Union-revelatie legt uit waarom hij Genk verliet

door
Union-revelatie legt uit waarom hij Genk verliet

De Champions' Play-Off is stilaan helemaal losgebarsten. Na de nederlaag van vorig weekend op Club Brugge wacht er voor leider Genk zondag een nieuwe kraker. Deze keer komt Union op bezoek en daarbij zullen de Limburgers moeten opletten voor een oude bekende.

Tot dusver is de revelatie van de play-offs bij Union misschien wel Kamiel Van de Perre. De 21-jarige middenvelder kreeg door de blessure van Charles Vanhoutte de voorbije weken voluit zijn kans en greep die met beide handen.

LEES OOK: 'Selectie Rode Duivels: grote JPL-stunt in de maak'

Van de Perre ontbolstert helemaal bij Union

Verschillende analisten lieten zich al lovend uit over de prestaties van Van de Perre, die weer een geweldige ontdekking van Union blijkt te zijn. Ze plukten hem in de zomer transfervrij weg bij... KRC Genk.

Daar maakte Van de Perre twee seizoenen lang deel uit van de kern van Jong Genk, maar een kans in het eerste elftal leek er niet meteen in te zitten. De club verkoos om vorig seizoen Ibrahima Sory Bangoura en Thomas Claes door te schuiven naar de A-kern.

Chemie met Genk was op

"De chemie was een beetje op", legt Van de Perre in Het Nieuwsblad zijn keuze uit. "Onze visies kwamen niet echt meer overeen." Hij verlengde daarom zijn contract in Genk niet en daar konden de Limburgers ook mee leven.

Union spint er nu garen bij. Er zal in de zomer veel interesse zijn voor Charles Vanhoutte en Noah Sadiki, maar hun opvolger staat al klaar. Ook op hem zal Union ongetwijfeld in de toekomst weer een mooie winst gaan maken.

Had hij bij Genk zijn kans moeten krijgen?

Meest recent

STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

14
14
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

126
126
Opvolger van Hasi: twee Anderlecht-opties afgeschoten

Na het ontslag van Besnik Hasi bij Anderlecht is de geruchtenmolen op hol geslagen. De ene naam na ...

189
189
Enorme tegenslag STVV: “Ref zat van begin tot einde fout”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League, maar de ...

57
57
Foket slaat ferm op tafel: weer kans bij Anderlecht?

Thomas Foket is volledig naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht. De vleugelverdediger is ...

406
406
TRANSFERUURTJE: ‘Vuurwerk bij Anderlecht, Club en Genk vrezen’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

304
304
‘Anderlecht spartelt, Euvrard vindt succesformule Standard'

Standard Luik won afgelopen speeldag van grote rivaal RSC Anderlecht. De Rouches kunnen zo weer naar ...

132
132
Vreemde tendens JPL-wintermercato: onheil op komst?

De wintermercato zit er op voor de Belgische clubs. In sommige landen is de transfermarkt nog open, ...

285
285
Anderlecht krijgt gouden raad: “Preud’homme en Van Gaal”

RSC Anderlecht is naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Besnik Hasi werd ontslagen en ...

324
324
KRC Genk investeert in veelzijdig supertalent (15)

KRC Genk staat bekend om een sterke jeugdopleiding en de Limburgers zijn dan ook van plan om verder ...

148
148
Anderlecht maakt last minute-wintertransfer bekend

RSC Anderlecht was op de slotdag van de wintermercato nog erg actief. Een dag later heeft Paars-Wit ...

247
247
KAA Gent stelt op het nippertje nog aanwinst voor

De wintermercato is in België gesloten, maar toch sijpelen er nog deals naar buiten. Zo stelde ...

93
93
Ongeziene beelden: dít snauwde Hasi aan rust tegen Lambrechts

Standard boekte afgelopen zondag een cruciale zege in de clash met aartsrivaal RSC Anderlecht. Bij ...

458
458
'Blunder treft Anderlecht: in extremis versterking onderweg'

RSC Anderlecht versterkte zich vlak voor het sluiten van de transferperiode met flankaanvaller Coba ...

330
330
'Arsenal, Barça, ...: Belgisch goudhaantje plots grof wild'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

133
133
Antwerp in de wolken: onverwachte miljoenensom in laatje

Antwerp FC liet het transfergeweld op de Deadline Day grotendeels aan zich voorbij gaan. Desondanks ...

202
202
Twee topkandidaten bij Anderlecht: eerste twijfels duiken op

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de levensbelangrijke bekermatch van aanstaande ...

830
830
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

283
283
DeadlineDay: miljoenenregen in Premier League, Atlético haalt uit

Ook in de grote Europese voetballanden ging de transfermarkt maandagavond weer op slot. Groot ...

164
164
'Genk hakt knoop door: nog één last-minute transfer'

De wintermercato is sinds maandagavond gesloten in de meeste Europese voetbalnaties. Maar in ...

312
312
'Nieuwe coach Anderlecht? Pure controverse barst los'

Een uitspraak van Marc Delire heeft een nieuwe coach-discussie meteen explosief gemaakt bij ...

364
364
'Groot risico Club: laatste maanden voor víér smaakmakers'

Club Brugge heeft een onverwacht kalme wintermercato achter de rug. De vicekampioen haalde ...

427
427
Drukte voor Deadline: ontdek de last-minute deals in de JPL

Maandagavond om middernacht sloot de transfermarkt weer onverbiddelijk zijn deuren in België. ...

190
190
'Club Brugge neemt enorme gok: recordtransfer op spel'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

898
898
Anderlecht zoekt trainer: twee grote namen al geschrapt

De wintermercato zit erop in de meeste grote voetballanden, ook in België is de transferperiode ...

538
538

Meer sportnieuws