Genk wrijft zich in de handen: "Landen rond 20 miljoen"

781 stemmen
Genk wrijft zich in de handen:

KRC Genk zag zijn riante voorsprong dan wel slinken tot één punt na de nederlaag tegen Club Brugge van vorig weekend, maar de Limburgers hopen nog steeds om volgende maand hun vijfde landstitel te kunnen vieren. Het zou de bekroning zijn van een topseizoen, dat wellicht ook tot een drukke zomer zal leiden.

Er lijkt immers heel wat werk op de plank te gaan liggen voor Dimitri de Condé. De sportief directeur zal niet alleen de Genkse kern vooral in de breedte moeten versterken met het oog op een Europees avontuur, hij zal wellicht ook moeten knokken om sterkhouders uit de klauwen van buitenlandse clubs te houden.

LEES OOK: Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

Tolu zal zeer gegeerd zijn

De Condé gaf de voorbije maanden al aan dat het de bedoeling is van Genk om de kern zoveel mogelijk samen te houden. Met twee smaakmakers werden wel al afspraken gemaakt over een eventuele transfer: Zakaria El Ouahdi en Tolu Arokodare.

Die laatste zal wellicht zeer gegeerd zijn na een boerenjaar. De 24-jarige spits is gedeeld topschutter van de Jupiler Pro League met achttien goals en scoorde ook twee keer in de beker. Als targetspits beschikt hij ook over een interessant profiel voor heel wat clubs.

Genk mag hopen op 20 miljoen

Genk zal dan ook stevig kunnen cashen, vernam Het Laatste Nieuws bij een scout van een Europese subtopper. "Ik heb aan mijn club laten weten: als je een spits zoekt, koop dan Tolu. Ik schat dat Genk 25 miljoen euro zal vragen, om rond de 20 miljoen te landen", klinkt het immers.

Genk zal dus een zeer mooie winst maken op Tolu. Het plukte de Nigeriaan begin 2023 voor de neus van Anderlecht weg bij Amiens en betaalde destijds 5 miljoen euro voor zijn komst. Vorige zomer was er al interesse van Trabzonspor, maar nu zullen ongetwijfeld clubs van een andere orde zich melden.

Is Tolu 20 miljoen euro waard?

Meest recent

Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

66
66
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

77
77
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

88
88
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

507
507
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

268
268
"Als je hem ziet spelen ..." - Vanaken vaste basisspeler op WK?

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

133
133
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

131
131
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

71
71
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

191
191
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

177
177
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

509
509
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

602
602
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

307
307
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

561
561
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

460
460
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

643
643
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

287
287
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

91
91
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

276
276
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

319
319
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

176
176
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

412
412
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

171
171
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

265
265
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

697
697

Meer sportnieuws