Club Brugge bibbert: einde seizoen voor steunpilaar?

door
Club Brugge bibbert: einde seizoen voor steunpilaar?

Met een negen op negen schoot Club Brugge prima uit de startblokken in de Champions' Play-Offs. Met ook nog de bekerfinale in het vooruitzicht kan Nicky Hayen al zijn pionnen maar al te goed gebruiken. Helaas dreigt dat slechts ijdele hoop te worden.

Nochtans kwam Hayen enkele weken geleden nog met goed nieuws op de proppen omtrent Bjorn Meijer en Joaquin Seys, in aanloop naar de play-offs de enige spelers die nog in de lappenmand lagen. Het duo was volgens hun coach op de terugweg, al ontbraken ze net zoals Jorne Spileers afgelopen zondag tegen KRC Genk nog steeds in de selectie.

LEES OOK: Blauw-zwarte Duivels: víér Club Brugge-spelers in WK-selectie?

Zorgen om Seys

Met die laatste was er niks ernstigs aan de hand, terwijl de match voor Meijer allicht nog net te vroeg kwam. In het geval van Seys bevestigde Hayen echter dat er sprake was van een terugval. De 20-jarige rechtsachter blijkt momenteel nog altijd niet hersteld van het scheurtje in de hamstrings waarmee hij ook al verstek moest geven voor de Rode Duivels.

Meer zelfs: volgens Het Nieuwsblad durft niemand in Jan Breydel met zekerheid te zeggen of Seys dit seizoen nog wel in actie komt. "Voorlopig geraakt hij maar niet verlost van zijn blessure en is het onduidelijk wanneer hij precies terug kan keren. Niemand die er een datum op durft te kleven", verloopt zijn revalidatie volgens de krant met ups en downs.

Kans voor Sabbe

Club hoopte de revelatie aanvankelijk na de interlandbreak te recupereren, maar nadien bleek hij nog wat meer tijd nodig te hebben. Intussen wordt Seys zijn situatie week per week geëvalueerd. Blauw-Zwart kruist de vingers dat Seys vlug opgelapt geraakt, al wil het na een pittig seizoen vooral geen risico's nemen met het toptalent van eigen kweek.

Seys kreeg dankzij enkele afwezigen in het begin van de campagne zijn kans, die hij met beide handen greep. Ook in de Champions Leauge hield de omgevormde linksachter zich met verve staande, maar de voorbije maanden eisten blessures alsmaar meer hun tol. De komende weken moet Hayen dus nog rekenen op Kyriani Sabbe en Hugo Siquet.

Denkt u dat Seys nog zal spelen in de PO's?

Meest recent

Sfeer wordt grimmig: Antwerp-aanhang over de schreef

Het Bosuil-stadion was donderdagavond aardig vol gelopen voor de bekerclash tussen Antwerp FC en RSC ...

24
24
'Gigantische bom barst open in huwelijk Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

19
19
Heerlijk beeld: Bayern-ster doet Kompany rot schrikken

Bayern München blijft voorlopig op koers om met de treble aan de haal te gaan. Woensdag ...

6
6
"Hallucinant" - Anderlecht-fans maken gehakt van arbitrage

Donderdagavond werd de tweede terugmatch in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. RSC ...

222
222
Exit Mannaert en Garcia na WK? TD doet boekje open

Brussel is deze week de gaststad voor het grote FIFA-congres. In de marge daarvan werd ...

111
111
'Nieuwe coach Tottenham: drie topkandidaten al gelekt'

Olympique Marseille nam deze week afscheid van coach Roberto De Zerbi. Een gevolg van de slechte ...

68
68
Anderlecht stevent af op 'enorme fout': "Zou heel dom zijn"

RSC Anderlecht is naarstig aan het werk om zo snel mogelijk een nieuwe hoofdtrainer te presenteren. ...

200
200
Revanche tegen Antwerp of derby in finale? Hubert duidelijk

Union SG plaatste zich afgelopen weekend als eerste ploeg voor de Champions' Play-Offs. Enkele dagen ...

154
154
'Brute exit bij Club: chouchou aan laatste maanden bezig'

Club Brugge liet tijdens de voorbije wintermercato een pak miljoenen liggen om zijn huidige ...

326
326
Antwerp mét Kerk, Taravel wisselt vijf keer bij Anderlecht

Donderdagavond komt Union SG te weten welke ploeg het zal treffen in de finale van de beker. Kan ...

208
208
Grote schuldige Anderlecht-malaise: "Hij is niet serieus"

RSC Anderlecht gaat momenteel opnieuw door een diepe crisis. Al lijkt dat de laatste jaren wel vaste ...

423
423
Loting Nations League: Rode Duivels in loodzware poule

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de volgende editie van de Nations League. In ...

381
381
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

48
48
Grote zorgen Garcia: belangrijke Duivel onder het mes

Nog exact 123 dagen te gaan alvorens de Rode Duivels hun eerste groepswedstrijd afwerken op het WK. ...

61
61
‘Anderlecht geschokt: Tomasson eist enorme XXL-topdeal’

Anderlecht kreeg donderdag een koude douche: Jon Dahl Tomasson bedankte alsnog voor de job. In de ...

279
279
Feyenoord verrast vriend & vijand met stunt van jewelste

De afgelopen jaren streefden we onze noorderburen dan wel op zowat alle vlakken voorbij, aan de ...

112
112
Anderlecht-icoon geeft toe: "Refs werden beïnvloed"

Terwijl de rechtbank zich buigt over de verkoop aan Marc Coucke verkeert RSC Anderlecht zowel op als ...

431
431
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

105
105
Pro League publiceert cijfers: puntenaftrek in CPL

Zopas maakte de Licentiecommissie na een onderzoek van de jaarrekeningen uit 2025 van de Pro ...

221
221
'Overmars onder druk: sterkhouder weg bij Antwerp?'

Anterp hoopt tegen RSC Anderlecht straks nog maar eens een ticket voor de bekerfinale af te dwingen. ...

245
245
'Anderlecht heeft beet: nieuwe T1 straks al voorgesteld'

Door de abrupte exit van interimcoach Edward Still, die zelf het roer had overgenomen van de ...

1048
1048
'Leegloop bij Club Brugge: 3 meubelstukken richting exit'

Club Brugge lijkt volgende zomer alweer stevig te zullen cashen op goudhaantjes zoals Joel Ordonez, ...

465
465
'Anderlecht gaat all-in: Taravel drukt meteen stempel'

Vanavond weet Union wie het op 14 mei zal bekampen in de finale van de Croky Cup. Na de 0-1 zege in ...

422
422
Veroordeling Eddy Snelders: Gevolgen slaan in als een bom

U kon hier daarstraks al lezen dat het Hof van Beroep een uitspraak deed in de zaak rond voormalig ...

197
197
JPL-coach spreekt duidelijke taal over Anderlecht-gerucht

Anderlecht heeft nog altijd geen nieuwe trainer gevonden. Het lijkt donderdag juist enkele stappen ...

184
184

Meer sportnieuws