'Club Brugge polst voor JPL-revelatie: zware concurrentie'

door
'Club Brugge polst voor JPL-revelatie: zware concurrentie'

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer. Mede door de goede prestaties in de Champions League, lijken verschillende sterkhouders zich op te maken voor een stap hogerop. Daar tegenover moet ook de nodige versterking volgen en daarvoor zou Club ook in eigen land speuren.

Blauw-Zwart strijdt momenteel nog volop voor de landstitel. En uiteraard staat ook de bekerfinale tegen Anderlecht van begin mei met rood omcirkeld. Maar achter de schermen wordt ondertussen ook al richting komend seizoen toegewerkt. Zo wordt een behoorlijk drukke transferzomer verwacht in Brugge.

Verschillende sterkhouders van Club hebben zich de voorbije maanden, niet in het minst in de Champions League, immers in de kijker gespeeld en een aantal van hun zal ook een stapje hogerop zetten. Daarnaast wordt allicht afscheid genomen van bepaalde jongens die zich onvoldoende kunnen doorzetten. 

LEES OOK: Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Revelatie Standard

Al die vertrekkers zullen echter op gepaste wijze vervangen moeten worden. Komend seizoen wil Club weer op verschillende fronten strijden en dus moet de selectie voldoende sterk zijn in de breedte. Vandaar dat men nu al de markt aan het afspeuren is naar mogelijke versterkingen op verschillende posities.

Daarbij zou men dus ook in eigen land rond speuren. Zo raakte onlangs bekend dat Blauw-Zwart gepolst heeft achter de diensten van Ilay Camara. De 22-jarige flankspeler werd dit seizoen van RWDM gehuurd door Standard en is in Luik uitgegroeid tot één van de revelaties in de Jupiler Pro League. Woensdag raakte dan ook bekend dat de Rouches de aankoopoptie in zijn contract hebben gelicht.

Voorkeur buitenland

De algemene verwachting is echter dat Camara weldra al voor een hoger bedrag zal worden doorverkocht. Bij SudPresse bevestigt men nu dat Club wel degelijk bij de kandidaten hoort voor zo'n deal. Al voegt het Waalse medium er wel aan toe dat Blauw-Zwart inmiddels wat op de rem is gaan staan in dit dossier. Bovendien zou Camara de voorkeur geven aan een overstap naar een buitenlandse competitie. Het Franse Stade Rennais wordt alvast genoemd, terwijl La Dernière Heure gewag maakt van minstens één gegadigde uit de Premier League.

In welke linie heeft Club het meest nood aan extra kwaliteit?

Meest recent

De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

23
23
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

159
159
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

120
120
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

248
248
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

334
334
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

431
431
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

564
564
Hasi glundert: “Sterker en explosiever dan Iachtchouk”

RSC Anderlecht heeft met Danylo Sikan een nieuwe aanvaller binnengehaald. De 24-jarige ...

272
272
Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Raphael Onyedika werd vorige zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht en dat is ...

199
199
Oosting plots met de handen in het haar bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander heeft weer vuur ...

254
254
Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Antonio Conte wordt gezien als een topcoach en hij heeft al bij een resem topclubs gewerkt. De ...

66
66
KAA Gent pakt uit met topdeal: “Een ruwe diamant”

KAA Gent heeft de komst van Moctar Diop bekendgemaakt. De aanvaller komt van het Noorse Lillestrom ...

222
222
Club-fans nog steeds vast in Kazachstan na arrestatie

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Daarmee deed Blauw-Zwart een goede zaak in de ...

120
120
Renard bevestigt volgende vertrekker bij Anderlecht

Anderlecht blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. De teller staat momenteel op vijf deals ...

269
269
'Club wrijft zich in handen: toptarget drukt transfer door'

Club Brugge wist deze winter tot dusver nog geen nieuwe aanwinsten te presenteren, ondanks dat het ...

482
482
'AA Gent hakt knoop door over miljoenendeal'

AA Gent heeft er al een drukke wintermercato opzitten. Het stelde vrijdagochtend nog zijn tweede ...

320
320
'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Bij KRC Genk mogen we in de komende dagen nog transferactiviteit verwachten. Versterking is niet ...

280
280
'Eigenaars drukken stempel: tweede Japanner naar Beerschot'

Beerschot begon vorig weekend aan zijn tweede seizoenshelft met een zege tegen Olympic Charleroi en ...

248
248
'Anderlecht laat volgende flop gaan: verrassende deal'

Anderlecht is deze week al zeer actief geweest op de transfermarkt. Met Heekeren en Sikan strikte ...

287
287
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt stevig uit, Anderlecht strikt toptalent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

347
347
Nieuwe details Genk-fans onthuld: “Chaos bij politie”

De situatie in Utrecht blijft de gemoederen bezighouden. De Europa League-wedstrijd van KRC Genk ...

326
326
KAA Gent komt met bevestiging: definitieve transfer

KAA Gent heeft op de officiële kanalen een uitgaande transfer bevestigd. Bram Lagae gaat weg ...

132
132
‘Anderlecht wil uitpakken: gesprekken over verdediger’

RSC Anderlecht is de op wintermercato nog naarstig op zoek naar versterkingen. Olivier Renard ligt ...

384
384
STVV kondigt na Van Helden weer uitgaande transfer aan

Rein Van Helden gaat aan de slag bij Royal Antwerp FC. De Belgische jeugdinternational had een ...

95
95
Politie Utrecht reageert: KRC Genk-fans krijgen volle laag

Het liep compleet mis voor FC Utrecht – KRC Genk. De politie moest hard optreden en ...

332
332

Meer sportnieuws