Hayen speelt open kaart over 'mokerslag' Club Brugge

door
Hayen speelt open kaart over 'mokerslag' Club Brugge

Club Brugge deed afgelopen zondag een gouden zaak in de titelstrijd door in eigen huis te winnen van koploper KRC Genk. In aanloop naar de immer lastige verplaatsing op het veld van AA Gent kreeg de regerend landskampioen echter slecht nieuws uit de ziekenboeg.

Tenslotte geraakte bekend dat het seizoen van Joaquin Seys er misschien reeds opzit. De 20-jarige rechtsback viel vlak voor de play-offs uit met een scheurtje in de hamstring en moest daarom toen ook afhaken bij de Rode Duivels. De verwachting was dat hij nadien snel weer opgelapt zou zijn.

LEES OOK: 'Harde concurrentie: drie Club-producten richting exit'

Kopzorgen om Seys

Helaas voor Blauw-Zwart bleek niks evenwel minder waar. Even leek Seys nochtans op de goede weg, maar vervolgens kreeg hij een terugval. Momenteel durft niemand in Jan Breydel te voorspellen wanneer de linkspoot, dit seizoen dé revelatie in Brugge, opnieuw klaar zal zijn voor de strijd.

Tijdens zijn wekelijkse persbabbel liet Nicky Hayen zijn licht schijnen op de situatie. Hoewel de coach ongetwijfeld zijn vingers kruist dat hij spoedig weer een beroep kan doen op Seys, wiens plek momenteel wordt ingenomen door Kyriani Sabbe, schuwt men in Westkapelle nog altijd ieder risico.

Rentree van Meijer?

"We bekijken zijn situatie van week tot week. Het is een blessure die je bijna niet voelt, maar die wel een zeker gevaar inhoudt om terug te hervallen. Dus daar moeten we zeker voorzichtig mee blijven", valt het weliswaar dus niet uit te sluiten dat het product van eigen kweek alsnog in actie komt.

In de tussentijd krijgt Hayen er achterin alleszins wel weer een aantal opties bij, want zowel Jorne Spileers als Bjorn Meijer lijken weer inzetbaar. "Jorne heeft de afgelopen dagen meegetraind. Voor de rest is iedereen fit", viert die laatste na een lange revalidatie wellicht zijn terugkeer in de selectie.

Wie zal nog meer minuten verzamelen in de PO's?

Meest recent

Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

7
7
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

18
18
'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

OH Leuven vestigde vorige zomer nog een transferrecord door Ezechiel Banzuzi voor maar liefst 16 ...

12
12
Lukaku laat zich opnieuw zien bij Anderlecht

Wanneer de Rode Duivels binnen enkele dagen op het vliegtuig naar de Verenigde Staten stappen, zal ...

78
78
Garcia keihard: "Zij mogen kruis maken over WK"

De Rode Duivels trekken na het weekend op stage naar de Verenigde Staten om zich voor te bereiden op ...

119
119
Bizarre verdwijning bij Charleroi: "Weet niet waar hij is"

Voor Charleroi dreigt het seizoen toch op een ontgoocheling te eindigen. Even mochten de Carolo's ...

26
26
Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

De competitie in de Challenger Pro League leek er lange tijd één op twee snelheden. ...

89
89
Drie dolle minuten waren genoeg: Bayern blijft razen

Bayern München blijft door het seizoen razen. Nadat het eerder op de week al vlot afrekende met ...

61
61
'Titanenstrijd voor goudhaantje: Mechelen eist 7 miljoen'

KV Mechelen beleeft een topseizoen en is zelfs een speeldag voor het einde van de reguliere ...

141
141
Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

66
66
"Speelde ik bij Anderlecht, was ik Rode Duivel geweest"

Het lijkt erop dat de Rode Duivels weer naast een talent zullen grijpen, want het heeft er alle ...

79
79
Vanderbiest gooit Mechelse ambitie in PO1 op tafel

Zondag staat nog de laatste speeldag van de reguliere competitie op het spel, maar daarna staan de ...

97
97
Mokerslag Liverpool: Brighton wint ondanks megablunder

Slechts enkele dagen na de kwalificatie voor de kwartfinales van de Champions League, staat ...

15
15
Taravel zet Anderlecht op scherp: twéé grote doelen

RSC Anderlecht wil zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van deelname aan de Champions' ...

144
144
Tielemans laat zich gelden bij Duivels: "Sterk signaal"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

27
27
'United dumpt Zirkzee: absolute soldenprijs gelekt'

Terwijl Manchester United onder caretaker Michael Carrick weer het juiste spoor heeft gevonden, moet ...

142
142
Nieuwe TD Anderlecht: belangrijke kandidaat valt weg

Door Jérémy Taravel te bevestigen tot eind dit seizoen, vond RSC Anderlecht een ...

159
159
Selectie Jonge Duivels: beloningen bij Genk en Anderlecht

Niet enkel de Rode Duivels blazen volgende week verzamelen, ook de nationale beloften moeten weer ...

130
130
'Club onderneemt actie: peperdure opvolger Ordoñez in vizier'

Club Brugge maakt zich op voor een uiterste drukke zomermercato. Zo is de algemene verwachting dat ...

205
205
United maakt uitschuiver: Engelse pers fileert Lammens

In de Premier League heeft Manchester United vrijdagavond vervelend puntenverlies opgelopen. Op het ...

118
118
Vandenbempt overschouwt selectie: "Hij is verrassendste"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

148
148
TU: 'Financiële kater Club, Anderlecht strijdt met Atlético'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

182
182
'Bounida hakt interlandknoop: KBVB in rep en roer'

De Rode Duivels zagen al heel wat talenten voor andere landen kiezen. Toptalent Rayane Bounida ...

228
228
Zorgen om Lukaku: zorgt Garcia voor de oplossing?

Romelu Lukaku kampte dit seizoen met veel blessureleed, maar de aanvaller is al een tijdje terug. ...

68
68
Van Bommel hangt vuile was Paul Gheysens buiten

Mark van Bommel heeft een indrukwekkende spelerscarrière achter de rug bij clubs zoals FC ...

853
853

Meer sportnieuws