Hasi verbaast met aanvalslinie, Antwerp met Praet en co

103 stemmen
Hasi verbaast met aanvalslinie, Antwerp met Praet en co

RSC Anderlecht en Antwerp zijn voorlopig puntenloos in de Champions' Play-Offs, maar daar komt zondag sowieso verandering in voor minstens één ploeg. Ze kruisen namelijk de degens met mekaar. Scheidsrechter Bram Van Driessche fluit de partij in het Lotto Park om 13u30 op gang.

Paars-Wit besloot om vlak voor de Play-Offs nog een trainerswissel door te voeren, voorlopig is de terugkeer van Hasi echter geen succes. Zo bleef RSCA telkens met lege handen achter tijdens de vorige speeldagen. Met oog op de bekerfinale én uiteraard de vierde plaats, wil men die negatieve reeks zo snel mogelijk doorbreken. Liefst zondag al tegen directe concurrent Antwerp.

Voor de gelegenheid sleutelt Hasi opnieuw aan zijn basiself. Hij lijkt weliswaar vast te houden aan een driemansdefensie, met Augustinsson naast Hey en Simic. Angulo en Maamar blijven de vleugelbacks van dienst. Op het middenveld maakt Leoni zijn rentree naast Dendoncker. Voorin dan weer geen Hazard en Huerta, het zijn Edozie en Verschaeren die Dolberg van aanvoer moeten voorzien.

LEES OOK: Antwerp tussen hoop en vrees: "Eén ding is zeker ..."

Ulderink wisselt niet

Ook de Great Old beleefde nog niet zoveel plezier aan de PO's en telt eveneens 0 op 9. De laatste zege dateert zelfs alweer van 15 februari. Vorig weekend tegen AA Gent was er weliswaar ietwat beterschap en had RAFC voldoende kansen om minstens een punt uit de brand te slepen. Die goede lijn wil men doortrekken, maar dan met iets meer efficiëntie voor doel.

Coach Ulderink, die nog steeds wacht op zijn eerste zege als T1 van Antwerp, rekent alvast op dezelfde namen als tegen Gent. Zo houdt hij resoluut vast aan zijn basisploeg. Ook Praet verschijnt dus aan de aftrap en mag zich dus uitleven tegen de ploeg waar hij destijds helemaal doorbrak en een Gouden Schoen won.

Wie wint?

Meest recent

Mbappé loodst Frankrijk voorbij schandalig Paraguay

Frankrijk nam het om 23u op tegen Paraguay. Les Bleus waren uiteraard de grote favoriet. Konden ze ...

59
59
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

219
219
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

235
235
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

74
74
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

64
64
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

513
513
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

273
273
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

128
128
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

126
126
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

124
124
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

12
12
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

101
101
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

296
296
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

118
118
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

419
419
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

102
102
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

38
38
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

140
140
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

573
573
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

211
211
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

72
72
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

370
370
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

278
278
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

147
147
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

199
199

Meer sportnieuws