Standard-fans woest, Ivan Leko verdedigt zich

door
Standard-fans woest, Ivan Leko verdedigt zich

Ook zijn vierde wedstrijd in de Europe Play-Off heeft Standard niet kunnen winnen. Het raakte zaterdag tegen Westerlo niet verder dan een 1-1-gelijkspel en blijft daardoor achter met een magere drie op twaalf. Nadat het nog als leider aan de play-offs begonnen was, heeft het nu al vier punten achterstand op Charleroi.

LEES OOK: 'Standard baalt: miljoenen zomaar vergooid'

Fans Standard keren zich tegen spelers

Die matige resultaten zorgen ervoor dat de frustraties in Luik stilaan op beginnen te lopen. Dat ook de kwaliteit van het spel tegen Westerlo weer te wensen over liet, zorgde ervoor dat bij een deel van de supporters de potjes na de wedstrijd begonnen over te koken.

Zij keerden zich tegen de spelers toen die de fans gingen groeten. Ivan Leko nam het bij DAZN nadien wel op voor zijn ploeg en zijn spelers. Hij verdedigde de huidige gang van zaken en het spelniveau.

Leko verdedigt zijn ploeg

"Ik heb nooit beloofd dat Standard champagnevoetbal ging spelen en zeven goals per match ging maken", verklaarde hij. "Dat is gewoon onze realiteit niet. We strijden en geven alles. Soms zijn de resultaten minder, maar dat moeten we aanvaarden. Dat is niet makkelijk voor mij, voor de spelers en voor de supporters. Maar dat is de realiteit van Standard op dit moment."

Over de wedstrijd was Leko echter ook niet tevreden. "Natuurlijk ben ik niet gelukkig met dit resultaat. We hadden de eerste 60 à 70 minuten volledige controle. De ontgoocheling is immens", zei hij over het nieuwe puntenverlies.

Is de onvrede van de fans terecht?

Meest recent

Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

3
3
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

34
34
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

19
19
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

146
146
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

141
141
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

51
51
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

94
94
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

161
161
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

68
68
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

58
58
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

102
102
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

32
32
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

85
85
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

92
92
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

309
309
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

115
115
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

409
409
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

123
123
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

201
201
Einde CL-verhaal voor Mignolet? 'Big Si' velt oordeel

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden als doelman van Club Brugge. Hij is er einde ...

305
305
'Anderlecht en Renard: dé oorzaak voor vertrek bekend'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard, wat geen verrassende beslissing was. De sportief directeur ...

411
411
Carrasco over Duivels én transfer: "Wil toch iets zeggen"

Yannick Carrasco kende al een héél mooie carrière, waarbij vooral zijn periode ...

81
81
Speler Club trapt niet in val: "Of ik naar Atlético wil?"

Nicolo Tresoldi praat regellmatig met buitenlandse media. De aanvaller gaf een interview aan het ...

147
147
Anderlecht switcht: enorme koerswijziging op komst

RSC Anderlecht blijft maar veranderen van visie, dat blijkt ook nu weer. Deze keer willen ze meer en ...

581
581
Verhuurde JPL-spelers: twee huurlingen tonen hun klasse

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

36
36

Meer sportnieuws