Nieuwe Rode Duivel roept straffe taal richting Rudi Garcia

328
Nieuwe Rode Duivel roept straffe taal richting Rudi Garcia

Rudi Garcia riep enkele nieuwe namen op voor de Rode Duivels tijdens de vorige interlandperiode. Het tweeluik tegen Oekraïne was uiteindelijk een groot succes en onder meer Nicolas Raskin maakte veel indruk.

De voormalige middenvelder van onder meer Standard en KRC Genk is dit seizoen één van de smaakmakers van de Schotse hoogste klasse. Bij Rangers is Raskin een onbetwistbare basispion geworden. Raskin gaf een interview aan het Waalse RTBF.

LEES OOK: 'Rangers lacht aanbieding voor Raskin weg'

Straffe taal 

Raskin wordt vaak vergeleken met Steven Defour. Als nummer zes bij de Rode Duivels liet hij alvast een goede indruk na. “Ik wil mijn kwaliteiten laten zien. Verdedigend en vooruit druk zetten, de bal proberen af te pakken, dat is wat ik het liefste doe. Als ik daar de Rode Duivels mee kan helpen is dat voor mij een grote eer.”

De middenvelder beseft wel dat hij wekelijks op hoog niveau zal moeten acteren. “Maar ik moet wel elke week top presteren om in beeld te blijven voor de nationale ploeg. Het WK in 2026 is alvast mijn grote doel. Dat heb ik altijd gewild, zelfs toen ik begon met voetballen. Ik praat er al jaren over met familie en vrienden.”

Kinderdroom

Ondanks de ferme concurrentie bij de Rode Duivels wil Raskin er absoluut bijzijn op het WK in 2026. “Ik heb alle grote tornooien van de Rode Duivels bekeken. Het zou fantastisch zijn om er straks bij te zijn. Vroeger zei ik tegen mezelf: ‘Het is nu misschien nog niet mijn moment, maar ik mik op dat WK.’ Het blijft mijn kinderdroom”, klinkt het ambitieus.

Moet Nicolas Raskin mee naar het WK in 2026?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club kan 70 miljoen vangen, dilemma bij Genk'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

0
0
‘Duivelse-revelatie Lavia plots in zak en as bij Chelsea’

Romeo Lavia was afgelopen interlandperiode dé grote revelatie bij de Rode Duivels. De ...

25
25
Laatste knaltransfer De Bruyne? Defour onthult onvrede

Kevin De Bruyne heeft bij Napoli plots een andere rol gekregen. Onder Massimiliano Allegri staat de ...

16
16
Rooney spaart Tielemans en Lammens niet: ongeziene uithaal

Manchester United ligt zwaar onder vuur. De club zit in een desastreuze reeks, maar toch zal Michael ...

26
26
'Kane hakt transferknoop door: Romano meldt akkoord'

Harry Kane heeft de Ballon d'Or gewonnen. De aanvaller speelt al jaren op een énorm hoog ...

78
78
"Of ik de woorden van Defour hoorde? Ja en het raakte het me"

Steven Defour liet onlangs in een podcast weten dat Norman Bassette in zijn tijd bij KV Mechelen ...

37
37
Crisis bij Standard? Andi Zeqiri velt zijn oordeel

Standard zit na vier nederlagen op rij met een pijnlijke 0 op 12. Toch weigert Andi Zeqiri om van ...

59
59
Nederland in de ban van Belg: "Gemiste kans voor Ajax"

Charles Vanhoutte maakt indruk in Nederland. De Belgische middenvelder van Feyenoord werd tijdens ...

100
100
'Grootmacht is gek op Kane: spectaculair transferplan'

FC Barcelona zou komende zomer drie bekende namen willen verkopen om de komst van Harry Kane te ...

99
99
Vader Yamal in opspraak: 'Spuwde haar in het gezicht'

Niet alleen Lamine Yamal haalde het nieuws in Spanje. Ook zijn vader Mounir Nasraoui deed de ...

233
233
Jackpot Club Brugge? 'Forbs in beeld bij Europese topclub'

Carlos Forbs is bezig aan een geweldig seizoen. De Portugese flankaanvaller zal Club Brugge na het ...

494
494
Standard maakt opvallende financiële cijfers bekend

Standard is een club die al jaren financieel niet rendabel is. De Rouches hebben nog steeds veel ...

116
116
Union SG boekt zeer straffe recordwinst in België

Union heeft een historisch financieel jaar achter de rug. De Brusselse bekerwinnaar sloot het ...

63
63
Nieuwe zorgen om Kompany: BILD onthult details

De gezondheidstoestand van Vincent Kompany (40) blijft de gemoederen in Duitsland bezighouden. De ...

325
325
Dieptepunt op Ballon d’Or: Yamal publiek vernederd

Lamine Yamal werd wereldkampioen en landskampioen, en toch moest hij in Londen toekijken hoe Harry ...

381
381
Laatste seizoen bij KRC Genk of carrière zoals Heynen?

KRC Genk heeft heel wat spelers in de rangen die mogen dromen van een topcompetitie. Zo is er Matte ...

188
188
Zoals Mourinho ooit aanhaalde: Anderlecht likt zijn wonden

RSC Anderlecht is de afgelopen tien jaar héél vaak opnieuw begonnen. Te vaak. Dat is ...

166
166
KRC Genk heeft ‘man van 25 miljoen euro’ in de rangen

KRC Genk heeft een paar individuele toppers in de kern rondlopen. De Limburgers hebben op een ...

152
152
Club Brugge flikt het: grote RSCA-droom van Marc Coucke komt uit

Bijna tien jaar geleden nam Marc Coucke RSC Anderlecht over. Dat was tot op heden geen succes. Er ...

1342
1342
Leko doet boekje open over explosief vertrek bij AA Gent

Bij Club Brugge kunnen ze niet morren over hun seizoen tot dusver. Ze pakten al 24 op 27 in de ...

420
420
'Rangers lacht aanbieding voor Raskin weg'

De wintermercato komt stilaan in het zicht, want er resten nog twee maanden tot de transfermarkt ...

79
79
Arsenal blameert zich tegen vierdeklasser in League Cup

In Engeland staat er deze week bekervoetbal op het programma en dat heeft voor een enorme verrassing ...

122
122
Dortmund wendt bekerblamage af, sensatie in Serie A

In België wordt er tijdens deze midweek niet gevoetbald, maar in het buitenland staan er wel ...

52
52
'Schok op Sclessin: straffe terugkeer bij Standard'

Bij Standard gaan ze momenteel door een lastige periode. De Rouches blikken terug op vier ...

293
293
Yamal breekt stilte na Gouden Bal: "Het komt eraan"

Maandagavond werd de Gouden Bal uitgereikt en die kende toch een verrassende laureaat. Het was ...

48
48

Meer sportnieuws