Standard-fans woest, Ivan Leko verdedigt zich

door
Standard-fans woest, Ivan Leko verdedigt zich

Ook zijn vierde wedstrijd in de Europe Play-Off heeft Standard niet kunnen winnen. Het raakte zaterdag tegen Westerlo niet verder dan een 1-1-gelijkspel en blijft daardoor achter met een magere drie op twaalf. Nadat het nog als leider aan de play-offs begonnen was, heeft het nu al vier punten achterstand op Charleroi.

LEES OOK: "Zullen zien of Standard afwijzen de juiste beslissing was"

Fans Standard keren zich tegen spelers

Die matige resultaten zorgen ervoor dat de frustraties in Luik stilaan op beginnen te lopen. Dat ook de kwaliteit van het spel tegen Westerlo weer te wensen over liet, zorgde ervoor dat bij een deel van de supporters de potjes na de wedstrijd begonnen over te koken.

Zij keerden zich tegen de spelers toen die de fans gingen groeten. Ivan Leko nam het bij DAZN nadien wel op voor zijn ploeg en zijn spelers. Hij verdedigde de huidige gang van zaken en het spelniveau.

Leko verdedigt zijn ploeg

"Ik heb nooit beloofd dat Standard champagnevoetbal ging spelen en zeven goals per match ging maken", verklaarde hij. "Dat is gewoon onze realiteit niet. We strijden en geven alles. Soms zijn de resultaten minder, maar dat moeten we aanvaarden. Dat is niet makkelijk voor mij, voor de spelers en voor de supporters. Maar dat is de realiteit van Standard op dit moment."

Over de wedstrijd was Leko echter ook niet tevreden. "Natuurlijk ben ik niet gelukkig met dit resultaat. We hadden de eerste 60 à 70 minuten volledige controle. De ontgoocheling is immens", zei hij over het nieuwe puntenverlies.

Is de onvrede van de fans terecht?

Meest recent

Ommekeer Antwerp ingezet? Wils doet vaststelling op training

Vrijdagavond wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt met het duel tussen Standard en ...

32
32
Jan Mulder: "Dan kom ik met plezier terug op Anderlecht"

In aanloop naar de competitiehervatting, kwam RSC Anderlecht met groot nieuws naar buiten. Zo werd ...

60
60
'Contacten lopen: Barça verbaast met opvolger Lewandowski'

FC Barcelona leeft momenteel al toe naar de clash tegen Real Madrid over anderhalve week. ...

29
29
Lukaku of Højlund? "Hij is de favoriet van Conte"

Romelu Lukaku revalideert momenteel verder aan de zware blessure die zijn seizoen tot dusver ...

76
76
'WK-selectie Duivels: Garcia broedt op grote surprise'

De interland-periode zit erop, in november blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen om hun ...

157
157
Twijfels bij vernieuwd Anderlecht: "Vooral window dressing"

De nieuwe bestuursstructuur van RSC Anderlecht is een feit. De recordkampioen kondigde donderdag aan ...

195
195
Bijzondere situatie Odoi: "Iedereen kende het plan"

Enkele maanden na zijn vertrek bij Antwerp FC, zit Denis Odoi nog steeds zonder club. Even leek hij ...

88
88
'Transferschok Club Brugge: Engels monsterbod in januari'

Club Brugge hoopt dit seizoen opnieuw op een sterke campagne in de Champions League, maar hét ...

403
403
'Bayern doet Bundesliga daveren met transferbom'

Bayern München dendert momenteel door het seizoen en won tot dusver al zijn wedstrijden. ...

94
94
DAZN straks onvermijdelijk? Verregaand plan gelekt

De voorbije maanden was er heel wat te doen omtrent DAZN, dat de mediarechten van het Belgische ...

830
830
'Nieuwe ronde Club vs. Union: pittig gevecht op mercato'

Club Brugge en Union SG zijn de voorbije seizoenen uitgegroeid tot grote rivalen op sportief ...

767
767
Duo krijgt vaste basisplek bij Duivels: "Véél minder niveau"

Mathematisch kan het nog foutlopen, maar de Rode Duivels hebben hun ticket voor de WK-eindronde van ...

543
543
JPL-hervorming op losse schroeven: Play-Offs tóch behouden?

De Jupiler Pro League is bezig aan zijn laatste seizoen binnen het play-off-format. Zo werd in het ...

258
258
Laatste kans Coucke: "Dan wordt zijn positie onmogelijk"

RSC Anderlecht heeft donderdag zijn nieuwe bestuursstructuur officieel bekend gemaakt. Zo werd ...

196
196
'Alonso op wenken bediend: nieuwe supertransfer Real'

Liverpool FC moest eind vorig seizoen machteloos toekijken hoe sterspeler Trent Alexander-Arnold op ...

206
206
'Club blíj́ft cashen: Bundesliga-miljoenen in zicht'

Onder meer met zijn sterke prestaties in de Champions League, heeft Club Brugge de aandacht van heel ...

207
207
Napoli-spelers in shock door De Bruyne: "Zijn instelling…"

Nadat hij de voorbije dagen de Rode Duivels bij de arm nam, maakt Kevin De Bruyne zich op voor de ...

592
592
'Anderlecht verrast: bliksemsnelle spits topprioriteit'

Het gaat om een 20-jarige met Europese minuten op de teller, een dieptezoeker die perfect in het ...

1015
1015
Wils wanhoop nabij: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Na de schamele twee op 15 voor de interlandbreak hoopt Antwerp zich snel te herpakken. Gemakkelijker ...

348
348
'Anderlecht kan cashen: verrassende toptransfer op til'

RSC Anderlecht heeft een drukke zomer achter de rug, waarin Olivier Renard vooral de potentiële ...

601
601
Amy Sonck verrast iedereen met nieuw statement

Amy Sonck, dochter van ex-Rode Duivel Wesley Sonck, heeft het al meermaals geflikt: sociale media in ...

112
112
Wilmots heeft beet: Standard overtuigt goudhaantje

Voor de interlandbreak ging Standard nog tweemaal onderuit, maar de toekomst oogt stilaan wel weer ...

150
150
OH Leuven hakt knoop door: opvolger Hubert bekend?

Als een donderslag bij heldere hemel moet OH Leuven op zoek naar een nieuwe coach. Tenslotte ...

168
168
Frank Raes keert terug op manier die niemand zag aankomen

Frank Raes is dezer dagen niet al teveel meer te zien op televisie. Het VRT-boegbeeld ging enkele ...

166
166
Bom onder competitieformat: keert ook Anderlecht kar?

Eind februari werd op een Algemene Vergadering van de Pro League beslist dat de play-offs zouden ...

508
508

Meer sportnieuws