Standard-fans woest, Ivan Leko verdedigt zich

door
Standard-fans woest, Ivan Leko verdedigt zich

Ook zijn vierde wedstrijd in de Europe Play-Off heeft Standard niet kunnen winnen. Het raakte zaterdag tegen Westerlo niet verder dan een 1-1-gelijkspel en blijft daardoor achter met een magere drie op twaalf. Nadat het nog als leider aan de play-offs begonnen was, heeft het nu al vier punten achterstand op Charleroi.

LEES OOK: Club Brugge in nesten: comeback Mignolet uitgesteld?

Fans Standard keren zich tegen spelers

Die matige resultaten zorgen ervoor dat de frustraties in Luik stilaan op beginnen te lopen. Dat ook de kwaliteit van het spel tegen Westerlo weer te wensen over liet, zorgde ervoor dat bij een deel van de supporters de potjes na de wedstrijd begonnen over te koken.

Zij keerden zich tegen de spelers toen die de fans gingen groeten. Ivan Leko nam het bij DAZN nadien wel op voor zijn ploeg en zijn spelers. Hij verdedigde de huidige gang van zaken en het spelniveau.

Leko verdedigt zijn ploeg

"Ik heb nooit beloofd dat Standard champagnevoetbal ging spelen en zeven goals per match ging maken", verklaarde hij. "Dat is gewoon onze realiteit niet. We strijden en geven alles. Soms zijn de resultaten minder, maar dat moeten we aanvaarden. Dat is niet makkelijk voor mij, voor de spelers en voor de supporters. Maar dat is de realiteit van Standard op dit moment."

Over de wedstrijd was Leko echter ook niet tevreden. "Natuurlijk ben ik niet gelukkig met dit resultaat. We hadden de eerste 60 à 70 minuten volledige controle. De ontgoocheling is immens", zei hij over het nieuwe puntenverlies.

Is de onvrede van de fans terecht?

Meest recent

'Neemt KRC Genk afscheid? Drie spelers ontevreden'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

21
21
Engelse pers zet bepalende Trossard in de bloemetjes

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

36
36
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

74
74
Kompany verovert het voetbal: "Ooit FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

21
21
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

126
126
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

253
253
'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief directeur nu ook officieel beet. Zoals verwacht werd ...

328
328
Toekomst Kompany: sterke man Bayern doet straffe uitspraak

Vincent Kompany kan dinsdagavond geschiedenis schrijven als coach van Bayern München als hij ...

90
90
'Leegloop STVV: eerste grote vertrekker staat al klaar'

STVV is bezig aan droomseizoen en is ondertussen zelfs verzekerd van een Europees ticket. Desondanks ...

154
154
Ruben Van Gucht diep geraakt door overlijden Hans Otten

Het nieuws over het overlijden van Hans Otten heeft velen diep geraakt, en ook Ruben Van Gucht bleef ...

22
22
'Kassa kassa bij Club: Juventus klopt aan voor topdeal'

Club Brugge zal komende zomer verschillende sterkhouders zien vertrekken. En daarvoor neemt het ...

298
298
Club Brugge-killer in vizier: Anderlecht ruikt gratis stunt

Anderlecht kijkt naar Frankrijk om zijn aanval te versterken. De Brusselaars zien een jonge ...

259
259
Grote bron van ergernis Genk-bestuur: zware gevolgen in PO's

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

257
257
Spanje spreekt schande: geurtje aan finaleticket Arsenal

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

192
192
'Taravel onder druk: groot slachtoffer voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

370
370
Doorgestuurd bij RSCA: "Ajax en PSV mogen aankloppen"

Ismaël Baouf kende een fantastisch seizoen bij Cambuur. Zij promoveerden naar de Eredivisie en ...

80
80
Anderlecht heeft groot bekernieuws voor de fans

RSC Anderlecht speelt volgende week de bekerfinale tegen Union SG. De Brusselaars hopen dat de derde ...

109
109
Pakken JPL-clubs uit met doorgestuurde RSCA-sensatie?

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

119
119
Arsenal naar Champions League-finale na zenuwslopende partij

Vanavond stond in de Champions League de terugwedstrijd van de halve finale tussen Arsenal en ...

64
64
Weergaloos STVV is ‘hot’: "Wie van hen gaat blijven?"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn geschiedenis. De Truienaars zijn dit jaar veruit de ...

119
119
Patro met straffe prestatie: "We zijn er heel fier op"

Patro Eisden kende alweer een sterk seizoen. Het stond weer in de Promotion Play-Offs, maar daar was ...

97
97
Sonck en Van der Elst zien hét grote probleem bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor kansloos met 1-3 van Club Brugge. Wesley Sonck en Franky Van der Elst waren ...

305
305
'Manchester United heeft deze gigantische transferplannen'

Manchester United staat derde in de Premier League. Michael Carrick doet het geweldig sinds hij ...

102
102
Kompany voorspelt nu al nieuw spektakelstuk

Woensdagavond ontvangt Bayern München PSG. Na de heerlijke 5-4 in Parijs kijkt iedereen ...

43
43
Jbari ziet "verontrustend" nieuws bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht moeten ze flink aan de bak om nog een Europees ticket te bemachtigen. Achter de ...

270
270

Meer sportnieuws