Union-revelatie legt uit waarom hij Genk verliet

door
Union-revelatie legt uit waarom hij Genk verliet

De Champions' Play-Off is stilaan helemaal losgebarsten. Na de nederlaag van vorig weekend op Club Brugge wacht er voor leider Genk zondag een nieuwe kraker. Deze keer komt Union op bezoek en daarbij zullen de Limburgers moeten opletten voor een oude bekende.

Tot dusver is de revelatie van de play-offs bij Union misschien wel Kamiel Van de Perre. De 21-jarige middenvelder kreeg door de blessure van Charles Vanhoutte de voorbije weken voluit zijn kans en greep die met beide handen.

LEES OOK: ‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Van de Perre ontbolstert helemaal bij Union

Verschillende analisten lieten zich al lovend uit over de prestaties van Van de Perre, die weer een geweldige ontdekking van Union blijkt te zijn. Ze plukten hem in de zomer transfervrij weg bij... KRC Genk.

Daar maakte Van de Perre twee seizoenen lang deel uit van de kern van Jong Genk, maar een kans in het eerste elftal leek er niet meteen in te zitten. De club verkoos om vorig seizoen Ibrahima Sory Bangoura en Thomas Claes door te schuiven naar de A-kern.

Chemie met Genk was op

"De chemie was een beetje op", legt Van de Perre in Het Nieuwsblad zijn keuze uit. "Onze visies kwamen niet echt meer overeen." Hij verlengde daarom zijn contract in Genk niet en daar konden de Limburgers ook mee leven.

Union spint er nu garen bij. Er zal in de zomer veel interesse zijn voor Charles Vanhoutte en Noah Sadiki, maar hun opvolger staat al klaar. Ook op hem zal Union ongetwijfeld in de toekomst weer een mooie winst gaan maken.

Had hij bij Genk zijn kans moeten krijgen?

Meest recent

Revanche op Anderlecht? Hubert spreekt duidelijke taal

Zondag is het uitkijken naar de Brusselse derby tussen Anderlecht en Union. Dat is altijd een ...

2
2
Beerschot snuffelt aan top twee, Lommel rukt op

Beerschot is er vrijdagavond in geslaagd om KV Kortrijk onder druk te zetten. Het boekte op het Kiel ...

31
31
Pro League maakt zeer fraaie cijfers bekend

Het was de voorbije dagen alle hens aan dek bij de Pro League door de problemen met DAZN, dat het ...

8
8
'Geen Vermant: Stuttgart richt pijlen op andere Belg'

Bij VfB Stuttgart gaan ze in januari op zoek naar een spits en dat dossier heeft ook een stevige ...

26
26
Nieuwe eigenaars Beerschot kondigen transfergeweld aan

Bij Beerschot deden onlangs nieuwe eigenaars hun intrede. Net als STVV kwamen de Mannekes in Japanse ...

124
124
'Standard krijgt cruciaal nieuws over investeerders'

Bij Standard zijn ze nog altijd in blijde verwachting van nieuwe investeerders. CEO Giacomo Angelini ...

58
58
Pijnlijk: DAZN geeft wél miljarden aan andere deal

Er wacht de komende maanden ongetwijfeld nog een bittere strijd tussen de Pro League en DAZN over ...

123
123
KV Mechelen ruikt nu al de jackpot: "Hij is een meerwaarde"

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en staat bijzonder knap vijfde. De fans dromen ...

66
66
Hasi wil ook scalp van Union: "Daar komen ze tekort"

RSC Anderlecht speelt zondag in een uitverkocht Lotto Park de Brusselse derby tegen Union SG. Besnik ...

130
130
Hubert over situatie bij Anderlecht: "Zie je wel…"

Union SG neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Voor David Hubert is dat toch een speciale ...

282
282
Blessuregolf bij AA Gent: Leko steekt hand in eigen boezem

Na een magere vijf op 15 hoopt AA Gent zondag tegen STVV nog eens aan te knopen met de zege. ...

89
89
Hasi speelt open kaart over hete hangijzers Anderlecht

Na de negen op negen tegen KV Mechelen, Club Brugge en La Louvière hoopt RSC Anderlecht ...

149
149
Haroun moet puzzelen: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Antwerp stelde donderdag Joseph Oosting voor als opvolger van Stef Wils, maar op bezoek bij Club ...

391
391
Vermeeren ontploft: WK-plan van Garcia wankelt

Bij de Rode Duivels tekent zich stilaan een clash van formaat af tussen twee jonge zessen. Arthur ...

140
140
Pro League dumpt DAZN: Proximus & Telenet op vinkenslag

Ondanks de contractbreuk met de Pro League zal DAZN tot het einde van het seizoen de uitzendingen ...

607
607
'Plottwist bij RSCA: Renard hakt opvallende knoop door'

Na drie opeenvolgende zeges wacht zondag een volgende test voor RSC Anderlecht, dat dan Union over ...

274
274
Hugo Broos na tragedie: 'Het had een verwoestende impact'

Hugo Broos is al meer dan een halve eeuw een vaste waarde in het voetbal. Onze landgenoot is ...

80
80
DAZN verstuurt nieuw statement over uitzendingen JPL

In aanloop naar de zestiende speeldag in de Jupiler Pro League worden de krantenkoppen gedomineerd ...

258
258
Pro League klaagt DAZN aan: ultieme deadline bekend

DAZN zegde dinsdag het tv-contract op met de Pro League, die daarop naar de rechtbank trok om het ...

213
213
De Cuyper verrast met lofzang over Belgische club

Maxim De Cuyper maakte de overstap van Club Brugge naar Brighton. De linksback is in Engeland niet ...

297
297
‘Anderlecht vloekt: enorme monstersom voor Stassin’

Lucas Stassin werd bij RSC Anderlecht aan de kant geschoven. De aanvaller kreeg geen kansen in het ...

190
190
DAZN zet ook politiek op zijn kop: drastische veranderingen

DAZN heeft beslist om het TV-contract met de Pro League stop te zetten. Daardoor heerst er veel ...

467
467
El Ouahdi roept erg straffe taal bij KRC Genk

Zakaria El Ouahdi is dit seizoen één van de grote uitblinkers van KRC Genk. De ...

453
453
‘Jackpot Anderlecht: Europese clubs stromen binnen'

RSC Anderlecht staat in de Jupiler Pro League op een derde plek. Paars-Wit mikt uiteraard altijd op ...

261
261
'Real Madrid brengt Liverpool ongenadige transferboodschap'

Bij Real Madrid moeten we naar goede gewoonte geen transferactiviteit te verwachten tijdens de ...

66
66

Meer sportnieuws