Cercle Brugge haalt trainer (ex-Beerschot) terug naar België

door
Cercle Brugge haalt trainer (ex-Beerschot) terug naar België

Cercle Brugge zal de komende weken nog moeten knokken om het behoud in de Jupiler Pro League af te dwingen. Na de nederlaag van vorig weekend tegen STVV zijn ze weggezakt naar een barrageplaats en bovendien voelen ze de hete adem van KV Kortrijk in de nek.

LEES OOK: Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Nieuwe coach voor Jong Cercle

Die onzekerheid zorgt dat het voor de Vereniging niet evident is om al naar volgend seizoen toe te plannen, maar dat proberen ze toch zo goed en zo kwaad mogelijk te doen. Zo hebben ze alvast een ex-pion van Beerschot teruggehaald.

Cercle laat immers weten dat Céderique Tulleners vanaf volgend seizoen de nieuwe trainer van Jong Cercle wordt. Hij is de opvolger van Dwight Waeyens, die de Brugse beloften vorig seizoen naar eerste nationale loodste maar het nu na twee jaar voor bekeken houdt.

Oude bekende van Beerschot

De 34-jarige Tulleners was in het seizoen 2022/23 al trainer van de U23 van Beerschot en werkte voordien ook onder meer in de jeugd van OHL. De voorbije twee jaar werkte hij voor de Litouwse voetbalbond, waar hij assistent was bij de nationale U19 en U21.

"Cercle heeft een duidelijke manier van spelen waarbij de ontwikkeling van jonge spelers centraal staat. De duidelijke doelstelling is om zoveel mogelijk spelers klaar te maken voor de eerste ploeg, in combinatie met goede resultaten in de competitie", reageert Tulleners tevreden. "De voorbije jaren heeft Jong Cercle mooi werk afgeleverd en daar wil ik graag op verder bouwen."

Goede keuze van Cercle?

Meest recent

'Spraakmakende terugkeer Ronaldo in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

1
1
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

17
17
Ruben Van Gucht in totale shock na 'Tinder-schandaal'

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

1
1
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

17
17
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

8
8
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

189
189
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

118
118
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

150
150
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

49
49
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

177
177
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

208
208
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

85
85
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

85
85
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

112
112
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

331
331
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

94
94
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

448
448
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

250
250
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

53
53
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

67
67
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

208
208
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

467
467
Eén man beslist over ontslag Renard: "Als zijn geduld op is ..."

RSC Anderlecht nam afgelopen zondag afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach. Maar ondertussen staat ...

572
572
'Kompany geniet na spectaculaire Bayern-wending'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

73
73
Jan Boskamp geeft 'helse' update over gezondheid

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste één van de meest gewaardeerde voetbalanalisten ...

80
80

Meer sportnieuws