Schotland in rep en roer door Dessers: “Grote schande!”

door
Schotland in rep en roer door Dessers: “Grote schande!”

Rangers ging in de kwartfinale van de Europa League met 2-0 onderuit tegen Athletic Club de Bilbao. In de basis bij de Schotten stonden Rode Duivel Nicolas Raskin en ex-KRX Genk-aanvaller Cyriel Dessers. Door die laatste stond Schotland in rep en roer.

Dessers ging namelijk neer in de zestien en vond dat hij een penalty verdiende. De Nigeriaanse aanvaller had zelfs een gescheurd tenue, maar de VAR greep niet in. Schotse media zijn niet te spreken over de arbitrage in Spanje.

LEES OOK: 'Belgische topclub(s) zetten zinnen op goalgetter'

Grote schande

Dessers sprak met TNT Sports en was woedend. "Er werd aan mijn shirt getrokken. Zelfs als er twijfel is, kun je gewoon naar mijn shirt kijken. Als er zo'n scheur in zit, denk ik dat er wel iets gebeurd is." Zelfs tegenstander Vivian zei dat er eigenlijk gefloten moest worden voor penalty. "Hij gaf toe dat het een strafschop was."

Analist Kris Boyd was niet te spreken over de arbitrage en riep dat Rangers bestolen was. "Dit is duidelijk een strafschop, dat valt niet te ontkennen. Ik snap niet waarom de scheidsrechter hier niet door de VAR wordt geroepen om te kijken. Een grote schande. Hij moet zelfs zijn shirt wisselen. De verdediger trekt heel zijn shirt kapot. Het is echt ongelooflijk."

Gele kaart

Dessers moest vervolgens van het veld om van shirt te veranderen, maar tot zijn grote verbazing kreeg hij ook nog een gele kaart onder zijn neus geduwd. De aanvaller bleef klagen bij de scheidsrechters en de vierde ref. ‘De belachelijkste gele kaart van het seizoen is bij deze ook een feit!’, klinkt het bij Play Sports.

Had Cyriel Dessers een penalty moeten krijgen?

Meest recent

'Standard steekt JPL-club de loef af: deal nabij'

KVC Westerlo moet deze mercato winst maken om de rode cijfers te beperken. Tuur Rommens wordt voor ...

34
34
‘Zulte Waregem gaat voor absolute smaakmaker’

Zulte Waregem wil zich deze mercato nog gaan versterken. Essevee zou onder meer nog aanvallende ...

55
55
'Anderlecht op z’n kop: verrassende exit sterspeler?'

Anderlecht sprak maandenlang over vertrouwen en toekomst, maar die woorden klinken vandaag plots ...

256
256
Droomtransfer Faes rond, deals bij PSV en FCV Dender

Er vielen vandaag een aantal officieel afgeronde transfers te noteren. Wout Faes heeft een deal ...

59
59
Bosuil in tranen: Antwerp komt met emotioneel eerbetoon

De Bosuil maakt zich dinsdagavond niet alleen op voor een kwartfinale in de Croky Cup tegen La ...

135
135
'AA Gent vindt oplossing voor Mitrovic'

AA Gent is bezig met een grote schoonmaak in de A-kern. De Buffalo’s gaan nog een speler van ...

188
188
Verhuurde JPL-spelers: Hatenboer laat Nederland verstommen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

68
68
'Anderlecht dumpt miscast: masterplan Renard onthuld'

RSC Anderlecht hoopt in januari een oplossing te vinden voor tal van overbodige pionnen. ...

208
208
Grote comeback bij Antwerp: Oosting hakt knopen door

De winterstop kwam enigszins ongelegen voor Antwerp, dat net de goede flow te pakken had. Joseph ...

189
189
'De Mil incasseert mokerslag: plottwist bij AA Gent'

Met een cruciaal tweeluik tegen Anderlecht is het straks meteen van moeten voor AA Gent wil het nog ...

349
349
'Alarm in Anderlecht: steunpilaar op ramkoers met Renard'

Behalve de vele overbodige pionnen voor wie een oplossing moet worden gezocht eisen in januari ook ...

272
272
Na dubbel bedrog: Valentine onthullend over Ruben Van Gucht

Alle ogen waren op hen gericht tijdens het gala van de Gouden Schoen. Aan de zijde van VRT-gezicht ...

377
377
Renard heeft beet: Anderlecht stelt nieuwkomer voor

RSC Anderlecht heeft heel wat werk aan de winkel op de wintermercato. Op inkomend gebied staan een ...

323
323
'Here we go: Club Brugge richt pijlen op opvolger Vanaken'

Met de verkoop van Kaye Furo aan Brentford liet opnieuw een product van eigen kweek de kassa ...

288
288
Union op toerental: derde winteraanwinst officieel

Op het Gala van de Gouden Schoen werd ex-coach Sébastien Pocognoli als enige in de bloemetjes ...

56
56
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

258
258
El Ouahdi legt zich neer bij enorme teleurstelling

Zakaria El Ouahdi is één van de beste backs van de Belgische competitie, al dan niet ...

450
450
Guardiola achterna? Kompany schuift historische kans opzij

Vincent Kompany kan met Bayern München geschiedenis schrijven. De Belgische oefenmeester kan ...

118
118
‘Klopp weer T1? Europese grootmacht overtuigt Duitser’

Zien we Jurgen Klopp binennkort weer aan de zijlijn als hoofdtrainer? Momenteel is de Duitser de ...

200
200
‘Westerlo vindt opvolger Rommens: harde gesprekken’

Westerlo is op de wintermercato naarstig op zoek naar een nieuwe linksachter. Afgelopen zomer zagen ...

61
61
Michèle Lacroix steelt de show en betovert Engeland

Kevin De Bruyne was de verrassingsgast op het Gala van de Gouden Schoen afgelopen zondag. De Rode ...

123
123
‘Wout Faes pakt vliegtuig richting nieuwe topclub’

Wout Faes krijgt bij de Rode Duivels vaak kritiek, maar in clubverband staat de verdediger op een ...

180
180
Club en Standard geviseerd: Cornelis roept straffe taal

De Croky Cup staat weer op het programma en Sporting Charleroi neemt het op tegen Club Brugge. Na ...

334
334
Union heeft beet: nieuwe ruwe diamant is binnen

Union SG is altijd op zoek naar ruwe diamanten op de transfermarkt. De Brusselse club heeft een ...

63
63
Ronaldo door het lint in Saudi-Arabië: weer einde verhaal?

Cristiano Ronaldo is inmiddels al 40 jaar, maar de Portugees is nog één van de ...

121
121

Meer sportnieuws