Hayen speelt open kaart over 'mokerslag' Club Brugge

door
Hayen speelt open kaart over 'mokerslag' Club Brugge

Club Brugge deed afgelopen zondag een gouden zaak in de titelstrijd door in eigen huis te winnen van koploper KRC Genk. In aanloop naar de immer lastige verplaatsing op het veld van AA Gent kreeg de regerend landskampioen echter slecht nieuws uit de ziekenboeg.

Tenslotte geraakte bekend dat het seizoen van Joaquin Seys er misschien reeds opzit. De 20-jarige rechtsback viel vlak voor de play-offs uit met een scheurtje in de hamstring en moest daarom toen ook afhaken bij de Rode Duivels. De verwachting was dat hij nadien snel weer opgelapt zou zijn.

LEES OOK: Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Kopzorgen om Seys

Helaas voor Blauw-Zwart bleek niks evenwel minder waar. Even leek Seys nochtans op de goede weg, maar vervolgens kreeg hij een terugval. Momenteel durft niemand in Jan Breydel te voorspellen wanneer de linkspoot, dit seizoen dé revelatie in Brugge, opnieuw klaar zal zijn voor de strijd.

Tijdens zijn wekelijkse persbabbel liet Nicky Hayen zijn licht schijnen op de situatie. Hoewel de coach ongetwijfeld zijn vingers kruist dat hij spoedig weer een beroep kan doen op Seys, wiens plek momenteel wordt ingenomen door Kyriani Sabbe, schuwt men in Westkapelle nog altijd ieder risico.

Rentree van Meijer?

"We bekijken zijn situatie van week tot week. Het is een blessure die je bijna niet voelt, maar die wel een zeker gevaar inhoudt om terug te hervallen. Dus daar moeten we zeker voorzichtig mee blijven", valt het weliswaar dus niet uit te sluiten dat het product van eigen kweek alsnog in actie komt.

In de tussentijd krijgt Hayen er achterin alleszins wel weer een aantal opties bij, want zowel Jorne Spileers als Bjorn Meijer lijken weer inzetbaar. "Jorne heeft de afgelopen dagen meegetraind. Voor de rest is iedereen fit", viert die laatste na een lange revalidatie wellicht zijn terugkeer in de selectie.

Wie zal nog meer minuten verzamelen in de PO's?

Meest recent

"Je brengt me in problemen bij Courtois" - Kompany dribbelt netelige vraag

In de Champions League heeft Bayern München dinsdagavond een eerste grote stap richting de ...

12
12
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

44
44
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

124
124
Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

48
48
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

106
106
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

77
77
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

98
98
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

92
92
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

138
138
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

43
43
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

106
106
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

326
326
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

136
136
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

214
214
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

57
57
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

205
205
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

98
98
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

31
31
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

144
144
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

97
97
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

364
364
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

246
246
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

353
353
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

317
317

Meer sportnieuws