'Standard verliest sterkhouder met onmiddellijke ingang'

217
'Standard verliest sterkhouder met onmiddellijke ingang'

Standard probeert de komende weken nog een Europees ticket af te dwingen, maar met een twee op negen is het niet al te best aan de play-offs begonnen. Bovendien dreigen de Rouches nog een tik te krijgen, want ze dreigen nog een sterkhouder te verliezen.

De financiële situatie van Standard blijft penibel en dus moet de club elke kans aangrijpen om een speler te gelde te maken. Dat gebeurde in de voorbije mercato's ook telkens. In de zomer vertrok onder meer Hayao Kawabe, in januari was het de beurt aan Isaac Price.

LEES OOK: 'Lukaku zorgt voor transferbom: vier clubs staan klaar'

O'Neill kan Standard nog verlaten

Nu zou Standard nog een belangrijke speler met onmiddellijke ingang kunnen verliezen. Het Laatste Nieuws weet dat Aiden O'Neill de club nog zou kunnen verlaten. De 26-jarige Australiër is sinds de zomer van 2023 aan de slag op Sclessin.

Standard nam hem toen transfervrij over van Melbourne City en sindsdien groeide de middenvelder uit tot een sterkhouder op het middenveld. Dit seizoen is hij ook aanvoerder. Maar na net geen twee jaar komt er mogelijk een einde aan dat verhaal.

New York City maakt werk van bod

New York City zou immers aan de mouw van O'Neill trekken. Die zou een transfer wel zien zitten, maar de clubs moeten nog een akkoord vinden. De Amerikanen zouden 2 miljoen euro willen neertellen, Standard mikt op een transfersom van 3 miljoen.

De kans wordt echter wel groot geacht dat een akkoord gevonden zal worden, ook omdat huidig technisch directeur Fergal Harkin een uitstekende band heeft met de City Football Group, zijn voormalige werkgever. In de Verenigde Staten is de transfermarkt nog open tot 23 april, dus O'Neill kan met onmiddellijke ingang vertrekken. 

Moet Standard hem bij een goed bod laten vertrekken?

Meest recent

Bornauw verrast met uitspraken over Bertaccini en Stroeykens

RSC Anderlecht moet zaterdagavond winnen van KVC Westerlo. Anders zal het echt crisis zijn. Gaat ...

22
22
Thorup looft smaakmaker: "Verwacht ik van al mijn invallers"

KRC Genk zit in de lift. Na drie overwinningen op rij groeit het vertrouwen binnen de Limburgse ...

4
4
Nieuwkomers in de Jupiler Pro League: 11 toptransfers

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag tien op het programma. De ideale gelegenheid dus ...

56
56
Club Brugge kraakt Potts: onverwachte wending op komst?

In Brugge krijgt Freddie Potts week na week de wind van voren, zelfs Ivan Leko wil hem een andere ...

637
637
Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

Mika Godts trok afgelopen zomer van Ajax naar PSG. Het begon was moeilijk, maar logisch want de Rode ...

21
21
Basisploeg Club Brugge: Leko hakt knoop door

Om 20u45 spelen Zulte Waregem en Club Brugge hun partij in de Jupiler Pro League. Ivan Leko heeft ...

94
94
Zorgen bij Leko? "Voelt dat hij de groep even kwijt is"

Club Brugge is bezig aan een goed seizoen. Blauw-Zwart wint de meeste matchen, maar Ivan Leko was ...

57
57
Euvrard voert zélf druk: hoogspanning bij Standard

Standard staat onder zware druk na een nul op twaalf. Vincent Euvrard weet dat een zege nodig is, ...

46
46
Coucke breekt stilte bij Anderlecht: "Geduld ver op"

Hij had zich voorgenomen om zich voortaan in stilzwijgen te hullen, maar nu het weer van kwaad naar ...

277
277
Bruno houdt adem in: vaste titularis Anderlecht out?

Op de valreep speelt RSC Anderlecht zaterdag zijn enige thuismatch in oktober. Een met veel druk op ...

121
121
De Mil verschaft update uit ziekenboeg AA Gent

Dankzij de fraaie 4-0 zege tegen Anderlecht is AA Gent nog steeds de fiere koploper in onze ...

73
73
Bruno spreekt klare taal over ontslag bij Anderlecht

Het is stilaan vijf voor twaalf bij RSC Anderlecht, waar Vitor Bruno zijn stoel alsmaar meer ...

160
160
Leko hakt knopen door: laatste kans bij Club Brugge?

Met het oog al half op PSV gericht gaat Club Brugge vrijdag op bezoek bij Zulte Waregem. Vermits hij ...

223
223
Nainggolan in grote problemen? Parket vraagt heftige celstraf

Radja Nainggolan riskeert een bijzonder zware straf. De voormalige Rode Duivel, die tegenwoordig bij ...

169
169
Bestuur viseert Bruno: vijf voor twaalf in Anderlecht

Zelf houdt hij niet van het woord 'crisis', maar als CEO van RSC Anderlecht voelde Kenneth Bornauw ...

109
109
Nieuwkomers in Jupiler Pro League: de 11 grootste flops

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League al de tiende speeldag op het programma. Het ideale ...

211
211
586.000 euro en één bizarre regel: Man Utd-fan Littler stunt

Luke Littler is een supporter van Manchester United, maar in zijn nieuwe Netflix-show draait alles ...

43
43
Dierckx doet boekje open over Club Brugge: “Een schok”

Tuur Dierckx speelt momenteel bij het Sporting Hasselt van Sam Kerkhofs en Rik Verheye, maar de ...

122
122
Transfermislukking Union op tafel: “Bormans zéér kwaad”

Union SG groeide zeer snel uit tot een Belgische topclub na de promotie. In 2020 had het echter ook ...

76
76
Ronaldo achterna: nieuw avontuur Courtois en Gerzig?

De streamingdiensten focussen zich meer en meer op de sportwereld en de grote figuren achter de ...

32
32
Lierse jubelt met ruwe diamant: “Ik wil naar JPL”

Lierse speelt momenteel in de Challenger Pro League. De Belgische traditieclub heeft de ambitie om ...

87
87
Bayern geeft Kompany-update: “Ernstig en serieus”

Vincent Kompany is herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester zal een ...

158
158
Koni De Winter krijgt er flink van langs, Theate blundert

Koni De Winter zat afgelopen WK in de selectie van de Rode Duivels, maar de centrale verdediger ...

26
26
Crisis bij Man Utd: Tielemans duidelijk over ontslag Carrick

Vorig seizoen leek Manchester United goed op weg om weer de aansluiting met de Engelse top te maken, ...

76
76
Chelsea maakt dezelfde fout: "Nieuwe De Bruyne of Lukaku"

De voorbije jaren kwam Chelsea zeer graag in België shoppen en met Mike Penders en Roméo ...

34
34

Meer sportnieuws