Club Brugge bibbert: einde seizoen voor steunpilaar?

door
Club Brugge bibbert: einde seizoen voor steunpilaar?

Met een negen op negen schoot Club Brugge prima uit de startblokken in de Champions' Play-Offs. Met ook nog de bekerfinale in het vooruitzicht kan Nicky Hayen al zijn pionnen maar al te goed gebruiken. Helaas dreigt dat slechts ijdele hoop te worden.

Nochtans kwam Hayen enkele weken geleden nog met goed nieuws op de proppen omtrent Bjorn Meijer en Joaquin Seys, in aanloop naar de play-offs de enige spelers die nog in de lappenmand lagen. Het duo was volgens hun coach op de terugweg, al ontbraken ze net zoals Jorne Spileers afgelopen zondag tegen KRC Genk nog steeds in de selectie.

LEES OOK: Gedoemd te mislukken: Club twijfelt aan transfer

Zorgen om Seys

Met die laatste was er niks ernstigs aan de hand, terwijl de match voor Meijer allicht nog net te vroeg kwam. In het geval van Seys bevestigde Hayen echter dat er sprake was van een terugval. De 20-jarige rechtsachter blijkt momenteel nog altijd niet hersteld van het scheurtje in de hamstrings waarmee hij ook al verstek moest geven voor de Rode Duivels.

Meer zelfs: volgens Het Nieuwsblad durft niemand in Jan Breydel met zekerheid te zeggen of Seys dit seizoen nog wel in actie komt. "Voorlopig geraakt hij maar niet verlost van zijn blessure en is het onduidelijk wanneer hij precies terug kan keren. Niemand die er een datum op durft te kleven", verloopt zijn revalidatie volgens de krant met ups en downs.

Kans voor Sabbe

Club hoopte de revelatie aanvankelijk na de interlandbreak te recupereren, maar nadien bleek hij nog wat meer tijd nodig te hebben. Intussen wordt Seys zijn situatie week per week geëvalueerd. Blauw-Zwart kruist de vingers dat Seys vlug opgelapt geraakt, al wil het na een pittig seizoen vooral geen risico's nemen met het toptalent van eigen kweek.

Seys kreeg dankzij enkele afwezigen in het begin van de campagne zijn kans, die hij met beide handen greep. Ook in de Champions Leauge hield de omgevormde linksachter zich met verve staande, maar de voorbije maanden eisten blessures alsmaar meer hun tol. De komende weken moet Hayen dus nog rekenen op Kyriani Sabbe en Hugo Siquet.

Denkt u dat Seys nog zal spelen in de PO's?

Meest recent

Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

11
11
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

12
12
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

13
13
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

20
20
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

71
71
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

48
48
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

13
13
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

136
136
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

168
168
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

42
42
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

103
103
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

326
326
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

52
52
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

238
238
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

200
200
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

79
79
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

29
29
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

69
69
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

201
201
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

101
101
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

79
79
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

130
130
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

400
400
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

40
40
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

166
166

Meer sportnieuws