'Droomscenario Club: transfersom de lucht in gekatapulteerd'

1384
'Droomscenario Club: transfersom de lucht in gekatapulteerd'

Club Brugge wil het seizoen in schoonheid afsluiten en mikt op zowel de landstitel als de Belgische beker. Voor een aantal spelers wordt dat allicht de laatste kans op een prijzengewind met Blauw-Zwart. Zo komen verschillende sterkhouders in aanmerking voor een toptransfer.

In januari cashte Club nog zo'n 14 miljoen euro voor Andreas Skov Olsen. Op zich een aardig bedrag voor een speler die absoluut wou beschikken. Bovendien was het vertrek van de Deen ietwat ingecalculeerd. Daarnaast slaagde de regerende kampioen erin om zijn selectie grotendeels intact te houden, wat op voorhand het grote doel was.

Na het seizoen geldt echter een ander verhaal. Hoewel Club er financieel uitstekend voor staat, blijft het immers nodig om voldoende meerwaarde te creëeren op de transfermarkt. En in de huidige selectie lopen verschillende jongens rond die stilaan klaar zijn voor een nieuwe stop én in staat moeten zijn om een aanzienlijke transfersom op te brengen.

LEES OOK: Historische stunt: Engelse media in de ban van De Cuyper

Nieuwe stap De Cuyper

Daarbij zijn de ogen uiteraard gericht op Joel Ordoñez, die de duurste verdediger ooit uit de Jupiler Pro League moet worden. Ook Raphael Onyedika heeft zijn marktwaarde dit seizoen verder opgekrikt, terwijl Ferran Jutgla zich sinds nieuwjaar weer volop in de kijker speelt. Met Maxim De Cuyper zal normaal gezien ook een jeugdproduct te gelde gemaakt worden.

De linksback maakt er zelf alvast geen geheim van dat hij een stap hogerop ambieert. Iets wat Club hem ook lijkt te gunnen als een acceptabele transfersom op tafel komt. Aan interesse in de Rode Duivel alvast geen gebrek, bij heel wat clubs staat hij op de verlanglijstjes. Al wordt vooral AC Milan al een tijdje genoemd als beoogde bestemming.

Biedingsoorlog dreigt

Bij PianetaMilan bevestigt men de interesse vanuit San Siro, waar De Cuyper geldt als topkandidaat om de vertrekken Théo Hernandez op te vangen. Maar de clubleiding heeft inmiddels ook alternatieve pistes in kaart gebracht. Ramy Bensebiani van Borussia Dortmund bijvoorbeeld. Dat heeft vooral met financiële overwegingen te maken. De Cuyper kan immers rekenen op dusdanig veel interesse, dat de Milanezen vrezen voor een ware biedingsoorlog. Daarbij zou de beoogde transfersom van 20 à 25 miljoen de lucht in worden gekatapulteerd. Een scenario waar men in Brugge uiteraard droomt.

De Cuyper gaat minstens 30 miljoen opleveren ...

Meest recent

Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

12
12
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

47
47
Anderlecht begaat Bruno-blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

61
61
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

27
27
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

109
109
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

115
115
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

56
56
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

49
49
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

19
19
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

81
81
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

205
205
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

161
161
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

359
359
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

312
312
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

127
127
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

136
136
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

235
235
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

200
200
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

269
269
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

329
329
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

228
228
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

232
232
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

114
114
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

104
104
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

262
262

Meer sportnieuws