'Club maakt zich sterk: transfer van meer dan 20 miljoen'

door
'Club maakt zich sterk: transfer van meer dan 20 miljoen'

Club Brugge wil komend weekend tegen AA Gent een nieuwe stap richting de landstitel zetten. Ondertussen is de sportieve leiding bij Blauw-Zwart al druk in de weer met de voorbereidingen op komende transferperiode. Dan lijkt Club verschillende sterkhouders kwijt te spelen.

Met zijn knappe campagne in het Kampioenenbal wist Club niet alleen een enorme som aan prijzengeld binnen te rijven. Ook de marktwaarde van verschillende spelers kregen een aanzienlijke boost. En bij een aantal van de sterkhouders kan dat komende zomer al meteen verzilverd worden.

Enkele jongens lijken immers klaar voor een stapje hogerop zoals Joel Ordoñez en Maxim De Cuyper. Ferran Jutgla gaat dan weer zijn laatste contractjaar in en wordt mogelijk te gelde gemaakt. Maar ook Raphael Onyedika is goed op weg om aan de slag te gaan bij een nieuwe werkgever.

LEES OOK: 'Totale leegloop bij Club Brugge: zomer van 150 miljoen'

Sterk seizoen Onyedika

De Nigeriaanse middenvelder kwam vorige zomer al in aanmerking voor een mooie transfer. Een aantal ploegen snuffelden ook aan zijn dossier, maar uiteindelijk kwam er geen toereikend bod op tafel. En dus bleef de Nigeriaanse international nog een jaartje in Brugge. Dat bleek echter niet nadelig.

Onyedika vertolkte de voorbije maanden een belangrijke rol in de UCL-campagne en kan in de komende weken zijn prijzenkast verder spijzen. Vervolgens kan de fysiek sterke middenvelder alsnog een mooie stap zetten Al zullen de Bruggelingen wel een aanzienlijk bedrag verlangen.

Boter bij de vis

Bij het Nigeriaanse medium 'Punch' weet men dat de Belgische titelverdediger vorige zomer al mikte op een slordige 20 miljoen euro en verwacht dat Club die vraagprijs nog verder zal opkrikken zodra de zomerse transfermarkt zijn deuren opent. En dus wordt het uitkijken naar welke ploegen zich bereid tonen om zover te gaan voor de middenvelder. Gezien zijn sterke prestaties in Brugge en het feit dat hij nog heel wat mooie jaren voor zich heeft, Onyedika wordt deze maand 24, zullen ongetwijfeld verschillende ploegen zijn naam hebben genoteerd.

Twintig miljoen voor Onyedika ...

Meest recent

Uithaal Verhaeghe, Mignolet-soap: Hayen doet Club-boekje open

Nicky Hayen staat bij KRC Genk voor enkele cruciale wedstrijden. De Limburgers hopen zich immers ...

40
40
Coucke wil ijsimperium, maar plannen smelten weg

Marc Coucke is een ondernemer pur sang en is uitgegroeid tot één van de grootste ...

7
7
Anderlecht stomverbaasd: terugkeer Biglia naar België?

RSC Anderlecht haalde afgelopen zomer clubboegbeeld Lucas Biglia weer in huis. In de nasleep van het ...

124
124
‘OM heeft het gehad met Vermeeren: exit akelig dichtbij’

Arthur Vermeeren leek stilaan zijn plek te vinden bij Olympique Marseille, maar de twijfel is in ...

79
79
Engeland verwoestend na Spurs-drama: per direct ontslag geëist

Het horror-seizoen van Tottenham Hotspur is opnieuw een dieptriest hoofdstuk rijker. De Engelse club ...

57
57
'Harde beslissing Garcia: man in vorm naast WK-selectie'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

180
180
'Miljoenen voor Club: Inter komt voor tweede sterkhouder'

Terwijl coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de titelstrijd in de Champions' Play-Offs, is ...

154
154
'Anderlecht gooit trainersdossier om: versterking voor Taravel'

RSC Anderlecht lijkt het seizoen dan toch te gaan uit doen met Jérémy Taravel als ...

223
223
Machine Kompany zorgt voor ontzag: "Nog nooit gezien"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een echte machine gemaakt. Dat bleek ...

254
254
'Nieuwe Stankovic-geruchten: Club Brugge reageert'

Club Brugge is er dit seizoen weer in geslaagd om enkele uitstekende spelers op te duikelen. De ...

249
249
Bayern en Atletico halen hard uit, opluchting voor Barça

De eerste heenwedstrijden in de achtste finales van de Champions League hebben dinsdagavond ...

89
89
Alweer zeer opmerkelijke comeback bij Anderlecht

Bij Anderlecht waait er een frisse wind na de alweer vele veranderingen van de voorbije maanden. ...

338
338
'Juventus hakt knoop over toekomst Openda helemaal door'

Voor Loïs Openda zijn er dezer dagen nog maar zeer weinig speelminuten weggelegd bij Juventus. ...

78
78
Penaltyfestijn Beerschot, baalavond voor Patro en Bokadi

In de Challenger Pro League staat een midweekspeeldag op het programma. Die werd dinsdag afgetrapt ...

114
114
Tottenham ondergaat ongeziene vernedering bij Atletico

De heenwedstrijden van de achtste finales van de Champions League zijn meteen goed voor spektakel. ...

106
106
'Tielemans verbaast iedereen met transfer na WK'

Wanneer de Rode Duivels komende zomer op het WK staan, zal Youri Tielemans in principe de ...

281
281
Galatasaray brengt Liverpool zeer stevig in de problemen

In de Champions League ontving Galatasaray om 18u45 Liverpool in eigen huis. De Turken hoopten na de ...

83
83
Godts verrast: 'Ajax zorgt voor straffe transferwending'

Mika Godts is persoonlijk aan een zeer goed seizoen bezig bij Ajax. De Belgische flankaanvaller is ...

61
61
Van Gucht in paniek: misplaatste stunt ontploft in zijn gezicht

Ruben Van Gucht pakte uit met straffe woorden, maar net daar wringt nu het schoentje. Wat bedoeld ...

64
64
'Sels grof wild: pikante Premier League-deal op til'

Matz Sels doet het goed bij Nottingham Forest, maar daar is er bijzonder veel onrust. Het gaat dit ...

76
76
Verhuurde JPL-spelers: één speler met grote zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

55
55
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

28
28
'Anderlecht schiet in actie: eerste zomertarget bekend'

Dankzij de aanstelling van Jérémy Taravel als T1 koopt RSC Anderlecht tijd om alsnog ...

552
552
Fink schenkt klare wijn: transfercoup bij KRC Genk?

Met nog twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie staat KRC Genk buiten de top zes ...

163
163
Schreuder verrast: niet naar Anderlecht, wél naar het WK

Behoudens een verrassing maakt Jérémy Taravel het seizoen gewoon vol als hoofdcoach ...

131
131

Meer sportnieuws