Club Brugge bibbert: einde seizoen voor steunpilaar?

door
Club Brugge bibbert: einde seizoen voor steunpilaar?

Met een negen op negen schoot Club Brugge prima uit de startblokken in de Champions' Play-Offs. Met ook nog de bekerfinale in het vooruitzicht kan Nicky Hayen al zijn pionnen maar al te goed gebruiken. Helaas dreigt dat slechts ijdele hoop te worden.

Nochtans kwam Hayen enkele weken geleden nog met goed nieuws op de proppen omtrent Bjorn Meijer en Joaquin Seys, in aanloop naar de play-offs de enige spelers die nog in de lappenmand lagen. Het duo was volgens hun coach op de terugweg, al ontbraken ze net zoals Jorne Spileers afgelopen zondag tegen KRC Genk nog steeds in de selectie.

LEES OOK: Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Zorgen om Seys

Met die laatste was er niks ernstigs aan de hand, terwijl de match voor Meijer allicht nog net te vroeg kwam. In het geval van Seys bevestigde Hayen echter dat er sprake was van een terugval. De 20-jarige rechtsachter blijkt momenteel nog altijd niet hersteld van het scheurtje in de hamstrings waarmee hij ook al verstek moest geven voor de Rode Duivels.

Meer zelfs: volgens Het Nieuwsblad durft niemand in Jan Breydel met zekerheid te zeggen of Seys dit seizoen nog wel in actie komt. "Voorlopig geraakt hij maar niet verlost van zijn blessure en is het onduidelijk wanneer hij precies terug kan keren. Niemand die er een datum op durft te kleven", verloopt zijn revalidatie volgens de krant met ups en downs.

Kans voor Sabbe

Club hoopte de revelatie aanvankelijk na de interlandbreak te recupereren, maar nadien bleek hij nog wat meer tijd nodig te hebben. Intussen wordt Seys zijn situatie week per week geëvalueerd. Blauw-Zwart kruist de vingers dat Seys vlug opgelapt geraakt, al wil het na een pittig seizoen vooral geen risico's nemen met het toptalent van eigen kweek.

Seys kreeg dankzij enkele afwezigen in het begin van de campagne zijn kans, die hij met beide handen greep. Ook in de Champions Leauge hield de omgevormde linksachter zich met verve staande, maar de voorbije maanden eisten blessures alsmaar meer hun tol. De komende weken moet Hayen dus nog rekenen op Kyriani Sabbe en Hugo Siquet.

Denkt u dat Seys nog zal spelen in de PO's?

Meest recent

'Crisis bij Real: spelers keren zich massaal tegen Arbeloa'

Real Madrid beleefde zondag een zeer pijnlijke avond. Het ging in het eigen Bernabeu onderuit tegen ...

2
2
'Club watertandt: nieuwe knaltransfer voor Talbi'

Bij Club Brugge slagen ze er alsmaar vaker in om stevig te cashen op hun eigen jeugdspelers. In het ...

96
96
KV Mechelen naar PO1: Winkelmans ziet één uitkomst

De strijd om de Champions' Play-Off is op drie speeldagen van het einde van de reguliere competitie ...

42
42
Lapoussin vindt weer onderdak bij zeer verrassende club

Jarenlang was Loïc Lapoussin één van de smaakmakers op de Belgische velden. In ...

12
12
Vandevoordt legt uit waarom hij toch bij RB Leipzig blijft

De Rode Duivels hebben heel wat weelde onder de lat. Thibaut Courtois blijft de onbetwiste nummer ...

46
46
Keeperskwestie bij Union? Hubert schenkt klare wijn

Union kreeg de voorbije weken enkele tikken in de titelstrijd. Het liet punten liggen tegen Standard ...

60
60
Godts speelt open kaart over selectie voor Rode Duivels

Binnen enkele weken maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage van de Rode Duivels in ...

80
80
TRANSFERUURTJE: 'Targets Club bekend, transferbom bij Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

213
213
'Real Madrid gaat voor megadeal met bod van 120 miljoen'

Real Madrid kent een moeizaam seizoen. De titel lijkt stilaan uit de handen te glippen, waardoor ze ...

76
76
Van Gucht tot kookpunt gebracht met pornoster-onthulling

Een pikante onthulling op het verkeerde veld? Ruben Van Gucht zorgde deze week niet voor opschudding ...

136
136
Albert voorspelt furie bij Anderlecht door één man

Bij RSC Anderlecht waren de ingaande transfers dit seizoen geen geweldig succes. Eén van hen ...

294
294
Maesschalck brengt groot nieuws over De Bruyne

Kevin De Bruyne traint terug mee met de groep in Napels. Dat is zeer positief nieuws en de Rode ...

69
69
Red Flames met grote ambities: "Hét grote doel"

De Red Flames wonnen met 0-3 van Israël. Een vlotte overwinning, maar daar willen ze meer. ...

27
27
Lapoussin verrast vriend en vijand met nieuwe werkgever

Loic Lapoussin heeft na maanden zoeken weer een nieuwe club gevonden. De ex-speler van STVV en Union ...

63
63
'Standard niet akkoord: miljoenenbod geweigerd'

Standard kan het geld altijd zeer goed gebruiken, maar dat wil niet zeggen dat ze zomaar elk bod ...

136
136
Twee WK-gangers bij Westerlo? "Zou een droom zijn"

Bij KVC Westerlo kennen ze al bij al een rustig seizoen. Met de nodige ups en downs. De top zes, dat ...

27
27
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

23
23
Omwenteling in titelstrijd: "Zo word je géén kampioen"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

377
377
Eden Hazard bekent kleur: twee topfavorieten voor WK '26

Het aftellen tot het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico is nu ook echt begonnen. Zo zijn ...

309
309
Hete transferzomer KRC Genk: zestal op weg naar uitgang?

KRC Genk is bezig aan een behoorlijk wisselvallig seizoen. Desondanks hebben de Limburgers ...

495
495
Anderlecht leeft weer: Proto verklapt 'geheim' van Taravel

Bij RSC Anderlecht heerst nog steeds heel wat onduidelijkheid omtrent het trainersdossier. De kans ...

440
440
VRT in paniek: bom onder stoel van Van Gucht

De VRT schuift Ruben Van Gucht opzij voor het WK voetbal van 2026, en dat zorgt voor heel wat ...

410
410
Schoktransfer Lukaku? 'Napoli-toekomst in handen één man'

Romelu Lukaku scoorde afgelopen weekend eindelijk zijn eerste doelpunt van het seizoen namens SSC ...

173
173
'Atlético helemaal verknocht: Club-ster bovenaan lijstje'

Club Brugge slaagde er uiteindelijk niet in om Atlético Madrid uit de Champions League te ...

431
431
Zorgen Garcia: drie Club-spelers in basis op cruciale stage?

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

320
320

Meer sportnieuws