'Club maakt zich sterk: transfer van meer dan 20 miljoen'

385 stemmen
'Club maakt zich sterk: transfer van meer dan 20 miljoen'

Club Brugge wil komend weekend tegen AA Gent een nieuwe stap richting de landstitel zetten. Ondertussen is de sportieve leiding bij Blauw-Zwart al druk in de weer met de voorbereidingen op komende transferperiode. Dan lijkt Club verschillende sterkhouders kwijt te spelen.

Met zijn knappe campagne in het Kampioenenbal wist Club niet alleen een enorme som aan prijzengeld binnen te rijven. Ook de marktwaarde van verschillende spelers kregen een aanzienlijke boost. En bij een aantal van de sterkhouders kan dat komende zomer al meteen verzilverd worden.

Enkele jongens lijken immers klaar voor een stapje hogerop zoals Joel Ordoñez en Maxim De Cuyper. Ferran Jutgla gaat dan weer zijn laatste contractjaar in en wordt mogelijk te gelde gemaakt. Maar ook Raphael Onyedika is goed op weg om aan de slag te gaan bij een nieuwe werkgever.

LEES OOK: 'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Sterk seizoen Onyedika

De Nigeriaanse middenvelder kwam vorige zomer al in aanmerking voor een mooie transfer. Een aantal ploegen snuffelden ook aan zijn dossier, maar uiteindelijk kwam er geen toereikend bod op tafel. En dus bleef de Nigeriaanse international nog een jaartje in Brugge. Dat bleek echter niet nadelig.

Onyedika vertolkte de voorbije maanden een belangrijke rol in de UCL-campagne en kan in de komende weken zijn prijzenkast verder spijzen. Vervolgens kan de fysiek sterke middenvelder alsnog een mooie stap zetten Al zullen de Bruggelingen wel een aanzienlijk bedrag verlangen.

Boter bij de vis

Bij het Nigeriaanse medium 'Punch' weet men dat de Belgische titelverdediger vorige zomer al mikte op een slordige 20 miljoen euro en verwacht dat Club die vraagprijs nog verder zal opkrikken zodra de zomerse transfermarkt zijn deuren opent. En dus wordt het uitkijken naar welke ploegen zich bereid tonen om zover te gaan voor de middenvelder. Gezien zijn sterke prestaties in Brugge en het feit dat hij nog heel wat mooie jaren voor zich heeft, Onyedika wordt deze maand 24, zullen ongetwijfeld verschillende ploegen zijn naam hebben genoteerd.

Twintig miljoen voor Onyedika ...

Meest recent

'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Club Brugge zag Aleksandar Stankovic vorige week voor een vaste som van 23 miljoen euro terugkeren ...

41
41
'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Op maandag 22 juni staat bij RSC Anderlecht de eerste training van de voorbereiding gepland. ...

186
186
Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

185
185
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

359
359
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

49
49
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

169
169
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

52
52
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

93
93
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

437
437
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

637
637
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

202
202
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

143
143
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

179
179
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

155
155
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

432
432
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

96
96
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

118
118
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

176
176
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

594
594
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

79
79
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

539
539
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

343
343
'Traditieclub zet alles op alles voor Meunier'

Thomas Meunier is maandag met de Rode Duivels op het vliegtuig richting de Verenigde Staten gestapt. ...

129
129
Garcia spreekt duidelijke WK-ambitie uit voor afreis

De Rode Duivels zitten nu helemaal in WK-modus. Maandagnamiddag zijn ze in Zaventem immers op het ...

219
219
'Club Brugge vindt nieuwe prijsschutter in Roemenië'

Club Brugge roerde zich vooralsnog nog niet op de transfermarkt, maar het lijkt voor een bijzonder ...

710
710

Meer sportnieuws