'Club Brugge slaat toe: toptarget geeft groen licht'

door
'Club Brugge slaat toe: toptarget geeft groen licht'

Club Brugge deed de afgelopen jaren meermaals gouden zaken op de transfermarkt, waar het uitgekiend beleid in Jan Breydel ook volgende zomer wellicht weer haar vruchten zal afwerpen. Een huzarenstukje dat Dévy Rigaux nadien uiteraard nog eens fijntjes wil overdoen. Een eerste deal lijkt alvast in de maak.

Na het afscheid van Vincent Mannaert verdiende Rigaux vorig jaar meteen zijn strepen met voltreffers zoals Christos Tzolis en Ardon Jashari, die na amper één seizoen alweer een stap hogerop kunnen zetten. Hoewel het niet uit te sluiten valt dat het duo goudhaantjes nog wat langer op post blijft houdt Blauw-Zwart dan ook al rekening met hun vertrek.

LEES OOK: 'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Opvolger van Jashari

Vooral op het middenveld, waar ook Raphael Onyedika, Hugo Vetlesen en/of Casper Nielsen mogelijk andere oorden opzoeken, wil Rigaux een beproefd recept toepassen om te anticiperen op een eventuele exit van Jashari. Net zoals bij de komst van de Zwitser zelf, die bijna exact een jaar geleden zijn kribbel zette, wil de sportief directeur snel toeslaan.

Daarvoor heeft hij zijn vizier op de Duitse tweede klasse gericht, waar Club ook Tzolis wegplukte. Tenslotte zou de landskampioen een oogje hebben laten vallen op Ludovit Reis, een 24-jarige Nederlander die momenteel bij koploper Hamburg aan de slag is. Meer nog: de gesprekken met diens entourage zouden intussen al in de goede richting evolueren.

Reis geeft groen licht

Ook volgens Sacha Tavolieri lijkt een persoonlijk akkoord dan ook slechts een kwestie van tijd. "Zelf is Reis enthousiast om de overstap te maken. Zijn voorwaarden lijken dan ook geen struikelblok te zullen vormen bij het sluiten van een deal", aldus de transferexpert, volgens wie er in Westkapelle een contract tot medio 2029 klaarligt voor de middenvelder.

Nog volgens Tavolieri werden inmiddels ook de onderhandelingen op clubniveau aangevat. Het prijskaartje van Reis, wiens contract bij HSV volgend jaar afloopt, zou bonussen inclusief een vijftal miljoen bedragen. Geen onoverkomelijke som voor Blauw-Zwart, dat ook volgens Het Laatste Nieuws zo snel mogelijk een overeenkomst hoopt te vinden.

Denkt u dat Reis een voltreffer wordt?

Meest recent

Doku vloekt en briest: ook Garcia houdt hart vast

Jeremy Doku is dit seizoen een smaakmaker van Manchester City onder Pep Guardiola. De afgelopen ...

0
0
Utrecht onthult schrijnende taferelen Genk: “Hond geschopt”

De perikelen tijdens FC Utrecht – KRC Genk in de Europa League vorige week blijven nog ...

64
64
‘KV Mechelen hakt winterse transferknopen door’

KV Mechelen zag met Lion Lauberbach een sterkhouder vertrekken deze wintermercato. De aanvaller gaat ...

57
57
Gruwelijke beelden: Europese trip wordt ware nachtmerrie

Een nachtelijke rit vol hoop eindigde in pure horror. Zeven supporters van de Griekse topclub PAOK ...

23
23
'Selectie Rode Duivels: grote JPL-stunt in de maak'

Behoudens een heus voetbalmirakel komt woensdagavond een einde aan de eerste Champions ...

116
116
Club Brugge door in UCL? Analisten vellen helder verdict

Club Brugge staat voor het moment van de waarheid. Woensdagavond strijdt het tegen Olympique de ...

221
221
'Lammens krijgt groot nieuws: fatale transfer bij United'

Manchester United is de laatste weken opnieuw herboren onder interim-coach Michael Carrick. Die ...

174
174
Van Gucht krijgt uit onverwachte hoek vernietigende uithaal

Een ferme veeg uit de pan. Ruben Van Gucht die steeds vaker ook het nachtleven opzoekt als DJ, kreeg ...

127
127
Ontknoping UCL: waar kan je Club én Union op tv kijken?

Woensdagavond is het weer smullen geblazen voor de voetballiefhebber. Zo wordt de laatste speeldag ...

179
179
Groot alarm bij Genk: "Nu blijkt hoe ernstig de situatie"

De resultaten in de Europa League mogen gezien worden, maar in eigen land gaat het van kwaad naar ...

298
298
‘Club Brugge gokt alles: miljoenen voor tikkende tijdbom’

Club Brugge zet deze winter een gevaarlijke gok: miljoenen op tafel voor een verdediger die tegelijk ...

586
586
'Club en Union niet gerust: STVV pakt wéér uit op mercato'

Na 22 speeldagen in de Jupiler Pro League staat STVV zowaar op slechts één puntje van ...

328
328
'Klokt tikt voor Renard: 7 (!) last-minute transferdossiers'

RSC Anderlecht kondigde dinsdag de komst van verdediger Moussa Diarra aan. Daarmee zijn de ...

514
514
Club-Marseille: Leko voert drastische ingreep door in basiself

Woensdagavond valt het doek over de League Phase in de Champions League en op de slotspeeldag staat ...

278
278
'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

398
398
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

95
95
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

222
222
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

45
45
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

129
129
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

254
254
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

212
212
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

102
102
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

180
180
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

78
78
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

59
59

Meer sportnieuws