Genk wrijft zich in de handen: "Landen rond 20 miljoen"

door
Genk wrijft zich in de handen:

KRC Genk zag zijn riante voorsprong dan wel slinken tot één punt na de nederlaag tegen Club Brugge van vorig weekend, maar de Limburgers hopen nog steeds om volgende maand hun vijfde landstitel te kunnen vieren. Het zou de bekroning zijn van een topseizoen, dat wellicht ook tot een drukke zomer zal leiden.

Er lijkt immers heel wat werk op de plank te gaan liggen voor Dimitri de Condé. De sportief directeur zal niet alleen de Genkse kern vooral in de breedte moeten versterken met het oog op een Europees avontuur, hij zal wellicht ook moeten knokken om sterkhouders uit de klauwen van buitenlandse clubs te houden.

LEES OOK: Genk verliest spektakelstuk, KAA Gent wint zakelijk

Tolu zal zeer gegeerd zijn

De Condé gaf de voorbije maanden al aan dat het de bedoeling is van Genk om de kern zoveel mogelijk samen te houden. Met twee smaakmakers werden wel al afspraken gemaakt over een eventuele transfer: Zakaria El Ouahdi en Tolu Arokodare.

Die laatste zal wellicht zeer gegeerd zijn na een boerenjaar. De 24-jarige spits is gedeeld topschutter van de Jupiler Pro League met achttien goals en scoorde ook twee keer in de beker. Als targetspits beschikt hij ook over een interessant profiel voor heel wat clubs.

Genk mag hopen op 20 miljoen

Genk zal dan ook stevig kunnen cashen, vernam Het Laatste Nieuws bij een scout van een Europese subtopper. "Ik heb aan mijn club laten weten: als je een spits zoekt, koop dan Tolu. Ik schat dat Genk 25 miljoen euro zal vragen, om rond de 20 miljoen te landen", klinkt het immers.

Genk zal dus een zeer mooie winst maken op Tolu. Het plukte de Nigeriaan begin 2023 voor de neus van Anderlecht weg bij Amiens en betaalde destijds 5 miljoen euro voor zijn komst. Vorige zomer was er al interesse van Trabzonspor, maar nu zullen ongetwijfeld clubs van een andere orde zich melden.

Is Tolu 20 miljoen euro waard?

Meest recent

'Transferbom bij Club Brugge: tiener levert jackpot op'

Club Brugge dacht om in januari iedereen aan boord te houden, maar één goudhaantje ...

29
29
‘KAA Gent, Standard en STVV strijden om knaltransfer’

De wintermercato is officieel geopend en soms kijken de Belgische elkaar recht in de ogen. Dat is ...

95
95
‘Weer naar de top? Europese grootmacht wil Carrasco’

Yannick Carrasco was jarenlang actief op het allerhoogste niveau in Europa bij clubs zoals ...

38
38
Saintfiet haalt stevig uit naar Belgische clubs

Tom Saintfiet is momenteel actief als bondscoach van Mali op de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer ...

39
39
‘Standard draait kar volledig in transferdossier’

Standard Luik wil de selectie voor de tweede seizoenshelft versterken. De Rouches zijn ambitieus, ...

71
71
‘KV Mechelen wil wéér shoppen in eigen land’

De Belgische clubs zijn volop de wintermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Ook KV ...

76
76
Genk verliest spektakelstuk, KAA Gent wint zakelijk

De Belgische clubs zijn op winterstage ter voorbereiding van de tweede seizoenshelft na de break. ...

119
119
'Club Brugge trekt streep door transferdeal'

Bij Club Brugge maakten ze er de voorbije weken geen geheim van dat ze zich tijdens deze ...

278
278
KV Mechelen wrijft zich in handen met extra offensieve troef

KV Mechelen was één van de revelaties van de eerste seizoenshelft in de Jupiler Pro ...

139
139
'Club wil Union en co aftroeven voor JPL-goudhaantje'

Club Brugge zoekt dezer dagen in de zoektocht naar versterking doorgaans zijn heil in het ...

318
318
'Rode Duivels krijgen grote opsteker voor WK'

Voor de Rode Duivels is het al aftellen naar juni, wanneer ze hun beste beentje kunnen voorzetten op ...

149
149
Defour geeft grote hint over terugkeer als trainer

Verschillende ex-Rode Duivels stapten de voorbije jaren al in het trainersvak, al bleven ze daar ...

89
89
'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

67
67
'Club Brugge in shock: winters vertrek Stankovic dreigt'

Club Brugge heeft zich in de eerste dagen van de mercato nog koest gehouden, maar ongetwijfeld mogen ...

531
531
TRANSFERUURTJE: 'Extra miljoenen voor Club, Bayern pakt uit'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

202
202
Saintfiet doet schrijnende onthulling: “Doodsbedreigingen”

Er is nog maar één Belgische coach actief op de Afrika Cup. Tom Saintfiet staat met ...

74
74
Enorme Gouden Schoen-surprise met Kevin De Bruyne

Het is al Gouden Schoen wat de klok slaat. Het gala staat zondagavond op het programma en de details ...

122
122
Hubert vreest: Union-spelers schieten elkaar in de voet

De Gouden Schoen staat voor de deur en de grote favorieten worden naar voren geschoven. ...

126
126
Slecht nieuws voor Doku: City slaat toe

Manchester City heeft op de wintermercato meteen ferm uitgepakt. The Cityzens werden al tijdje ...

148
148
Ontslag? Pocognoli slaat snoeihard terug na kritiek

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een uitdaging bij AS Monaco. De Franse ...

191
191
Akelige beelden: Casteels afgevoerd, Ronaldo schrikt

Koen Casteels staat onder de lat bij het Saudische Al-Qadisiya, maar tegen het Al Nassr van ...

95
95
Nu ook officieel: Genk zwaait sterkhouder uit

Bij KRC Genk lijkt het nog een onverwacht bewogen wintermercato te gaan worden. Grote plannen hadden ...

100
100
'Nieuwe Erenbjerg naar JPL, talent komt niet'

De zoektocht naar versterking is voor de Belgische profclubs volop aan de gang. Een land waarin een ...

77
77
Gouden Schoen: Tzolis noemt zijn topfavoriet

Zondag wordt de Gouden Schoen uitgereikt. De topfavoriet voor de prijs is dit jaar zonder twijfel ...

182
182
'Dender haalt ervaren pion om behoud af te dwingen'

Lange tijd leek Dender een vogel voor de kat te zijn, want de Kadavers begonnen dramatisch aan het ...

179
179

Meer sportnieuws