'Droomscenario Club: transfersom de lucht in gekatapulteerd'

1384 stemmen
'Droomscenario Club: transfersom de lucht in gekatapulteerd'

Club Brugge wil het seizoen in schoonheid afsluiten en mikt op zowel de landstitel als de Belgische beker. Voor een aantal spelers wordt dat allicht de laatste kans op een prijzengewind met Blauw-Zwart. Zo komen verschillende sterkhouders in aanmerking voor een toptransfer.

In januari cashte Club nog zo'n 14 miljoen euro voor Andreas Skov Olsen. Op zich een aardig bedrag voor een speler die absoluut wou beschikken. Bovendien was het vertrek van de Deen ietwat ingecalculeerd. Daarnaast slaagde de regerende kampioen erin om zijn selectie grotendeels intact te houden, wat op voorhand het grote doel was.

Na het seizoen geldt echter een ander verhaal. Hoewel Club er financieel uitstekend voor staat, blijft het immers nodig om voldoende meerwaarde te creëeren op de transfermarkt. En in de huidige selectie lopen verschillende jongens rond die stilaan klaar zijn voor een nieuwe stop én in staat moeten zijn om een aanzienlijke transfersom op te brengen.

LEES OOK: Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Nieuwe stap De Cuyper

Daarbij zijn de ogen uiteraard gericht op Joel Ordoñez, die de duurste verdediger ooit uit de Jupiler Pro League moet worden. Ook Raphael Onyedika heeft zijn marktwaarde dit seizoen verder opgekrikt, terwijl Ferran Jutgla zich sinds nieuwjaar weer volop in de kijker speelt. Met Maxim De Cuyper zal normaal gezien ook een jeugdproduct te gelde gemaakt worden.

De linksback maakt er zelf alvast geen geheim van dat hij een stap hogerop ambieert. Iets wat Club hem ook lijkt te gunnen als een acceptabele transfersom op tafel komt. Aan interesse in de Rode Duivel alvast geen gebrek, bij heel wat clubs staat hij op de verlanglijstjes. Al wordt vooral AC Milan al een tijdje genoemd als beoogde bestemming.

Biedingsoorlog dreigt

Bij PianetaMilan bevestigt men de interesse vanuit San Siro, waar De Cuyper geldt als topkandidaat om de vertrekken Théo Hernandez op te vangen. Maar de clubleiding heeft inmiddels ook alternatieve pistes in kaart gebracht. Ramy Bensebiani van Borussia Dortmund bijvoorbeeld. Dat heeft vooral met financiële overwegingen te maken. De Cuyper kan immers rekenen op dusdanig veel interesse, dat de Milanezen vrezen voor een ware biedingsoorlog. Daarbij zou de beoogde transfersom van 20 à 25 miljoen de lucht in worden gekatapulteerd. Een scenario waar men in Brugge uiteraard droomt.

De Cuyper gaat minstens 30 miljoen opleveren ...

Meest recent

Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

58
58
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

96
96
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

136
136
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

105
105
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

205
205
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

89
89
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

476
476
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

62
62
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

46
46
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

302
302
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

48
48
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

116
116
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

32
32
Veronique De Kock en Ronaldo serveren bloedheet spektakel

Véronique De Kock heeft een verhaal opgediept waar veel mensen alleen maar van kunnen dromen. ...

78
78
'Beveren baalt: smaakmaker trekt naar Bundesliga'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

127
127
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft eindelijk coach, Vossen vindt club'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

119
119
‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Mandela Keita speelde in het verleden bij Royal Antwerp FC, maar afgelopen seizoen maakte de ...

162
162
Pal tijdens het WK: Gert Verheyen slaat totaal andere weg in

Terwijl miljoenen kijkers hem wekelijks aan het werk zien als analist tijdens het WK, is Gert ...

201
201
‘Victor Bruno tweede keus: Anderlecht greep naast deze T1’

Victor Bruno werd officieel voorgesteld als de nieuwe hoofdtrainer van RSC Anderlecht. De Portugees ...

532
532
'Club Brugge en KRC Genk azen op ex-smaakmaker Antwerp'

De transfermolen begint stilaan echt op gang te komen. Ook in België werden al de nodige deals ...

254
254
'Club Brugge wil stunten met 37-jarige 'wereldster''

Club Brugge zoekt naar een nieuwe keeper. De Bruggelingen zagen Simon Mignolet stoppen en Dani van ...

964
964
Van Ibrahimovic tot Ferdinand: Ronaldo plots de held

Op dit WK zijn er veel meningen, maar weinig echt gefundeerde. Veel roepen, zodat het wordt opgepikt ...

18
18
KV Kortrijk heeft sterkhouder van Beerschot helemaal beet

KV Kotrijk-trainer Michiel Jonckheere riep om versterking bij KV Kortrijk en die is er ook gekomen. ...

109
109
KRC Genk geeft maar liefst negen talenten kans bij A-kern

KRC Genk heeft zijn volledige oefenprogramma meegedeeld. De Limburgers deelden alle matchen mee ...

243
243
Anderlecht maakt vertrek floptransfer Renard bekend

Bij RSC Anderlecht zetten ze er vaart achter. De Brusselaars haalden Jean Kindermans terug, stelden ...

407
407

Meer sportnieuws