'Droomscenario Club: transfersom de lucht in gekatapulteerd'

door
'Droomscenario Club: transfersom de lucht in gekatapulteerd'

Club Brugge wil het seizoen in schoonheid afsluiten en mikt op zowel de landstitel als de Belgische beker. Voor een aantal spelers wordt dat allicht de laatste kans op een prijzengewind met Blauw-Zwart. Zo komen verschillende sterkhouders in aanmerking voor een toptransfer.

In januari cashte Club nog zo'n 14 miljoen euro voor Andreas Skov Olsen. Op zich een aardig bedrag voor een speler die absoluut wou beschikken. Bovendien was het vertrek van de Deen ietwat ingecalculeerd. Daarnaast slaagde de regerende kampioen erin om zijn selectie grotendeels intact te houden, wat op voorhand het grote doel was.

Na het seizoen geldt echter een ander verhaal. Hoewel Club er financieel uitstekend voor staat, blijft het immers nodig om voldoende meerwaarde te creëeren op de transfermarkt. En in de huidige selectie lopen verschillende jongens rond die stilaan klaar zijn voor een nieuwe stop én in staat moeten zijn om een aanzienlijke transfersom op te brengen.

LEES OOK: Milan-Belgen vieren, Barça bekert verder na hemelse assist

Nieuwe stap De Cuyper

Daarbij zijn de ogen uiteraard gericht op Joel Ordoñez, die de duurste verdediger ooit uit de Jupiler Pro League moet worden. Ook Raphael Onyedika heeft zijn marktwaarde dit seizoen verder opgekrikt, terwijl Ferran Jutgla zich sinds nieuwjaar weer volop in de kijker speelt. Met Maxim De Cuyper zal normaal gezien ook een jeugdproduct te gelde gemaakt worden.

De linksback maakt er zelf alvast geen geheim van dat hij een stap hogerop ambieert. Iets wat Club hem ook lijkt te gunnen als een acceptabele transfersom op tafel komt. Aan interesse in de Rode Duivel alvast geen gebrek, bij heel wat clubs staat hij op de verlanglijstjes. Al wordt vooral AC Milan al een tijdje genoemd als beoogde bestemming.

Biedingsoorlog dreigt

Bij PianetaMilan bevestigt men de interesse vanuit San Siro, waar De Cuyper geldt als topkandidaat om de vertrekken Théo Hernandez op te vangen. Maar de clubleiding heeft inmiddels ook alternatieve pistes in kaart gebracht. Ramy Bensebiani van Borussia Dortmund bijvoorbeeld. Dat heeft vooral met financiële overwegingen te maken. De Cuyper kan immers rekenen op dusdanig veel interesse, dat de Milanezen vrezen voor een ware biedingsoorlog. Daarbij zou de beoogde transfersom van 20 à 25 miljoen de lucht in worden gekatapulteerd. Een scenario waar men in Brugge uiteraard droomt.

De Cuyper gaat minstens 30 miljoen opleveren ...

Meest recent

Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

7
7
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

29
29
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

305
305
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

273
273
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

156
156
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

215
215
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

62
62
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

542
542
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

201
201
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

379
379
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

573
573
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

207
207
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

383
383
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

179
179
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

159
159
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

155
155
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

74
74
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

252
252
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

74
74
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

327
327
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

225
225
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

232
232
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

446
446
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

528
528
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

81
81

Meer sportnieuws