'Deal van 75 miljoen bezorgt Club Brugge toptransfer'

door
'Deal van 75 miljoen bezorgt Club Brugge toptransfer'

Club Brugge neemt komende zomer allicht afscheid van enkele sterkhouders. Ook Maxim De Cuyper maakt zich op voor een stapje hogerop. En één Europese topclub zou weldra wel eens kunnen gaan doordrukken voor de Rode Duivel.

Na een succesvolle uitleenbeurt aan KVC Westerlo, brak De Cuyper vorig seizoen helemaal door in de eerste ploeg van Blauw-Zwart. Hij hielp Club onder meer aan de landstitel en halve finales van de Conference League. Die prestaties zag de vleugelback ook beloond worden met een EK-selectie bij de Rode Duivels.

In de huidige jaargang trekt De Cuyper die goede lijn door. Zo wist hij nu ook indruk te maken op Champions League-niveau. En bij de nationale ploeg is hij inmiddels een vaste waarde. Stilaan is het dus tijd om die goede prestaties te verzilveren. Zo maakt hij er geen geheim van dat hij een stapje hogerop wil zetten.

LEES OOK: TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

Gegeerd in Italië

Club is naar verluidt ook bereid om aan correct bedrag mee te werken aan een transfer. En dus wordt het uitkijken wat zijn bestemming wordt. Aan interesse alvast geen gebrek, zo werd De Cuyper in de voorbije weken aan tal van Europese clubs gelinkt. Vooral in Italië blijkt hij grof wild. Zo wordt AC Milan al een hele poos genoemd als bestemming.

Maar de Rossoneri krijgen stevige concurrentie uit eigen land. Zo raakte onlangs bekend dat De Cuyper ook op het verlanglijstje van Juventus staat. De Oude Dame zou een specifiek plan hebben met de Belgische vleugelback. Zo zien ze in hem een ideale opvolger voor Andrea Cambiaso.

Vervanger City-target

De Italiaanse international groeide dit seizoen uit tot één van de sterkhouders bij Juventus. Maar in de zomer maakt hij wellicht een mooie transfer. Zo trekt Manchester City nadrukkelijk aan zijn mouw. De Engelsen polsten afgelopen winter al en volgens Tuttosport volgt komende zomer een nieuwe poging vanuit Manchester.

Cambiaso zelf zou er alvast zijn salaris kunnen verdubbelen. Daarnaast is sprake van een transfersom die kan oplopen tot 75 miljoen euro. Zodra deze deal in een stroomversnelling raakt, is de kans reëel dat Juve doordrukt voor De Cuyper. Met de opbrengsten van Cambiaso zijn er alvast voldoende middelen om zijn komst te bekostigen.

Juventus zou een goede bestemming zijn voor De Cuyper ...

Meest recent

'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

6
6
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

18
18
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

65
65
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

323
323
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

76
76
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

66
66
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

305
305
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

89
89
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

132
132
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

136
136
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

193
193
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

64
64
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

341
341
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

77
77
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

238
238
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

304
304
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

139
139
Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

338
338
Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

Hoewel de Play-Offs in de Jupiler Pro League op volle toeren draaien, is het maandagochtend ...

197
197
Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt oordeel

Club Brugge heeft op de tweede speeldag van de Champions' Play-Offs gedaan wat moest. Zo pakte ...

670
670
Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

131
131
City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

119
119
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

445
445
KV Mechelen plots laatste in PO I: "Burgess en Sykes ..."

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

163
163

Meer sportnieuws