'Club Brugge slaat toe: toptarget geeft groen licht'

860 stemmen
'Club Brugge slaat toe: toptarget geeft groen licht'

Club Brugge deed de afgelopen jaren meermaals gouden zaken op de transfermarkt, waar het uitgekiend beleid in Jan Breydel ook volgende zomer wellicht weer haar vruchten zal afwerpen. Een huzarenstukje dat Dévy Rigaux nadien uiteraard nog eens fijntjes wil overdoen. Een eerste deal lijkt alvast in de maak.

Na het afscheid van Vincent Mannaert verdiende Rigaux vorig jaar meteen zijn strepen met voltreffers zoals Christos Tzolis en Ardon Jashari, die na amper één seizoen alweer een stap hogerop kunnen zetten. Hoewel het niet uit te sluiten valt dat het duo goudhaantjes nog wat langer op post blijft houdt Blauw-Zwart dan ook al rekening met hun vertrek.

LEES OOK: 'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Opvolger van Jashari

Vooral op het middenveld, waar ook Raphael Onyedika, Hugo Vetlesen en/of Casper Nielsen mogelijk andere oorden opzoeken, wil Rigaux een beproefd recept toepassen om te anticiperen op een eventuele exit van Jashari. Net zoals bij de komst van de Zwitser zelf, die bijna exact een jaar geleden zijn kribbel zette, wil de sportief directeur snel toeslaan.

Daarvoor heeft hij zijn vizier op de Duitse tweede klasse gericht, waar Club ook Tzolis wegplukte. Tenslotte zou de landskampioen een oogje hebben laten vallen op Ludovit Reis, een 24-jarige Nederlander die momenteel bij koploper Hamburg aan de slag is. Meer nog: de gesprekken met diens entourage zouden intussen al in de goede richting evolueren.

Reis geeft groen licht

Ook volgens Sacha Tavolieri lijkt een persoonlijk akkoord dan ook slechts een kwestie van tijd. "Zelf is Reis enthousiast om de overstap te maken. Zijn voorwaarden lijken dan ook geen struikelblok te zullen vormen bij het sluiten van een deal", aldus de transferexpert, volgens wie er in Westkapelle een contract tot medio 2029 klaarligt voor de middenvelder.

Nog volgens Tavolieri werden inmiddels ook de onderhandelingen op clubniveau aangevat. Het prijskaartje van Reis, wiens contract bij HSV volgend jaar afloopt, zou bonussen inclusief een vijftal miljoen bedragen. Geen onoverkomelijke som voor Blauw-Zwart, dat ook volgens Het Laatste Nieuws zo snel mogelijk een overeenkomst hoopt te vinden.

Denkt u dat Reis een voltreffer wordt?

Meest recent

De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

88
88
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

14
14
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

45
45
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

27
27
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

106
106
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

117
117
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

27
27
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

46
46
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

55
55
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

275
275
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

156
156
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

44
44
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

212
212
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

142
142
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

138
138
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

91
91
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

427
427
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

333
333
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

132
132
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

135
135
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

97
97
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

34
34
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

165
165
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

200
200
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

42
42

Meer sportnieuws