Collectieve geeuw in Anderlecht-Antwerp: "Deprimerende ploeg"

door
Collectieve geeuw in Anderlecht-Antwerp:

De vierde speeldag in de Champions' Play-Offs werd zondagmiddag op gang getrapt door RSC Anderlecht en Antwerp FC. Beide ploegen gingen in het onderlinge duel op zoek naar hun eerste punten van de nacompetitie. Maar de eerste helft in het Lotto Park was niet bepaald een hoogvlieger.

RSCA en RAFC kenden allebei een tegenvallende start van de PO's. Anderlecht werd tijdens de openingsspeeldag overklast door Club Brugge. Vervolgens kwam het tegen KRC Genk en Union SG iets stabieler voor de dag, maar kreeg het op aanvallend vlak niets voor mekaar. Bijgevolg bleef Paars-Wit achter met 0 op 9.

LEES OOK: Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Alle ingrediënten aanwezig

Antwerp vatte de nacompetitie op zijn beurt aan met een pandoering op het veld van Union SG. Een week later toonde Club Brugge zich te sterk, al kwam het nog dichtbij een comeback. Vorige week speelde de Great Old dan weer een behoorlijk match tegen AA Gent, maar werd na heel wat gemiste kansen ook van de directe concurrent verloren.

Zondag wilden de twee teams dus de nul van het bord vegen in een onderling duel, dat ook nog eens erg belangrijk was in de strijd om de vierde plaats. De ingrediënten leken dus aanwezig voor een aangename partij. Zeker omdat de sfeer in het Lotto Park behoorlijk goed was. Maar de toeschouwers kregen voor rust niet bepaald waar voor hun geld.

Belabberde eerste helft

Anderlecht eiste aanvankelijk wel het balbezit op, dat kon het echter weer veel weinig omzetten in doelgevaar. Naarmate de eerste helft vorderde kon RAFC het evenwicht herstellen. Maar ook de bezoekers kwamen nauwelijks tot noemenswaardige doelpogingen. Niet bepaald dus het spektakelstuk waar iedereen had op gehoopt. Zeker van Anderlecht, dat toch het thuisvoordeel had en ook als favoriet aan de partij begon, werd veel meer verwacht. De commentaren op het sociale medium 'X' zijn dan ook erg hard.

Welke ploeg stelde tot dusver het meest teleur in de Champions' Play-Offs?

Meest recent

2 Rode Duivels (en halve Belg) in lijst 50 grootste talenten

Komende zomer zullen de Rode Duivels niet meer als een topfavoriet aan de start van het WK ...

39
39
'Hoefkens moet nieuwe opdoffer slikken'

Vorig seizoen was Carl Hoefkens nog God in Breda nadat hij met NAC tegen alle verwachtingen in het ...

29
29
'Belgische sensatie in LaLiga: miljoenentransfer op komst'

Er zijn dit seizoen toch de nodige Belgen actief in LaLiga, met Thibaut Courtois, Axel Witsel, Adnan ...

33
33
STVV strikt broer van Rode Duivel

STVV sloot de reguliere competitie af met drie nederlagen in vier wedstrijden, maar mag desondanks ...

24
24
Duitsland of Italië? Tresoldi duidelijk over keuze

De laatste maanden verkeert Nicolo Tresoldi bij Club Brugge in grootse vorm. Hij scoorde zeven keer ...

98
98
TD Cercle verklaart verrassende trainerskeuze

De komende dagen zullen de ogen gericht zijn op interlandvoetbal, maar in de schaduw beginnen de ...

70
70
'Belachelijke blunder van Real met blessure Mbappé'

Bij Real Madrid konden ze de voorbije maanden niet zoveel rekenen op Kylian Mbappé als ze ...

52
52
Nieuw format op de helling: BMA keihard voor Pro League

Na de interlandbreak gaan de play-offs in de Jupiler Pro League van start. In principe moet het de ...

235
235
Fans in de wolken: 'Anderlecht vol voor terugkeer publiekslieveling'

Nu het woord aan de nationale ploegen is, hebben de clubleiders enkele dagen tijd om al richting het ...

355
355
Nieuwe twist in Lavia-soap: bondscoach gooit kaarten open

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

82
82
Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Eind dit seizoen neemt Liverpool FC afscheid van een waar boegbeeld in de Premier League. De Engelse ...

132
132
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

Anderlecht heeft een jong aanvallend talent op de radar. Paars-wit volgt een razendsnelle ...

151
151
Nieuwe titelclash Union vs. Club: "Zij zijn lichte favoriet"

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

112
112
Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

98
98
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

126
126
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

209
209
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

143
143
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

700
700
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

551
551
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

174
174
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

178
178
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

223
223
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

33
33
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

298
298
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

200
200

Meer sportnieuws