'Deal van 75 miljoen bezorgt Club Brugge toptransfer'

2381 stemmen
'Deal van 75 miljoen bezorgt Club Brugge toptransfer'

Club Brugge neemt komende zomer allicht afscheid van enkele sterkhouders. Ook Maxim De Cuyper maakt zich op voor een stapje hogerop. En één Europese topclub zou weldra wel eens kunnen gaan doordrukken voor de Rode Duivel.

Na een succesvolle uitleenbeurt aan KVC Westerlo, brak De Cuyper vorig seizoen helemaal door in de eerste ploeg van Blauw-Zwart. Hij hielp Club onder meer aan de landstitel en halve finales van de Conference League. Die prestaties zag de vleugelback ook beloond worden met een EK-selectie bij de Rode Duivels.

In de huidige jaargang trekt De Cuyper die goede lijn door. Zo wist hij nu ook indruk te maken op Champions League-niveau. En bij de nationale ploeg is hij inmiddels een vaste waarde. Stilaan is het dus tijd om die goede prestaties te verzilveren. Zo maakt hij er geen geheim van dat hij een stapje hogerop wil zetten.

LEES OOK: Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

Gegeerd in Italië

Club is naar verluidt ook bereid om aan correct bedrag mee te werken aan een transfer. En dus wordt het uitkijken wat zijn bestemming wordt. Aan interesse alvast geen gebrek, zo werd De Cuyper in de voorbije weken aan tal van Europese clubs gelinkt. Vooral in Italië blijkt hij grof wild. Zo wordt AC Milan al een hele poos genoemd als bestemming.

Maar de Rossoneri krijgen stevige concurrentie uit eigen land. Zo raakte onlangs bekend dat De Cuyper ook op het verlanglijstje van Juventus staat. De Oude Dame zou een specifiek plan hebben met de Belgische vleugelback. Zo zien ze in hem een ideale opvolger voor Andrea Cambiaso.

Vervanger City-target

De Italiaanse international groeide dit seizoen uit tot één van de sterkhouders bij Juventus. Maar in de zomer maakt hij wellicht een mooie transfer. Zo trekt Manchester City nadrukkelijk aan zijn mouw. De Engelsen polsten afgelopen winter al en volgens Tuttosport volgt komende zomer een nieuwe poging vanuit Manchester.

Cambiaso zelf zou er alvast zijn salaris kunnen verdubbelen. Daarnaast is sprake van een transfersom die kan oplopen tot 75 miljoen euro. Zodra deze deal in een stroomversnelling raakt, is de kans reëel dat Juve doordrukt voor De Cuyper. Met de opbrengsten van Cambiaso zijn er alvast voldoende middelen om zijn komst te bekostigen.

Juventus zou een goede bestemming zijn voor De Cuyper ...

Meest recent

Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

21
21
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

57
57
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

113
113
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

23
23
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

39
39
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

50
50
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

89
89
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

76
76
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

32
32
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

165
165
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

205
205
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

446
446
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

207
207
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

317
317
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

33
33
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

44
44
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

180
180
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

210
210
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

26
26
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

509
509
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

190
190
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

47
47
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

45
45
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

34
34
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

136
136

Meer sportnieuws