Club Brugge bibbert: einde seizoen voor steunpilaar?

689 stemmen
Club Brugge bibbert: einde seizoen voor steunpilaar?

Met een negen op negen schoot Club Brugge prima uit de startblokken in de Champions' Play-Offs. Met ook nog de bekerfinale in het vooruitzicht kan Nicky Hayen al zijn pionnen maar al te goed gebruiken. Helaas dreigt dat slechts ijdele hoop te worden.

Nochtans kwam Hayen enkele weken geleden nog met goed nieuws op de proppen omtrent Bjorn Meijer en Joaquin Seys, in aanloop naar de play-offs de enige spelers die nog in de lappenmand lagen. Het duo was volgens hun coach op de terugweg, al ontbraken ze net zoals Jorne Spileers afgelopen zondag tegen KRC Genk nog steeds in de selectie.

LEES OOK: Transferupdate The Athletic: nieuws over Club, Lavia, Godts

Zorgen om Seys

Met die laatste was er niks ernstigs aan de hand, terwijl de match voor Meijer allicht nog net te vroeg kwam. In het geval van Seys bevestigde Hayen echter dat er sprake was van een terugval. De 20-jarige rechtsachter blijkt momenteel nog altijd niet hersteld van het scheurtje in de hamstrings waarmee hij ook al verstek moest geven voor de Rode Duivels.

Meer zelfs: volgens Het Nieuwsblad durft niemand in Jan Breydel met zekerheid te zeggen of Seys dit seizoen nog wel in actie komt. "Voorlopig geraakt hij maar niet verlost van zijn blessure en is het onduidelijk wanneer hij precies terug kan keren. Niemand die er een datum op durft te kleven", verloopt zijn revalidatie volgens de krant met ups en downs.

Kans voor Sabbe

Club hoopte de revelatie aanvankelijk na de interlandbreak te recupereren, maar nadien bleek hij nog wat meer tijd nodig te hebben. Intussen wordt Seys zijn situatie week per week geëvalueerd. Blauw-Zwart kruist de vingers dat Seys vlug opgelapt geraakt, al wil het na een pittig seizoen vooral geen risico's nemen met het toptalent van eigen kweek.

Seys kreeg dankzij enkele afwezigen in het begin van de campagne zijn kans, die hij met beide handen greep. Ook in de Champions Leauge hield de omgevormde linksachter zich met verve staande, maar de voorbije maanden eisten blessures alsmaar meer hun tol. De komende weken moet Hayen dus nog rekenen op Kyriani Sabbe en Hugo Siquet.

Denkt u dat Seys nog zal spelen in de PO's?

Meest recent

'Sibierski schiet in actie: Anderlecht mikt op stunt'

RSC Anderlecht gaat een al even drukke als onzekere zomer tegemoet. Terwijl het wemelt van de ...

2
2
Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Om de vele vertrekkers hun schoenen te vullen, rekent Club Brugge straks ongetwijfeld deels op ...

91
91
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

186
186
'Uittocht Anderlecht: Huerta op zucht van straffe transfer'

RSC Anderlecht speurt momenteel volop naar een nieuwe hoofdtrainer. Ondertussen is sportief ...

234
234
'Post-Guardiola tijdperk: City vuurt transferraket af'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

58
58
'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Club Brugge zag Aleksandar Stankovic vorige week voor een vaste som van 23 miljoen euro terugkeren ...

487
487
'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Op maandag 22 juni staat bij RSC Anderlecht de eerste training van de voorbereiding gepland. ...

564
564
Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

300
300
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

429
429
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

66
66
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

209
209
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

66
66
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

115
115
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

542
542
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

714
714
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

223
223
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

167
167
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

189
189
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

441
441
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

109
109
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

124
124
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

193
193
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

628
628
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

86
86
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

570
570

Meer sportnieuws