Cercle Brugge haalt trainer (ex-Beerschot) terug naar België

door
Cercle Brugge haalt trainer (ex-Beerschot) terug naar België

Cercle Brugge zal de komende weken nog moeten knokken om het behoud in de Jupiler Pro League af te dwingen. Na de nederlaag van vorig weekend tegen STVV zijn ze weggezakt naar een barrageplaats en bovendien voelen ze de hete adem van KV Kortrijk in de nek.

LEES OOK: Crisis bij Cercle: "Of we nog achter de coach staan?"

Nieuwe coach voor Jong Cercle

Die onzekerheid zorgt dat het voor de Vereniging niet evident is om al naar volgend seizoen toe te plannen, maar dat proberen ze toch zo goed en zo kwaad mogelijk te doen. Zo hebben ze alvast een ex-pion van Beerschot teruggehaald.

Cercle laat immers weten dat Céderique Tulleners vanaf volgend seizoen de nieuwe trainer van Jong Cercle wordt. Hij is de opvolger van Dwight Waeyens, die de Brugse beloften vorig seizoen naar eerste nationale loodste maar het nu na twee jaar voor bekeken houdt.

Oude bekende van Beerschot

De 34-jarige Tulleners was in het seizoen 2022/23 al trainer van de U23 van Beerschot en werkte voordien ook onder meer in de jeugd van OHL. De voorbije twee jaar werkte hij voor de Litouwse voetbalbond, waar hij assistent was bij de nationale U19 en U21.

"Cercle heeft een duidelijke manier van spelen waarbij de ontwikkeling van jonge spelers centraal staat. De duidelijke doelstelling is om zoveel mogelijk spelers klaar te maken voor de eerste ploeg, in combinatie met goede resultaten in de competitie", reageert Tulleners tevreden. "De voorbije jaren heeft Jong Cercle mooi werk afgeleverd en daar wil ik graag op verder bouwen."

Goede keuze van Cercle?

Meest recent

Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

40
40
KRC Genk dumpt Fink: opvallende zondebok kop van Jut

Het doek is gevallen voor Thorsten Fink, die maandag door KRC Genk bedankt werd voor bewezen ...

88
88
'Dilemma voor Renard: Goto of Benteke naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht won zaterdag in eigen huis de topper tegen STVV. Op karakter, steeds meer het ...

192
192
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

137
137
Meteen naar Genk? Hayen spreekt duidelijke taal

Opvallende statistiek in de Jupiler Pro League: van de veertien clubs die het hele kalenderjaar in ...

777
777
'Club wil uitpakken met Italiaans belofteninternational'

Club Brugge gaat in januari sowieso de transfermarkt op. De voorbije maanden werd duidelijk dat de ...

284
284
'Genk zoekt coach: eerste vier kandidaten al genoemd'

Er werd in de voorbije weken al druk gespeculeerd over een mogelijk ontslag van Thorsten Fink bij ...

1109
1109
Hayen spreekt over plotse ontslag en uithaal Verhaeghe

Het was bij Club Brugge een zeer bewogen week. De plotse trainerswissel deed zeer veel stof ...

379
379
Kompany pakt weer een trofee, ook De Cat in de prijzen

Het kan dit seizoen niet op voor Vincent Kompany. Onze landgenoot liet vorig weekend met Bayern ...

56
56
PSG stuurt meteen grote naam naar Eupen

Er kwam onlangs zeer opmerkelijk nieuws vanuit Eupen. De tweedeklasser werd immers overgenomen door ...

90
90
Vandenbempt verrast: "Grote gelijk van Verhaeghe"

Bij Club Brugge trokken ze zondag een streep onder een zeer woelige week. Er was heel wat te doen ...

419
419
Rechtbank velt ontluisterend vonnis na crash Sofian Kiyine

Meer dan twee jaar na een ongeval dat het land met verstomming sloeg, viel er opnieuw een ...

140
140
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

1736
1736
Genk bezwijkt en zet Fink dan toch op straat

KRC Genk beleefde zondag opnieuw een ontgoocheling. Na drie nederlagen op rij was een zege tegen ...

420
420
'Saelemaekers heeft fraaie deal helemaal beet'

Alexis Saelemaekers blikt terug op enkele woelige jaren. De Rode Duivel belandde 2,5 jaar geleden op ...

111
111
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht ongenadig, knaltransfer Tzolis'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

386
386
‘KRC Genk vreest: monstertransfer El Ouahdi weer op tafel’

Zakaria El Ouahdi stond vorige zomer al dicht bij een toptransfer, maar uiteindelijk bleef de ...

140
140
Groot mysterie rond Doku: Guardiola voedt geruchten

Jérémy Doku is dit seizoen onmisbaar voor Manchester City. De buitenspeler is een ...

215
215
Zware uithaal: emotionele Roef maakt korte metten met Leko

Het zijn harde tijden voor KAA Gent. Ivan Leko verliet de club plots voor Club Brugge en ook onder ...

492
492
Volgend JPL-ontslag aanstaande? Vandenbempt legt uit

Union SG, Club Brugge, AA Gent, Standard en Royal Antwerp FC wisselden allemaal al van trainer. ...

373
373
Tranen en gif: WK-darts breekt Antwerp-fan Van den Bergh

Het is voorlopig een absoluut horror-WK voor de Belgen in Ally Pally. Gisteren ging met Antwerp-fan ...

101
101
Neerpede-talent geeft héél duidelijk signaal aan Hasi

RSC Anderlecht won verdiend met 2-1 van STVV. Een verdiende zege, maar voetballend was het niet ...

472
472
Vandenbempt waarschuwt topclub: "Voetbal moet beter"

Het niveau in de Belgische eerste klasse is niet bepaald indrukwekkend te noemen dit jaar. Royal ...

266
266
Van Crombrugge velt oordeel over positie van Fink

KRC Genk speelde alweer geen goede match tegen KVC Westerlo. De Kemphanen pakten een punt tegen een ...

186
186
Bornauw speelt open kaart over investeerders bij Anderlecht

RSC Anderlecht maakt al twee jaar op rij nipt winst, maar de Brusselaars moeten financieel een ...

434
434

Meer sportnieuws