'Club Brugge polst voor JPL-revelatie: zware concurrentie'

709 stemmen
'Club Brugge polst voor JPL-revelatie: zware concurrentie'

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer. Mede door de goede prestaties in de Champions League, lijken verschillende sterkhouders zich op te maken voor een stap hogerop. Daar tegenover moet ook de nodige versterking volgen en daarvoor zou Club ook in eigen land speuren.

Blauw-Zwart strijdt momenteel nog volop voor de landstitel. En uiteraard staat ook de bekerfinale tegen Anderlecht van begin mei met rood omcirkeld. Maar achter de schermen wordt ondertussen ook al richting komend seizoen toegewerkt. Zo wordt een behoorlijk drukke transferzomer verwacht in Brugge.

Verschillende sterkhouders van Club hebben zich de voorbije maanden, niet in het minst in de Champions League, immers in de kijker gespeeld en een aantal van hun zal ook een stapje hogerop zetten. Daarnaast wordt allicht afscheid genomen van bepaalde jongens die zich onvoldoende kunnen doorzetten. 

LEES OOK: Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

Revelatie Standard

Al die vertrekkers zullen echter op gepaste wijze vervangen moeten worden. Komend seizoen wil Club weer op verschillende fronten strijden en dus moet de selectie voldoende sterk zijn in de breedte. Vandaar dat men nu al de markt aan het afspeuren is naar mogelijke versterkingen op verschillende posities.

Daarbij zou men dus ook in eigen land rond speuren. Zo raakte onlangs bekend dat Blauw-Zwart gepolst heeft achter de diensten van Ilay Camara. De 22-jarige flankspeler werd dit seizoen van RWDM gehuurd door Standard en is in Luik uitgegroeid tot één van de revelaties in de Jupiler Pro League. Woensdag raakte dan ook bekend dat de Rouches de aankoopoptie in zijn contract hebben gelicht.

Voorkeur buitenland

De algemene verwachting is echter dat Camara weldra al voor een hoger bedrag zal worden doorverkocht. Bij SudPresse bevestigt men nu dat Club wel degelijk bij de kandidaten hoort voor zo'n deal. Al voegt het Waalse medium er wel aan toe dat Blauw-Zwart inmiddels wat op de rem is gaan staan in dit dossier. Bovendien zou Camara de voorkeur geven aan een overstap naar een buitenlandse competitie. Het Franse Stade Rennais wordt alvast genoemd, terwijl La Dernière Heure gewag maakt van minstens één gegadigde uit de Premier League.

In welke linie heeft Club het meest nood aan extra kwaliteit?

Meest recent

'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

3
3
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

29
29
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

154
154
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

74
74
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

66
66
Nederland in tranen: waarom uitschakeling voorspelbaar was

Nederland ligt uit het WK. Dat is geen verrassing wie Oranje de afgelopen maanden en jaren heeft ...

72
72
‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

De zomermercato draait al op volle toeren in de Jupiler Pro League en Challenger Pro League. Patro ...

159
159
'KV Mechelen schrikt: revelatie maakt miljoenentransfer'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

141
141
Tip voor Garcia: analist onthult dé zwakte van Senegal

De voorbije dagen zorgden de zestiende finales van het WK al voor enkele verrassingen met de ...

77
77
Hubert velt oordeel over mercato Union tot dusver

Ook voor Union is de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen. Dinsdag werkte de ...

44
44
Kans voor Belgische clubs bij toptalent dat Club verliet?

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugd en daar plukt het ook de ...

170
170
Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

196
196
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

85
85
Vertrekker bij Gent, tweede aanwinst voor Westerlo

Nu de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen is, komen bij de meeste eersteklassers ...

51
51
Toch geen Duivels pensioen? Vader Courtois onthult plan

De Rode Duivels staan woensdagavond voor een belangrijke opdracht, want vanaf nu is het alles of ...

72
72
Anderlecht reageert fel na Meunier-gerucht

Bij Anderlecht staat de teller voorlopig op één nieuwe speler, in de persoon van ...

405
405
'Club heeft akkoord en vangt onverwachte miljoenen'

Bij Club Brugge moet de zomermercato nog echt op gang komen. Dat komt doordat de internationale ...

435
435
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Rode Duivel, Union aast op ex-speler Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

244
244
Beale legt ambities bij Zulte op tafel: “Dat is de droom”

Michael Beale is de nieuwe hoofdtrainer van Zulte Waregem. De 45-jarige coach gaf een interview aan ...

240
240
Van Club Brugge naar Arsenal: straffe stap hogerop

Club Brugge is niet alleen sterk bezig op het veld, maar ook achter de schermen. In het verleden was ...

291
291
'Gheysens krijgt uitstel: Jaecques einde contract bij Antwerp'

De situatie bij Royal Antwerp FC is onzeker. Paul Gheysens had tot 30 juni om de lening van tien ...

532
532
Garcia: "Zo'n speler krijgt België misschien nooit meer"

Rudi Garcia zat in Seattle samen met de aanwezige Belgische media. Daar nam hij het op voor een van ...

146
146
'Biglia naar Serie A, Belgische club vangt bot'

Lucas Biglia keerde een jaar geleden terug naar RSC Anderlecht om er assistent-trainer te worden van ...

79
79
Gert Verheyen zet internet in brand met opvallende beelden

Wie Gert Verheyen alleen kent als scherpe voetbalanalist, zal wellicht twee keer moeten kijken naar ...

131
131
'Anderlecht drukt door: bod van negen miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

610
610

Meer sportnieuws