'Standard zoekt TD: volgende bekende naam in beeld'

291 stemmen
'Standard zoekt TD: volgende bekende naam in beeld'

In de Europe Play-Off lijkt Standard wat uit te bollen na een woelig seizoen, waarin de sportieve prestaties wel de malaise naast het veld wist te verdoezelen. Er heerst echter nog altijd heel wat onzekerheid in Luik naar volgend seizoen toe.

De overnamekwestie lijkt voorlopig wel van de baan, nadat de club een tijdje geleden aankondigde dat A-CAP een akkoord bereikte met Giacomo Angelini, de nieuwe CEO van de club. Die laatste gaat nu op zoek naar liefst lokale investeerders.

Angelini zal echter ook een nieuwe technisch directeur moeten vinden, want Fergal Harkin trekt op het einde van het seizoen de deur achter zich dicht. Hij verkast na drie seizoenen naar het Engelse Bolton Wanderers.

LEES OOK: 'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Standard zoekt technisch directeur

Het is nog niet duidelijk wie hem op zal volgen. De naam van Roel Vaeyens, in het verleden nog technisch directeur bij Club Brugge en Parma, viel al. Het Laatste Nieuws weet dat hij nog steeds op de lijst staat.

Angelini zou het liefst een Belg willen als opvolger van Harkin en voorlopig zouden vijf kandidaten in de running zijn. Daarbij zou naast Vaeyens nog een bekende naam zitten. Ook Tim Matthys zou immers in beeld zijn.

Tim Matthys één van de opties

Matthys werd enkele weken geleden nog ontslagen bij KV Mechelen. De 41-jarige ex-speler voerde er goed werk, maar moest vertrekken wegens een verschil in visie met het clubbestuur. Dat kwam voor velen als een verrassing.

Nu wacht Matthys dus mogelijk een nieuwe uitdaging op Sclessin, nadat hij eerder als hoofdscout ook al voor AA Gent en Anderlecht werkte. Standard kan best snel een beslissing nemen, want er wacht een drukke zomermercato die voorbereid zal moeten worden.

Zou Matthys een goede keuze zijn voor Standard?

Meest recent

Ongeziene beelden: Kompany compléét los op titelfeest

Bayern München heeft zaterdag zijn laatste competitiewedstrijd van het seizoen afgewerkt. ...

0
0
'Club heeft beet in Bundesliga: nieuwste aanwinst onderweg'

Club Brugge hoopt zich in de komende dagen te verzekeren van zijn 20ste landstitel. Ondertussen is ...

59
59
Kookpunt Anderlecht bereikt: harde kern kondigt actie aan

Na de verloren bekerfinale zal RSC Anderlecht het seizoen andermaal met lege handen afsluiten. Voor ...

211
211
Taravel gooit voorlinie overhoop, één wissel bij KV Mechelen

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een interessant duel op het programma binnen de strijd ...

40
40
WK-selectie Duivels: Garcia laat ideale 'doublure Doku' vallen

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

419
419
TU: 'Trainersbommen Chelsea en Antwerp, tweetal wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

232
232
Cuypers reageert op niet-selectie WK: MLS trekt grote ogen

Hugo Cuypers werd niet geselecteerd door bondscoach Rudi Garcia voor het WK in de Verenigde Staten, ...

178
178
Toptransfer bij Union SG? “Vergelijkbaar met Vanaken”

Union SG en Club Brugge nemen het vanavond tegen elkaar op in een rechtstreeks titelduel. Bij de ...

144
144
Chelsea stunt met Xabi Alonso: erg straffe ambities onthuld

Chelsea heeft een vervanger gevonden voor Enzo Maresca. De Londense club stelde op de officiële ...

50
50
Antwerp ontslaat Oosting per direct: vervanger al bekend

Royal Antwerp FC zit in desastreuze vorm. The Great Old is volledig uitgeteld in de Europe ...

335
335
Westerlo duwt Charleroi kopje onder: “Dit is wreed”

Het is erg spannend in de Europe Play-Offs, maar Westerlo heeft Sporting Charleroi een ferme ...

19
19
Van Gucht verrast met pikante onthulling: Willy Sommers sprakeloos

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor opvallende reacties gezorgd met een bijzonder openhartige ...

150
150
Mourinho breekt stilzwijgen rond Real Madrid

De naam van José Mourinho klinkt steeds luider bij Real Madrid en her en der wordt er al ...

78
78
Club-Union: Vossen, Vormer en Simons zien hetzelfde gebeuren

Club Brugge neemt het vanavond op tegen Union SG. Het lijkt de beslissende match te worden voor de ...

921
921
Taravel verrast gigantisch met opstelling Anderlecht

RSC Anderlecht wil de bekernederlaag doorspoelen met een zege in eigen huis tegen KV Mechelen. Dat ...

747
747
'Toptransfer lonkt plots voor AA Gent'

AA Gent kent een degelijk seizoen, maar ook geen hoogstaand. De Buffalo's hopen de komende jaren ...

252
252
Nederland in shock: Derksen biedt excuses aan

Er is enorme ophef ontstaan in Nederland rond de soap binnen de nationale ploeg van Curaçao, ...

39
39
Romelu Lukaku naar Anderlecht: nu of nooit?

Romelu Lukaku werd afgelopen week 33 jaar. ‘Big Rom’ zit in een moeilijke fase in zijn ...

405
405
‘Wilmots ontploft na transferzet Anderlecht’

Anderlecht zit in een transferslag die snel oplaait. De concurrentie, waaronder Standard, springt ...

388
388
Anderlecht en STVV krijgen bijzonder goed nieuws

RSC Anderlecht hoopt zijn Europees ticket zo snel mogelijk te bemachtigen, STVV heeft dat al beet. ...

538
538
Club Brugge weigerde: "Heb Burgess nog aangeraden bij hen"

Club Brugge speelt vanavond de topper in eigen huis tegen Union SG. Een beslissende match voor de ...

384
384
Anderlecht aan zet: Sibierski krijgt gouden transfertips

Er worden stevige analyses gemaakt na de bekernederlaag van RSC Anderlecht. Sportief directeur ...

439
439
Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

55
55
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

188
188
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

588
588

Meer sportnieuws