Genk wrijft zich in de handen: "Landen rond 20 miljoen"

781 stemmen
Genk wrijft zich in de handen:

KRC Genk zag zijn riante voorsprong dan wel slinken tot één punt na de nederlaag tegen Club Brugge van vorig weekend, maar de Limburgers hopen nog steeds om volgende maand hun vijfde landstitel te kunnen vieren. Het zou de bekroning zijn van een topseizoen, dat wellicht ook tot een drukke zomer zal leiden.

Er lijkt immers heel wat werk op de plank te gaan liggen voor Dimitri de Condé. De sportief directeur zal niet alleen de Genkse kern vooral in de breedte moeten versterken met het oog op een Europees avontuur, hij zal wellicht ook moeten knokken om sterkhouders uit de klauwen van buitenlandse clubs te houden.

LEES OOK: Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

Tolu zal zeer gegeerd zijn

De Condé gaf de voorbije maanden al aan dat het de bedoeling is van Genk om de kern zoveel mogelijk samen te houden. Met twee smaakmakers werden wel al afspraken gemaakt over een eventuele transfer: Zakaria El Ouahdi en Tolu Arokodare.

Die laatste zal wellicht zeer gegeerd zijn na een boerenjaar. De 24-jarige spits is gedeeld topschutter van de Jupiler Pro League met achttien goals en scoorde ook twee keer in de beker. Als targetspits beschikt hij ook over een interessant profiel voor heel wat clubs.

Genk mag hopen op 20 miljoen

Genk zal dan ook stevig kunnen cashen, vernam Het Laatste Nieuws bij een scout van een Europese subtopper. "Ik heb aan mijn club laten weten: als je een spits zoekt, koop dan Tolu. Ik schat dat Genk 25 miljoen euro zal vragen, om rond de 20 miljoen te landen", klinkt het immers.

Genk zal dus een zeer mooie winst maken op Tolu. Het plukte de Nigeriaan begin 2023 voor de neus van Anderlecht weg bij Amiens en betaalde destijds 5 miljoen euro voor zijn komst. Vorige zomer was er al interesse van Trabzonspor, maar nu zullen ongetwijfeld clubs van een andere orde zich melden.

Is Tolu 20 miljoen euro waard?

Meest recent

‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

61
61
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

29
29
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

33
33
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

198
198
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

119
119
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

176
176
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

73
73
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

140
140
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

272
272
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

156
156
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

137
137
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

205
205
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

762
762
Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

162
162
'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Club Brugge zal in de zomermaanden afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Ook een vertrek ...

575
575
Anderlecht bibbert en beeft: gigantisch horror-scenario

RSC Anderlecht incasseerde donderdag een zoveelste sportieve uppercut met de nederlaag in de ...

574
574
Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

374
374
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

264
264
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

228
228
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

70
70
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

81
81
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

283
283
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

65
65
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

315
315
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

111
111

Meer sportnieuws