Genk wrijft zich in de handen: "Landen rond 20 miljoen"

781 stemmen
Genk wrijft zich in de handen:

KRC Genk zag zijn riante voorsprong dan wel slinken tot één punt na de nederlaag tegen Club Brugge van vorig weekend, maar de Limburgers hopen nog steeds om volgende maand hun vijfde landstitel te kunnen vieren. Het zou de bekroning zijn van een topseizoen, dat wellicht ook tot een drukke zomer zal leiden.

Er lijkt immers heel wat werk op de plank te gaan liggen voor Dimitri de Condé. De sportief directeur zal niet alleen de Genkse kern vooral in de breedte moeten versterken met het oog op een Europees avontuur, hij zal wellicht ook moeten knokken om sterkhouders uit de klauwen van buitenlandse clubs te houden.

LEES OOK: De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Tolu zal zeer gegeerd zijn

De Condé gaf de voorbije maanden al aan dat het de bedoeling is van Genk om de kern zoveel mogelijk samen te houden. Met twee smaakmakers werden wel al afspraken gemaakt over een eventuele transfer: Zakaria El Ouahdi en Tolu Arokodare.

Die laatste zal wellicht zeer gegeerd zijn na een boerenjaar. De 24-jarige spits is gedeeld topschutter van de Jupiler Pro League met achttien goals en scoorde ook twee keer in de beker. Als targetspits beschikt hij ook over een interessant profiel voor heel wat clubs.

Genk mag hopen op 20 miljoen

Genk zal dan ook stevig kunnen cashen, vernam Het Laatste Nieuws bij een scout van een Europese subtopper. "Ik heb aan mijn club laten weten: als je een spits zoekt, koop dan Tolu. Ik schat dat Genk 25 miljoen euro zal vragen, om rond de 20 miljoen te landen", klinkt het immers.

Genk zal dus een zeer mooie winst maken op Tolu. Het plukte de Nigeriaan begin 2023 voor de neus van Anderlecht weg bij Amiens en betaalde destijds 5 miljoen euro voor zijn komst. Vorige zomer was er al interesse van Trabzonspor, maar nu zullen ongetwijfeld clubs van een andere orde zich melden.

🚀

Is Tolu 20 miljoen euro waard?

Meest recent

Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

0
0
Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

45
45
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

273
273
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

89
89
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

44
44
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

88
88
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

29
29
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

111
111
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

107
107
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

83
83
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

414
414
Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

365
365
'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

403
403
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor"

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

243
243
"Als België serieus genomen wil worden ..." - topanalist messcherp

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

365
365
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

685
685
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

508
508
Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

42
42
'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

276
276
'Anderlecht op zucht van trainer: onverwachte naam op komst'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

815
815
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

72
72
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

357
357
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

458
458
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

297
297
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

241
241

Meer sportnieuws