TRANSFERUURTJE: 'Uitsluitsel Dendoncker, Atlético klopt aan bij Club'

door
TRANSFERUURTJE: 'Uitsluitsel Dendoncker, Atlético klopt aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen. Bovendien wordt er weer volop van (bonds)coaches gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Jupiler Pro League

Het heeft er alle schijn van dat Maxim De Cuyper komende zomer een nieuwe stap zet. De linksback van Club Brugge kan alvast rekenen op de nodige interesse. Het transfermedium TodoFichajes beweert dat nu ook Atlético Madrid in de markt is voor de 24-jarige Belg. De Cuyper voldoet er aan het gezochte profiel en valt goedkoper uit dan de andere targets. De genoemde bron beweert alvast dat Atlético inmiddels contact opnam met de entourage van De Cuyper om een eventuele transfer te bespreken.

RSC Anderlecht pakte afgelopen zomer uit met de terugkeer van Leander Dendoncker, maar diens huurbeurt draaide uit op een teleurstelling. Bij La Dernière Heure bevestigt men dan ook dat hij na het seizoen weer zal vertrekken. Een verlengd verblijf is enkel mogelijk als moederclub Aston Villa zijn prijs fors laat zakken én Dendoncker een enorm salarisoffer zou maken. En zelfs dan is de kans klein dat Anderlecht zal happen.

KVC Westerlo is al bezig met het invullen van de selectie voor komend seizoen. Zo zal Isa Sakamoto ook volgend seizoen het shirt van Westerlo dragen. "Zijn huurconstructie wordt omgezet in een definitieve transfer”, zegt TD Francesco Carratta. Daarnaast zal men ook trachten om doelman Andreas Jungdal langer aan boord te houden. Over Alfie Devine en Islam Slimani werd nog geen akkoord gevonden.

KV Mechelen strijdt momenteel nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar is ook al bezig met de voorbereiding op komend seizoen. Van één speler werd alvast afscheid genomen. Zo zoet Noé Rottiers na vijf seizoenen definitief andere oorden op. De 20-jarige rechtsback zet zijn carrière verder bij KVK Tienen.

Buitenland

Real Madrid zou van plan zijn flink uit te pakken op de transfermarkt. Volgens Fichajes mogen een viertal aanwinsten verwacht. Rechtsback Trent Alexander-Arnold is alvast transfervrij op komst van Liverpool FC. Ook een linksback en centrale verdediger staan op de verlanglijst. Daarnaast mikt men op een topmiddenvelder, Martin Zubimendi (Real Sociedad), Enzo Fernandez (Chelsea FC) en Nicolo Barella (Internazionale) staan op de lijst. Zij lijken echter enkel haalbaar indien Real zelf een grote uitgaande transfer afrondt.

Manchester City zoekt een opvolger voor Kevin De Bruyne. Daarvoor staat Florian Wirtz bovenaan de verlanglijst. Maar het goudklompje van Bayer Leverkusen zal een smak geld moeten kosten. Volgens BILD heeft de uitredende kampioen van Engeland alvast 150 miljoen euro veil om Leverkusen te overtuigen. Voor Wirtz zou dan weer een jaarsalaris van 25 miljoen euro klaarliggen. Afwachten of dat voldoende is om het dossier naar zich toe te trekken.

Anderlecht moet proberen Dendoncker te houden ...

Meest recent

Club Brugge wacht af: Duits of Italiaans international?

Bij Club Brugge zijn ze best tevreden over de ontwikkeling van aanwinst Nicolo Tresoldi. Het is soms ...

19
19
Waarom zeperd plots een 'zegen' kan zijn voor Hasi

RSC Anderlecht likt zijn wonden na de afgang tegen KVC Westerlo. De voetjes staan weer ...

48
48
Zetterberg kapot van overlijden De Boeck: "Hij was mentaal héél erg sterk"

Het Belgische voetbal werd deze ochtend wakker met een enorme kater. Glen De Boeck liet op amper ...

0
0
Domper voor Duivels? Verloren talent vierde in globale ranking

De Rode Duivels zullen zich de komende maanden klaarstomen voor het WK. Rudi Garcia zal daarbij ...

34
34
Pijnpunt Club blootgelegd: "Echt onbegrijpelijk"

Club Brugge is de laatste weken in een stevige dip beland. De nederlaag op Anderlecht zette een ...

166
166
Westerlo ontdekt nieuwe parel: "Kanté van de Kempen"

Westerlo heeft zondag de geschiedenis een beetje doen herleven in 't Kuipje. 25 jaar geleden waren ...

23
23
'Alonso al op kapblok: Real heeft 2 toptrainers in vizier'

Real Madrid beleefde zondag een bijzonder pijnlijke avond tegen Celta Vigo. Het ging in het eigen ...

98
98
Nieuwe tik: Club Brugge moet sterkhouder weken missen

Club Brugge ging zondag pijnlijk met 3-2 onderuit tegen STVV en moet zich stilaan gaan bezinnen. ...

193
193
Strijd om top zes helemaal open: Antwerp als verrassing?

Het voorbije voetbalweekend bracht in de Jupiler Pro League weer de nodige verrassingen. Zo blijkt ...

107
107
'Salah-bom barst helemaal: Liverpool bant vedette'

Vorig seizoen was het nog hosanna bij Liverpool, maar de voorbije maanden is de euforie op Anfield ...

123
123
Vrancken: "Zij hebben de beste kern van België"

STVV blijft dit seizoen de Belgische voetballiefhebber maar verbazen. Na zeventien speeldagen ...

209
209
Brys haalt na Kameroense sage keihard uit: "Narcissist!"

Binnen een tweetal weken gaat in Marokko de Africa Cup van start, maar het lijkt er alsmaar meer op ...

81
81
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

299
299
TRANSFERUURTJE: 'Exit Duranville, oude bekende terug naar JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

295
295
Degryse viseert viertal Club Brugge: “Niet meer hetzelfde”

Club Brugge verloop afgelopen speeldag van STVV en zag de Kanaries naar de tweede plek springen. ...

525
525
Risicomatch in Anderlecht: politie grijpt zwaar in

Na speeldag 17 van de Jupiler Pro League staat er weer een Europese midweek op het programma. Union ...

117
117
Storm bij Zulte: Vandenbroeck maakt goudhaantje af

Zulte Waregem speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk tegen Oud-Heverlee Leuven. Essevee kon al zes ...

301
301
Twee topclubs krijgen volle laag: "Te weinig kwaliteit"

De topclubs in de Jupiler Pro League presteren niet goed genoeg dit seizoen. Het niveau van de ...

198
198
Gouden kans voor Anderlecht? Trainer keihard voor Duranville

Bijna drie jaar geleden maakte Julien Duranville de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia ...

344
344
Wils weet niet wat hij ziet: "Hij zal nu wel groen lachen"

Royal Antwerp FC is een bizarre ploeg. Ze presteren al een heel seizoen bijzonder zwak, maar dan ...

426
426
'Hommeles in Breda: Hoefkens moet plots vrezen'

Carl Hoefkens kent zware tijden in Breda. NAC doet het niet goed in de Eredivisie en het is er ...

81
81
'Ajax zet alles op alles voor ex-sterspeler uit JPL'

Bij Ajax wisten ze na een 6 op 6 terug voor wat rust in de tent te zorgen. De Amsterdammers willen ...

35
35
'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. Nochtans hadden ...

874
874
Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Bij aanvang van alweer een drukke Europese week, is het Belgische voetbal getroffen door een drama. ...

0
0
Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

453
453

Meer sportnieuws