'Standard verliest sterkhouder met onmiddellijke ingang'

door
'Standard verliest sterkhouder met onmiddellijke ingang'

Standard probeert de komende weken nog een Europees ticket af te dwingen, maar met een twee op negen is het niet al te best aan de play-offs begonnen. Bovendien dreigen de Rouches nog een tik te krijgen, want ze dreigen nog een sterkhouder te verliezen.

De financiële situatie van Standard blijft penibel en dus moet de club elke kans aangrijpen om een speler te gelde te maken. Dat gebeurde in de voorbije mercato's ook telkens. In de zomer vertrok onder meer Hayao Kawabe, in januari was het de beurt aan Isaac Price.

LEES OOK: 'Standard snakt naar aanwinst na nieuwe domper'

O'Neill kan Standard nog verlaten

Nu zou Standard nog een belangrijke speler met onmiddellijke ingang kunnen verliezen. Het Laatste Nieuws weet dat Aiden O'Neill de club nog zou kunnen verlaten. De 26-jarige Australiër is sinds de zomer van 2023 aan de slag op Sclessin.

Standard nam hem toen transfervrij over van Melbourne City en sindsdien groeide de middenvelder uit tot een sterkhouder op het middenveld. Dit seizoen is hij ook aanvoerder. Maar na net geen twee jaar komt er mogelijk een einde aan dat verhaal.

New York City maakt werk van bod

New York City zou immers aan de mouw van O'Neill trekken. Die zou een transfer wel zien zitten, maar de clubs moeten nog een akkoord vinden. De Amerikanen zouden 2 miljoen euro willen neertellen, Standard mikt op een transfersom van 3 miljoen.

De kans wordt echter wel groot geacht dat een akkoord gevonden zal worden, ook omdat huidig technisch directeur Fergal Harkin een uitstekende band heeft met de City Football Group, zijn voormalige werkgever. In de Verenigde Staten is de transfermarkt nog open tot 23 april, dus O'Neill kan met onmiddellijke ingang vertrekken. 

Moet Standard hem bij een goed bod laten vertrekken?

Meest recent

'Ordonez out: Club Brugge opent jacht op opvolger'

Club Brugge hoopt hem in januari nog op post  te houden, maar dat Joel Ordonez ten laatste ...

92
92
'Grote kuis in Anderlecht: dubbelslag voor Renard'

Een spits en centrale verdediger zijn meer dan welkom, maar de voornaamste opdracht van Olivier ...

114
114
'Done deal: AA Gent heeft topaanwinst helemaal beet'

In de kwartfinale van de Croky Cup gaat AA Gent donderdag op bezoek bij RSC Anderlecht, nadien moet ...

161
161
'Anderlecht vs. Club Brugge: ex-Genkie terug naar JPL?'

Zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge draait de geruchtenmolen op volle toeren. In ...

268
268
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

462
462
'Ultieme WK-push: Wout Faes verbaast met nieuwe club'

Een aantal kandidaat-Rode Duivels zullen deze wintermercato van club moeten wisselen om zich in de ...

198
198
'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

Met een cruciale assist in de topper tegen Internazionale, toonde Noa Lang zich zondagavond ...

247
247
Jashari beklinkt triomf met straffe Club Brugge-uitspraak

Ardon Jashari heeft Club Brugge een half jaar na zijn vertrek nog een mooie prijs bezorgd. Want zijn ...

297
297
'Union helemaal los: sterkhouder weg, twee topaanwinsten'

Union SG begint woensdagavond opnieuw aan een loodzware wedstrijdmarathon, die pas ten vroegste ...

145
145
"Misbaksel" - Gouden Schoen-verkiezing zwáár onder vuur

De 72ste Gouden Schoen heeft een grote verrassing opgeleverd. Zo wist Ardon Jashari met de trofee ...

367
367
Xabi Alonso op straat: deze rol speelde Courtois in Real-bom

Het verlies tegen aartsrivaal FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España heeft ...

237
237
'Anderlecht zet transfersoap van de winter op z’n kop'

Anderlecht zet deze winter een transfersoap in gang. Een dossier dat groter wordt dan eerst gedacht ...

332
332
'Leko hakt knopen door: einde verhaal bij Club Brugge?'

Zondag vulde Club Brugge het podium op het Gala van de Gouden Schoen, maar dinsdag is het weer ...

613
613
'Witte rook bij Antwerp: duo sterkhouders pakt koffers'

Om een vervolgstuk te breien aan de sterke reeks in december hoopt Antwerp in januari op een ...

428
428
Vandenbempt onthult reden Gouden Schoen-stunt Jashari

Ardon Jashari verbaasde zondag vriend en vijand door op basis van één stemronde de ...

145
145
'Géén Club Brugge: Yow trekt naar deze club'

Griffin Yow werd de afgelopen twee weken in verband gebracht met de Belgische topclubs. Dat was ...

168
168
Bom barst in Bernabéu: Real Madrid ontslaat Xabi Alonso

Terwijl de ogen van de Belgische voetbalwereld op het Gala van de Gouden Schoen waren gericht ging ...

309
309
Klucht op Gouden Schoen: bizar stemgedrag blootgelegd

Op het Gala van de Gouden Schoen schoot Ardon Jashari zondag de hoofdvogel af, terwijl ook onder ...

870
870
'Toptransfer Beerschot: deal weldra afgerond'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

368
368
Westerlo compleet verrast: toptransfer naar de MLS

KVC Westerlo kent een zeer drukke mercato, zowel in- als uitgaand. De Kemphanen hoopten dat een van ...

80
80
Ivan Leko in shock na gala Gouden Schoen

Club Brugge heeft met Ardon Jashari weer een Gouden Schoen afgeleverd. Al was het bijzonder ...

354
354
'Standard laat floptransfer gratis vertrekken'

Standard zoekt een oplossing voor een aantal spelers. Zo willen ze ruimte maken voor de komst van ...

133
133
De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Komende zomer gaan er weer smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Twee jonkies die al veel ...

619
619
Bekende naam bood zich aan in JPL, maar bleef in de kou

Elk seizoen worden er honderden trainers aangeboden in de Jupiler Pro League. Nochtans is het ...

144
144
'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

284
284

Meer sportnieuws