Collectieve geeuw in Anderlecht-Antwerp: "Deprimerende ploeg"

door
Collectieve geeuw in Anderlecht-Antwerp:

De vierde speeldag in de Champions' Play-Offs werd zondagmiddag op gang getrapt door RSC Anderlecht en Antwerp FC. Beide ploegen gingen in het onderlinge duel op zoek naar hun eerste punten van de nacompetitie. Maar de eerste helft in het Lotto Park was niet bepaald een hoogvlieger.

RSCA en RAFC kenden allebei een tegenvallende start van de PO's. Anderlecht werd tijdens de openingsspeeldag overklast door Club Brugge. Vervolgens kwam het tegen KRC Genk en Union SG iets stabieler voor de dag, maar kreeg het op aanvallend vlak niets voor mekaar. Bijgevolg bleef Paars-Wit achter met 0 op 9.

LEES OOK: Anderlecht terug? "Destijds werd dit niet getolereerd"

Alle ingrediënten aanwezig

Antwerp vatte de nacompetitie op zijn beurt aan met een pandoering op het veld van Union SG. Een week later toonde Club Brugge zich te sterk, al kwam het nog dichtbij een comeback. Vorige week speelde de Great Old dan weer een behoorlijk match tegen AA Gent, maar werd na heel wat gemiste kansen ook van de directe concurrent verloren.

Zondag wilden de twee teams dus de nul van het bord vegen in een onderling duel, dat ook nog eens erg belangrijk was in de strijd om de vierde plaats. De ingrediënten leken dus aanwezig voor een aangename partij. Zeker omdat de sfeer in het Lotto Park behoorlijk goed was. Maar de toeschouwers kregen voor rust niet bepaald waar voor hun geld.

Belabberde eerste helft

Anderlecht eiste aanvankelijk wel het balbezit op, dat kon het echter weer veel weinig omzetten in doelgevaar. Naarmate de eerste helft vorderde kon RAFC het evenwicht herstellen. Maar ook de bezoekers kwamen nauwelijks tot noemenswaardige doelpogingen. Niet bepaald dus het spektakelstuk waar iedereen had op gehoopt. Zeker van Anderlecht, dat toch het thuisvoordeel had en ook als favoriet aan de partij begon, werd veel meer verwacht. De commentaren op het sociale medium 'X' zijn dan ook erg hard.

Welke ploeg stelde tot dusver het meest teleur in de Champions' Play-Offs?

Meest recent

Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

63
63
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

21
21
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

26
26
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

50
50
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

112
112
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

37
37
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

139
139
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

257
257
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

229
229
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

129
129
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

75
75
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

629
629
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

104
104
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

100
100
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

178
178
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

265
265
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

144
144
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

135
135
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

465
465
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

128
128
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

297
297
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

498
498
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

396
396
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

237
237
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

397
397

Meer sportnieuws