'Club maakt zich sterk: transfer van meer dan 20 miljoen'

door
'Club maakt zich sterk: transfer van meer dan 20 miljoen'

Club Brugge wil komend weekend tegen AA Gent een nieuwe stap richting de landstitel zetten. Ondertussen is de sportieve leiding bij Blauw-Zwart al druk in de weer met de voorbereidingen op komende transferperiode. Dan lijkt Club verschillende sterkhouders kwijt te spelen.

Met zijn knappe campagne in het Kampioenenbal wist Club niet alleen een enorme som aan prijzengeld binnen te rijven. Ook de marktwaarde van verschillende spelers kregen een aanzienlijke boost. En bij een aantal van de sterkhouders kan dat komende zomer al meteen verzilverd worden.

Enkele jongens lijken immers klaar voor een stapje hogerop zoals Joel Ordoñez en Maxim De Cuyper. Ferran Jutgla gaat dan weer zijn laatste contractjaar in en wordt mogelijk te gelde gemaakt. Maar ook Raphael Onyedika is goed op weg om aan de slag te gaan bij een nieuwe werkgever.

LEES OOK: 'Totale leegloop bij Club Brugge: zomer van 150 miljoen'

Sterk seizoen Onyedika

De Nigeriaanse middenvelder kwam vorige zomer al in aanmerking voor een mooie transfer. Een aantal ploegen snuffelden ook aan zijn dossier, maar uiteindelijk kwam er geen toereikend bod op tafel. En dus bleef de Nigeriaanse international nog een jaartje in Brugge. Dat bleek echter niet nadelig.

Onyedika vertolkte de voorbije maanden een belangrijke rol in de UCL-campagne en kan in de komende weken zijn prijzenkast verder spijzen. Vervolgens kan de fysiek sterke middenvelder alsnog een mooie stap zetten Al zullen de Bruggelingen wel een aanzienlijk bedrag verlangen.

Boter bij de vis

Bij het Nigeriaanse medium 'Punch' weet men dat de Belgische titelverdediger vorige zomer al mikte op een slordige 20 miljoen euro en verwacht dat Club die vraagprijs nog verder zal opkrikken zodra de zomerse transfermarkt zijn deuren opent. En dus wordt het uitkijken naar welke ploegen zich bereid tonen om zover te gaan voor de middenvelder. Gezien zijn sterke prestaties in Brugge en het feit dat hij nog heel wat mooie jaren voor zich heeft, Onyedika wordt deze maand 24, zullen ongetwijfeld verschillende ploegen zijn naam hebben genoteerd.

Twintig miljoen voor Onyedika ...

Meest recent

Van Gucht in paniek: misplaatste stunt ontploft in zijn gezicht

Ruben Van Gucht pakte uit met straffe woorden, maar net daar wringt nu het schoentje. Wat bedoeld ...

1
1
'Sels grof wild: pikante Premier League-deal op til'

Matz Sels doet het goed bij Nottingham Forest, maar daar is er bijzonder veel onrust. Het gaat dit ...

18
18
Verhuurde JPL-spelers: één speler met grote zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

18
18
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

9
9
'Anderlecht schiet in actie: eerste zomertarget bekend'

Dankzij de aanstelling van Jérémy Taravel als T1 koopt RSC Anderlecht tijd om alsnog ...

216
216
Fink schenkt klare wijn: transfercoup bij KRC Genk?

Met nog twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie staat KRC Genk buiten de top zes ...

72
72
Schreuder verrast: niet naar Anderlecht, wél naar het WK

Behoudens een verrassing maakt Jérémy Taravel het seizoen gewoon vol als hoofdcoach ...

91
91
'Rampscenario voor Anderlecht: korting op De Cat?'

Nathan De Cat weigert voorlopig om zijn toekomst langer aan RSC Anderlecht te verbinden, en dus ...

316
316
Horror bij Belgische cultclub: Bom ontploft door sabotage

Kent u hem nog: François De Keersmaecker? De olijke ex-voorzitter van de Belgische ...

43
43
'Totale leegloop bij Club Brugge: zomer van 150 miljoen'

Club Brugge hoopt zich de komende maanden koste wat het kost opnieuw tot landskampioen te kronen. ...

382
382
'Anderlecht loopt blauwtje: De Cat weigert contract'

Voor zover het nog nodig was gaf Nathan De Cat afgelopen zondag tegen Club Brugge nog maar eens zijn ...

503
503
Vannieuwkerke slikt snoeiharde kritiek: "Karl Coucke"

Het is crisis aan de zee en dat heeft ook Karl Vannieuwkerke geweten. Eén van de sterke ...

100
100
Nieuwe T1 voor Essevee van volgend seizoen al bekend?

Zulte Waregem koos ervoor om Sven Vandenbroeck de laan uit te sturen na desastreuze resultaten en de ...

245
245
'Club Brugge grijpt genadeloos in bij Shandre Campbell'

Club Brugge doet nog volop mee voor de titel, maar er wacht nog eerst een interlandperiode. ...

241
241
Van der Elst ziet nu al kampioen: verrassend oordeel

De titelstrijd in de Jupiler Pro League gaat dit seizoen tussen Union SG, STVV en Club Brugge. ...

284
284
De Cat krijgt ultieme transferraad: “Hij moet naar daar”

Nathan De Cat is gespreksonderwerp nummer 1 in het Lotto Park. Het 17-jarige supertalent behoort ...

187
187
Trump verbaast weer met uitspraken: "Anders afgemaakt"

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ligt zwaar onder vuur. Er zijn problemen met de ...

64
64
Goots maakt Antwerp compleet af: onbegrip over één man

Patrick Goots is een clubicoon van Royal Antwerp FC. De voormalige aanvaller volgt zijn oude club ...

153
153
Rigaux doet boekje open over transfersituatie Tresoldi

Nicolo Tresoldi verkeert in bloedvorm bij Club Brugge. Afgelopen speeldag was de goaltjesdief weer ...

241
241
‘Spectaculaire terugkeer Tessa Wullaert in de maak’

Tessa Wullaert is één van de grootste voetbalsterren die het Belgische vrouwenvoetbal ...

170
170
Club Brugge pakt weer uit met contractverlenging

Club Brugge is volop bezig met de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen werd er weer ...

189
189
Hommeles bij KV Mechelen: “Hartig woordje gesproken"

KV Mechelen zit nog steeds in de top 6, maar de kansloze nederlaag tegen KAA Gent kwam hard aan. ...

310
310
Groot De Cat-probleem bij Anderlecht: record in gevaar

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd een absolute smaakmaker bij RSC Anderlecht. De middenvelder ...

174
174
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot De Cat en Tresoldi, Rode Duivels gewild

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

181
181
Thorsten Fink onthult waarom hij Anderlecht afwimpelde

RSC Anderlecht is na het ontslag van Besnik Hasi nog op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer, maar ...

252
252

Meer sportnieuws