'Miljoenenstrijd barst los: Atlético vol voor Club-sterkhouder'

door
'Miljoenenstrijd barst los: Atlético vol voor Club-sterkhouder'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op een erg belangrijke periode met sleutelwedstrijden in de titelstrijd én de bekerfinale. Ondertussen is de sportieve leiding ook al in de weer met het ontrollen van de transferplannen. Het belooft immers een drukke zomermercato te worden.

Op Andreas Skov Olsen na, slaagde Club er tijdens de wintermercato in zijn sterkhouders aan boord te houden. Daar dreigt in de zomermaanden verandering in te komen. Na de goede prestaties van de voorbije maanden, met name in de Champions League, komen verschillende belangrijke krachten komen in aanmerking voor een zomerse toptransfer.

Daarbij zijn de ogen uiteraard gericht op de gegeerde Joel Ordoñez, terwijl ook Raphael Onyedika stilaan grof wild is op de Europese markt. Ferran Jutgla gaat dan weer zijn laatste contractjaar in en wordt mogelijk te gelde gemaakt. Tot slot lijkt Maxim De Cuyper helemaal rijp voor een stap hogerop. Iets wat de Rode Duivel zelf ook ambieert.

LEES OOK: Courtois én Lammens cruciaal in zeges, straf statement PSV

Top van La Liga

Club is naar verluidt ook bereid om aan correct bedrag mee te werken aan een transfer. En dus wordt het uitkijken wat zijn bestemming wordt. "Spanje zou geweldig zijn: altijd in het zonneke voetballen. Zulke landen dragen mijn voorkeur weg. De matchen worden er ook vaak laat afgewerkt: ideaal, want ik ben een avondmens", vertelde hij onlangs bij Humo.

En de kans bestaat dat De Cuyper straks effectief aan de slag gaat in zijn voorkeursbestemming. Zo zou er wel degelijk interesse heersen vanuit La Liga. Het transfermedium TodoFichajes beweert namelijk dat Atlético Madrid in de markt is voor de 24-jarige Belg. De huidige nummer drie uit Spanje zou zelfs behoorlijk concreet zijn.

Perfect profiel

Coach Diego Simeone zou zijn zinnen hebben gezet op een offensief ingestelde linksback, die eventueel ook de volledige flank voor zijn rekening kan nemen als wordt overgeschakeld op een defensie met drie centrale pionnen. De Cuyper zou alvast perfect pas binnen dat profiel. Bovendien zou zijn komst goedkoper uitvallen dan de andere targets Milos Kerkez (Bournemouth) en Marc Cucurella (Chelsea).

Bovengenoemde bron beweert alvast dat Atlético inmiddels contact opnam met de entourage van De Cuyper om een eventuele transfer te bespreken. De back heeft wel nog meer opties over heel Europa. Maar Los Rojiblancos willen de concurrentie aftroeven met onder meer een aantrekkelijk sportief traject, waarbij een belangrijke rol voor hem voorzien is.

Atlético zou een goede bestemming zijn voor De Cuyper ...

Meest recent

Deadline gekte: last-minute deals Genk, Standard, Antwerp, ...

Maandag om middernacht sluit de wintermercato zijn deuren in verschillende landen, waaronder ook ...

113
113
‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Club Brugge duwt door in de laatste rechte lijn van de wintermercato. Blauw-Zwart speurt naar een ...

303
303
'De Mil glundert: AA Gent strikt ex-smaakmaker JPL'

AA Gent maakt in het slot van de wintermercato nog naarstig werk van vers bloed achterin. Zo staan ...

88
88
'Anderlecht gaat all-in: dubbelslag op Deadline Day'

RSC Anderlecht leek al een tijdje klaar met zijn huiswerk op de wintermercato, maar op Deadline Day ...

264
264
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

718
718
'Leko houdt adem in: lastminute exit bij Club Brugge?'

In de meeste topcompetities nadert de transferdeadline met rasse schreden. Als het van Ivan Leko ...

340
340
'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

402
402
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

71
71
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

47
47
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

313
313
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

108
108
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

92
92
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

20
20
JPL-clubs slapen: Belgische aanvaller versiert transfer

Belgische ploegen speuren vaak in het buitenland rond naar versterking om die witte merel te vinden. ...

86
86
'Geen Club Brugge-deal, Anderlecht waagt plots zijn kans'

Gaat RSC Anderlecht zich nog roeren op de transfermarkt? De kans is klein, maar de Brusselaars ...

454
454
STVV en Cercle Brugge ronden alsnog twee transferdeals af

STVV en Cercle Brugge hebben op de laatste dag van de wintermercato nog twee spelers van de hand ...

60
60
'Transferbom in Anderlecht: smaakmaker naar Premier League'

Een transferbom in Anderlecht. Daar gaan ze op de valreep toch nog een absolute sterkhouder ...

930
930
Zulte Waregem maakt nog twee vertrekkers bekend

Zulte Waregem kent nog een drukke transferdag, hetzij vooral aan uitgaande zijde. Essevee heeft ...

124
124
Club en Anderlecht laten nog talenten vertrekken

Het is nog maar de vraag of we op Deadline Day nog veel activiteit moeten verwachten bij Club Brugge ...

134
134
'Genk baalt en grijpt naast absolute miljoenentransfer'

KRC Genk beleefde tot dusver een vrij rustige wintermercato, al valt het niet uit te sluiten dat er ...

433
433
Van der Elst tackelt Leko: "Rare uitspraak"

Club Brugge zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije week. Met een knappe zege tegen ...

207
207
'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

754
754
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck compleet van slag

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

81
81
'Ronaldo is het beu en gaat in staking in Saudi-Arabië'

Cristiano Ronaldo is intussen al drie jaar lang hét uithangbord van de Saudische competitie. ...

63
63
'Westerlo sluit nog deals met Rangers en OH Leuven'

Westerlo deed vorig weekend een uitstekende zaak, want met een zege op het veld van Zulte Waregem ...

60
60

Meer sportnieuws