'Miljoenenstrijd barst los: Atlético vol voor Club-sterkhouder'

1575
'Miljoenenstrijd barst los: Atlético vol voor Club-sterkhouder'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op een erg belangrijke periode met sleutelwedstrijden in de titelstrijd én de bekerfinale. Ondertussen is de sportieve leiding ook al in de weer met het ontrollen van de transferplannen. Het belooft immers een drukke zomermercato te worden.

Op Andreas Skov Olsen na, slaagde Club er tijdens de wintermercato in zijn sterkhouders aan boord te houden. Daar dreigt in de zomermaanden verandering in te komen. Na de goede prestaties van de voorbije maanden, met name in de Champions League, komen verschillende belangrijke krachten komen in aanmerking voor een zomerse toptransfer.

Daarbij zijn de ogen uiteraard gericht op de gegeerde Joel Ordoñez, terwijl ook Raphael Onyedika stilaan grof wild is op de Europese markt. Ferran Jutgla gaat dan weer zijn laatste contractjaar in en wordt mogelijk te gelde gemaakt. Tot slot lijkt Maxim De Cuyper helemaal rijp voor een stap hogerop. Iets wat de Rode Duivel zelf ook ambieert.

LEES OOK: Van Bommel aangepakt: eerste 'grote fout' als bondscoach

Top van La Liga

Club is naar verluidt ook bereid om aan correct bedrag mee te werken aan een transfer. En dus wordt het uitkijken wat zijn bestemming wordt. "Spanje zou geweldig zijn: altijd in het zonneke voetballen. Zulke landen dragen mijn voorkeur weg. De matchen worden er ook vaak laat afgewerkt: ideaal, want ik ben een avondmens", vertelde hij onlangs bij Humo.

En de kans bestaat dat De Cuyper straks effectief aan de slag gaat in zijn voorkeursbestemming. Zo zou er wel degelijk interesse heersen vanuit La Liga. Het transfermedium TodoFichajes beweert namelijk dat Atlético Madrid in de markt is voor de 24-jarige Belg. De huidige nummer drie uit Spanje zou zelfs behoorlijk concreet zijn.

Perfect profiel

Coach Diego Simeone zou zijn zinnen hebben gezet op een offensief ingestelde linksback, die eventueel ook de volledige flank voor zijn rekening kan nemen als wordt overgeschakeld op een defensie met drie centrale pionnen. De Cuyper zou alvast perfect pas binnen dat profiel. Bovendien zou zijn komst goedkoper uitvallen dan de andere targets Milos Kerkez (Bournemouth) en Marc Cucurella (Chelsea).

Bovengenoemde bron beweert alvast dat Atlético inmiddels contact opnam met de entourage van De Cuyper om een eventuele transfer te bespreken. De back heeft wel nog meer opties over heel Europa. Maar Los Rojiblancos willen de concurrentie aftroeven met onder meer een aantrekkelijk sportief traject, waarbij een belangrijke rol voor hem voorzien is.

Atlético zou een goede bestemming zijn voor De Cuyper ...

Meest recent

Zien! Kunststukje Tresoldi doet Duitse monden openvallen

Club Brugge zag tijdens de huidige interland-periode een waslijst aan internationals uitzwermen. En ...

0
0
'Real maakt keepersplan op: sensationele troonopvolger Courtois'

Thibaut Courtois bewees in de eerste weken van het seizoen dat hij nog steeds een doelman van ...

28
28
Nieuw wapen Anderlecht: opvallende naam imponeert op fandag

Door de XXL-interlandperiode ligt het clubvoetbal uitzonderlijk lang stil. Toch konden de supporters ...

107
107
Wissel bij Duivels: "Onbegrijpelijk als hij in basis start"

De Rode Duivels kruisen vrijdagavond in Luik de degens met Turkije. Hoewel er voldoende ...

470
470
Portugal op stelten: woeste Ronaldo dropt bom op Instagram

Het Portugese voetbal, en bij uitbreiding de hele natie, staat op stelten. Dat heeft alles te maken ...

146
146
Gevolgen na Frankrijk: nieuwe naam in selectie Duivels?

De eerste twee matchen van hun Nations League-campagne zitten erop, maar aanstaande vrijdag moeten ...

350
350
1/16de finale Croky Cup: Play Sports maakt zendschema bekend

Nog anderhalve week interland-voetbal en dat barst het seizoen weer helemaal los op clubniveau. Het ...

135
135
Duivels hebben nieuwe steunpilaar: "Komende tien jaar ..."

Verschillende Rode Duivels hebben punten gescoord tijdens het eerste tweeluik onder bondscoach Mark ...

191
191
"Geen vrolijke jongen"-Vandaag Inside gaat los op Van Gucht

Vandaag Inside heeft een heel opvallend oordeel geveld over Ruben Van Gucht. Tijdens een uitzending ...

25
25
Januzaj klaar voor comeback: kippenvel bij Anderlecht

Anderlecht haalde deze zomer elf nieuwe spelers, maar geen enkele Belg. Sportief directeur Antoine ...

748
748
Smaakmakers Club en Union schitteren bij hun nationale teams

Er wordt woensdag niet gevoetbald in de Nations League, maar dat betekent niet dat de voetbalwereld ...

108
108
'Ronaldo-bom helemaal ontploft: ster verlaat selectie'

Met een zes op zes tegen Wales en Noorwegen was de Nations League ogenschijnlijk perfect begonnen ...

143
143
Standard slaagt erin om groot talent langer vast te leggen

Standard blikt terug op een moeilijke periode, waarin de club bijna de afgrond in gereden werd door ...

53
53
Nieuwe wending in affaire-Ronaldo: bondscoach in zijn hemd

Omgaan met vedetten die op leeftijd raken, makkelijk is het niet. Denk maar aan de ophef die er in ...

64
64
Vlaamse regering grijpt hard in: voetbalfans zwaar getroffen

Voor miljoenen Vlaamse voetbalfans dreigt er de komende jaren iets te veranderen wat jarenlang ...

205
205
Rode Duivels vrijdag op Sclessin: dit is de reden

De Rode Duivels hebben weinig tijd om uit te rusten tussen hun wedstrijden in de Nations League. ...

127
127
Antwerp fronst wenkbrauwen na nieuws over bekermatch

Woensdag maakte de Pro League de kalender bekend voor de zestiende finales van de Croky Cup, die al ...

275
275
Laporta onthult: “Wilde hem tot elke prijs naar Barça halen”

Het is bij FC Barcelona alweer een zeer bewogen transferzomer geweest. De Spaanse kampioen pakte ...

64
64
Anderlecht verrast fans met opvallende gezichten

Bij Anderlecht hebben ze van de lange interlandbreak gebruik gemaakt om even op adem te komen. Na ...

201
201
KBVB meldt geweldige opsteker voor België-Turkije

De Rode Duivels zijn halfweg hun opdracht in deze extra lange interlandbreak. De nieuwe campagne in ...

199
199
Keita onthult ‘gemiste transfer’ en spreekt over Rode Duivels

Mark van Bommel heeft momenteel Roméo Lavia en Nicolas Raskin als de twee spelers voor de ...

66
66
Lommel SK rondde deal op vier minuten van de deadline af

PEC Zwolle beleefde een spectaculaire deadline day. De Nederlandse club leek de transferperiode al ...

44
44
'Geen Serie A, wel Championship voor Krépin Diatta'

De zomermercato is intussen al bijna een maand voorbij, maar verschillende grote namen zitten nog ...

45
45
Sam Baro laat Schepens perplex staan, uitdaging zindert na

AA Gent is uitstekend aan het nieuwe seizoen begonnen. De Buffalo’s staan verrassend mee aan ...

238
238
Vanderbiest buiten? Raman zet puntjes op de i

KV Mechelen staat laatste in de Jupiler Pro League. Het is daarom des te opvallender dat Benito ...

395
395

Meer sportnieuws