'Miljoenenstrijd barst los: Atlético vol voor Club-sterkhouder'

1575 stemmen
'Miljoenenstrijd barst los: Atlético vol voor Club-sterkhouder'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op een erg belangrijke periode met sleutelwedstrijden in de titelstrijd én de bekerfinale. Ondertussen is de sportieve leiding ook al in de weer met het ontrollen van de transferplannen. Het belooft immers een drukke zomermercato te worden.

Op Andreas Skov Olsen na, slaagde Club er tijdens de wintermercato in zijn sterkhouders aan boord te houden. Daar dreigt in de zomermaanden verandering in te komen. Na de goede prestaties van de voorbije maanden, met name in de Champions League, komen verschillende belangrijke krachten komen in aanmerking voor een zomerse toptransfer.

Daarbij zijn de ogen uiteraard gericht op de gegeerde Joel Ordoñez, terwijl ook Raphael Onyedika stilaan grof wild is op de Europese markt. Ferran Jutgla gaat dan weer zijn laatste contractjaar in en wordt mogelijk te gelde gemaakt. Tot slot lijkt Maxim De Cuyper helemaal rijp voor een stap hogerop. Iets wat de Rode Duivel zelf ook ambieert.

LEES OOK: Atlético Madrid snoeihard: "Mag niet weg voor 200 miljoen"

Top van La Liga

Club is naar verluidt ook bereid om aan correct bedrag mee te werken aan een transfer. En dus wordt het uitkijken wat zijn bestemming wordt. "Spanje zou geweldig zijn: altijd in het zonneke voetballen. Zulke landen dragen mijn voorkeur weg. De matchen worden er ook vaak laat afgewerkt: ideaal, want ik ben een avondmens", vertelde hij onlangs bij Humo.

En de kans bestaat dat De Cuyper straks effectief aan de slag gaat in zijn voorkeursbestemming. Zo zou er wel degelijk interesse heersen vanuit La Liga. Het transfermedium TodoFichajes beweert namelijk dat Atlético Madrid in de markt is voor de 24-jarige Belg. De huidige nummer drie uit Spanje zou zelfs behoorlijk concreet zijn.

Perfect profiel

Coach Diego Simeone zou zijn zinnen hebben gezet op een offensief ingestelde linksback, die eventueel ook de volledige flank voor zijn rekening kan nemen als wordt overgeschakeld op een defensie met drie centrale pionnen. De Cuyper zou alvast perfect pas binnen dat profiel. Bovendien zou zijn komst goedkoper uitvallen dan de andere targets Milos Kerkez (Bournemouth) en Marc Cucurella (Chelsea).

Bovengenoemde bron beweert alvast dat Atlético inmiddels contact opnam met de entourage van De Cuyper om een eventuele transfer te bespreken. De back heeft wel nog meer opties over heel Europa. Maar Los Rojiblancos willen de concurrentie aftroeven met onder meer een aantrekkelijk sportief traject, waarbij een belangrijke rol voor hem voorzien is.

Atlético zou een goede bestemming zijn voor De Cuyper ...

Meest recent

'Anderlecht kan nog énorme som verdienen aan De Cat'

Nathan De Cat verliet RSC Anderlecht voor 20 miljoen euro. Hoffenheim wist hem te overtuigen, wat ...

134
134
Hoe Westerlo in drie jaar tijd nieuwe norm vastlegde

KVC Westerlo verkocht deze zomer al voor ongeveer 27 miljoen euro, maar de verwachting is dat dit ...

41
41
KRC Genk zet (titel)ambities kracht bij met twee statements

KRC Genk was dé grote teleurstelling van vorig seizoen in de Jupiler Pro League. Geen top ...

139
139
De Cat weg? Anderlecht vist nieuwe parel op

RSC Anderlecht heeft met Neerpede een goudmijn in handen. Eentje die blijft opleveren. Nathan De Cat ...

338
338
'Strijd om Karetsas barst los: Genk krikt prijskaartje op'

Het belooft een historische zomer te worden voor KRC Genk, dat op het punt staat om zijn eigen ...

231
231
Europese loting: RSCA, Union & Gent kennen tegenstanders

Nu het WK helemaal achter de rug is, kan de blik opnieuw op het clubvoetbal worden gericht. Een ...

300
300
'Mannaert hakt knoop door: opvolger Garcia al bekend?'

Daags na de WK-finale is het doek officieel gevallen voor Rudi Garcia, die zopas "in onderling ...

427
427
Officieel: einde verhaal voor Garcia bij Rode Duivels

De kogel is door de kerk: het aflopend contract van Rudi Garcia als bondscoach van de Rode Duivels ...

563
563
'Leko klopt op tafel: code rood bij Club Brugge'

Het succes dreigt deze zomer weer zijn tol te eisen bij Club Brugge, waar tal van sterkhouders op ...

617
617
Voormalig Rode Duivel getroffen door dubbele tragedie

Soms slaat het noodlot twee keer toe in amper enkele dagen tijd. Ex Rode Duivel Philippe Vande Walle ...

73
73
'Club in blijde verwachting: Tzolis-tijdslijn bekend'

Bij Club Brugge hebben ze geduld moeten oefenen, maar nu kunnen ze eindelijk hun transfers beginnen ...

258
258
Anderlecht kent volgende opdracht in Europa League

Voor Anderlecht begint het seizoen al deze week, want donderdag moeten ze al aan de bak in de tweede ...

335
335
'Opmerkelijke transferwending rond De Bruyne'

Nu het WK ten einde is, kan de internationale transfermarkt eindelijk helemaal op gang komen. Dat ...

929
929
Straffe Rodri schaart zich in historisch kwartet

Het WK kende zondagavond zijn apotheose met de finale tussen Spanje en Argentinië, waarbij La ...

51
51
'Done deal: Genk heeft recordtransfer helemaal beet'

Bij KRC Genk staan er nog enkele zeer spraakmakende transfers op til. De Limburgers zien wellicht ...

769
769
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat stevig toe, Antwerp verkoopt'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

499
499
Otamendi scheldt Rodri de huid vol: “Huilen bij de refs”

Spanje versloeg Argentinië na verlengingen in de WK-finale. La Roja is aldus wereldkampioen, ...

370
370
‘Club Brugge sluit verrassende transferdeal met JPL-club’

Het is een drukke transferzomer voor Club Brugge. De Belgische landskampioen vreest het vertrek van ...

895
895
‘Union baalt van knaltransfer Scherpen: vervanger in vizier’

Union SG verliest elk seizoen sterkhouders, maar toch staat de Brusselse club telkens mee bovenaan. ...

175
175
‘Cercle verliest publiekslieveling: beperkte transfersom’

Cercle Brugge hoopt komend seizoen weer hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. Afgelopen ...

215
215
Groot drama Spaanse viering: 13-jarige jongen overleden

La Roja is wereldkampioen en dat werd uiteraard ook in Spanje gevierd. Daar kwam echter dramatisch ...

0
0
Antwerp-fans sneren na overname ferm naar Beerschot

Royal Antwerp FC heeft officieel afscheid genomen van Paul Gheysens. Het consortium van Wouter ...

696
696
Nieuwe beelden duiken op: Olmo krijgt zware klappen

De WK-finale tussen Spanje en Argentinië krijgt een erg zure nasmaak. Tijdens de wedstrijd ...

795
795
Harde realiteit Trump en Infantino tijdens finale: “Tragisch"

Spanje is wereldkampioen na een zenuwslopende finale tegen Argentinië, maar alle aandacht ging ...

367
367
STVV pakt uit met nieuwe Japanner: “Ideale nummer 10”

Sint-Truiden VV heeft sinds de overname een Japanse invasie en die duurt ook dit seizoen voort. De ...

84
84

Meer sportnieuws