Club Brugge bibbert: einde seizoen voor steunpilaar?

door
Club Brugge bibbert: einde seizoen voor steunpilaar?

Met een negen op negen schoot Club Brugge prima uit de startblokken in de Champions' Play-Offs. Met ook nog de bekerfinale in het vooruitzicht kan Nicky Hayen al zijn pionnen maar al te goed gebruiken. Helaas dreigt dat slechts ijdele hoop te worden.

Nochtans kwam Hayen enkele weken geleden nog met goed nieuws op de proppen omtrent Bjorn Meijer en Joaquin Seys, in aanloop naar de play-offs de enige spelers die nog in de lappenmand lagen. Het duo was volgens hun coach op de terugweg, al ontbraken ze net zoals Jorne Spileers afgelopen zondag tegen KRC Genk nog steeds in de selectie.

LEES OOK: Leko klopt op tafel in Brugge: "Op die positie niet top"

Zorgen om Seys

Met die laatste was er niks ernstigs aan de hand, terwijl de match voor Meijer allicht nog net te vroeg kwam. In het geval van Seys bevestigde Hayen echter dat er sprake was van een terugval. De 20-jarige rechtsachter blijkt momenteel nog altijd niet hersteld van het scheurtje in de hamstrings waarmee hij ook al verstek moest geven voor de Rode Duivels.

Meer zelfs: volgens Het Nieuwsblad durft niemand in Jan Breydel met zekerheid te zeggen of Seys dit seizoen nog wel in actie komt. "Voorlopig geraakt hij maar niet verlost van zijn blessure en is het onduidelijk wanneer hij precies terug kan keren. Niemand die er een datum op durft te kleven", verloopt zijn revalidatie volgens de krant met ups en downs.

Kans voor Sabbe

Club hoopte de revelatie aanvankelijk na de interlandbreak te recupereren, maar nadien bleek hij nog wat meer tijd nodig te hebben. Intussen wordt Seys zijn situatie week per week geëvalueerd. Blauw-Zwart kruist de vingers dat Seys vlug opgelapt geraakt, al wil het na een pittig seizoen vooral geen risico's nemen met het toptalent van eigen kweek.

Seys kreeg dankzij enkele afwezigen in het begin van de campagne zijn kans, die hij met beide handen greep. Ook in de Champions Leauge hield de omgevormde linksachter zich met verve staande, maar de voorbije maanden eisten blessures alsmaar meer hun tol. De komende weken moet Hayen dus nog rekenen op Kyriani Sabbe en Hugo Siquet.

Denkt u dat Seys nog zal spelen in de PO's?

Meest recent

Albert stelt enorm pijnpunt vast bij Anderlecht

Anderlecht is de winterstop ingegaan met een stevige kater. Het liet zich vrijdag in eigen stadion ...

48
48
Probleempositie Club: "Daar moeten ze deze winter ingrijpen"

Met een spectaculaire zege in Genk sloot Club Brugge zijn jaar toch met een goed gevoel af. Het ...

110
110
Chaos op Africa Cup: Broos haalt keihard uit

De groepsfase van de Africa Cup is intussen twee speeldagen ver en de Belgische bondscoaches op het ...

48
48
De Ketelaere baalt dubbel na nederlaag tegen Inter

Atalanta heeft zijn 2025 afgesloten met een nieuwe tegenvaller. De club uit Bergamo kent een ...

12
12
'Anderlecht komt te laat en grijpt naast toptalent'

Anderlecht zal in januari zonder twijfel de transfermarkt optrekken. Paars-Wit heeft op enkele ...

157
157
Club greep naast revelatie: "Het was jammer"

Club Brugge wist de voorbije jaren enkele zeer geslaagde transfers te doen. Ze grepen in enkele ...

171
171
'Club loopt miljoenen mis: transferstrijd helemaal los'

Club Brugge zette de voorbije jaren grote stappen, maar het blijft voor Blauw-Zwart moeilijk om zijn ...

365
365
'Westerlo neemt alweer afscheid van zomeraanwinst'

Westerlo sloot 2025 dan wel af met een nederlaag tegen AA Gent, maar de Kemphanen kunnen toch ...

21
21
Vanhaezebrouck voorspelt nog 2 veranderingen in top zes

De Jupiler Pro League is zijn winterstop ingegaan. De reguliere competitie is intussen ook al twee ...

670
670
'De Winter plots genoemd in bijzonder gek transfergerucht'

In Italië gebeuren er jaarlijks wel vaker vreemde transfers. Boekhoudkundige trucjes, ...

44
44
'JPL-clubs slapen: Belgische smaakmaker versiert transfer'

De Belgische clubs in de Jupiler Pro League moeten op hun centen letten, dus het is speuren naar ...

75
75
België baalt nog steeds: "Daarom koos ik voor Congo"

Bij Congo spelen heel wat bekende namen op de Afrika Cup. Ook een aantal jongens die voor ...

171
171
Ajax stunt en haalt iconische naam als nieuwe TD

Ajax is al een aantal jaren op de dool en heeft PSV de macht zien overnemen in Nederland. De ...

185
185
‘Westerlo juicht: megadeal in januari in de maak'

KVC Westerlo hoopt in januari voor enkele miljoenen euro’s aan spelers te verkopen. Dat is ...

102
102
'AA Gent duwt door en legt bod neer bij kampioen'

AA Gent gaat zich in januari versterken, dat staat vast. Volgens de altijd zeer goed ...

337
337
'Contract tot 2028: Kompany krijgt groot nieuws in München'

Vincent Kompany en zijn manschappen bij Bayern München genieten momenteel van een welverdiende ...

76
76
Genk blijft kwakkelen: Hayen krijgt heldere opdracht

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

199
199
Privéleven ontspoort: Herman Brusselmans breekt helemaal

Er was een tijd dat Herman Brusselmans overal was. Op televisie, aan tafel bij ...

303
303
Nieuwe spits Anderlecht: messcherpe voorwaarde Renard

Coach Besnik Hasi benadrukte het na de thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi nog maar eens. RSC ...

722
722
Club-speler ergert Leko: oorzaak voor bloedlip gevonden

Ivan Leko heeft de start van zijn tweede ambstermijn als hoofdcoach van Club Brugge niet gemist. ...

1046
1046
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern dokt voor nieuwe spits'

Bayern München heeft een spectaculaire eerste helft van het seizoen achter de rug. Maar de club ...

340
340
Hayen laat zich meteen gelden: tóch opsteker voor Genk

Nicky Hayen heeft bij zijn grote debuut als hoofdcoach van KRC Genk niet voor wonderen kunnen ...

368
368
Napoli sluit 2025 af met zege: comeback Lukaku valt in water

Italiaans kampioen SSC Napoli heeft zijn kalenderjaar afgesloten met een uitzege tegen Cremonese: ...

70
70
Doelman vh Jaar: Coosemans topfavoriet, drie grote outsiders

Binnen enkele weken wordt het Gala van de Gouden Schoen gehouden. Naast de hoofdtrofee worden dan ...

783
783
'Versterking Ajax: verrassende Belg op verlanglijst'

Ajax heeft andermaal een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. De Amsterdammers willen ...

168
168

Meer sportnieuws