Besnik Hasi ziet lichtpunt: "Zo wil ik hem altijd zien"

183
Besnik Hasi ziet lichtpunt:

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Ze waren de ploeg die het meest een zege verdiende. Thorgan Hazard viel bijzonder sterk in. Besnik Hasi zag dat het goed was wat Hazard presteerde.

LEES OOK: Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Sterke invalbeurt van Hazard

Voor de match haalden we het al aan: Hasi moest Hazard ook helpen en dat gebeurde een beetje. Hij rendeert beter in een 4-3-3 en dat bleek tijdens zijn invalbeurt. Hazard scoorde bijna en zorgde bijna voor een assist. Een zeer goede invalbeurt, maar geen kers op de taart want het bleef 0-0. 

"Thorgan was heel bevrijd aan het spelen. Zo wil ik hem ook zien. Het plezier moet in zijn spel zitten, dan wordt hij beter. Hij kwam in en bracht kwaliteit. Zijn eerste poging pakte de keeper fantastisch. Het punt is sowieso een boost. Maar die was nog groter als we hadden gewonnen”, aldus Hasi.

Anderlecht miste de kansen in het slot. “Het had ons deugd gedaan om de winnende te scoren, maar het mocht niet zijn. We hebben deze week gewerkt op automatismen. Het gaat stapje per stapje. We creëerden al wat meer, dat is de vooruitgang. Nu moeten we punten pakken in de matchen die komen."

Hasi verwijt team niets

Anderlecht speelde ongeveer twintig minuten best goed, maar voor de rest was het magertjes. Hasi zag ook dat zijn ploeg heel weinig vertrouwen had aan de bal. In de tweede helft was het begin en einde goed, daar tussenin was het soms heel moeizaam.

"Voor rust zag je aan het tekort aan tempo en kansen dat beide ploegen worstelen met het vertrouwen. In de tweede helft was er meer animo. Onze wissels brachten veel energie. Het is jammer dat die jongens de winnende treffer niet konden maken, die hadden ze verdiend. Maar ik kan ze niets verwijten."

Moet Hazard altijd starten?

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

2
2
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

20
20
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

58
58
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

14
14
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

21
21
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

32
32
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

49
49
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

81
81
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

107
107
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

45
45
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

51
51
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

259
259
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

534
534
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

69
69
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

22
22
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

133
133
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

75
75
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

144
144
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

175
175
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

317
317
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

611
611
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

237
237
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

193
193
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

568
568
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

98
98

Meer sportnieuws