'Droomscenario Club: transfersom de lucht in gekatapulteerd'

door
'Droomscenario Club: transfersom de lucht in gekatapulteerd'

Club Brugge wil het seizoen in schoonheid afsluiten en mikt op zowel de landstitel als de Belgische beker. Voor een aantal spelers wordt dat allicht de laatste kans op een prijzengewind met Blauw-Zwart. Zo komen verschillende sterkhouders in aanmerking voor een toptransfer.

In januari cashte Club nog zo'n 14 miljoen euro voor Andreas Skov Olsen. Op zich een aardig bedrag voor een speler die absoluut wou beschikken. Bovendien was het vertrek van de Deen ietwat ingecalculeerd. Daarnaast slaagde de regerende kampioen erin om zijn selectie grotendeels intact te houden, wat op voorhand het grote doel was.

Na het seizoen geldt echter een ander verhaal. Hoewel Club er financieel uitstekend voor staat, blijft het immers nodig om voldoende meerwaarde te creëeren op de transfermarkt. En in de huidige selectie lopen verschillende jongens rond die stilaan klaar zijn voor een nieuwe stop én in staat moeten zijn om een aanzienlijke transfersom op te brengen.

LEES OOK: Koude douche Lukaku en co, Liverpool ontsnapt in 97ste minuut

Nieuwe stap De Cuyper

Daarbij zijn de ogen uiteraard gericht op Joel Ordoñez, die de duurste verdediger ooit uit de Jupiler Pro League moet worden. Ook Raphael Onyedika heeft zijn marktwaarde dit seizoen verder opgekrikt, terwijl Ferran Jutgla zich sinds nieuwjaar weer volop in de kijker speelt. Met Maxim De Cuyper zal normaal gezien ook een jeugdproduct te gelde gemaakt worden.

De linksback maakt er zelf alvast geen geheim van dat hij een stap hogerop ambieert. Iets wat Club hem ook lijkt te gunnen als een acceptabele transfersom op tafel komt. Aan interesse in de Rode Duivel alvast geen gebrek, bij heel wat clubs staat hij op de verlanglijstjes. Al wordt vooral AC Milan al een tijdje genoemd als beoogde bestemming.

Biedingsoorlog dreigt

Bij PianetaMilan bevestigt men de interesse vanuit San Siro, waar De Cuyper geldt als topkandidaat om de vertrekken Théo Hernandez op te vangen. Maar de clubleiding heeft inmiddels ook alternatieve pistes in kaart gebracht. Ramy Bensebiani van Borussia Dortmund bijvoorbeeld. Dat heeft vooral met financiële overwegingen te maken. De Cuyper kan immers rekenen op dusdanig veel interesse, dat de Milanezen vrezen voor een ware biedingsoorlog. Daarbij zou de beoogde transfersom van 20 à 25 miljoen de lucht in worden gekatapulteerd. Een scenario waar men in Brugge uiteraard droomt.

De Cuyper gaat minstens 30 miljoen opleveren ...

Meest recent

Genkse kassa rinkelt: dit bedrag leverde Europa League al op

KRC Genk heeft donderdagavond een lastige avond beleefd tegen Dinamo Zagreb, maar heeft wel mentale ...

0
0
Club Brugge was bijna wéér trainerstalent kwijt

Club Brugge ontpopte zich de voorbije jaren tot een heuse opleidingsclub. Niet alleen vinden hun ...

9
9
Genk bidt voor Karetsas: Hayen brengt nieuws

KRC Genk heeft zich donderdagavond geplaatst voor de achtste finale van de Europa League, al kostte ...

46
46
Garcia krijgt raad: "Spelverdeler à la Modric"

Binnen enkele weken blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Eind maart trekken ze naar de ...

54
54
Overname Standard: François brengt update

Op vier speeldagen van het einde is Standard nog steeds in de running voor de Champions' Play-Off. ...

79
79
Bob Peeters met verstomming geslagen en diep geraakt

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

58
58
Keeperskwestie bij Genk? Hayen en Smets reageren

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren. Na de pandoering tegen Standard van vorig weekend ...

209
209
Ex-Anderlecht-talent droomt van comeback

Met Nathan De Cat wist dit seizoen weer een product van Neerpede helemaal door te breken in de ...

215
215
Red Bull New York pakt uit met verrassende Belg

De laatste jaren slaagt de MLS er alsmaar vaker in om spelers uit Europa te lokken. Ook ...

17
17
‘Alarm bij Club Brugge: Mignolet-bom op springen’

Simon Mignolet ligt opnieuw zwaar onder vuur bij Club Brugge. Na zijn pijnlijke fout tegen ...

565
565
Ito slaat mea culpa: "Had niet mogen gebeuren"

KRC Genk is donderdagavond met de schrik vrijgekomen in de Europa League. Bijna vergooide het tegen ...

52
52
Taravel tot einde seizoen T1? Broer reageert duidelijk

Het is intussen bijna vier weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd als trainer van Anderlecht. ...

143
143
'Union verliest Khalaili aan topclub uit Premier League'

Union pakte vorig seizoen de titel en ligt dit seizoen zelfs nog op koers voor de dubbel, want het ...

109
109
Hayen ging tekeer tegen spelers: "Het was best heftig"

KRC Genk zet zijn knappe Europese parcours verder en plaatste zich voor de achtste finales van de ...

280
280
Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

414
414
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

182
182
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

120
120
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

166
166
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

113
113
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

303
303
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

61
61
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

50
50
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

829
829
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

21
21
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

501
501

Meer sportnieuws