Standard-fans woest, Ivan Leko verdedigt zich

288 stemmen
Standard-fans woest, Ivan Leko verdedigt zich

Ook zijn vierde wedstrijd in de Europe Play-Off heeft Standard niet kunnen winnen. Het raakte zaterdag tegen Westerlo niet verder dan een 1-1-gelijkspel en blijft daardoor achter met een magere drie op twaalf. Nadat het nog als leider aan de play-offs begonnen was, heeft het nu al vier punten achterstand op Charleroi.

Fans Standard keren zich tegen spelers

Die matige resultaten zorgen ervoor dat de frustraties in Luik stilaan op beginnen te lopen. Dat ook de kwaliteit van het spel tegen Westerlo weer te wensen over liet, zorgde ervoor dat bij een deel van de supporters de potjes na de wedstrijd begonnen over te koken.

Zij keerden zich tegen de spelers toen die de fans gingen groeten. Ivan Leko nam het bij DAZN nadien wel op voor zijn ploeg en zijn spelers. Hij verdedigde de huidige gang van zaken en het spelniveau.

Leko verdedigt zijn ploeg

"Ik heb nooit beloofd dat Standard champagnevoetbal ging spelen en zeven goals per match ging maken", verklaarde hij. "Dat is gewoon onze realiteit niet. We strijden en geven alles. Soms zijn de resultaten minder, maar dat moeten we aanvaarden. Dat is niet makkelijk voor mij, voor de spelers en voor de supporters. Maar dat is de realiteit van Standard op dit moment."

Over de wedstrijd was Leko echter ook niet tevreden. "Natuurlijk ben ik niet gelukkig met dit resultaat. We hadden de eerste 60 à 70 minuten volledige controle. De ontgoocheling is immens", zei hij over het nieuwe puntenverlies.

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'
759

Is de onvrede van de fans terecht?

Meest recent

Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

9
9
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

69
69
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

28
28
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

18
18
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

100
100
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

21
21
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

253
253
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

246
246
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

337
337
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

147
147
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

100
100
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

158
158
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

756
756
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

450
450
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

362
362
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

264
264
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

46
46
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

36
36
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

790
790
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

592
592
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

128
128
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

360
360
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

89
89
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

461
461

Meer sportnieuws