Hayen speelt open kaart over 'mokerslag' Club Brugge

door
Hayen speelt open kaart over 'mokerslag' Club Brugge

Club Brugge deed afgelopen zondag een gouden zaak in de titelstrijd door in eigen huis te winnen van koploper KRC Genk. In aanloop naar de immer lastige verplaatsing op het veld van AA Gent kreeg de regerend landskampioen echter slecht nieuws uit de ziekenboeg.

Tenslotte geraakte bekend dat het seizoen van Joaquin Seys er misschien reeds opzit. De 20-jarige rechtsback viel vlak voor de play-offs uit met een scheurtje in de hamstring en moest daarom toen ook afhaken bij de Rode Duivels. De verwachting was dat hij nadien snel weer opgelapt zou zijn.

LEES OOK: Leko in zak en as: enorme domper Club vlak voor Atlético

Kopzorgen om Seys

Helaas voor Blauw-Zwart bleek niks evenwel minder waar. Even leek Seys nochtans op de goede weg, maar vervolgens kreeg hij een terugval. Momenteel durft niemand in Jan Breydel te voorspellen wanneer de linkspoot, dit seizoen dé revelatie in Brugge, opnieuw klaar zal zijn voor de strijd.

Tijdens zijn wekelijkse persbabbel liet Nicky Hayen zijn licht schijnen op de situatie. Hoewel de coach ongetwijfeld zijn vingers kruist dat hij spoedig weer een beroep kan doen op Seys, wiens plek momenteel wordt ingenomen door Kyriani Sabbe, schuwt men in Westkapelle nog altijd ieder risico.

Rentree van Meijer?

"We bekijken zijn situatie van week tot week. Het is een blessure die je bijna niet voelt, maar die wel een zeker gevaar inhoudt om terug te hervallen. Dus daar moeten we zeker voorzichtig mee blijven", valt het weliswaar dus niet uit te sluiten dat het product van eigen kweek alsnog in actie komt.

In de tussentijd krijgt Hayen er achterin alleszins wel weer een aantal opties bij, want zowel Jorne Spileers als Bjorn Meijer lijken weer inzetbaar. "Jorne heeft de afgelopen dagen meegetraind. Voor de rest is iedereen fit", viert die laatste na een lange revalidatie wellicht zijn terugkeer in de selectie.

Wie zal nog meer minuten verzamelen in de PO's?

Meest recent

Renard verklaart met straffe verhalen mislukte wintermercato

RSC Anderlecht is verzwakt, en niet versterkt zoals CEO Kenneth Bornauw aanhaalde, uit de mercato ...

79
79
Zware domper Union SG: wéér speler wekenlang out

Zorgen bij Union SG. Daar krijgt trainer David Hubert de laatste tijd met de nodige blessures af te ...

27
27
Kritiek op Oosting neemt toe: coach bijt van zich af

Royal Antwerp FC staat voor een héél moeilijke parcours met matchen tegen Union SG en ...

56
56
Renard haalt na ontslag bij Anderlecht zéér hard uit

Olivier Renard werd onlangs ontslagen bij RSC Anderlecht. Dat was geen verrassing, want de sportief ...

425
425
‘Kompany stijf van woede: Bayern-ster drijft hem gek’

Vincent Kompany kookt van frustratie in München. Achter de schermen botst zijn plan op ...

61
61
Italiaanse legende looft Club-smaakmaker: topdeal in de maak

Club Brugge gaat komende zomer wellicht een halve basisploeg verliezen. Eén speler wordt ...

124
124
Anderlecht hakt knoop door: fans mogen 'dromen'

RSC Anderlecht zal in de mercato de fouten van de voorgaande mercato’s moeten herstellen. ...

372
372
Grote zorgen bij Antwerp: Boeckx geeft pijnpunt prijs

Het gaat van kwaad naar erger bij Royal Antwerp FC. Van een topploeg naar een team dat moet gaan ...

98
98
Rooney geeft topclub raad: "Haal Kompany!"

Vincent Kompany is een toptrainer op het allerhoogste niveau. Bij Bayern München laat hij zien ...

201
201
'El Khannouss en Vuskovic grof wild op de transfermarkt'

Bilal El Khannouss en Luka Vuskovic zijn twee absolute parels die in de Jupiler Pro League hebben ...

64
64
Aankoop overtuigt niet bij Anderlecht: “Te weinig”

Bij RSC Anderlecht is er geen enkele zomeraankoop die de ploeg écht veel beter maakt en bij ...

351
351
Gheysens schiet uit krammen: bom ontploft bij Antwerp

Niet alleen op sportief vlak hangeren er donkere wolken boven de Bosuil, buiten het veld wemelt het ...

545
545
Taravel verschaft update uit ziekenboeg Anderlecht

Na een schamele drie op 21 gaat RSC Anderlecht zondag op het veld van Zulte Waregem eindelijk nog ...

200
200
'Club Brugge neemt risico: Mignolet naar JPL-concurrent?'

Club Brugge zal tegen Atlético Madrid wellicht weer nood hebben aan een knalprestatie van ...

599
599
Taravel spreekt klare taal over toekomst bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. De zenuwen zijn strakgespannen bij de ...

167
167
Witte rook: Club Brugge stelt nieuwe flankaanvaller voor

Club Brugge trekt de afgelopen jaren alsmaar meer de kaart van de jeugd. Niet alleen producten van ...

348
348
Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Van twijfel naar doelpunten en van frustratie naar verlossing. Max Dean beleeft de laatste weken een ...

80
80
PO1-kandidaat zwaar onder druk: “Grote ontgoocheling”

Vrijdagavond wordt een nieuwe speeldag van de Jupiler Pro League afgetrapt. KAA Gent neemt het in ...

110
110
Oosting geeft niet op en roept straffe taal bij Antwerp

Royal Antwerp FC zit de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen. Van uitschakeling in de ...

235
235
Epische beelden: Verhaeghe vs Tzolis vlak voor Atlético

Club Brugge speelde 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de tussenronde van de Champions ...

128
128
Vanhaezebrouck velt oordeel: “Anti-De-Mil-voetbal”

KAA Gent doet volop mee voor een plek in de top 6. Afgelopen speeldag boekten de Buffalo’s een ...

190
190
Erg verrassende Club-speler in CL-team van de week

Club Brugge deed Europa weer daveren op zijn grondvesten. Blauw-Zwart leek op weg naar een nederlaag ...

115
115
Club en Genk bezorgen België weer coëfficiëntopsteker

Het is weer een uitstekende Europese week gebleken voor de Belgische clubs. Woensdag pakte Club ...

314
314
"De Rode Duivels? Dat is geen droom voor mij"

In maart blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Dan bereiden ze zich voor op het WK door al eens ...

87
87
Nieuw JPL-format: BAS neemt cruciale beslissing

Volgend seizoen komt er in principe een nieuw format voor het Belgische profvoetbal, maar dat kwam ...

307
307

Meer sportnieuws