Trossard stelt titelfeest persoonlijk uit, nieuwe afgang United

87 stemmen
Trossard stelt titelfeest persoonlijk uit, nieuwe afgang United

Liverpool FC mag de champagne nog een weekje in de koelkast laten staan. De Reds konden zondag enkel kampioen spelen als Arsenal FC punten liet liggen op het veld van Ipswich Town. Maar de Gunners wonnen overtuigend, onder meer dankzij twee goals van Leandro Trossard: 0-4.

Dat Liverpool met de Engelse titel aan de haal zal gaan, is al een tijdje duidelijk. De vraag is enkel nog wanneer de Reds mathematisch zeker kunnen zijn. Zondag kon het al zover zijn indien er werd gewonnen van Leicester City. Maar dan moest eerste achtervolger Arsenal eerst een misstap begaan op het veld van Ipswich.

LEES OOK: 'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Trossard van goudwaarde

Zover kwam het evenwel niet. Na nog geen kwartier spelen stonden de Londenaren al op voorsprong. Trossard kreeg de bal plots voor de voeten in de zestien en trapte netjes binnen. Na een halfuur leek de match zelfs volledig gespeeld. Martinelli verdubbelde de voorsprong, waarna de thuisploeg met een man minder kwam te staan wegens rood voor Davis.

In de tweede partij wist Arsenal dat numerieke overwicht verder uit te buiten. Na een hoekschop werd Trossard aangespeeld in de zestien en tekende hij als een volleerde spits voor de 0-3. Jonkie Nwaneri maakte er zelfs nog 0-4 van. Een mooie week dus voor de Gunners, die zich ook plaatsten voor de halve finales van de Champions League. De supporters van Liverpool zullen op even op hun titelviering moeten wachten.

Chelsea ontsnapt, United kwakkelt verder

Terwijl het enkel nog afwachten is tot het titelduel ook mathelmatisch beslist is, blijft de strijd om de overige Champions League-tickets razend spannend. Chelsea FC voorkwam alvast een bijzonder dure slipper. Tegen Fulham kwam het voor rust op achterstand, via de George en Neto werd alsnog met 1-2 gewonnen. De Blues springen zo terug naar de felbegeerde vijfde plaats.

Tot slot blijft de martelgang van Manchester United voortdoeren. De supporters van United waren donderdag nog in de zevende hemel na de sensationele kwalificatie voor de halve finales van de Europa League. Enkele dagen later volgde in eigen land echter een zoveelste deceptie. Zo werd op eigen veld met 0-1 verloren van Wolverhampton. United blijft zo kamperen op een troosteloze 14de plaats.

Een fitte Trossard moet altijd starten bij de huidige Rode Duivels ...

Meest recent

Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

12
12
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

83
83
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

72
72
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

152
152
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

155
155
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

318
318
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

311
311
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

234
234
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

68
68
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

96
96
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

172
172
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

49
49
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

58
58
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

496
496
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

123
123
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

173
173
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

183
183
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

911
911
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

97
97
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

248
248
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

120
120
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

80
80
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

35
35
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

373
373
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

101
101

Meer sportnieuws