Gratis opportuniteit voor Westerlo: "Absoluut aantrekkelijk"

234 stemmen
Gratis opportuniteit voor Westerlo:

Het einde van het seizoen nadert snel en dus beginnen de meeste clubs al te denken aan de transferzomer. Eén van de clubs waar het druk lijkt te gaan worden, is Westerlo. De Kemphanen moeten beslissen over een pak huurspelers en moeten mogelijk ook enkele spelers verkopen.

Er dreigt dus wel wat volk te vertrekken uit Het Kuipje en zij zullen uiteraard vervangen moeten worden. Daarvoor kan Westerlo misschien denken aan een speler van een andere eersteklasser. Hij biedt zichzelf alvast aan.

LEES OOK: Onrust bij Beveren: "Er is daardoor onzekerheid"

Hens krijgt geen nieuw contract bij Dender

Bij FCV Dender zal het aflopende contract van Lennard Hens niet meer verlengd worden. De 29-jarige middenvelder was er maar liefst zes jaar aan de slag, maakte de opmars vanuit eerste nationale mee en was de voorbije seizoenen ook aanvoerder.

Nu past Hens echter niet meer in de sportieve plannen en dus kan hij als vrije speler op zoek naar een nieuwe club. Hij wil graag aan de slag blijven op het hoogste niveau en geeft in Gazet van Antwerpen aan dat hij Westerlo wel ziet zitten.

Westerlo en Beveren als interessante clubs

"Dat soort ploegen zijn absoluut aantrekkelijk, ja", vertelt hij. "Zeker omdat ik nu ook een gezinnetje heb en toch een beetje naar de afstand moet kijken. SK Beveren is ook een club die me altijd heeft gecharmeerd. Alles hangt af van de ambitie. Want als ik in 1B zou tekenen, is het wel met het doel om terug te keren naar 1A."

Voorlopig kijkt Hens wel nog de kat uit de boom. "Ik heb nu kunnen proeven van het hoogste niveau en heb getoond dat ik daar thuishoor en nog meer te bieden heb. Er zijn ook al heel wat clubs die bellen, die polsen hoe het met mijn situatie zit. Het is nog niet superconcreet, maar er zijn toch al dingen lopende."

Zou hij een interessante speler zijn voor Westerlo?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

58
58
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

11
11
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

65
65
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

116
116
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

79
79
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

105
105
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

54
54
Bommetje bij KRC Genk: boegbeeld verlaat de club

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

252
252
'Bayern haakt af: droomscenario voor De Cat?'

Het heeft er alle schijn van dat Nathan De Cat deze zomer Anderlecht zal verlaten. Het lijkt enkel ...

323
323
OHL heeft eerste zomeraanwinst beet: optie gelicht

OH Leuven gaat het volgend seizoen over een andere boeg gooien na alweer een grijs jaar. De voorbije ...

26
26
Kerkhofs onthult waarom Courtois en Hasselt mislukten

KRC Genk kwam deze week met het straffe nieuws dat Thibaut Courtois terugkeert bij de club. De Rode ...

69
69
Marokko verrast met opvallende oproep voor RSCA’er

Alle ogen zijn stilaan gericht op het WK, dat binnen acht dagen officieel van start gaat. Alle ...

170
170
Garcia krijgt volgende opsteker daags na Kroatië

De Rode Duivels wisten hun voorbereiding op het WK dinsdagavond uitstekend te beginnen met een zege ...

67
67
Onana velt duidelijk oordeel over nieuwe rol bij Duivels

Dé grote verrassing bij de Rode Duivels in Kroatië was de nieuwe rol voor Amadou Onana. ...

118
118
Duivels ontdekken belangrijke nieuwe kwaliteit in Kroatië

De Rode Duivels kunnen met een zeer goed gevoel toeleven naar het WK, want hun ...

87
87
'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

Club Brugge staat voor een zeer hete transferzomer. Het moet vrezen dat heel wat spelers gaan ...

506
506
'Antwerp baalt: toptalent niet langer haalbaar'

Antwerp staat voor een belangrijke zomer. Sportief directeur Marc Overmars zal een nagenoeg volledig ...

238
238
TRANSFERUURTJE: ‘Club ziet strijd losbarsten, KAA Gent wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

358
358
'Dortmund stelt voorwaarde voor transfer Duranville'

Heel wat potentiële Rode Duivels moeten het WK straks vanuit hun zetel volgen. Zo is er ...

211
211
Transferupdate The Athletic: nieuws over Club, Lavia, Godts

De transferzomer gaat stilaan van start. Ook de Europese topclubs beginnen in actie te schieten. Het ...

264
264
'Westerlo aast op tweede transferdeal met Inter'

Bij Westerlo bestaat de transferstrategie er de laatste jaren uit om piepjonge spelers op te pikken ...

68
68
RSCA keert terug naar de roots: grote terugkeer een feit

Het zat er vele weken aan te komen en het is nu ook officieel. Nadat RSC Anderlecht afscheid nam van ...

299
299
Royal Antwerp FC shopt in de Challenger Pro League

Geld voor grote versterkingen is er nog steeds niet, dus moet Royal Antwerp FC op zoek gaan naar ...

177
177
'Anderlecht hakt opvallende knoop door over Hatenboer'

RSC Anderlecht heeft al van een resem spelers afscheid genomen. De vraag is ook wat de toekomst van ...

595
595
Boeckx aangenaam verrast: Garcia krijgt extra wapen

De Rode Duivels speelden een meer dan degelijke partij tegen Kroatië. Ze wonnen verdiend met ...

132
132
Van Gucht onthult wat er écht gebeurde met Jacques Vermeire

Toen Jacques Vermeire eind 2024 plots bij hem thuis over de vloer kwam, had Ruben Van Gucht ...

121
121

Meer sportnieuws