Fink onthult plan versus Union: Karetsas weer op de bank?

door
Fink onthult plan versus Union: Karetsas weer op de bank?

Na de nederlaag tegen Club Brugge hoopt KRC Genk tegen Union de rug te rechten. Thorsten Fink kreeg de afgelopen dagen veel kritiek omwille van zijn keuze om Konstantinos Karetsas in Jan Breydel op de bank te zetten. Toch valt het niet uit te sluiten dat hij dat recept straks nog eens herhaalt.

Op zijn wekelijkse persbabbel verweerde de coach zich tegen de kritiek aan zijn adres door te stellen dat zijn tactisch plannetje wel degelijk goed in mekaar zat. De kans dat hij dezelfde 11 namen tussen de lijnen brengt is niettemin klein, want nu hij opnieuw inzetbaar is wordt Jarne Steuckers meteen aan de aftrap verwacht.

LEES OOK: Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

Karetsas op de bank?

In dat geval zal Christopher Bonsu Baah terug op zijn vertrouwde rechterflank postvatten, waar Noah Adedeji-Sternberg dan wellicht opnieuw naar de bank verhuist. De vraag is dus evenwel of ook Patrik Hrosovsky op het middenveld plaats moet maken voor Karetsas. Tenslotte belooft het opnieuw een pittige strijd te worden.

Iets wat Fink maar al te goed beseft. "We kennen ze goed. Vier weken geleden hebben we ze hier verslagen, wat heel goed was voor ons zelfvertrouwen. Union pakt het minder tactisch aan dan Club Brugge, tegen hen is belangrijk om vooral de duels en de tweede bal te winnen. Daar ligt de sleutel om de wedstrijd te winnen."

Fink versus Pocognoli

"Man tegen man. We zullen er stevig en fair doch hard moeten invliegen. Als we daarin slagen en onze voetballende kwaliteiten benutten, zullen er opnieuw veel kansen komen. Dat geloof zit in de groep", aldus Fink, voor wie net als vorige week de ervaring en duelkracht van Hrosovsky mogelijk dus de doorslag zullen geven.

Al gaat de Duitser zeker in eigen huis, waar Genk zoals hij graag benadrukt dit seizoen nog niet verloor, wel uit van eigen sterkte. "We staan nog altijd op kop en hebben alles nog in eigen handen. Niemand zit met twijfels", onderstreepte Fink, die rekent op de steun van de fans om zijn spelers energie te geven, nog maar eens. 

Denkt u dat Karetsas zal starten versus Union?

Meest recent

Hayen hint nadrukkelijk: transfer niet uitgesloten

KRC Genk moet morgen winnen van RSC Anderlecht. Als dat niet gebeurt, lijken ze stilaan toch een ...

8
8
Gouden transferzet OHL? Mazzu in de wolken

OH Leuven is al jaren een zeer grijze ploeg. Waarnemers vinden dat er veel kwaliteit in de ploeg is, ...

11
11
Peter Verbeke keihard voor zichzelf: "Dat was een fout"

Peter Verbeke werkt bij AA Gent, Club Brugge en RSC Anderlecht. Bij die laatste club kende hij zeer ...

44
44
Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Bij Union SG spelen ze dit weekend tegen La Louvière. David Hubert moet wel een aantal ...

10
10
Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

237
237
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

112
112
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

33
33
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

38
38
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

92
92
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

189
189
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

290
290
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

511
511
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

214
214
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

194
194
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

181
181
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

147
147
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

468
468
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

284
284
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

1044
1044
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

608
608
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

74
74
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

523
523
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

154
154
Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

169
169
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

319
319

Meer sportnieuws