Collectieve geeuw in Anderlecht-Antwerp: "Deprimerende ploeg"

221 stemmen
Collectieve geeuw in Anderlecht-Antwerp:

De vierde speeldag in de Champions' Play-Offs werd zondagmiddag op gang getrapt door RSC Anderlecht en Antwerp FC. Beide ploegen gingen in het onderlinge duel op zoek naar hun eerste punten van de nacompetitie. Maar de eerste helft in het Lotto Park was niet bepaald een hoogvlieger.

RSCA en RAFC kenden allebei een tegenvallende start van de PO's. Anderlecht werd tijdens de openingsspeeldag overklast door Club Brugge. Vervolgens kwam het tegen KRC Genk en Union SG iets stabieler voor de dag, maar kreeg het op aanvallend vlak niets voor mekaar. Bijgevolg bleef Paars-Wit achter met 0 op 9.

LEES OOK: Antwerp tussen hoop en vrees: "Eén ding is zeker ..."

Alle ingrediënten aanwezig

Antwerp vatte de nacompetitie op zijn beurt aan met een pandoering op het veld van Union SG. Een week later toonde Club Brugge zich te sterk, al kwam het nog dichtbij een comeback. Vorige week speelde de Great Old dan weer een behoorlijk match tegen AA Gent, maar werd na heel wat gemiste kansen ook van de directe concurrent verloren.

Zondag wilden de twee teams dus de nul van het bord vegen in een onderling duel, dat ook nog eens erg belangrijk was in de strijd om de vierde plaats. De ingrediënten leken dus aanwezig voor een aangename partij. Zeker omdat de sfeer in het Lotto Park behoorlijk goed was. Maar de toeschouwers kregen voor rust niet bepaald waar voor hun geld.

Belabberde eerste helft

Anderlecht eiste aanvankelijk wel het balbezit op, dat kon het echter weer veel weinig omzetten in doelgevaar. Naarmate de eerste helft vorderde kon RAFC het evenwicht herstellen. Maar ook de bezoekers kwamen nauwelijks tot noemenswaardige doelpogingen. Niet bepaald dus het spektakelstuk waar iedereen had op gehoopt. Zeker van Anderlecht, dat toch het thuisvoordeel had en ook als favoriet aan de partij begon, werd veel meer verwacht. De commentaren op het sociale medium 'X' zijn dan ook erg hard.

Welke ploeg stelde tot dusver het meest teleur in de Champions' Play-Offs?

Meest recent

Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

10
10
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

133
133
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

289
289
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

302
302
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

53
53
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

331
331
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

413
413
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

223
223
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

45
45
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

184
184
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

422
422
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

256
256
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

652
652
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

186
186
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

231
231
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

523
523
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

377
377
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

682
682
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

595
595
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

221
221
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

699
699
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

177
177
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

242
242
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

249
249
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

142
142

Meer sportnieuws