Antwerp met rug tegen de muur: "Moeten dit doorbreken"

door
Antwerp met rug tegen de muur:

Antwerp FC blijft voorlopig aanmodderen en wacht nu al twee maanden op een nieuwe zege. Zondag werd op eigen veld ook verloren van AA Gent (0-1), een directe concurrent voor de Europese tickets. Al had de Great Old die nederlaag gemakkelijk kunnen voorkomen.

RAFC ging voor eigen volk voortvarend van start en speelden meteen de nodige doelkansen bij mekaar. Maar in de afwerking liep er telkens wel iets fout, terwijl Gent-sluitstuk Tom Vandenberghe een begenadigde middag beleefde. Die vele gemiste kansen kwamen de Antwerpenaren uiteindelijk bijzonder duur te staan.

Halfweg de eerste helft liep het namelijk ook grondig fout in de achterhoede, wat leidde tot een pijnlijke tegentreffer die de match uiteindelijk besliste. Eerst werkte Zeno Van den Bosch een voorzet onvoldoende weg. Vervolgens loste Senne Lammens een houdbare bal. Maar vooral bij Jelle Bataille ging het licht uit.

LEES OOK: Ulderink slikt meteen domper na trainerswissel Leverkusen

Ulderink niet tevreden

De bal van Lammens kwam immers in zijn voeten terecht en hij legde het leer zowaar klaar voor Dante Vanzeir, die Noah Fadiga per abuis de 0-1 aanbood. "Jammer van die ongelukkige tegengoal. Ik wilde die bal aan Senne Lammens laten, omdat hij dichtbij was. Maar ik had hem gewoon moeten wegtrappen", sakkerde Bataille achteraf.

Op begrip bij coach Andries Ulderink hoefde de back echter niet te rekenen. "Drie keer krijgen we de kans om te ontzetten. Dan moet je het minstens één keer goed doen. Zo mag je niet verdedigen. Anders kan je niet in de wedstrijd blijven", werd de Nederlander geciteerd bij Gazet van Antwerpen.

Belabberde reeks

Ondertussen begint ook de druk op Ulderink toe te nemen. Sinds hij het roer overnam blijft Antwerp achter met een belabberde 1 op 15. "We moeten dit doorbreken", geeft de trainer een ommekeer in deze penibele situatie nog niet op. "De intenties om dat te doen, heb ik bij de ploeg terug gezien. Dan moet het kwartje gewoon een keer goed vallen."

Ulderink was geen goede keuze van Antwerp ...

Meest recent

Vanhaezebrouck waarschuwt Club: code rood in Brugge

Club Brugge begint donderdag in eigen huis aan een nieuwe campagne in de Champions League. De ideale ...

23
23
Anderlecht luidt alarmbel: Renard verdedigt beleid

Maandagavond organiseerde RSC Anderlecht nog eens een zogenaamde Fan Council, waarbij Olivier Renard ...

39
39
Wils zorgt voor ophef: mysterie Antwerp opgeklaard

Met een magere negen op 21 heeft Antwerp haar competitiestart gemist. Na de nul op zes tegen ...

32
32
DAZN versus Proximus: laatste struikelblok onthuld

Voor samenvattingen van de Jupiler Pro League kan de Belgische voetballiefhebber zich voortaan weer ...

158
158
Hayen grijpt in: karrenvracht wissels bij Club Brugge

Club Brugge heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen La Louvière, want ...

213
213
Leysen wil scalp van ex-ploeg en waarschuwt PSV

Bij PSV kennen ze één speler héél goed: Fedde Leysen. De Belgische ...

25
25
Volgende parel voor KRC Genk: "Fysieke présence"

KRC Genk is een club waar jonge talenten van eigen bodem kansen krijgen. De Limburgers willen die ...

67
67
Harde boodschap voor Hasi: “Zelfs die coach was beter”

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Een goed resultaat, aangezien ze een uur lang met een man ...

156
156
Smets: "Hij is een extra wapen voor KRC Genk"

KRC Genk speelde niet goed genoeg tegen RSC Anderlecht. De Limburgers speelden ruim een uur met een ...

112
112
Pocognoli daags voor PSV: Union SG is héél ambitieus

Union SG staat voor een nieuw hoogtepunt in de clubgeschiedenis. Ze nemen het morgen om 18u45 op ...

31
31
Hasi krijgt twee énorme meevallers bij Anderlecht

RSC Anderlecht knokte zich met tien spelers naar een verdiend gelijkspel tegen KRC Genk. De ...

451
451
Ex-ref velt verdict: Club Brugge bestolen in La Louvière?

Club Brugge liep zaterdag een blauwtje in La Louvière. Door het foutje van Nordin Jakers ging ...

529
529
Waanzin of meesterzet? Anderlecht schokt met transferplan

Anderlecht twijfelt niet: Nilson Angulo krijgt een nieuw contract tot 2029 mét opslag. Maar ...

458
458
Carte blanche voor Coucke: Hasi & Renard weg bij RSCA?

De interlandbreak zorgde niet bepaald voor rust bij RSC Anderlecht, waar Wouter Vandenhaute ...

495
495
'Hayen hakt keeperknoop door: Jackers out, Mignolet in?'

Met een 1-0 nederlaag in La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale repetitie ...

313
313
Renard doet boekje open over hete hangijzers Anderlecht

Met een mannetje minder sleepte RSC Anderlecht zondag nog een punt uit de brand tegen KRC Genk. Toch ...

451
451
Deschacht en Karl Vannieuwkerke clashen zwaar

Karl Vannieuwkerke is nog steeds één van de meest populaire schermgezichten bij de ...

1168
1168
'Club Brugge zorgt voor grote schok: sterkhouder moet weg'

Club Brugge was de afgelopen jaren matig in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en ...

1331
1331
'Europese top compleet gek van Belgische sensatie'

België heeft heel veel jong talent rondlopen. Bondscoach Rudi Garcia heeft ondertussen weer ...

379
379
Geviseerde Anderlecht-pion staat op: Hasi haalt zijn gram

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Luis Vazquez scoorde een keer, maar had dat ook een ...

402
402
Transferblunder Club Brugge? "Hij is pas vierde keuze"

Club Brugge heeft een uiterst lucratieve, maar ook vrij woelige transferperiode achter de rug. ...

365
365
'Grootse plannen Kompany: megatransfer Rode Duivel'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen momenteel klaar voor de Champions League-clash tegen Chelsea FC. ...

355
355
'Onthuld: het mislukte plannetje van Coucke met Lukaku'

Heel wat mooi volk was zondagavond naar het Lotto Park afgezakt voor de topper tussen RSC Anderlecht ...

645
645
Italianen verbijsterd: dít zien ze bij 34-jarige De Bruyne

In de Champions League gaat SSC Napoli aanstaande donderdag op bezoek bij Manchester City. Kevin De ...

767
767
Ongeziene situatie op Bosuil: "Ref kon hier niets aan doen"

AA Gent pakte zondagmiddag een fraaie overwinning en haalde het met 1-2 op het veld van Antwerp FC. ...

323
323

Meer sportnieuws