Gratis opportuniteit voor Westerlo: "Absoluut aantrekkelijk"

door
Gratis opportuniteit voor Westerlo:

Het einde van het seizoen nadert snel en dus beginnen de meeste clubs al te denken aan de transferzomer. Eén van de clubs waar het druk lijkt te gaan worden, is Westerlo. De Kemphanen moeten beslissen over een pak huurspelers en moeten mogelijk ook enkele spelers verkopen.

Er dreigt dus wel wat volk te vertrekken uit Het Kuipje en zij zullen uiteraard vervangen moeten worden. Daarvoor kan Westerlo misschien denken aan een speler van een andere eersteklasser. Hij biedt zichzelf alvast aan.

LEES OOK: 'Dender haalt ervaren pion om behoud af te dwingen'

Hens krijgt geen nieuw contract bij Dender

Bij FCV Dender zal het aflopende contract van Lennard Hens niet meer verlengd worden. De 29-jarige middenvelder was er maar liefst zes jaar aan de slag, maakte de opmars vanuit eerste nationale mee en was de voorbije seizoenen ook aanvoerder.

Nu past Hens echter niet meer in de sportieve plannen en dus kan hij als vrije speler op zoek naar een nieuwe club. Hij wil graag aan de slag blijven op het hoogste niveau en geeft in Gazet van Antwerpen aan dat hij Westerlo wel ziet zitten.

Westerlo en Beveren als interessante clubs

"Dat soort ploegen zijn absoluut aantrekkelijk, ja", vertelt hij. "Zeker omdat ik nu ook een gezinnetje heb en toch een beetje naar de afstand moet kijken. SK Beveren is ook een club die me altijd heeft gecharmeerd. Alles hangt af van de ambitie. Want als ik in 1B zou tekenen, is het wel met het doel om terug te keren naar 1A."

Voorlopig kijkt Hens wel nog de kat uit de boom. "Ik heb nu kunnen proeven van het hoogste niveau en heb getoond dat ik daar thuishoor en nog meer te bieden heb. Er zijn ook al heel wat clubs die bellen, die polsen hoe het met mijn situatie zit. Het is nog niet superconcreet, maar er zijn toch al dingen lopende."

Zou hij een interessante speler zijn voor Westerlo?

Meest recent

Geen Westerlo, wel toptransfer naar Major League Soccer

KVC Westerlo kent een zeer drukke mercato, zowel in- als uitgaand. De Kemphanen hoopten dat een van ...

0
0
Ivan Leko in shock na gala Gouden Schoen

Club Brugge heeft met Ardon Jashari weer een Gouden Schoen afgeleverd. Al was het bijzonder ...

76
76
'Standard laat floptransfer gratis vertrekken'

Standard zoekt een oplossing voor een aantal spelers. Zo willen ze ruimte maken voor de komst van ...

46
46
De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Komende zomer gaan er weer smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Twee jonkies die al veel ...

217
217
Bekende naam bood zich aan in JPL, maar bleef in de kou

Elk seizoen worden er honderden trainers aangeboden in de Jupiler Pro League. Nochtans is het ...

62
62
'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

129
129
Clement doet boekje open over zijn Engels avontuur

Philippe Clement had altijd al de ambitie om op een dag in Engeland te werken. Enkele maanden ...

110
110
'Frutos helpt Anderlecht en strikt overbodige speler'

Olivier Renard moet de kern van RSC Anderlecht dringend gaan uitdunnen. Cédric Hatenboer ...

291
291
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

232
232
'Aston Villa doet zaken met Belgische club'

Aston Villa is dit seizoen opnieuw één van de revelaties in de Premier League. Na een ...

130
130
Leko neemt twijfels weg over keeperskwestie bij Club

Voor Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Dinsdag staat het voor zijn eerste wedstrijd van ...

339
339
'Transfer dichterbij: sterkhouder ontbreekt bij Antwerp'

Deze week ontwaakt het Belgische voetbal weer uit zijn winterslaap. Dat gebeurt in eerste instantie ...

151
151
'Club gaat overstag en laat Onyedika alsnog vertrekken'

Bij Club Brugge zou de kassa deze mercato weleens stevig kunnen gaan rinkelen. Zondagavond rondden ...

1081
1081
'Standard snakt naar aanwinst na nieuwe domper'

Standard prijkt voorlopig op een knappe zesde plaats in de Jupiler Pro League, maar het zal alles ...

190
190
Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de spotlights naar zich toe trekt. Gisteren op het Gala van ...

126
126
'OHL zet streep door miljoenentransfer'

Bij OH Leuven rinkelde de kassa vorige zomer stevig met de verkoop van Ezechiel Banzuzi. Het ...

29
29
'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Er ligt bij Anderlecht deze winter heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig blijft het ...

609
609
'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Romelu Lukaku werd zondagavond op het Gala van de Gouden Schoen verkozen tot beste Belg in het ...

787
787
'Union heeft weer beet: medische testen gepland'

De wintermercato is intussen al een tijdje weer open in België, maar bij de topclubs in ons ...

134
134
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

422
422
‘Vijf transferdossiers Renard: één pion vertrekt sowieso’

Het is weer een drukke periode bij Olivier Renard en RSC Anderlecht. De wintermercato zorgt voor ...

446
446
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

153
153
Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Real Madrid verloor in de Supercopa van grote rivaal FC Barcelona en daar was Kylian Mbappé ...

250
250
‘STVV houdt hart vast: smaakmaker richting knaltransfer’

Sint-Truiden VV is richting een topseizoen aan het gaan. De formatie van Wouter Vrancken draait ...

410
410
'Na ware floptransfer: Skov Olsen trekt naar topclub'

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

342
342

Meer sportnieuws