Trossard stelt titelfeest persoonlijk uit, nieuwe afgang United

87 stemmen
Trossard stelt titelfeest persoonlijk uit, nieuwe afgang United

Liverpool FC mag de champagne nog een weekje in de koelkast laten staan. De Reds konden zondag enkel kampioen spelen als Arsenal FC punten liet liggen op het veld van Ipswich Town. Maar de Gunners wonnen overtuigend, onder meer dankzij twee goals van Leandro Trossard: 0-4.

Dat Liverpool met de Engelse titel aan de haal zal gaan, is al een tijdje duidelijk. De vraag is enkel nog wanneer de Reds mathematisch zeker kunnen zijn. Zondag kon het al zover zijn indien er werd gewonnen van Leicester City. Maar dan moest eerste achtervolger Arsenal eerst een misstap begaan op het veld van Ipswich.

LEES OOK: 'Premier League davert: Chelsea kaapt megadeal met 137 mil'

Trossard van goudwaarde

Zover kwam het evenwel niet. Na nog geen kwartier spelen stonden de Londenaren al op voorsprong. Trossard kreeg de bal plots voor de voeten in de zestien en trapte netjes binnen. Na een halfuur leek de match zelfs volledig gespeeld. Martinelli verdubbelde de voorsprong, waarna de thuisploeg met een man minder kwam te staan wegens rood voor Davis.

In de tweede partij wist Arsenal dat numerieke overwicht verder uit te buiten. Na een hoekschop werd Trossard aangespeeld in de zestien en tekende hij als een volleerde spits voor de 0-3. Jonkie Nwaneri maakte er zelfs nog 0-4 van. Een mooie week dus voor de Gunners, die zich ook plaatsten voor de halve finales van de Champions League. De supporters van Liverpool zullen op even op hun titelviering moeten wachten.

Chelsea ontsnapt, United kwakkelt verder

Terwijl het enkel nog afwachten is tot het titelduel ook mathelmatisch beslist is, blijft de strijd om de overige Champions League-tickets razend spannend. Chelsea FC voorkwam alvast een bijzonder dure slipper. Tegen Fulham kwam het voor rust op achterstand, via de George en Neto werd alsnog met 1-2 gewonnen. De Blues springen zo terug naar de felbegeerde vijfde plaats.

Tot slot blijft de martelgang van Manchester United voortdoeren. De supporters van United waren donderdag nog in de zevende hemel na de sensationele kwalificatie voor de halve finales van de Europa League. Enkele dagen later volgde in eigen land echter een zoveelste deceptie. Zo werd op eigen veld met 0-1 verloren van Wolverhampton. United blijft zo kamperen op een troosteloze 14de plaats.

Een fitte Trossard moet altijd starten bij de huidige Rode Duivels ...

Meest recent

'Klopjacht op Karetsas: De Condé rolt spierballen'

KRC Genk staat niet alleen op het punt om zijn inkomend record te verpulveren, ook op uitgaand vlak ...

15
15
'Bruno schudt elftal door mekaar: frisse wind bij RSCA'

Donderdag staat Vitor Bruno voor zijn vuurdoop als coach van RSC Anderlecht. In de tweede voorronde ...

92
92
'Makelaar bevestigt: Club op zucht van knaltransfer'

Club Brugge vertrok woensdag op zomerstage naar Rennes. Voorlopig stapten er met Yann Sommer, ...

240
240
De Mil onthult één dilemma: "Moeten creatief zijn"

AA Gent moet meteen vol aan de bak in zijn eerste officiële opdracht van het nieuwe seizoen. ...

28
28
Eerst pak slaag, dan transferdeal voor Genk?

KRC Genk is dezer dagen zeer druk in de weer. Niet alleen met de voorbereiding op het nieuwe ...

432
432
Vitor Bruno zet Anderlecht op scherp voor debuut

Donderdagavond begint het seizoen van Anderlecht officieel. In de tweede voorronde van de Europa ...

314
314
Westerlo pakt uit met eenmalige Rode Duivel

Bij Westerlo zagen ze deze zomer al een pak sterkhouders vertrekken. 't Kuipje liep vrijwel helemaal ...

43
43
'Straffe transfer op komst voor De Keersmaecker'

In eigen land kon Brian De Keersmaecker niet doorbreken, maar in het buitenland is de middenvelder ...

47
47
Unieke kans voor Antwerp: oude bekende plots vrij

Voor Antwerp blijft het een zeer moeizame transferzomer. De club werd wekenlang gegijzeld door de ...

429
429
Napoli draait volledig: De Bruyne krijgt pijnlijke klap

Napoli leek Kevin De Bruyne nog te willen behouden. Vier dagen later wordt zijn naam plots op de ...

393
393
Van Bommel de juiste keuze? Dit vindt Van der Elst

Met een kwartfinale deden de Rode Duivels op het WK wat er van hen verwacht werd. Desondanks ...

273
273
De Mil keihard: kwartet én aanwinst niet op Europese lijst

Voor twee Belgische clubs begint het nieuwe seizoen deze week al. Naast Anderlecht moet ook AA Gent ...

142
142
Romano meldt mogelijke twist in transferdossier Club

Club Brugge heeft deze zomer al toegeslagen met drie Zwitserse aanwinsten, maar de verwachte ...

355
355
Transfer Casemiro krijgt staartje: onderzoek geopend

Deze zomer gingen enkele grote namen op zoek naar een nieuwe club. Een dossier dat al maandenlang ...

38
38
Cercle pakt uit met verrassende transfer bij Kortrijk

Nu de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League dichterbij komt, schakelen alle teams ...

136
136
'Kogel door de kerk: Genk heeft recorddeal beet'

Het zijn zeer drukke dagen voor KRC Genk. De Limburgers zetten de voorbije weken enkele mogelijke ...

357
357
Belgische voetbalwereld in rouw: ex-Gouden Schoen overleden

De Belgische voetbalwereld krijgt zeer triest nieuws te verwerken. Een ex-Rode Duivel en gewezen ...

0
0
Transferdomper Anderlecht: "Meer dan 5 miljoen"

Anderlecht staat donderdag al voor zijn eerste opdracht op het Europese toneel. In de tweede ...

502
502
'Barça heeft bijzonder plan met Belgisch toptalent'

Slechts twee Belgen mochten tot dusver ooit het shirt van FC Barcelona dragen. Fernand Goyvaerts was ...

369
369
Peter Vandenbempt laat tranen rollen: "Het laatste woord..."

Na een maand vol voetbal, duizenden kilometers en 104 wedstrijden is ook voor Peter Vandenbempt het ...

304
304
Is Anderlecht klaar voor Hammarby? Bornauw oordeelt

RSC Anderlecht moet donderdag flink aan de bak tegen Hammarby. De Brusselaars moeten deze voorronde ...

374
374
Hammarby-coach velt oordeel over Anderlecht

Henrik Rydström maakt zich met Hammarby op voor het treffen met RSC Anderlecht in de voorrondes ...

309
309
Zoon Van Bommel verklapt: "Komt wel rond met Duivels"

Mark van Bommel wordt de nieuwe bondscoach van België. De Nederlander tekent weldra zijn ...

106
106
'Anderlecht kent maximprijs die het aan De Cat kan verdienen'

Nathan De Cat verliet RSC Anderlecht voor 20 miljoen euro. Een goed bedrag, maar meer ook niet. De ...

246
246
Dé toptransfer van AA Gent: "Voelde meteen een klik"

AA Gent moet deze week Europees aan de bak en mag daar geen schade oplopen. Er is geen foutenmarge. ...

375
375

Meer sportnieuws