Collectieve geeuw in Anderlecht-Antwerp: "Deprimerende ploeg"

door
Collectieve geeuw in Anderlecht-Antwerp:

De vierde speeldag in de Champions' Play-Offs werd zondagmiddag op gang getrapt door RSC Anderlecht en Antwerp FC. Beide ploegen gingen in het onderlinge duel op zoek naar hun eerste punten van de nacompetitie. Maar de eerste helft in het Lotto Park was niet bepaald een hoogvlieger.

RSCA en RAFC kenden allebei een tegenvallende start van de PO's. Anderlecht werd tijdens de openingsspeeldag overklast door Club Brugge. Vervolgens kwam het tegen KRC Genk en Union SG iets stabieler voor de dag, maar kreeg het op aanvallend vlak niets voor mekaar. Bijgevolg bleef Paars-Wit achter met 0 op 9.

LEES OOK: "Hoe dom, hoe lomp" - Vandenbempt maakt gehakt van RSCA'er

Alle ingrediënten aanwezig

Antwerp vatte de nacompetitie op zijn beurt aan met een pandoering op het veld van Union SG. Een week later toonde Club Brugge zich te sterk, al kwam het nog dichtbij een comeback. Vorige week speelde de Great Old dan weer een behoorlijk match tegen AA Gent, maar werd na heel wat gemiste kansen ook van de directe concurrent verloren.

Zondag wilden de twee teams dus de nul van het bord vegen in een onderling duel, dat ook nog eens erg belangrijk was in de strijd om de vierde plaats. De ingrediënten leken dus aanwezig voor een aangename partij. Zeker omdat de sfeer in het Lotto Park behoorlijk goed was. Maar de toeschouwers kregen voor rust niet bepaald waar voor hun geld.

Belabberde eerste helft

Anderlecht eiste aanvankelijk wel het balbezit op, dat kon het echter weer veel weinig omzetten in doelgevaar. Naarmate de eerste helft vorderde kon RAFC het evenwicht herstellen. Maar ook de bezoekers kwamen nauwelijks tot noemenswaardige doelpogingen. Niet bepaald dus het spektakelstuk waar iedereen had op gehoopt. Zeker van Anderlecht, dat toch het thuisvoordeel had en ook als favoriet aan de partij begon, werd veel meer verwacht. De commentaren op het sociale medium 'X' zijn dan ook erg hard.

Welke ploeg stelde tot dusver het meest teleur in de Champions' Play-Offs?

Meest recent

Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

34
34
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

17
17
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

119
119
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

86
86
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

125
125
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

164
164
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

215
215
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

11
11
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

351
351
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

54
54
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

159
159
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

244
244
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

56
56
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

197
197
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

246
246
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

123
123
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

158
158
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

71
71
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

533
533
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

49
49
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

122
122
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

317
317
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

72
72
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

460
460
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

502
502

Meer sportnieuws