Collectieve geeuw in Anderlecht-Antwerp: "Deprimerende ploeg"

door
Collectieve geeuw in Anderlecht-Antwerp:

De vierde speeldag in de Champions' Play-Offs werd zondagmiddag op gang getrapt door RSC Anderlecht en Antwerp FC. Beide ploegen gingen in het onderlinge duel op zoek naar hun eerste punten van de nacompetitie. Maar de eerste helft in het Lotto Park was niet bepaald een hoogvlieger.

RSCA en RAFC kenden allebei een tegenvallende start van de PO's. Anderlecht werd tijdens de openingsspeeldag overklast door Club Brugge. Vervolgens kwam het tegen KRC Genk en Union SG iets stabieler voor de dag, maar kreeg het op aanvallend vlak niets voor mekaar. Bijgevolg bleef Paars-Wit achter met 0 op 9.

LEES OOK: Antwerp krijgt klappen: Westerlo wint enorm sneeuwgevecht

Alle ingrediënten aanwezig

Antwerp vatte de nacompetitie op zijn beurt aan met een pandoering op het veld van Union SG. Een week later toonde Club Brugge zich te sterk, al kwam het nog dichtbij een comeback. Vorige week speelde de Great Old dan weer een behoorlijk match tegen AA Gent, maar werd na heel wat gemiste kansen ook van de directe concurrent verloren.

Zondag wilden de twee teams dus de nul van het bord vegen in een onderling duel, dat ook nog eens erg belangrijk was in de strijd om de vierde plaats. De ingrediënten leken dus aanwezig voor een aangename partij. Zeker omdat de sfeer in het Lotto Park behoorlijk goed was. Maar de toeschouwers kregen voor rust niet bepaald waar voor hun geld.

Belabberde eerste helft

Anderlecht eiste aanvankelijk wel het balbezit op, dat kon het echter weer veel weinig omzetten in doelgevaar. Naarmate de eerste helft vorderde kon RAFC het evenwicht herstellen. Maar ook de bezoekers kwamen nauwelijks tot noemenswaardige doelpogingen. Niet bepaald dus het spektakelstuk waar iedereen had op gehoopt. Zeker van Anderlecht, dat toch het thuisvoordeel had en ook als favoriet aan de partij begon, werd veel meer verwacht. De commentaren op het sociale medium 'X' zijn dan ook erg hard.

Welke ploeg stelde tot dusver het meest teleur in de Champions' Play-Offs?

Meest recent

Rode Duivel bij Anderlecht: Hein vindt het geen goed idee

RSC Anderlecht speelde alweer geen goede match tegen La Louvière en bleef op 0-0 steken. De ...

17
17
Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

16
16
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

23
23
Kritiek op keuze Anderlecht: "Laat hem daar!"

Bij RSC Anderlecht verloopt de zoektocht naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi bijzonder ...

166
166
'Atletico Madrid wil Club Brugge beroven van toptalent'

Atlético Madrid speelt woensdagavond op het veld van Club Brugge een belangrijk duel in de ...

169
169
Goots waarschuwt voor rampscenario bij Antwerp

Antwerp heeft zondag opnieuw een pijnlijke dag beleefd. In een ondergesneeuwde Bosuil ging het met ...

98
98
'Anderlecht zoekt TD: eerste naam doet de ronde'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard en de Brusselaars zijn ondertussen op zoek naar een opvolger. ...

307
307
'Schreuder naar Anderlecht: nieuwe wending in dossier'

De voorbije dagen was er even euforie bij Anderlecht na de straffe kwalificatie voor de bekerfinale, ...

279
279
Probleempositie Club? "In vergelijking met die toppers..."

Club Brugge deed afgelopen weekend een uitstekende zaak in de titelstrijd. Het naderde tot op drie ...

160
160
Alarmbellen gaan af bij Union na dramatische reeks

De titelstrijd is afgelopen weekend weer wat spannender geworden. STVV en Club Brugge boekten zeges ...

62
62
Clash bij Anderlecht? "Schreuder zal er niet mee lachen"

Het blijft wachten op een nieuwe trainer bij Anderlecht. Paars-Wit richt nog altijd zijn pijlen op ...

312
312
STVV komt met opmerkelijke reactie na racisme-incident

Er viel heel wat na te kaarten over de slotwedstrijd van de 25ste speeldag in de Jupiler Pro League ...

110
110
'Deco geobsedeerd: op één jaar van JPL naar Barça'

De Jupiler Pro League bleek de voorbije jaren een uitstekende springplank voor jongere spelers om de ...

63
63
Anderlecht kijkt met open mond: Vazquez valt in de prijzen

Bij Anderlecht blijven ze met een scoringsprobleem zitten. Tegen La Louvière vond het al voor ...

227
227
Vandenbempt keihard na sneeuwfarces: "Niet reglementair"

De 25ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft voor enkele zeer opmerkelijke taferelen gezorgd. ...

333
333
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

148
148
TRANSFERUURTJE: 'Deal Club en Barça, Anderlecht krijgt T1-nieuws'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

383
383
Taravel krijgt klappen: Anderlecht-pion springt in de bres

RSC Anderlecht speelde 0-0 gelijk in de competitie tegen La Louviere en de euforie na de ferme ...

306
306
Code rood bij Antwerp: rampscenario plots in zicht

Het is weer code rood bij Royal Antwerp FC. Joseph Oosting was goed begonnen op de Bosuil, maar de ...

362
362
Orban start rel na bizarre rode kaart: “Omdat ik zwart ben”

Gift Orban scoorde in het verleden doelpunten bij KAA Gent, maar inmiddels zit de aanvaller in ...

144
144
Vandenbempt scherp voor Club: "Niet normaal hoe zwak"

Club Brugge won al bij al onverdiend met 1-2 van Cercle Brugge. Via flitsen wist het de zege over de ...

397
397
Heynen verklaart ommekeer onder Hayen

KRC Genk komt steeds meer boven water. Ze staan op twee punten van de top zes en dat zorgt voor ...

234
234
'Anderlecht ontkent: deze coach nooit een piste'

In deze tijden delen voetbalinfluenceers heel veel nieuwtjes via hun sociale media. Zo ook over het ...

266
266
Bart De Wever treft Antwerp-fan Van Looy recht in het hart

Het is andermaal crisis op de Bosuil en het hart van veel Antwerp-fans bloedt momenteel. Zo ook bij ...

256
256
Albert luidt de alarmbel voor alweer matig Anderlecht

RSC Anderlecht heeft op papier een makkelijk programma, maar als je dan punten laat liggen tegen een ...

186
186

Meer sportnieuws