Trossard stelt titelfeest persoonlijk uit, nieuwe afgang United

door
Trossard stelt titelfeest persoonlijk uit, nieuwe afgang United

Liverpool FC mag de champagne nog een weekje in de koelkast laten staan. De Reds konden zondag enkel kampioen spelen als Arsenal FC punten liet liggen op het veld van Ipswich Town. Maar de Gunners wonnen overtuigend, onder meer dankzij twee goals van Leandro Trossard: 0-4.

Dat Liverpool met de Engelse titel aan de haal zal gaan, is al een tijdje duidelijk. De vraag is enkel nog wanneer de Reds mathematisch zeker kunnen zijn. Zondag kon het al zover zijn indien er werd gewonnen van Leicester City. Maar dan moest eerste achtervolger Arsenal eerst een misstap begaan op het veld van Ipswich.

LEES OOK: Arteta komt met hoopgevend nieuws over Trossard

Trossard van goudwaarde

Zover kwam het evenwel niet. Na nog geen kwartier spelen stonden de Londenaren al op voorsprong. Trossard kreeg de bal plots voor de voeten in de zestien en trapte netjes binnen. Na een halfuur leek de match zelfs volledig gespeeld. Martinelli verdubbelde de voorsprong, waarna de thuisploeg met een man minder kwam te staan wegens rood voor Davis.

In de tweede partij wist Arsenal dat numerieke overwicht verder uit te buiten. Na een hoekschop werd Trossard aangespeeld in de zestien en tekende hij als een volleerde spits voor de 0-3. Jonkie Nwaneri maakte er zelfs nog 0-4 van. Een mooie week dus voor de Gunners, die zich ook plaatsten voor de halve finales van de Champions League. De supporters van Liverpool zullen op even op hun titelviering moeten wachten.

Chelsea ontsnapt, United kwakkelt verder

Terwijl het enkel nog afwachten is tot het titelduel ook mathelmatisch beslist is, blijft de strijd om de overige Champions League-tickets razend spannend. Chelsea FC voorkwam alvast een bijzonder dure slipper. Tegen Fulham kwam het voor rust op achterstand, via de George en Neto werd alsnog met 1-2 gewonnen. De Blues springen zo terug naar de felbegeerde vijfde plaats.

Tot slot blijft de martelgang van Manchester United voortdoeren. De supporters van United waren donderdag nog in de zevende hemel na de sensationele kwalificatie voor de halve finales van de Europa League. Enkele dagen later volgde in eigen land echter een zoveelste deceptie. Zo werd op eigen veld met 0-1 verloren van Wolverhampton. United blijft zo kamperen op een troosteloze 14de plaats.

Een fitte Trossard moet altijd starten bij de huidige Rode Duivels ...

Meest recent

'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

20
20
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend?

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

76
76
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

102
102
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

263
263
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

146
146
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

44
44
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

231
231
Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Zeno Debast is bij Sporting CP uitgegroeid tot een polyvalente speler. Het jeugdproduct van RSC ...

50
50
Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

RSC Anderlecht heeft meteen een eerste mokerslag gekregen in de Champions Play-Offs. Paars-Wit ging ...

191
191
‘Charleroi grijpt genadeloos in: Hans Cornelis ontslagen’

Sporting Charleroi koos voor Hans Cornelis als de vervanger voor de naar KAA Gent vertrokken Rik De ...

161
161
‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Amadou Onana is niet meer weg te denken bij de Belgische nationale ploeg, maar ook in Engeland ...

83
83
Anderlecht ferm op hun plek gezet: ondergrens bereikt

De topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht zindert nog na. Paars-Wit werd in de eerste helft ...

235
235
Vandenbempt maakt korte metten met Leko

Club Brugge-coach Ivan Leko haalde na de topper tegen RSC Anderlecht ferm uit. De Kroaat zag een ...

181
181
KAA Gent gooit pijnpunten eerlijk op tafel na KV Mechelen

KAA Gent leek op weg naar een eerste driepunter in de Champions Play-Offs, maar tegen KV Mechelen ...

104
104
Mechele legt ziel bloot: Pijn achter succes raakt iedereen

De carrière van Brandon Mechele verloopt sprookjesachtig, al was dat zeker niet altijd zo. De ...

142
142
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

323
323
BAS hakt knoop door: forfaitzege in Challenger Pro League

KV Kortrijk kreeg eerder een forfaitzege tegen RFC Seraing nadat die wedstrijd werd afgelast. ...

175
175
Leko verklaart oorlog aan Garcia en Mannaert: "Géén vrienden"

Ivan Leko deed na de winst tegen RSC Anderlecht enkele opvallende uitspraken. De Kroaat zag een ...

134
134
Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

251
251
Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

91
91
Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

309
309
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

151
151
De Cat uitgefloten op Jan Breydel: pittige discussie barst los

RSC Anderlecht incasseerde maandagmiddag een pijnlijke 4-2-nederlaag op het veld van Club Brugge en ...

911
911
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

103
103
'Leko haalt verschroeiend uit: drie spelers geviseerd'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

217
217

Meer sportnieuws