'Club Brugge polst voor JPL-revelatie: zware concurrentie'

709 stemmen
'Club Brugge polst voor JPL-revelatie: zware concurrentie'

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer. Mede door de goede prestaties in de Champions League, lijken verschillende sterkhouders zich op te maken voor een stap hogerop. Daar tegenover moet ook de nodige versterking volgen en daarvoor zou Club ook in eigen land speuren.

Blauw-Zwart strijdt momenteel nog volop voor de landstitel. En uiteraard staat ook de bekerfinale tegen Anderlecht van begin mei met rood omcirkeld. Maar achter de schermen wordt ondertussen ook al richting komend seizoen toegewerkt. Zo wordt een behoorlijk drukke transferzomer verwacht in Brugge.

Verschillende sterkhouders van Club hebben zich de voorbije maanden, niet in het minst in de Champions League, immers in de kijker gespeeld en een aantal van hun zal ook een stapje hogerop zetten. Daarnaast wordt allicht afscheid genomen van bepaalde jongens die zich onvoldoende kunnen doorzetten. 

LEES OOK: Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Revelatie Standard

Al die vertrekkers zullen echter op gepaste wijze vervangen moeten worden. Komend seizoen wil Club weer op verschillende fronten strijden en dus moet de selectie voldoende sterk zijn in de breedte. Vandaar dat men nu al de markt aan het afspeuren is naar mogelijke versterkingen op verschillende posities.

Daarbij zou men dus ook in eigen land rond speuren. Zo raakte onlangs bekend dat Blauw-Zwart gepolst heeft achter de diensten van Ilay Camara. De 22-jarige flankspeler werd dit seizoen van RWDM gehuurd door Standard en is in Luik uitgegroeid tot één van de revelaties in de Jupiler Pro League. Woensdag raakte dan ook bekend dat de Rouches de aankoopoptie in zijn contract hebben gelicht.

Voorkeur buitenland

De algemene verwachting is echter dat Camara weldra al voor een hoger bedrag zal worden doorverkocht. Bij SudPresse bevestigt men nu dat Club wel degelijk bij de kandidaten hoort voor zo'n deal. Al voegt het Waalse medium er wel aan toe dat Blauw-Zwart inmiddels wat op de rem is gaan staan in dit dossier. Bovendien zou Camara de voorkeur geven aan een overstap naar een buitenlandse competitie. Het Franse Stade Rennais wordt alvast genoemd, terwijl La Dernière Heure gewag maakt van minstens één gegadigde uit de Premier League.

In welke linie heeft Club het meest nood aan extra kwaliteit?

Meest recent

Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

3
3
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

19
19
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

63
63
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

13
13
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

27
27
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

38
38
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

79
79
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

64
64
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

31
31
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

152
152
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

198
198
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

440
440
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

193
193
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

301
301
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

30
30
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

42
42
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

168
168
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

199
199
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

26
26
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

492
492
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

187
187
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

45
45
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

44
44
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

31
31
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

127
127

Meer sportnieuws