Trossard stelt titelfeest persoonlijk uit, nieuwe afgang United

87
Trossard stelt titelfeest persoonlijk uit, nieuwe afgang United

Liverpool FC mag de champagne nog een weekje in de koelkast laten staan. De Reds konden zondag enkel kampioen spelen als Arsenal FC punten liet liggen op het veld van Ipswich Town. Maar de Gunners wonnen overtuigend, onder meer dankzij twee goals van Leandro Trossard: 0-4.

Dat Liverpool met de Engelse titel aan de haal zal gaan, is al een tijdje duidelijk. De vraag is enkel nog wanneer de Reds mathematisch zeker kunnen zijn. Zondag kon het al zover zijn indien er werd gewonnen van Leicester City. Maar dan moest eerste achtervolger Arsenal eerst een misstap begaan op het veld van Ipswich.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Trossard van goudwaarde

Zover kwam het evenwel niet. Na nog geen kwartier spelen stonden de Londenaren al op voorsprong. Trossard kreeg de bal plots voor de voeten in de zestien en trapte netjes binnen. Na een halfuur leek de match zelfs volledig gespeeld. Martinelli verdubbelde de voorsprong, waarna de thuisploeg met een man minder kwam te staan wegens rood voor Davis.

In de tweede partij wist Arsenal dat numerieke overwicht verder uit te buiten. Na een hoekschop werd Trossard aangespeeld in de zestien en tekende hij als een volleerde spits voor de 0-3. Jonkie Nwaneri maakte er zelfs nog 0-4 van. Een mooie week dus voor de Gunners, die zich ook plaatsten voor de halve finales van de Champions League. De supporters van Liverpool zullen op even op hun titelviering moeten wachten.

Chelsea ontsnapt, United kwakkelt verder

Terwijl het enkel nog afwachten is tot het titelduel ook mathelmatisch beslist is, blijft de strijd om de overige Champions League-tickets razend spannend. Chelsea FC voorkwam alvast een bijzonder dure slipper. Tegen Fulham kwam het voor rust op achterstand, via de George en Neto werd alsnog met 1-2 gewonnen. De Blues springen zo terug naar de felbegeerde vijfde plaats.

Tot slot blijft de martelgang van Manchester United voortdoeren. De supporters van United waren donderdag nog in de zevende hemel na de sensationele kwalificatie voor de halve finales van de Europa League. Enkele dagen later volgde in eigen land echter een zoveelste deceptie. Zo werd op eigen veld met 0-1 verloren van Wolverhampton. United blijft zo kamperen op een troosteloze 14de plaats.

Een fitte Trossard moet altijd starten bij de huidige Rode Duivels ...

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

4
4
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

24
24
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

67
67
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

19
19
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

23
23
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

35
35
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

51
51
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

84
84
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

109
109
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

45
45
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

51
51
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

262
262
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

543
543
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

70
70
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

22
22
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

136
136
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

77
77
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

146
146
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

177
177
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

320
320
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

625
625
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

239
239
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

194
194
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

570
570
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

99
99

Meer sportnieuws