'Club Brugge polst voor JPL-revelatie: zware concurrentie'

door
'Club Brugge polst voor JPL-revelatie: zware concurrentie'

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer. Mede door de goede prestaties in de Champions League, lijken verschillende sterkhouders zich op te maken voor een stap hogerop. Daar tegenover moet ook de nodige versterking volgen en daarvoor zou Club ook in eigen land speuren.

Blauw-Zwart strijdt momenteel nog volop voor de landstitel. En uiteraard staat ook de bekerfinale tegen Anderlecht van begin mei met rood omcirkeld. Maar achter de schermen wordt ondertussen ook al richting komend seizoen toegewerkt. Zo wordt een behoorlijk drukke transferzomer verwacht in Brugge.

Verschillende sterkhouders van Club hebben zich de voorbije maanden, niet in het minst in de Champions League, immers in de kijker gespeeld en een aantal van hun zal ook een stapje hogerop zetten. Daarnaast wordt allicht afscheid genomen van bepaalde jongens die zich onvoldoende kunnen doorzetten. 

LEES OOK: Vier toppers, één verrassing: ontdek de Europese topscorers

Revelatie Standard

Al die vertrekkers zullen echter op gepaste wijze vervangen moeten worden. Komend seizoen wil Club weer op verschillende fronten strijden en dus moet de selectie voldoende sterk zijn in de breedte. Vandaar dat men nu al de markt aan het afspeuren is naar mogelijke versterkingen op verschillende posities.

Daarbij zou men dus ook in eigen land rond speuren. Zo raakte onlangs bekend dat Blauw-Zwart gepolst heeft achter de diensten van Ilay Camara. De 22-jarige flankspeler werd dit seizoen van RWDM gehuurd door Standard en is in Luik uitgegroeid tot één van de revelaties in de Jupiler Pro League. Woensdag raakte dan ook bekend dat de Rouches de aankoopoptie in zijn contract hebben gelicht.

Voorkeur buitenland

De algemene verwachting is echter dat Camara weldra al voor een hoger bedrag zal worden doorverkocht. Bij SudPresse bevestigt men nu dat Club wel degelijk bij de kandidaten hoort voor zo'n deal. Al voegt het Waalse medium er wel aan toe dat Blauw-Zwart inmiddels wat op de rem is gaan staan in dit dossier. Bovendien zou Camara de voorkeur geven aan een overstap naar een buitenlandse competitie. Het Franse Stade Rennais wordt alvast genoemd, terwijl La Dernière Heure gewag maakt van minstens één gegadigde uit de Premier League.

In welke linie heeft Club het meest nood aan extra kwaliteit?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

95
95
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

2
2
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

12
12
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

28
28
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

108
108
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

27
27
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

76
76
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

30
30
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

33
33
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

121
121
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

65
65
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

239
239
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

62
62
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

68
68
Liverpool en Chelsea verwennen fans met ouderwetse partij

In de Premier League namen Liverpool en Chelsea het tegen elkaar op. De twee ploegen kennen een ...

19
19
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

81
81
'PSV neemt beslissing over Antwerp-huurling Babadi'

De afgelopen transferperiodes van Royal Antwerp FC waren niet bepaald een succes. Dat is nog zacht ...

70
70
Euvrard waarschuwt Genk en Westerlo: "Ik voelde het"

Standard won verdiend met 2-1 van OH Leuven en staat zo aan de leiding in de Europe Play-Offs. Zij ...

104
104
Sonck over Verschaeren: "Zet hem bij Club Brugge..."

Club Brugge was twee keer véél te sterk voor RSC Anderlecht in deze PO's. Ze scoorden ...

466
466
Jan Mulder ziet emotioneelste club volledig ontploffen

De terugkeer van Schalke 04 naar de Bundesliga zorgde vorig weekend voor taferelen die perfect ...

34
34
Hubert krijgt héél goed nieuws bij Union SG

Union SG moet winnen van KV Mechelen, anders lijkt het titel vaarwel te mogen zeggen. Trainer David ...

80
80
Club Brugge verrast fans compleet vlak voor cruciale clash

De spanning stijgt met de week bij Club Brugge, waar elke wedstrijd nu aanvoelt als een finale in de ...

250
250
Makelaar Lukaku speelt open kaart over AC Milan

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Dat is nog steeds koffiedik kijken. De Belgische ...

43
43
'Nederlandse toptransfer voor Ilenikhena?'

George Ilenikhena werd bij Royal Antwerp FC al snel vergeleken met Romelu Lukaku, maar de aanvaller ...

66
66
Haalt Sporting Hasselt twaalfvoudig Rode Duivel in huis?

Sporting Hasselt is achter de schermen druk bezig om investeerders te overtuigen om in te stappen. ...

306
306
TRANSFERUURTJE: exit bij RSCA, grote terugkeer Mourinho

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

122
122

Meer sportnieuws