'Droomscenario Club: transfersom de lucht in gekatapulteerd'

door
'Droomscenario Club: transfersom de lucht in gekatapulteerd'

Club Brugge wil het seizoen in schoonheid afsluiten en mikt op zowel de landstitel als de Belgische beker. Voor een aantal spelers wordt dat allicht de laatste kans op een prijzengewind met Blauw-Zwart. Zo komen verschillende sterkhouders in aanmerking voor een toptransfer.

In januari cashte Club nog zo'n 14 miljoen euro voor Andreas Skov Olsen. Op zich een aardig bedrag voor een speler die absoluut wou beschikken. Bovendien was het vertrek van de Deen ietwat ingecalculeerd. Daarnaast slaagde de regerende kampioen erin om zijn selectie grotendeels intact te houden, wat op voorhand het grote doel was.

Na het seizoen geldt echter een ander verhaal. Hoewel Club er financieel uitstekend voor staat, blijft het immers nodig om voldoende meerwaarde te creëeren op de transfermarkt. En in de huidige selectie lopen verschillende jongens rond die stilaan klaar zijn voor een nieuwe stop én in staat moeten zijn om een aanzienlijke transfersom op te brengen.

LEES OOK: Engelsen verstomd: Brighton choqueert met De Cuyper-wending

Nieuwe stap De Cuyper

Daarbij zijn de ogen uiteraard gericht op Joel Ordoñez, die de duurste verdediger ooit uit de Jupiler Pro League moet worden. Ook Raphael Onyedika heeft zijn marktwaarde dit seizoen verder opgekrikt, terwijl Ferran Jutgla zich sinds nieuwjaar weer volop in de kijker speelt. Met Maxim De Cuyper zal normaal gezien ook een jeugdproduct te gelde gemaakt worden.

De linksback maakt er zelf alvast geen geheim van dat hij een stap hogerop ambieert. Iets wat Club hem ook lijkt te gunnen als een acceptabele transfersom op tafel komt. Aan interesse in de Rode Duivel alvast geen gebrek, bij heel wat clubs staat hij op de verlanglijstjes. Al wordt vooral AC Milan al een tijdje genoemd als beoogde bestemming.

Biedingsoorlog dreigt

Bij PianetaMilan bevestigt men de interesse vanuit San Siro, waar De Cuyper geldt als topkandidaat om de vertrekken Théo Hernandez op te vangen. Maar de clubleiding heeft inmiddels ook alternatieve pistes in kaart gebracht. Ramy Bensebiani van Borussia Dortmund bijvoorbeeld. Dat heeft vooral met financiële overwegingen te maken. De Cuyper kan immers rekenen op dusdanig veel interesse, dat de Milanezen vrezen voor een ware biedingsoorlog. Daarbij zou de beoogde transfersom van 20 à 25 miljoen de lucht in worden gekatapulteerd. Een scenario waar men in Brugge uiteraard droomt.

De Cuyper gaat minstens 30 miljoen opleveren ...

Meest recent

Openda krijgt nieuwe coach: Juventus grijpt in

Juventus is aan een zeer pijnlijke reeks bezig. Nadat het zondagavond met 1-0 onderuit ging bij ...

0
0
Napoli brengt uitsluitsel: keihard verdict De Bruyne

Kevin De Bruyne kreeg afgelopen weekend opnieuw een mokerslag te verwerken. Hij moest in de kraker ...

26
26
Wesley Sonck zingt toontje lager: "Dieje van den Aldi!"

Hij was jarenlang het schrikbeeld van elke verdediger, een trefzekere spits bij Club Brugge, Genk, ...

17
17
DAZN-ramp voor Pro League? Vandenbempt brengt nieuws

De uitzendrechten van het Belgische voetbal blijven voor heel wat beroering zorgen. Het blijft voor ...

85
85
Opvallende geruchten Lavia: ‘Hij kiest nog voor Ghana’

Romeo Lavia kwam op sociale media plots in een vreemde instroom van roddels terecht. De middenvelder ...

40
40
TRANSFERUURTJE: 'Gent dumpt flop, volgende trainerswissel?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

215
215
Michy Batshuayi in diepe rouw na tragische gebeurtenis

Michy Batshuayi heeft zwaar nieuws gedeeld vanuit Frankfurt. De Rode Duivel nam op ontroerende wijze ...

28
28
Vincent Janssen op rand van afgrond bij Antwerp

Royal Antwerp FC ging met het kleinste verschil onderuit tegen Club Brugge. The Great Old kon niet ...

124
124
Rits duikt op bij derdeprovincialer: “Klein van Anderlecht”

Mats Rits komt niet meer aan de bak bij RSC Anderlecht. De middenvelder werd naar de B-kern verwezen ...

676
676
Liplezers onthullen: 'Yamal bedreigde Courtois na Clasico'

De Clasico was weer één om duimen en vingers van af te likken. In de eerste helft ...

192
192
Degryse geeft Antwerp raad over mogelijk ontslag Wils

Royal Antwerp FC verdiende meer dan een nederlaag tegen Club Brugge. De Great Old speelde een goede ...

144
144
Vandenbempt over 'saaie' Club Brugge: "Matig"

Club Brugge laat geen geweldige indruk achter dit seizoen. Dat is de enige juiste conclusie die we ...

269
269
Albert ziet gigantische transferblunder bij Anderlecht

Onze redactie haalde al snel aan dat de mercato van Olivier Renard en Tim Borguet absoluut niet ...

311
311
Vrancken weet wat STVV nodig heeft om toppers te winnen

STVV speelde geen onaardige partij op het veld van Union SG, maar verloor wel met 2-0. De Kanaries ...

72
72
Lichtpunt bij KRC Genk: "Tevreden met bepaalde impact"

KRC Genk speelde geen goede wedstrijd tegen La Louvière. Het werd 1-1 en de Limburgers ...

119
119
Volgend ontslag bij Anderlecht? Degryse oordeelt

RSC Anderlecht is ronduit slecht aan het seizoen begonnen. Europees door de mand gevallen en in de ...

565
565
OHL 'verovert' Europa: "Héél goed voor het Belgische voetbal"

De Red Flames hebben hun eerste partij tegen Ierland al achter de rug en die verloren ze met 4-2. ...

69
69
'Leko hakt knopen door: AA Gent dumpt peperdure flop'

De galamatch ter ere van het 125-jarig bestaan loste de verwachtingen in bij AA Gent, dat Standard ...

596
596
Furie in Italië: Lang krijgt mokerslag van jewelste

Noa Lang krijgt het hard te verduren in Napels: Antonio Conte zette hem publiek op zijn plaats. De ...

239
239
Hasi roteert: Anderlecht haalt miscasts uit vergeetput

RSC Anderlecht hoopt de magere één op zes tegen STVV en Charleroi dinsdag door te ...

580
580
Genk likt wonden: Fink slikt bittere pil uit ziekenboeg

Alweer geen clean sheet, alweer puntenverlies. Na het gelijkspel in eigen huis tegen La ...

306
306
Gheysens velt verdict: Wils richting exit bij Antwerp?

De sportieve malaise duurt voort bij Antwerp, dat zondag in eigen huis met 0-1 onderuit ging tegen ...

472
472
Politiek steunt Pro League: DAZN op matje geroepen

Het verzoek van DAZN om opnieuw rond de tafel te zitten met de Pro League en de voorwaarden van het ...

500
500
Gumienny doet pikante uitspraak over afgekeurde Genkse goal

KRC Genk liet zondagavond op pijnlijke wijze de kans laten liggen om weer dichter bij de top zes te ...

683
683
Bidden voor Garcia: volgende zware blessure bij Duivel?

Het is voor Rudi Garcia geen fijne week geweest. De bondscoach zag de voorbije dagen verschillende ...

110
110

Meer sportnieuws