'Club Brugge polst voor JPL-revelatie: zware concurrentie'

door
'Club Brugge polst voor JPL-revelatie: zware concurrentie'

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer. Mede door de goede prestaties in de Champions League, lijken verschillende sterkhouders zich op te maken voor een stap hogerop. Daar tegenover moet ook de nodige versterking volgen en daarvoor zou Club ook in eigen land speuren.

Blauw-Zwart strijdt momenteel nog volop voor de landstitel. En uiteraard staat ook de bekerfinale tegen Anderlecht van begin mei met rood omcirkeld. Maar achter de schermen wordt ondertussen ook al richting komend seizoen toegewerkt. Zo wordt een behoorlijk drukke transferzomer verwacht in Brugge.

Verschillende sterkhouders van Club hebben zich de voorbije maanden, niet in het minst in de Champions League, immers in de kijker gespeeld en een aantal van hun zal ook een stapje hogerop zetten. Daarnaast wordt allicht afscheid genomen van bepaalde jongens die zich onvoldoende kunnen doorzetten. 

LEES OOK: Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Revelatie Standard

Al die vertrekkers zullen echter op gepaste wijze vervangen moeten worden. Komend seizoen wil Club weer op verschillende fronten strijden en dus moet de selectie voldoende sterk zijn in de breedte. Vandaar dat men nu al de markt aan het afspeuren is naar mogelijke versterkingen op verschillende posities.

Daarbij zou men dus ook in eigen land rond speuren. Zo raakte onlangs bekend dat Blauw-Zwart gepolst heeft achter de diensten van Ilay Camara. De 22-jarige flankspeler werd dit seizoen van RWDM gehuurd door Standard en is in Luik uitgegroeid tot één van de revelaties in de Jupiler Pro League. Woensdag raakte dan ook bekend dat de Rouches de aankoopoptie in zijn contract hebben gelicht.

Voorkeur buitenland

De algemene verwachting is echter dat Camara weldra al voor een hoger bedrag zal worden doorverkocht. Bij SudPresse bevestigt men nu dat Club wel degelijk bij de kandidaten hoort voor zo'n deal. Al voegt het Waalse medium er wel aan toe dat Blauw-Zwart inmiddels wat op de rem is gaan staan in dit dossier. Bovendien zou Camara de voorkeur geven aan een overstap naar een buitenlandse competitie. Het Franse Stade Rennais wordt alvast genoemd, terwijl La Dernière Heure gewag maakt van minstens één gegadigde uit de Premier League.

In welke linie heeft Club het meest nood aan extra kwaliteit?

Meest recent

'Afgrijzen bij Club: ster dringt aan op transfer Onyedika'

In zowat elke mercato wordt er druk gespeculeerd over een mogelijke transfer van Raphael Onyedika. ...

64
64
Vermeeren verliest van Duivels, weer uppercut Pocognoli

In de Franse Ligue 1 werd vrijdagavond de vijftiende speeldag op gang getrapt met een grote ...

30
30
Mannaert spreekt duidelijke taal over toekomst Garcia

De Rode Duivels ontdekten vrijdagavond hun tegenstanders op het komende WK, waarin ze belandden in ...

24
24
Dender pakt tweede zege en gooit degradatiestrijd open

De degradatiestrijd in de Jupiler Pro League lijkt weer helemaal open te liggen. Dender was lange ...

70
70
Droomloting voor Broos: "Wat maak ik allemaal mee..."

Naast de delegatie van de Rode Duivels was er nog een Belg aanwezig bij de loting voor het WK op ...

72
72
Garcia spreekt na loting duidelijke WK-ambitie uit

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het komende WK. Ze openen hun toernooi op 15 juni ...

91
91
Patro ontgoochelt, Eupen dringt top zes binnen

Vrijdagavond werden de eerste wedstrijden van de zestiende speeldag in de Challenger Pro League ...

16
16
1B-sensatie reageert op interesse van STVV en Gent

Er vallen in de Challenger Pro League regelmatig interessante zaakjes te doen. Ook dit seizoen ...

108
108
Analisten unaniem over loting Duivels: "Groepswinst is must"

De Rode Duivels keken reikhalzend uit naar vrijdagavond en de ontdekking van hun tegenstanders op ...

119
119
Genk pakt uit met contract voor bekende naam

Bij KRC Genk blijft het dit seizoen met pieken en dalen gaan. Er leek de laatste weken beterschap op ...

127
127
Dit zijn de Belgische tegenstanders: 2 primeurs en zwarte beest

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn voor het WK van volgende zomer. Bij de loting kwam ons ...

255
255
Hasi met handen in haar: Anderlecht slikte nieuwe blessure

Anderlecht blijft de zeges aaneenrijgen, want donderdagavond wisten ze ook KRC Genk uit de beker te ...

162
162
'Mannaert ligt niet wakker: topclubs staan te dringen'

Vraag het aan mensen die met hem gewerkt hebben en je voelt meteen de verdeeldheid. Terwijl de ...

192
192
Loting WK: Rode Duivels krijgen zeer gunstige loting

Vrijdag werd in de Amerikaanse hoofdstad Washington DC geloot voor de groepsfase van het WK van ...

284
284
AA Gent heeft beet: jeugdinternational tekent

AA Gent heeft de voorbije jaren stevig geïnvesteerd in zijn jonge talenten en dat begint ...

41
41
'AA Gent & KRC Genk neus aan neus op wintermercato'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug bengelen AA Gent en KRC Genk aan de ...

156
156
Mannaert & Garcia doen boekje open over droomloting WK

De ogen van de voetbalwereld zijn momenteel integraal op Washington gericht, waar zo dadelijk de ...

103
103
Oosting verschaft cruciale update uit ziekenboeg Antwerp

Bekerspektakel op de Bosuil woensdag, waar Antwerp na strafschoppen aan het langste eind trok tegen ...

161
161
'Transferbom in Anderlecht: Angulo grof wild in Engeland'

Donderdag in Genk sleepte RSC Anderlecht op de valreep verlengen uit de brand, waarna Thorgan Hazard ...

599
599
Hayen kiest selectie: goed & slecht nieuws bij Club Brugge

In de achtste finale van de Croky Cup boekte Club Brugge een krappe zege tegen OH Leuven, maar ook ...

338
338
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

171
171
Blessuregolf in Genk: Fink ontwaakt met fikse kater

Het bekeravontuur zit er al op voor KRC Genk, dat in de verlengingen zijn meerdere moest erkennen in ...

373
373
Hasi moet puzzelen: Anderlecht incasseert mokerslag

De trein van RSC Anderlecht dendert onverstoord verder. Nadat ze eerder al Club Brugge en Union ...

386
386
Jan Mulder ontploft online: "Het is een oorlogszone!"

Jan Mulder werd onlangs genadeloos aan de kant geschoven bij VTM, een afscheid dat wrang en plots ...

133
133
Oosting verstuurt scherpe waarschuwing bij Antwerp

Royal Antwerp FC tankte vertrouwen in de beker en in de competitie kijkt het komende speeldag KRC ...

390
390

Meer sportnieuws