'Club Brugge slaat transfervrije slag bij KRC Genk'

1153 stemmen
'Club Brugge slaat transfervrije slag bij KRC Genk'

Vorig weekend wist Club Brugge een tik uit te delen aan KRC Genk in de titelstrijd door hun rechtstreekse duel met 1-0 te winnen. In de komende weken zou Blauw-Zwart hun rivaal ook op de transfermarkt pijn kunnen doen.

Met Million Manhoef (Stoke City) zouden de beide teams bijvoorbeeld eenzelfde transferdoelwit in het vizier hebben, maar dat is niet het enige dossier waarin de twee lijnrecht tegenover elkaar staan. Club zou ook een een slag willen slaan bij Genk.

LEES OOK: Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Club wil Bouazzaoui wegplukken in Genk

Volgens Sacha Tavolieri werken ze bij Club immers aan de komst van Ilyas Bouazzaoui. De 18-jarige offensieve middenvelder wordt gezien als een talent, want hij vertegenwoordigde al zowel de Belgische als Marokkaanse jeugdelftallen. Hij kwam dit seizoen uit voor de U18 van beide landen.

In Limburg maakte Bouazzaoui dit seizoen deel uit van de kern van Jong Genk, al kwam hij daar niet al te veel aan de bak. Zijn bijdrage in de Challenger Pro League bleef beperkt tot slechts één basisplaats en vier invalbeurten.

Terug naar oude nest

De jongeling is bovendien ook einde contract en daar wil Club van profiteren. Bouazzaoui zou er terecht komen in een vertrouwde omgeving. Voor hij in 2019 in Genk belandde, was hij immers al in de jeugdopleiding van Club actief.

Bij Blauw-Zwart zal Bouazzaoui meer dan waarschijnlijk ook eerst aansluiten bij Club NXT, dat het dit seizoen een pak beter deed dan de Genkse beloften. Daar waar Jong Genk laatste eindigt in 1B en nog degradatie moet vrezen, prijken de Brugse jonkies op een knappe zesde plaats.

Zou dat een goede transfer zijn van Club?

Meest recent

WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

91
91
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

66
66
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

148
148
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

433
433
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

245
245
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

234
234
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

340
340
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

312
312
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

249
249
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

155
155
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

387
387
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

266
266
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

137
137
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

113
113
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

164
164
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

202
202
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

150
150
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

97
97
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

467
467
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

113
113
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

313
313
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

135
135
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

305
305
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

168
168
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

414
414

Meer sportnieuws