Gratis opportuniteit voor Westerlo: "Absoluut aantrekkelijk"

door
Gratis opportuniteit voor Westerlo:

Het einde van het seizoen nadert snel en dus beginnen de meeste clubs al te denken aan de transferzomer. Eén van de clubs waar het druk lijkt te gaan worden, is Westerlo. De Kemphanen moeten beslissen over een pak huurspelers en moeten mogelijk ook enkele spelers verkopen.

Er dreigt dus wel wat volk te vertrekken uit Het Kuipje en zij zullen uiteraard vervangen moeten worden. Daarvoor kan Westerlo misschien denken aan een speler van een andere eersteklasser. Hij biedt zichzelf alvast aan.

LEES OOK: Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

Hens krijgt geen nieuw contract bij Dender

Bij FCV Dender zal het aflopende contract van Lennard Hens niet meer verlengd worden. De 29-jarige middenvelder was er maar liefst zes jaar aan de slag, maakte de opmars vanuit eerste nationale mee en was de voorbije seizoenen ook aanvoerder.

Nu past Hens echter niet meer in de sportieve plannen en dus kan hij als vrije speler op zoek naar een nieuwe club. Hij wil graag aan de slag blijven op het hoogste niveau en geeft in Gazet van Antwerpen aan dat hij Westerlo wel ziet zitten.

Westerlo en Beveren als interessante clubs

"Dat soort ploegen zijn absoluut aantrekkelijk, ja", vertelt hij. "Zeker omdat ik nu ook een gezinnetje heb en toch een beetje naar de afstand moet kijken. SK Beveren is ook een club die me altijd heeft gecharmeerd. Alles hangt af van de ambitie. Want als ik in 1B zou tekenen, is het wel met het doel om terug te keren naar 1A."

Voorlopig kijkt Hens wel nog de kat uit de boom. "Ik heb nu kunnen proeven van het hoogste niveau en heb getoond dat ik daar thuishoor en nog meer te bieden heb. Er zijn ook al heel wat clubs die bellen, die polsen hoe het met mijn situatie zit. Het is nog niet superconcreet, maar er zijn toch al dingen lopende."

Zou hij een interessante speler zijn voor Westerlo?

Meest recent

D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Zondag worden de overige wedstrijden van de voorlaatste speeldag in de reguliere competitie van de ...

22
22
Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

14
14
TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

131
131
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

178
178
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

113
113
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

266
266
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

69
69
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

59
59
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

500
500
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

593
593
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

80
80
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

79
79
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

121
121
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1553
1553
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

163
163
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

224
224
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

52
52
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

1341
1341
Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

511
511
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

75
75
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

44
44
‘Nieuwe wending na terugkeer De Bruyne’

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

148
148
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

100
100
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

22
22
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

55
55

Meer sportnieuws