'Standard zoekt TD: volgende bekende naam in beeld'

door
'Standard zoekt TD: volgende bekende naam in beeld'

In de Europe Play-Off lijkt Standard wat uit te bollen na een woelig seizoen, waarin de sportieve prestaties wel de malaise naast het veld wist te verdoezelen. Er heerst echter nog altijd heel wat onzekerheid in Luik naar volgend seizoen toe.

De overnamekwestie lijkt voorlopig wel van de baan, nadat de club een tijdje geleden aankondigde dat A-CAP een akkoord bereikte met Giacomo Angelini, de nieuwe CEO van de club. Die laatste gaat nu op zoek naar liefst lokale investeerders.

Angelini zal echter ook een nieuwe technisch directeur moeten vinden, want Fergal Harkin trekt op het einde van het seizoen de deur achter zich dicht. Hij verkast na drie seizoenen naar het Engelse Bolton Wanderers.

LEES OOK: Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Standard zoekt technisch directeur

Het is nog niet duidelijk wie hem op zal volgen. De naam van Roel Vaeyens, in het verleden nog technisch directeur bij Club Brugge en Parma, viel al. Het Laatste Nieuws weet dat hij nog steeds op de lijst staat.

Angelini zou het liefst een Belg willen als opvolger van Harkin en voorlopig zouden vijf kandidaten in de running zijn. Daarbij zou naast Vaeyens nog een bekende naam zitten. Ook Tim Matthys zou immers in beeld zijn.

Tim Matthys één van de opties

Matthys werd enkele weken geleden nog ontslagen bij KV Mechelen. De 41-jarige ex-speler voerde er goed werk, maar moest vertrekken wegens een verschil in visie met het clubbestuur. Dat kwam voor velen als een verrassing.

Nu wacht Matthys dus mogelijk een nieuwe uitdaging op Sclessin, nadat hij eerder als hoofdscout ook al voor AA Gent en Anderlecht werkte. Standard kan best snel een beslissing nemen, want er wacht een drukke zomermercato die voorbereid zal moeten worden.

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?
Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?
64

Zou Matthys een goede keuze zijn voor Standard?

Meest recent

Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

0
0
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

47
47
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

95
95
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

47
47
'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

30
30
'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Bij FC Barcelona belooft het alweer een bewogen transferzomer te gaan worden. Eén van de ...

66
66
Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Standard doet nog altijd mee voor de eindzege in de Europe Play-Off. Het volgt nog altijd op twee ...

64
64
'Straffe wending: Lukaku alweer terug naar België'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over Romelu Lukaku. De spits paste immers voor de stage ...

357
357
Leko de mist in: keuzes pakken helemaal verkeerd uit

De voorbije maanden maakten ze er bij Club Brugge geen geheim van dat de titel dit seizoen een must ...

112
112
Degryse: "Hij moet altijd basisspeler zijn bij Anderlecht"

Anderlecht pakte zondag zijn tweede zege op rij in de play-offs, maar met veel glans was dat toch ...

211
211
Geflirt en matige resultaten: Lierse stuurt coach door

Vrijdagavond werd een punt gezet achter het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. ...

48
48
Schandaal in Belgisch vrouwenvoetbal: Agressie slaat toe

De vrouwenwedstrijd tussen Stokkem VV en Lommel SK is vrijdagavond volledig ontspoord in ...

60
60
Opvolger Mignolet al bekend? "Er is een plan uitgestippeld"

Wie wordt volgend seizoen de nummer één onder de lat bij Club Brugge? Het is een vraag ...

342
342
TRANSFERUURTJE: 'Club zoekt topaanwinst, tabula rasa Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

191
191
Gift Orban volledig door het lint: op de vuist met fan

Gift Orban speelde in het verleden bij KAA Gent, maar nu maakt de Nigeriaanse aanvaller het mooie ...

88
88
Club Brugge hoort uitsluitsel over Hans Vanaken

Hans Vanaken blesseerde zich afgelopen vrijdag op training en begon op de bank tegen Union SG. De ...

355
355
Degryse snapt niets van keuze Leko bij Club Brugge

Club Brugge heeft afgelopen speeldag een mokerslag gekregen van Union SG. De Brusselse club won met ...

232
232
Grote opluchting: RWDM wendt faillissement voorlopig af

Het zijn donkere dagen voor RWDM Brussels. Drie jaar na de euforie over de terugkeer op het hoogste ...

216
216
Titel ver weg: Vandenbempt ziet énorm probleem Club

De titelstrijd heeft zondag mogelijk een beslissende wending gekegen. Met Union en Club Brugge ...

267
267
'Belgische clubs wagen nieuwe kans bij Engels toptalent'

De transferzomer nadert met rasse schreden en dus hebben de meeste clubs hun verlanglijstje al ...

79
79
Paars-wit lichtpunt: Anderlecht vindt joker voor bekerfinale

RSC Anderlecht speelde zaterdag weer geen goede wedstrijd, vooral de eerste helft op het veld van KV ...

544
544
Union nu al titelzeker? Deschacht ziet één groot onrecht

Nog zeven speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs, maar Union SG heeft zondag al een eerste ...

768
768
AA Gent maakt zich sterk: waarschuwing voor Anderlecht

AA Gent heeft zondagmiddag andermaal punten verspeeld in de Champions' Play-Offs. Op eigen veld ...

234
234
Club Brugge incasseert mokerslag: dissonant krijgt 4 op 10

Club Brugge is er niet in geslaagd om de titelstrijd zijn richting uit te trekken en verloor ...

272
272
De Bruyne schaamt zich kapot: Conte hakt er hard in

De vernedering was compleet: Kevin De Bruyne werd tegen Lazio al na één helft aan de ...

344
344

Meer sportnieuws