TRANSFERUURTJE: 'Uitsluitsel Dendoncker, Atlético klopt aan bij Club'

door
TRANSFERUURTJE: 'Uitsluitsel Dendoncker, Atlético klopt aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen. Bovendien wordt er weer volop van (bonds)coaches gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

Jupiler Pro League

Het heeft er alle schijn van dat Maxim De Cuyper komende zomer een nieuwe stap zet. De linksback van Club Brugge kan alvast rekenen op de nodige interesse. Het transfermedium TodoFichajes beweert dat nu ook Atlético Madrid in de markt is voor de 24-jarige Belg. De Cuyper voldoet er aan het gezochte profiel en valt goedkoper uit dan de andere targets. De genoemde bron beweert alvast dat Atlético inmiddels contact opnam met de entourage van De Cuyper om een eventuele transfer te bespreken.

RSC Anderlecht pakte afgelopen zomer uit met de terugkeer van Leander Dendoncker, maar diens huurbeurt draaide uit op een teleurstelling. Bij La Dernière Heure bevestigt men dan ook dat hij na het seizoen weer zal vertrekken. Een verlengd verblijf is enkel mogelijk als moederclub Aston Villa zijn prijs fors laat zakken én Dendoncker een enorm salarisoffer zou maken. En zelfs dan is de kans klein dat Anderlecht zal happen.

KVC Westerlo is al bezig met het invullen van de selectie voor komend seizoen. Zo zal Isa Sakamoto ook volgend seizoen het shirt van Westerlo dragen. "Zijn huurconstructie wordt omgezet in een definitieve transfer”, zegt TD Francesco Carratta. Daarnaast zal men ook trachten om doelman Andreas Jungdal langer aan boord te houden. Over Alfie Devine en Islam Slimani werd nog geen akkoord gevonden.

KV Mechelen strijdt momenteel nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar is ook al bezig met de voorbereiding op komend seizoen. Van één speler werd alvast afscheid genomen. Zo zoet Noé Rottiers na vijf seizoenen definitief andere oorden op. De 20-jarige rechtsback zet zijn carrière verder bij KVK Tienen.

Buitenland

Real Madrid zou van plan zijn flink uit te pakken op de transfermarkt. Volgens Fichajes mogen een viertal aanwinsten verwacht. Rechtsback Trent Alexander-Arnold is alvast transfervrij op komst van Liverpool FC. Ook een linksback en centrale verdediger staan op de verlanglijst. Daarnaast mikt men op een topmiddenvelder, Martin Zubimendi (Real Sociedad), Enzo Fernandez (Chelsea FC) en Nicolo Barella (Internazionale) staan op de lijst. Zij lijken echter enkel haalbaar indien Real zelf een grote uitgaande transfer afrondt.

Manchester City zoekt een opvolger voor Kevin De Bruyne. Daarvoor staat Florian Wirtz bovenaan de verlanglijst. Maar het goudklompje van Bayer Leverkusen zal een smak geld moeten kosten. Volgens BILD heeft de uitredende kampioen van Engeland alvast 150 miljoen euro veil om Leverkusen te overtuigen. Voor Wirtz zou dan weer een jaarsalaris van 25 miljoen euro klaarliggen. Afwachten of dat voldoende is om het dossier naar zich toe te trekken.

Anderlecht moet proberen Dendoncker te houden ...

Meest recent

Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

23
23
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

31
31
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

123
123
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

208
208
Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

47
47
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

296
296
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

107
107
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

731
731
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

159
159
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

653
653
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

67
67
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

173
173
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

227
227
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

86
86
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

179
179
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

575
575
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

69
69
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

32
32
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

266
266
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

559
559
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

209
209
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

175
175
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

150
150
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

98
98

Meer sportnieuws