'Miljoenenstrijd barst los: Atlético vol voor Club-sterkhouder'

1575 stemmen
'Miljoenenstrijd barst los: Atlético vol voor Club-sterkhouder'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op een erg belangrijke periode met sleutelwedstrijden in de titelstrijd én de bekerfinale. Ondertussen is de sportieve leiding ook al in de weer met het ontrollen van de transferplannen. Het belooft immers een drukke zomermercato te worden.

Op Andreas Skov Olsen na, slaagde Club er tijdens de wintermercato in zijn sterkhouders aan boord te houden. Daar dreigt in de zomermaanden verandering in te komen. Na de goede prestaties van de voorbije maanden, met name in de Champions League, komen verschillende belangrijke krachten komen in aanmerking voor een zomerse toptransfer.

Daarbij zijn de ogen uiteraard gericht op de gegeerde Joel Ordoñez, terwijl ook Raphael Onyedika stilaan grof wild is op de Europese markt. Ferran Jutgla gaat dan weer zijn laatste contractjaar in en wordt mogelijk te gelde gemaakt. Tot slot lijkt Maxim De Cuyper helemaal rijp voor een stap hogerop. Iets wat de Rode Duivel zelf ook ambieert.

LEES OOK: 'Club Brugge beeft: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Top van La Liga

Club is naar verluidt ook bereid om aan correct bedrag mee te werken aan een transfer. En dus wordt het uitkijken wat zijn bestemming wordt. "Spanje zou geweldig zijn: altijd in het zonneke voetballen. Zulke landen dragen mijn voorkeur weg. De matchen worden er ook vaak laat afgewerkt: ideaal, want ik ben een avondmens", vertelde hij onlangs bij Humo.

En de kans bestaat dat De Cuyper straks effectief aan de slag gaat in zijn voorkeursbestemming. Zo zou er wel degelijk interesse heersen vanuit La Liga. Het transfermedium TodoFichajes beweert namelijk dat Atlético Madrid in de markt is voor de 24-jarige Belg. De huidige nummer drie uit Spanje zou zelfs behoorlijk concreet zijn.

Perfect profiel

Coach Diego Simeone zou zijn zinnen hebben gezet op een offensief ingestelde linksback, die eventueel ook de volledige flank voor zijn rekening kan nemen als wordt overgeschakeld op een defensie met drie centrale pionnen. De Cuyper zou alvast perfect pas binnen dat profiel. Bovendien zou zijn komst goedkoper uitvallen dan de andere targets Milos Kerkez (Bournemouth) en Marc Cucurella (Chelsea).

Bovengenoemde bron beweert alvast dat Atlético inmiddels contact opnam met de entourage van De Cuyper om een eventuele transfer te bespreken. De back heeft wel nog meer opties over heel Europa. Maar Los Rojiblancos willen de concurrentie aftroeven met onder meer een aantrekkelijk sportief traject, waarbij een belangrijke rol voor hem voorzien is.

Atlético zou een goede bestemming zijn voor De Cuyper ...

Meest recent

Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

11
11
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

78
78
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

77
77
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

73
73
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

255
255
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

151
151
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

140
140
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

336
336
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

581
581
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

305
305
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3393
3393
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

62
62
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

73
73
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

147
147
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

55
55
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

203
203
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

69
69
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

25
25
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

218
218
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

201
201
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

176
176
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

105
105
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

38
38
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

122
122
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

127
127

Meer sportnieuws