'Club maakt zich sterk: transfer van meer dan 20 miljoen'

385
'Club maakt zich sterk: transfer van meer dan 20 miljoen'

Club Brugge wil komend weekend tegen AA Gent een nieuwe stap richting de landstitel zetten. Ondertussen is de sportieve leiding bij Blauw-Zwart al druk in de weer met de voorbereidingen op komende transferperiode. Dan lijkt Club verschillende sterkhouders kwijt te spelen.

Met zijn knappe campagne in het Kampioenenbal wist Club niet alleen een enorme som aan prijzengeld binnen te rijven. Ook de marktwaarde van verschillende spelers kregen een aanzienlijke boost. En bij een aantal van de sterkhouders kan dat komende zomer al meteen verzilverd worden.

Enkele jongens lijken immers klaar voor een stapje hogerop zoals Joel Ordoñez en Maxim De Cuyper. Ferran Jutgla gaat dan weer zijn laatste contractjaar in en wordt mogelijk te gelde gemaakt. Maar ook Raphael Onyedika is goed op weg om aan de slag te gaan bij een nieuwe werkgever.

LEES OOK: Deschacht kietelt Club: "Ga weer commentaar krijgen, maar ..."

Sterk seizoen Onyedika

De Nigeriaanse middenvelder kwam vorige zomer al in aanmerking voor een mooie transfer. Een aantal ploegen snuffelden ook aan zijn dossier, maar uiteindelijk kwam er geen toereikend bod op tafel. En dus bleef de Nigeriaanse international nog een jaartje in Brugge. Dat bleek echter niet nadelig.

Onyedika vertolkte de voorbije maanden een belangrijke rol in de UCL-campagne en kan in de komende weken zijn prijzenkast verder spijzen. Vervolgens kan de fysiek sterke middenvelder alsnog een mooie stap zetten Al zullen de Bruggelingen wel een aanzienlijk bedrag verlangen.

Boter bij de vis

Bij het Nigeriaanse medium 'Punch' weet men dat de Belgische titelverdediger vorige zomer al mikte op een slordige 20 miljoen euro en verwacht dat Club die vraagprijs nog verder zal opkrikken zodra de zomerse transfermarkt zijn deuren opent. En dus wordt het uitkijken naar welke ploegen zich bereid tonen om zover te gaan voor de middenvelder. Gezien zijn sterke prestaties in Brugge en het feit dat hij nog heel wat mooie jaren voor zich heeft, Onyedika wordt deze maand 24, zullen ongetwijfeld verschillende ploegen zijn naam hebben genoteerd.

Twintig miljoen voor Onyedika ...

Meest recent

Diakhon krijgt volle laag na opstootje: “Kleuterklasgedrag!”

De wedstrijd tussen Club Brugge en Sint-Truiden VV zindert nog na. Na affluiten ging het volledig ...

13
13
Tielemans hoort verbazingwekkend verdict bij Man Utd

Manchester United zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. Michael Carrick staat zwaar ...

24
24
Filip Joos in oog van de storm: "Hoe ver tot VRT ingrijpt?"

Filip Joos doet het weer. De voetbalcommentator van de VRT ligt opnieuw onder vuur na politieke ...

37
37
Familie Yamal verteert Ballon d'Or niet: uithaal naar Kane

Lamine Yamal behoorde tot één van de grote favorieten voor de Ballon d’Or, maar ...

357
357
Messoudi krijgt ferme waarschuwing bij Beerschot: “Frappant”

Beerschot staat aan de leiding in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten werden vooraf als grote ...

36
36
Yamal zwaar onder vuur na Ballon d'Or: "Misbruikt zijn roem"

Harry Kane heeft de Ballon d’Or gewonnen na een titanenstrijd tegen Lamine Yamal en Ousmane ...

164
164
Vitor Bruno krijgt ervan langs voor aanpak bij Anderlecht

RSC Anderlecht kreeg vorige speeldag een pak slaag van KAA Gent en ziet een kloof ontstaan met de ...

128
128
Bayern met handen in het haar door Kompany-situatie

Vincent Kompany werd plots onwel bij Bayern München en moest per direct naar het ziekenhuis. ...

74
74
Bassette schiet plots poorten naar knaltransfer open

Norman Bassette zit in bloedvorm bij Westerlo. De aanvaller wordt gehuurd met aankoopoptie van ...

135
135
Uitstel van executie? Verrassend oordeel over Compper

Marvin Compper stond zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC, maar de hoofdtrainer heeft weer wat ...

92
92
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht strijden, Tresoldi snel weg?’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

202
202
Samenwerking met Mbappé per direct stopgezet: "Zo beledigend"

Kylian Mbappé is één van de grootste supersterren van het hedendaagse voetbal. ...

225
225
Joos snapt niets van Anderlecht: “Dat is het gekke”

RSC Anderlecht kreeg vorige speeldag een pak van KAA Gent. Filip Joos snapte er niets van want de ...

166
166
Beerschot wrijft zich in de handen met goudhaantje

Beerschot stoomt door in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten willen zo snel mogelijk ...

72
72
‘Cercle Brugge hakt knoop door over ontslag Lars Friis’

De druk begint te stijgen in de Jupiler Pro League. De eerste kloofjes worden geslagen en ...

366
366
Kane onthult na Gouden Bal-winst update over Kompany

Harry Kane heeft Ballon d’Or gewonnen. De Engelsman kende een topseizoen bij Bayern ...

149
149
‘Hommeles bij Antwerp: Frey en Compper op ramkoers’

Royal Antwerp FC wist afgelopen speeldag eindelijk nog eens te winnen. Zwarte beest Sporting ...

377
377
Crisis bij Standard na 0 op 12? "Dit werkt niet"

Standard zit met een stevige kater. De Rouches pakten geen enkel punt uit hun laatste vier ...

82
82
'Keiharde strijd tussen Club en Anderlecht om smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft een zeer ruime kern en het is duidelijk dat Antoine Sibierski die in januari ...

280
280
Franse pers trekt conclusie over Godts: "Dit is de avond dat..."

PSG won in Parijs met 2-0 van Olympique Lyon. Mika Godts was de grote roerganger en was goed voor ...

318
318
Tresoldi naar Arsenal in januari? Club Brugge reageert

Club Brugge is alweer bezig aan een goed seizoen. Blauw-Zwart presteert goed in België en op ...

327
327
Anderlecht blijft verliezen: Teklak legt pijnpunt bloot

Anderlecht blijft volgens analist Alexandre Teklak met een opvallend probleem kampen: de Brusselaars ...

141
141
Gouden Bal-winnaar Kane heeft bijzondere boodschap voor Kompany

Harry Kane werd uitgeroepen tot de winnaar van de Gouden Bal. De Engelse aanvaller gaf bij de ...

317
317
Computer voorspelt Belgische kampioen: Anderlecht verrast

De competitie is nog maar negen speeldagen ver in de Jupiler Pro League. Er zijn nog 75 punten te ...

592
592
‘Ballon d’Or: Spanje en Engeland maken Courtois af’

Thibaut Courtois (34) werd maandagavond in Londen derde bij de verkiezing voor beste doelman van de ...

600
600

Meer sportnieuws