TRANSFERUURTJE: 'Uitsluitsel Dendoncker, Atlético klopt aan bij Club'

door
TRANSFERUURTJE: 'Uitsluitsel Dendoncker, Atlético klopt aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen. Bovendien wordt er weer volop van (bonds)coaches gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: ‘Bilal El Khannouss staat voor absolute droomtransfer’

Jupiler Pro League

Het heeft er alle schijn van dat Maxim De Cuyper komende zomer een nieuwe stap zet. De linksback van Club Brugge kan alvast rekenen op de nodige interesse. Het transfermedium TodoFichajes beweert dat nu ook Atlético Madrid in de markt is voor de 24-jarige Belg. De Cuyper voldoet er aan het gezochte profiel en valt goedkoper uit dan de andere targets. De genoemde bron beweert alvast dat Atlético inmiddels contact opnam met de entourage van De Cuyper om een eventuele transfer te bespreken.

RSC Anderlecht pakte afgelopen zomer uit met de terugkeer van Leander Dendoncker, maar diens huurbeurt draaide uit op een teleurstelling. Bij La Dernière Heure bevestigt men dan ook dat hij na het seizoen weer zal vertrekken. Een verlengd verblijf is enkel mogelijk als moederclub Aston Villa zijn prijs fors laat zakken én Dendoncker een enorm salarisoffer zou maken. En zelfs dan is de kans klein dat Anderlecht zal happen.

KVC Westerlo is al bezig met het invullen van de selectie voor komend seizoen. Zo zal Isa Sakamoto ook volgend seizoen het shirt van Westerlo dragen. "Zijn huurconstructie wordt omgezet in een definitieve transfer”, zegt TD Francesco Carratta. Daarnaast zal men ook trachten om doelman Andreas Jungdal langer aan boord te houden. Over Alfie Devine en Islam Slimani werd nog geen akkoord gevonden.

KV Mechelen strijdt momenteel nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar is ook al bezig met de voorbereiding op komend seizoen. Van één speler werd alvast afscheid genomen. Zo zoet Noé Rottiers na vijf seizoenen definitief andere oorden op. De 20-jarige rechtsback zet zijn carrière verder bij KVK Tienen.

Buitenland

Real Madrid zou van plan zijn flink uit te pakken op de transfermarkt. Volgens Fichajes mogen een viertal aanwinsten verwacht. Rechtsback Trent Alexander-Arnold is alvast transfervrij op komst van Liverpool FC. Ook een linksback en centrale verdediger staan op de verlanglijst. Daarnaast mikt men op een topmiddenvelder, Martin Zubimendi (Real Sociedad), Enzo Fernandez (Chelsea FC) en Nicolo Barella (Internazionale) staan op de lijst. Zij lijken echter enkel haalbaar indien Real zelf een grote uitgaande transfer afrondt.

Manchester City zoekt een opvolger voor Kevin De Bruyne. Daarvoor staat Florian Wirtz bovenaan de verlanglijst. Maar het goudklompje van Bayer Leverkusen zal een smak geld moeten kosten. Volgens BILD heeft de uitredende kampioen van Engeland alvast 150 miljoen euro veil om Leverkusen te overtuigen. Voor Wirtz zou dan weer een jaarsalaris van 25 miljoen euro klaarliggen. Afwachten of dat voldoende is om het dossier naar zich toe te trekken.

Trending:

'Club Brugge krijgt zin: Milan verhoogt bod op Jashari'
'Club Brugge krijgt zin: Milan verhoogt bod op Jashari'

Anderlecht moet proberen Dendoncker te houden ...

Meest recent

Bornauw heeft fraaie transfer beet, verrassend akkoord Fofana

Verschillende (kandidaat-)Rode Duivels komen momenteel in aanmerking voor een transfer. Sebastiaan ...

42
42
'Transferdetails Nielsen: Club boekt aanzienlijk verlies'

Club Brugge nam deze zomermercato al afscheid van Ferran Jutgla, die terug in Spanje ging ...

243
243
WK Clubs: grote revelatie knikt Real Madrid naar kwartfinale

Op het wereldkampioenschap voor clubs heeft Real Madrid zich dinsdag geplaatst voor de kwartfinales. ...

62
62
'Kompany in blijde verwachting: Bayern vol voor topaanwinst'

Bayern München plaatste zich zondagavond op overtuigende wijze voor de kwartfinales van het WK ...

141
141
Kop eraf bij Union: nieuwe gezichten tonen zich in oefenzege

Een weekje geleden, exact een maand na het behalen van de titel, begon Union SG als ...

93
93
Kaminski vindt nieuwe club, straffe transfer voor Bodart

Twee Belgische doelmannen hebben sinds dinsdag een nieuwe ploeg gevonden. Thomas Kaminski ruilde ...

55
55
'Na 54 goals in 52 duels: Gyökeres krijgt megatransfer'

De zomerse transferperiode leverde al enkele spraakmakende deals op, maar er zitten nog meer grote ...

167
167
'Union gaat voor spectaculaire dubbelslag van 50 miljoen'

Binnen minder een drietal weken vat Union SG zijn nieuwe seizoen aan in de supercup tegen Club ...

325
325
Wilmots op dreef: Standard stelt zesde zomeraanwinst voor

Marc Wilmots wil Standard opnieuw naar de top loodsen, al lijkt die weg wel nog bijzonder lang. Om ...

122
122
'Club Brugge heeft beet: vervanger Jashari al op komst'

Het lijkt stilaan nog slechts een kwestie van tijd voor Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan ...

728
728
'Witte rook: Standard haalt slag thuis bij Club Brugge'

Standard laat er geen gras over groeien op de zomermercato, want Marc Wilmots haalde tot dusver al ...

348
348
'AC Milan slaat dubbelslag: Club Brugge vangt 60 miljoen'

Charles De Ketelaere flopte in San Siro, maar dat weerhoudt AC Milan er niet van om opnieuw te ...

912
912
‘Club Brugge kapot van plotse bocht Jashari‘

Eerst leek Ardon Jashari Club Brugge trouw te blijven, maar nu is alles anders. Terwijl ...

710
710
Anderlecht-fans vinden nieuwe zondebok: "Tijd voor afscheid"

RSC Anderlecht stelde dinsdag al een vijfde zomeraanwinst voor, maar dat blijkt niet te volstaan ...

342
342
Jong geweld voor Wils: Antwerp licht aankoopoptie

De keuze om Stef Wils te promoveren tot T1 was volgens Sven Jaecques een "weldoordachte beslissing", ...

520
520
'Club Brugge krijgt zin: Milan verhoogt bod op Jashari'

Van een overeenkomst is er nog geen sprake, maar het ziet er hoe langer hoe meer naar uit dat Ardon ...

824
824
Gegeerde keeper speelt open kaart: Anderlecht of AA Gent?

Thomas Kaminski zal het niet worden, maar RSC Anderlecht blijft wel zoeken naar een nieuwe doublure ...

500
500
'Westerlo aan zet: Yow lokt stevige interesse'

We haalden al aan dat er veel staat te gebeuren bij KVC Westerlo. De Kemphanen moeten ook spelers ...

192
192
'AA Gent & Westerlo kloppen aan voor buitenkansje'

Tot dusver hield AA Gent zich gedeinsd op de transfermarkt, maar daar lijkt stilaan verandering in ...

258
258
'Leegloop bij Club Brugge: deal in stroomversnelling'

Momenteel eist Ardon Jashari alle aandacht op, maar dat er deze zomer nog meer volk Club Brugge zal ...

804
804
Hendrik Van Crombrugge en Vanessa delen spetterend nieuws

Voor Hendrik Van Crombrugge waren het op sportief vlak niet de meest fijne jaren uit zijn ...

680
680
'Antwerp in actie: transfervuurwerk barst helemaal los'

Ruim drie weken voor de competitiestart heeft Antwerp nog veel werk aan de winkel. Voorlopig lijkt ...

891
891
'Soap ontploft: Jashari zadelt Club Brugge met deadline op'

Club Brugge wilde Ardon Jashari graag nog een jaartje langer aan boord houden, maar dat lijkt almaar ...

1137
1137
Renard jubelt: “Nieuwe leider mét grinta bij Anderlecht"

RSC Anderlecht is hard aan het gaan op de zomermercato. Enric Llansana is de nieuwste zomeraanwinst ...

448
448
‘Puntenhalvering? Supporters zijn het kotsbeu’

Er werd weer een bom onder de competitiehervorming gelegd na de klacht van Franc Borains, Union SG, ...

351
351

Meer sportnieuws