Hasi verbaast met aanvalslinie, Antwerp met Praet en co

door
Hasi verbaast met aanvalslinie, Antwerp met Praet en co

RSC Anderlecht en Antwerp zijn voorlopig puntenloos in de Champions' Play-Offs, maar daar komt zondag sowieso verandering in voor minstens één ploeg. Ze kruisen namelijk de degens met mekaar. Scheidsrechter Bram Van Driessche fluit de partij in het Lotto Park om 13u30 op gang.

Paars-Wit besloot om vlak voor de Play-Offs nog een trainerswissel door te voeren, voorlopig is de terugkeer van Hasi echter geen succes. Zo bleef RSCA telkens met lege handen achter tijdens de vorige speeldagen. Met oog op de bekerfinale én uiteraard de vierde plaats, wil men die negatieve reeks zo snel mogelijk doorbreken. Liefst zondag al tegen directe concurrent Antwerp.

Voor de gelegenheid sleutelt Hasi opnieuw aan zijn basiself. Hij lijkt weliswaar vast te houden aan een driemansdefensie, met Augustinsson naast Hey en Simic. Angulo en Maamar blijven de vleugelbacks van dienst. Op het middenveld maakt Leoni zijn rentree naast Dendoncker. Voorin dan weer geen Hazard en Huerta, het zijn Edozie en Verschaeren die Dolberg van aanvoer moeten voorzien.

LEES OOK: Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Ulderink wisselt niet

Ook de Great Old beleefde nog niet zoveel plezier aan de PO's en telt eveneens 0 op 9. De laatste zege dateert zelfs alweer van 15 februari. Vorig weekend tegen AA Gent was er weliswaar ietwat beterschap en had RAFC voldoende kansen om minstens een punt uit de brand te slepen. Die goede lijn wil men doortrekken, maar dan met iets meer efficiëntie voor doel.

Coach Ulderink, die nog steeds wacht op zijn eerste zege als T1 van Antwerp, rekent alvast op dezelfde namen als tegen Gent. Zo houdt hij resoluut vast aan zijn basisploeg. Ook Praet verschijnt dus aan de aftrap en mag zich dus uitleven tegen de ploeg waar hij destijds helemaal doorbrak en een Gouden Schoen won.

🚀

Wie wint?

Meest recent

Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Zaterdagavond gaat de terugronde in de Champions' Play-Offs van start. Er zijn dus nog maar vijf ...

11
11
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

4
4
De Bruyne op Italiaanse voorpagina: radicale transferwending

In de Italiaanse Serie A neemt SSC Napoli het zaterdagavond op tegen revelatie Como in een ...

19
19
Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilte na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

132
132
'Onyedika vertrekt bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Dat Club Brugge komende zomer een aantal spelers gaat verliezen, staat inmiddels buiten kijf. Ook ...

158
158
'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

128
128
Plottwist in bekerfinale-klucht: nieuwe TV-zender duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

156
156
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

132
132
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

35
35
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

54
54
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

41
41
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

142
142
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

98
98
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

28
28
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

199
199
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

240
240
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

59
59
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

134
134
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

430
430
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

64
64
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

346
346
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

247
247
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

94
94
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

42
42
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

96
96

Meer sportnieuws