boost. Maar die was nog groter als we hadden gewonnen”, aldus Hasi.

Anderlecht miste de kansen in het slot. “Het had ons deugd gedaan om de winnende te scoren, maar het mocht niet zijn. We hebben deze week gewerkt op automatismen. Het gaat stapje per stapje. We creëerden al wat meer, dat is de vooruitgang. Nu moeten we punten pakken in de matchen die komen."

Hasi verwijt team niets

Anderlecht speelde ongeveer twintig minuten best goed, maar voor de rest was het magertjes. Hasi zag ook dat zijn ploeg heel weinig vertrouwen had aan de bal. In de tweede helft was het begin en einde goed, daar tussenin was het soms heel moeizaam.

"Voor rust zag je aan het tekort aan tempo en kansen dat beide ploegen worstelen met het vertrouwen. In de tweede helft was er meer animo. Onze wissels brachten veel energie. Het is jammer dat die jongens de winnende treffer niet konden maken, die hadden ze verdiend. Maar ik kan ze niets verwijten."

Moet Hazard altijd starten?

Meest recent

'Leegloop bij Club Brugge: Inter laat kassa rinkelen'

Nicky Hayen kreeg tot dan geen respijt, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk worden ...

25
25
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

91
91
'Overmars aan zet: miljoenentransfer voor Antwerp?'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

44
44
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

223
223
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

227
227
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

192
192
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

370
370
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

468
468
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

232
232
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

195
195
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

262
262
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

137
137
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

273
273
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

72
72
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

202
202
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

361
361
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

284
284
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

308
308
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

304
304
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

397
397
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

358
358
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

159
159
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

62
62
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

298
298
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

605
605

Meer sportnieuws