'Club Brugge slaat toe: toptarget geeft groen licht'

door
'Club Brugge slaat toe: toptarget geeft groen licht'

Club Brugge deed de afgelopen jaren meermaals gouden zaken op de transfermarkt, waar het uitgekiend beleid in Jan Breydel ook volgende zomer wellicht weer haar vruchten zal afwerpen. Een huzarenstukje dat Dévy Rigaux nadien uiteraard nog eens fijntjes wil overdoen. Een eerste deal lijkt alvast in de maak.

Na het afscheid van Vincent Mannaert verdiende Rigaux vorig jaar meteen zijn strepen met voltreffers zoals Christos Tzolis en Ardon Jashari, die na amper één seizoen alweer een stap hogerop kunnen zetten. Hoewel het niet uit te sluiten valt dat het duo goudhaantjes nog wat langer op post blijft houdt Blauw-Zwart dan ook al rekening met hun vertrek.

LEES OOK: Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Opvolger van Jashari

Vooral op het middenveld, waar ook Raphael Onyedika, Hugo Vetlesen en/of Casper Nielsen mogelijk andere oorden opzoeken, wil Rigaux een beproefd recept toepassen om te anticiperen op een eventuele exit van Jashari. Net zoals bij de komst van de Zwitser zelf, die bijna exact een jaar geleden zijn kribbel zette, wil de sportief directeur snel toeslaan.

Daarvoor heeft hij zijn vizier op de Duitse tweede klasse gericht, waar Club ook Tzolis wegplukte. Tenslotte zou de landskampioen een oogje hebben laten vallen op Ludovit Reis, een 24-jarige Nederlander die momenteel bij koploper Hamburg aan de slag is. Meer nog: de gesprekken met diens entourage zouden intussen al in de goede richting evolueren.

Reis geeft groen licht

Ook volgens Sacha Tavolieri lijkt een persoonlijk akkoord dan ook slechts een kwestie van tijd. "Zelf is Reis enthousiast om de overstap te maken. Zijn voorwaarden lijken dan ook geen struikelblok te zullen vormen bij het sluiten van een deal", aldus de transferexpert, volgens wie er in Westkapelle een contract tot medio 2029 klaarligt voor de middenvelder.

Nog volgens Tavolieri werden inmiddels ook de onderhandelingen op clubniveau aangevat. Het prijskaartje van Reis, wiens contract bij HSV volgend jaar afloopt, zou bonussen inclusief een vijftal miljoen bedragen. Geen onoverkomelijke som voor Blauw-Zwart, dat ook volgens Het Laatste Nieuws zo snel mogelijk een overeenkomst hoopt te vinden.

Denkt u dat Reis een voltreffer wordt?

Meest recent

'AA Gent troeft clubs in binnen- en buitenland af'

Bij AA Gent doen ze er in de Champions' Play-Off alles aan om een Europees ticket uit de brand te ...

2
2
Ruben Van Gucht in huis? Deze bom centen kost het u

De DJ-carrière van Ruben Van Gucht komt stevig van de grond en nu zijn ook opvallende cijfers ...

15
15
Garcia krijgt zeer verrassend staflid aangeraden voor WK

De Rode Duivels hopen deze zomer op het WK zo ver mogelijk te raken. De groepsfase overleven tegen ...

13
13
Enorme opsteker voor Duivels: sleutelpion weer op topniveau

De Rode Duivels vertoefden een tweetal weken geleden in de Verenigde Staten voor een stage en twee ...

17
17
'Real legt megabod neer bij Bayern na glansrol in Bernabeu'

Bayern München heeft deze week een grote stap gezet richting de halve finale van de Champions ...

62
62
'Hoefkens en co doen enorme bom ontploffen in Nederland'

Antwerp zal het vrijdagavond in Charleroi opnieuw moeten stellen zonder Gyrano Kerk, die aan de kant ...

91
91
Zo greep Colpaert in na ongelooflijke misser Essevee

Er staan dit weekend ook in de Relegation Play-Off weer enkele belangrijke wedstrijden voor de deur. ...

54
54
'Anderlecht hakt knoop door: volgende optie gelicht'

Anderlecht moet zich dit weekend tegen AA Gent zien te herpakken als het niet verder teruggeslagen ...

219
219
Bayern‑top verrast Kompany met genadeloze wending

Bayern won in Bernabéu, maar intern bleef het daar niet bij. Terwijl Vincent Kompany sportief ...

136
136
Mignolet vreest einde: zware klap komt hard aan

Club Brugge moest donderdag een enorme opdoffer slikken. Het moest melden dat Simon Mignolet opnieuw ...

184
184
'Leegloop bij Standard: nog 6 vertrekkers in de maak?'

Standard begon vorig weekend uitstekend aan de Europe Play-Off met een zege in Leuven en kan met ...

124
124
‘Anderlecht verrast: oude bekende duikt plots op’

Anderlecht wacht nog steeds op zijn nieuwe sportief directeur, maar ondertussen moet er ook al ...

133
133
'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

187
187
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

50
50
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

910
910
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

71
71
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

89
89
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

372
372
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

94
94
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

398
398
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

396
396
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

68
68
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

204
204
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

158
158
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

96
96

Meer sportnieuws