Hasi verbaast met aanvalslinie, Antwerp met Praet en co

door
Hasi verbaast met aanvalslinie, Antwerp met Praet en co

RSC Anderlecht en Antwerp zijn voorlopig puntenloos in de Champions' Play-Offs, maar daar komt zondag sowieso verandering in voor minstens één ploeg. Ze kruisen namelijk de degens met mekaar. Scheidsrechter Bram Van Driessche fluit de partij in het Lotto Park om 13u30 op gang.

Paars-Wit besloot om vlak voor de Play-Offs nog een trainerswissel door te voeren, voorlopig is de terugkeer van Hasi echter geen succes. Zo bleef RSCA telkens met lege handen achter tijdens de vorige speeldagen. Met oog op de bekerfinale én uiteraard de vierde plaats, wil men die negatieve reeks zo snel mogelijk doorbreken. Liefst zondag al tegen directe concurrent Antwerp.

Voor de gelegenheid sleutelt Hasi opnieuw aan zijn basiself. Hij lijkt weliswaar vast te houden aan een driemansdefensie, met Augustinsson naast Hey en Simic. Angulo en Maamar blijven de vleugelbacks van dienst. Op het middenveld maakt Leoni zijn rentree naast Dendoncker. Voorin dan weer geen Hazard en Huerta, het zijn Edozie en Verschaeren die Dolberg van aanvoer moeten voorzien.

LEES OOK: Ulderink slikt meteen domper na trainerswissel Leverkusen

Ulderink wisselt niet

Ook de Great Old beleefde nog niet zoveel plezier aan de PO's en telt eveneens 0 op 9. De laatste zege dateert zelfs alweer van 15 februari. Vorig weekend tegen AA Gent was er weliswaar ietwat beterschap en had RAFC voldoende kansen om minstens een punt uit de brand te slepen. Die goede lijn wil men doortrekken, maar dan met iets meer efficiëntie voor doel.

Coach Ulderink, die nog steeds wacht op zijn eerste zege als T1 van Antwerp, rekent alvast op dezelfde namen als tegen Gent. Zo houdt hij resoluut vast aan zijn basisploeg. Ook Praet verschijnt dus aan de aftrap en mag zich dus uitleven tegen de ploeg waar hij destijds helemaal doorbrak en een Gouden Schoen won.

Wie wint?

Meest recent

STVV zoekt oplossing: Vrancken baalt om vertrek

STVV kende een zeer goede mercato. De club deed enkele zeer goede transfers, maar ze verkochten ook ...

8
8
Beresterke Godts de grote held bij Ajax

Ajax begon niet al te best aan het seizoen in de Eredivisie. Ze namen het vandaag in de eigen ArenA ...

17
17
Mbappé flikt het weer en trekt Real Madrid over de streep

Real Madrid moest al om 16u15 aan de bak. Ze gingen op bezoek bij Real Sociedad, altijd een ...

30
30
Lommel doet gouden zaken in pittige Limburgse derby

Na een pittige Limburgse derby heeft Lommel gouden zaken gedaan. De bezoekers pakten de zege bij ...

26
26
Essevee straft pover OHL af met dodelijke efficiëntie

Essevee blijft het niet onaardig doen bij zijn terugkeer op het hoogste niveau. Vandaag won een ...

21
21
Twee Rode Duivels vallen geblesseerd uit, Tolu maakt debuut

Arsenal won eerder op de dag vlot van Nottingham Forest, maar om 16u stonden er nog een aantal ...

35
35
Straffe Bakayoko laat Bundesliga zijn enorme talent zien

Bayer Leverkusen won gisteren zijn duel en dat was nodig na een 1 op 6. Vandaag stonden er in de ...

41
41
Toptransfer OHL: via Jupiler Pro League naar de Serie A?

Oud-Heverlee Leuven trok deze mercato een blik buitenlanders open. David Hubert kreeg er een pak ...

11
11
Degryse velt hard oordeel: transferblunder bij Club Brugge

Club Brugge investeerde heel fors deze zomer. De start is goed geweest dankzij de Champions ...

366
366
'PSV laat Anderlecht stikken: deal op de valreep afgeblazen'

Bij RSC Anderlecht was het een zeer moeilijke mercato. Het is duidelijk dat de basisploeg niet beter ...

239
239
Ongeziene Jupiler Pro League-jackpot: één club oppermachtig

Het was weer een heel drukke transferzomer in de Jupiler Pro League. Of de ploegen daar sportief ...

220
220
Wils likt zijn wonden: "Je wist dat dit kon gebeuren"

Royal Antwerp FC is zeker niet sportief versterkt uit de zomermercato gekomen. Financieel wel, maar ...

80
80
Aanwinsten Arsenal bezorgen Sels frustrerende namiddag

Arsenal investeerde deze zomer voor bijna 300 miljoen euro in nieuwe spelers. Het wordt tijd dat ze ...

26
26
Poëet verovert Club Brugge: magie in de JPL

Club Brugge speelt vanavond tegen La Louvière. Dat moet normaal een vlotte zege opleveren ...

263
263
Westerlo vindt oplossing: dure Bolat heeft nieuwe club

Sinan Bolat heeft een oplossing gevonden voor zijn uitzichtloze situatie. De ervaren doelman stond ...

39
39
Leko pakt uit met verrassende uitspraak over Antwerp

AA Gent neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. Een belangrijk duel om te zien waar beide ...

300
300
Veel werk voor Renard & co: vier héél dringende dossiers

Olivier Renard haalde in een van zijn vorige interviews uit naar Jesper Fredberg. Bepaalde ...

133
133
Toptransfer Zirkzee: droomduo met Rode Duivel?

Ondanks een tegenvallend eerste seizoen en de komst van heel wat aanvallende concurrentie, bleef ...

57
57
De Condé: "Beloofd dat hij nóóit nog in Genk-shirt speelt"

KRC Genk heeft een woelig einde van de mercato achter de rug wat betreft de spits-positie. Tolu ...

234
234
Anderlecht in lastig parket: drie opties voor Stroeykens

Het overwachte vertrek van Jan-Carlo Simic zorgde ervoor dat RSC Anderlecht alsnog een positieve ...

369
369
'Barça bibbert: Frenkie kan plots exit nemen'

FC Barcelona wil dit seizoen een gooi doen naar de eindzege in de Champions League. Daarvoor rekenen ...

55
55
Club speelt met vuur: steunpilaar naar uitgang gewerkt?

Club Brugge maakt zich op voor een pittige tweede luik van het seizoen. In aanloop daarvan ...

319
319
Vrancken vol emotie na persoonlijk drama: "Ze was er altijd"

Het zijn enorm woelige tijden voor Wouter Vrancken. De coach van STVV doet het geweldig met de ...

80
80
TRANSFERUURTJE: 'Straffe promotie Saelemaekers, Anderlecht slaat toe'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

253
253
‘Antwerp verrast met groot nieuws over Tribune 2’

Royal Antwerp FC kan bijna afscheid nemen van de stadionperikelen van de afgelopen jaren. The Great ...

526
526

Meer sportnieuws