Schotland in rep en roer door Dessers: “Grote schande!”

door
Schotland in rep en roer door Dessers: “Grote schande!”

Rangers ging in de kwartfinale van de Europa League met 2-0 onderuit tegen Athletic Club de Bilbao. In de basis bij de Schotten stonden Rode Duivel Nicolas Raskin en ex-KRX Genk-aanvaller Cyriel Dessers. Door die laatste stond Schotland in rep en roer.

Dessers ging namelijk neer in de zestien en vond dat hij een penalty verdiende. De Nigeriaanse aanvaller had zelfs een gescheurd tenue, maar de VAR greep niet in. Schotse media zijn niet te spreken over de arbitrage in Spanje.

LEES OOK: Raskin maakt Tedesco volledig met de grond gelijk

Grote schande

Dessers sprak met TNT Sports en was woedend. "Er werd aan mijn shirt getrokken. Zelfs als er twijfel is, kun je gewoon naar mijn shirt kijken. Als er zo'n scheur in zit, denk ik dat er wel iets gebeurd is." Zelfs tegenstander Vivian zei dat er eigenlijk gefloten moest worden voor penalty. "Hij gaf toe dat het een strafschop was."

Analist Kris Boyd was niet te spreken over de arbitrage en riep dat Rangers bestolen was. "Dit is duidelijk een strafschop, dat valt niet te ontkennen. Ik snap niet waarom de scheidsrechter hier niet door de VAR wordt geroepen om te kijken. Een grote schande. Hij moet zelfs zijn shirt wisselen. De verdediger trekt heel zijn shirt kapot. Het is echt ongelooflijk."

Gele kaart

Dessers moest vervolgens van het veld om van shirt te veranderen, maar tot zijn grote verbazing kreeg hij ook nog een gele kaart onder zijn neus geduwd. De aanvaller bleef klagen bij de scheidsrechters en de vierde ref. ‘De belachelijkste gele kaart van het seizoen is bij deze ook een feit!’, klinkt het bij Play Sports.

Had Cyriel Dessers een penalty moeten krijgen?

Meest recent

TU: 'Pittig prijskaartje De Cat, Club wil bekende doelman'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

22
22
Transfersoap bij Chelsea: sterkhouder hint naar vertrek

Het is de voorbije jaren maar zelden rustig geweest bij Chelsea. Sinds de overname door BlueCo ...

1
1
Vloek op leider in play-offs? Dit vindt Hubert ervan

Om 20u45 wordt ook de Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League afgetrapt. Daarin begint Union ...

20
20
‘Club Brugge ruikt buitenkans op mercato: Leko huivert’

Club Brugge ziet richting zomer een buitenkans op de transfermarkt opduiken, maar intern is niet ...

72
72
Geruchten over bliksemvertrek bij Napoli: De Bruyne spreekt

Na enkele maanden afwezigheid is Kevin De Bruyne helemaal terug. Voor de interlandbreak kon hij al ...

26
26
Duitse media smullen van Kompany’s hilarisch persmoment

Vincent Kompany werkte vrijdag zijn persconferentie af in aanloop naar de uitwedstrijd van Bayern ...

17
17
Wilmots doet transferplannen Standard uit de doeken

Standard trapt dit weekend zijn campagne in de Europe Play-Off af met een bezoek aan OH Leuven. De ...

52
52
Van der Elst ziet enorm transferdilemma voor Club

Club Brugge gaat in de play-offs op zoek naar de titel en daarna volgt ongetwijfeld weer een drukke ...

124
124
Taravel spiegelt zich aan Leko: "Dat wil ik ook"

Het is op de eerste speeldag van de Champions' Play-Off vooral uitkijken naar de kraker tussen Club ...

23
23
Vanaken breekt stilte: blessure zat dieper dan gedacht

Met de Champions’ Play-offs voor de deur lijkt Club Brugge zijn kapitein net op tijd terug te ...

75
75
Nederland in shock: Hoefkens legt schandaal bloot

Wat eerst leek op een juridisch staartje na de 6-0-nederlaag van NAC Breda, de club van Carl ...

100
100
'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Bij Italië is alweer een nieuw hoofdstuk van de crisis begonnen. Gennaro Gattuso stapte vrijdag ...

79
79
‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Simon Mignolet stopt na dit seizoen als profvoetballer en hij gaat een avontuur aan bij de KBVB. ...

141
141
'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

397
397
Misnoegd Antwerp wacht op uitleg Lardot: "Bizarre situatie"

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

107
107
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

388
388
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

310
310
Commotie op Bosuil: Van der Elst gaat volledig los na dé fase

De kop is eraf in de Europe Play-Offs. Leider KRC Genk trapte de nacompetitie vrijdagavond op gang ...

526
526
'Anderlecht zet spaarpotje klaar voor eerste zomeraankoop'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs alsnog een Europees ticket af te dwingen, maar mikt ...

252
252
"Blauw-zwarte toverketel" - Club zwaar bevoordeeld in titelstrijd

De Champions' Play-Offs barsten zaterdagavond helemaal los. Hoewel het door de puntenverdeling in ...

749
749
Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

595
595
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

253
253
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

27
27
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

88
88
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

92
92

Meer sportnieuws