Hasi verbaast met aanvalslinie, Antwerp met Praet en co

door
Hasi verbaast met aanvalslinie, Antwerp met Praet en co

RSC Anderlecht en Antwerp zijn voorlopig puntenloos in de Champions' Play-Offs, maar daar komt zondag sowieso verandering in voor minstens één ploeg. Ze kruisen namelijk de degens met mekaar. Scheidsrechter Bram Van Driessche fluit de partij in het Lotto Park om 13u30 op gang.

Paars-Wit besloot om vlak voor de Play-Offs nog een trainerswissel door te voeren, voorlopig is de terugkeer van Hasi echter geen succes. Zo bleef RSCA telkens met lege handen achter tijdens de vorige speeldagen. Met oog op de bekerfinale én uiteraard de vierde plaats, wil men die negatieve reeks zo snel mogelijk doorbreken. Liefst zondag al tegen directe concurrent Antwerp.

Voor de gelegenheid sleutelt Hasi opnieuw aan zijn basiself. Hij lijkt weliswaar vast te houden aan een driemansdefensie, met Augustinsson naast Hey en Simic. Angulo en Maamar blijven de vleugelbacks van dienst. Op het middenveld maakt Leoni zijn rentree naast Dendoncker. Voorin dan weer geen Hazard en Huerta, het zijn Edozie en Verschaeren die Dolberg van aanvoer moeten voorzien.

LEES OOK: De Cat spaart lof niet over Taravel: “Hij had gelijk”

Ulderink wisselt niet

Ook de Great Old beleefde nog niet zoveel plezier aan de PO's en telt eveneens 0 op 9. De laatste zege dateert zelfs alweer van 15 februari. Vorig weekend tegen AA Gent was er weliswaar ietwat beterschap en had RAFC voldoende kansen om minstens een punt uit de brand te slepen. Die goede lijn wil men doortrekken, maar dan met iets meer efficiëntie voor doel.

Coach Ulderink, die nog steeds wacht op zijn eerste zege als T1 van Antwerp, rekent alvast op dezelfde namen als tegen Gent. Zo houdt hij resoluut vast aan zijn basisploeg. Ook Praet verschijnt dus aan de aftrap en mag zich dus uitleven tegen de ploeg waar hij destijds helemaal doorbrak en een Gouden Schoen won.

Wie wint?

Meest recent

Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

77
77
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

59
59
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

29
29
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

220
220
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

66
66
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

200
200
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

198
198
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

639
639
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

90
90
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

166
166
Straffe Anderlecht-comeback? Ariël Jacobs reageert

RSC Anderlecht pakte in de beker een ferme opsteker door zich onverhoopt te kwalificeren voor de ...

386
386
Ophef na Atlético-Barça: Flick compleet over de rooie

FC Barcelona kreeg in de beker een ferm pak slaag van Atlético Madrid, de tegenstander van ...

54
54
De Cat spaart lof niet over Taravel: “Hij had gelijk”

RSC Anderlecht zat de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen, maar tegen Royal Antwerp FC ...

282
282
‘Romano dropt groot transfernieuws over Stankovic’

Aleksandar Stankovic is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder ...

308
308
Openda helemaal afgemaakt door Italiaans icoon

Het was toch een verrassing toen eind augustus het nieuws kwam dat Loïs Openda een toptransfer ...

116
116
'Anderlecht zet verrassende stap in zoektocht naar TD'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de bekerfinale en dat was een welkome opsteker in ...

607
607
Kompany balt vuist: Bayern maakt einde aan transfersaga

Vincent Kompany kan zeer tevreden zijn over het seizoen van Bayern München tot dusver. Zijn ...

52
52
Grote transferverrassing rond Igor Thiago

Igor Thiago zag zijn eerste seizoen bij Brentford nog in rook opgaan door aanhoudend blessureleed, ...

100
100
Om deze reden zat Mignolet plots naast Garcia bij loting

Donderdagavond vond in Brussel de loting plaats voor de volgende editie van de Nations League. De ...

198
198
Overname Antwerp op komst? Club bevestigt gesprekken

Er wordt intussen al een hele tijd druk gespeculeerd over de toekomst van Antwerp. Sinds de titel in ...

804
804
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vol voor Schreuder, exodus bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

281
281
Rode Duivels schrikken: bomvolle speelkalender bekend

De loting van de Nations League heeft België in een loodzware groep in de Nations League ...

107
107
Dejaegere naar JPL? ‘KVK-pion verrast met wending’

Brecht Dejaegere heeft een verleden in de Jupiler Pro League bij KAA Gent, maar dit seizoen speelt ...

391
391
Still breekt stilte over Anderlecht na pijnlijk vertrek

Edward Still was interim-trainer bij RSC Anderlecht na het ontslag van Besnik Hasi. De oefenmeester ...

302
302
‘Horrorscenario’ stadiondossier Club en Cercle Brugge

Club Brugge hoopt al lange tijd een nieuw stadion te bouwen. De start van de bouw lijkt dichterbij ...

1595
1595

Meer sportnieuws