Schotland in rep en roer door Dessers: “Grote schande!”

door
Schotland in rep en roer door Dessers: “Grote schande!”

Rangers ging in de kwartfinale van de Europa League met 2-0 onderuit tegen Athletic Club de Bilbao. In de basis bij de Schotten stonden Rode Duivel Nicolas Raskin en ex-KRX Genk-aanvaller Cyriel Dessers. Door die laatste stond Schotland in rep en roer.

Dessers ging namelijk neer in de zestien en vond dat hij een penalty verdiende. De Nigeriaanse aanvaller had zelfs een gescheurd tenue, maar de VAR greep niet in. Schotse media zijn niet te spreken over de arbitrage in Spanje.

LEES OOK: Dessers zet deur open voor deze Jupiler Pro League-club

Grote schande

Dessers sprak met TNT Sports en was woedend. "Er werd aan mijn shirt getrokken. Zelfs als er twijfel is, kun je gewoon naar mijn shirt kijken. Als er zo'n scheur in zit, denk ik dat er wel iets gebeurd is." Zelfs tegenstander Vivian zei dat er eigenlijk gefloten moest worden voor penalty. "Hij gaf toe dat het een strafschop was."

Analist Kris Boyd was niet te spreken over de arbitrage en riep dat Rangers bestolen was. "Dit is duidelijk een strafschop, dat valt niet te ontkennen. Ik snap niet waarom de scheidsrechter hier niet door de VAR wordt geroepen om te kijken. Een grote schande. Hij moet zelfs zijn shirt wisselen. De verdediger trekt heel zijn shirt kapot. Het is echt ongelooflijk."

Gele kaart

Dessers moest vervolgens van het veld om van shirt te veranderen, maar tot zijn grote verbazing kreeg hij ook nog een gele kaart onder zijn neus geduwd. De aanvaller bleef klagen bij de scheidsrechters en de vierde ref. ‘De belachelijkste gele kaart van het seizoen is bij deze ook een feit!’, klinkt het bij Play Sports.

Had Cyriel Dessers een penalty moeten krijgen?

Meest recent

'Rentree De Bruyne: datum voor terugkeer in Napels geprikt'

Bij Napoli gaan ze tijdens de wintermercato op zoek naar offensieve versterking en dat heeft in ...

6
6
'Karetsas greep in de zomer naast knaltransfer'

KRC Genk beleeft niet zijn beste seizoen en dat leidde enkele weken geleden nog tot het ontslag van ...

29
29
’Bliksemvertrek Noa Lang bij Napoli’

Noa Lang versierde vorige zomer een zeer fraaie transfer. Na twee seizoenen bij PSV zette de ...

68
68
Stevige sneer naar Brys: "Wie krijgt nu ruzie met Eto'o?"

Marc Brys volgt de Africa Cup vanuit zijn zetel, want na een onwaarschijnlijke soap trok Kameroen ...

55
55
'Anderlecht in transferstrijd met Barça en Liverpool'

Het belooft alweer een drukke mercato te worden voor Anderlecht. Sportief directeur Olivier Renard ...

184
184
Bornauw maakt plots grote indruk: "Ik ben niet verrast"

De Premier League heeft op Nieuwjaarsdag een nieuwe Belg ontdekt. Leeds United ging knap een punt ...

77
77
'Om deze reden maakte Benteke verrassende transferkeuze'

Christian Benteke heeft een maand na zijn vertrek bij DC United een nieuwe club gevonden. De ...

158
158
‘Club Brugge zet Frankrijk op stelten: powerhouse van 11M’

Club Brugge-fans voelen het al kriebelen: dit is zo’n transfer die de winter in ...

815
815
'Club Brugge mag kruis maken over grote naam'

Club Brugge koestert ambitieuze transferplannen voor deze winter. Het wil absoluut de titel pakken ...

298
298
'Absolute droomtransfer voor Ismael Saibari'

Bij Anderlecht en Genk kon hij niet doorbreken, maar in Nederland maakt Ismael Saibari intussen wel ...

50
50
Pro League vs DAZN: dit zijn de volgende stappen

De Pro League haalde vlak voor de jaarwisseling nog een mooie slag thuis in de strijd tegen DAZN. ...

166
166
'Nachtmerrie voor Duivel: na 6 maanden alweer weg'

Met het oog op het WK van volgende zomer zullen mogelijk nog enkele Rode Duivels deze winter van ...

107
107
DAZN-uitspraak: dit zijn de gevolgen voor de voetbalkijker

De Brusselse arbitragerechtbank CEPANI deed woensdag een voorlopige uitspraak in het veelbesproken ...

364
364
'Barça duikt mercato op: opzienbarende comeback op tafel'

FC Barcelona kan terugblikken op een meer dan degelijke eerste helft van het seizoen. Desondanks ...

72
72
Ondanks rentree Doku: City smoddert meteen in 2026

De eerste matchen van 2026 hebben meteen enkele verrassingen opgeleverd in de Premier League. In ...

61
61
'Antwerp onverbiddelijk: zomeraanwinst nu al naar uitgang'

De Belgische clubs zullen nog enkele dagen geduld moeten hebben, officieel gezien opent de ...

567
567
Miskleun bij Duivels: 'Enorme blunder met Hans Vanaken'

Ongeacht de prestaties van de Rode Duivels, wordt het WK van komende zomer speciaal voor Hans ...

567
567
Club Brugge-titularis schittert: nationale vedette lyrisch

Verschillende spelers uit de Jupiler Pro League vertoeven momenteel op de Africa Cup en een aantal ...

384
384
'Huerta hakt knoop door over wintervertrek Anderlecht'

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

516
516
Onverwachte kampioen? Grootste titelfavorieten JPL bekend

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

683
683
'Genk zet zich schrap: absolute recordtransfer Karetsas'

KRC Genk zal ook in 2026 genoodzaakt zijn om enkele grote uitgaande transfers af te ronden. Gelukkig ...

1055
1055
Valse start 2026: Leeds bezorgt Liverpool nieuwjaarskater

De clubs uit de Premier League mogen ook dit jaar fluiten achter een winterstop, op de eerste dag ...

40
40
'Italië in shock: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Atalanta wil De Ketelaere houden, maar hun transfermodel zegt: verkopen als de winst groot genoeg ...

668
668
DAZN-affaire: Belgisch voetbal tóch weer op Proximus en Telenet?

Op de laatste dag van 2025 kreeg de Pro League goed nieuws. Zo werd DAZN door de abitragerechtbank ...

1544
1544
Voetbalfans helemaal overtuigd: 'Híj́ wint de Gouden Schoen'

Het nieuwe kalenderjaar is aangebroken, maar de protagonisten van 2025 zullen weldra nog een keertje ...

1075
1075

Meer sportnieuws