KRC Genk briest naar Union: "Zie je enkel in amateurvoetbal"

door
KRC Genk briest naar Union:

Een viriel Union SG won met 1-2 op het veld van KRC Genk. Daardoor ligt de titelstrijd meer dan ooit open in de Jupiler Pro League. Bij de Limburgers waren ze bijzonder misnoegd over de aanpak van de Brusselaars.

LEES OOK: Hubert en Pocognoli plots op bezoek bij… Kompany

Steuckers en Smets

Union SG kiest dit seizoen vaak voor leep voetbal en het is soms een beetje het Atlético Madrid van België. Winnen is het devies en dat doen ze. Chapeau. 

Bij Racing Genk waren ze vooral misnoegd over de fase in de slotminuten. De materiaalman gooide een bal op het veld en bij KRC Genk waren ze absoluut niet te spreken over die actie. Jarne Steuckers en Matte Smets waren scherp.

"Dit gebeurt normaal alleen in het amateurvoetbal. Het ligt niet daaraan dat we verloren hebben, maar dit is zeer onprofessioneel. Je mag veel doen om een overwinning over de streep te trekken, maar dit niet." Smets was ook geschrokken. "Ik denk niet dat ik zoiets ooit al heb meegemaakt. Als zij het zo willen spelen, is dat jammer..."

Fink versus Pocognoli

Thorsten Fink was na de persconferentie ook scherp. De Duitser sprak over een 'unfair' Union SG. "Dit team brengt me wel op een ander niveau. Ik ben niet blij met het gedrag van Union. Ik ben heel ontevreden."

Sebastien Pocognoli nam het op voor zijn ploeg. "Je mag zulke dingen niet zeggen. Dat is niet goed. Wij zijn ‘real’. Echt." Fink diende hem weer van antwoord: "Ik mag zeggen wat ik wil". De zenuwen staan strak gespannen, dat is duidelijk.

Snap je de frustratie bij Genk?

Meest recent

Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

42
42
Rode Duivels: de dríé grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

100
100
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

86
86
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

221
221
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

91
91
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

188
188
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

144
144
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

94
94
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

77
77
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

92
92
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

100
100
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

58
58
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

226
226
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

82
82
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

138
138
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

138
138
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

452
452
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

347
347
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

485
485
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

426
426
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

352
352
Degryse keihard voor Duivel: “Hij is zwakste van allemaal”

De Rode Duivels hadden een goed gevoel na de klinkende 2-5-zege tegen de Verenigde Staten, maar dat ...

388
388
'Real lacht in vuistje: miljoenenkorting op deal'

Real Madrid voerde de voorbije jaren al een stevige verjonging van zijn elftal door en de ...

106
106
'Bikkelharde strijd: 7 Duivels voor één WK-ticket'

De Rode Duivels speelden woensdag in de vroege ochtend 1-1 gelijk tegen Mexico en rondden daarmee ...

235
235
Straffe wending rond Lukaku? "Marc Coucke, bel nu!"

De komende dagen lijken bepalend te gaan worden voor de toekomst van Romelu Lukaku, zowel op korte ...

336
336

Meer sportnieuws