'Club Brugge slaat toe: toptarget geeft groen licht'

860 stemmen
'Club Brugge slaat toe: toptarget geeft groen licht'

Club Brugge deed de afgelopen jaren meermaals gouden zaken op de transfermarkt, waar het uitgekiend beleid in Jan Breydel ook volgende zomer wellicht weer haar vruchten zal afwerpen. Een huzarenstukje dat Dévy Rigaux nadien uiteraard nog eens fijntjes wil overdoen. Een eerste deal lijkt alvast in de maak.

Na het afscheid van Vincent Mannaert verdiende Rigaux vorig jaar meteen zijn strepen met voltreffers zoals Christos Tzolis en Ardon Jashari, die na amper één seizoen alweer een stap hogerop kunnen zetten. Hoewel het niet uit te sluiten valt dat het duo goudhaantjes nog wat langer op post blijft houdt Blauw-Zwart dan ook al rekening met hun vertrek.

LEES OOK: Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Opvolger van Jashari

Vooral op het middenveld, waar ook Raphael Onyedika, Hugo Vetlesen en/of Casper Nielsen mogelijk andere oorden opzoeken, wil Rigaux een beproefd recept toepassen om te anticiperen op een eventuele exit van Jashari. Net zoals bij de komst van de Zwitser zelf, die bijna exact een jaar geleden zijn kribbel zette, wil de sportief directeur snel toeslaan.

Daarvoor heeft hij zijn vizier op de Duitse tweede klasse gericht, waar Club ook Tzolis wegplukte. Tenslotte zou de landskampioen een oogje hebben laten vallen op Ludovit Reis, een 24-jarige Nederlander die momenteel bij koploper Hamburg aan de slag is. Meer nog: de gesprekken met diens entourage zouden intussen al in de goede richting evolueren.

Reis geeft groen licht

Ook volgens Sacha Tavolieri lijkt een persoonlijk akkoord dan ook slechts een kwestie van tijd. "Zelf is Reis enthousiast om de overstap te maken. Zijn voorwaarden lijken dan ook geen struikelblok te zullen vormen bij het sluiten van een deal", aldus de transferexpert, volgens wie er in Westkapelle een contract tot medio 2029 klaarligt voor de middenvelder.

Nog volgens Tavolieri werden inmiddels ook de onderhandelingen op clubniveau aangevat. Het prijskaartje van Reis, wiens contract bij HSV volgend jaar afloopt, zou bonussen inclusief een vijftal miljoen bedragen. Geen onoverkomelijke som voor Blauw-Zwart, dat ook volgens Het Laatste Nieuws zo snel mogelijk een overeenkomst hoopt te vinden.

Denkt u dat Reis een voltreffer wordt?

Meest recent

Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

29
29
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

46
46
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

32
32
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

104
104
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

342
342
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

486
486
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

449
449
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

76
76
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

394
394
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

525
525
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

246
246
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

65
65
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

232
232
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

460
460
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

267
267
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

722
722
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

220
220
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

246
246
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

569
569
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

393
393
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

748
748
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

625
625
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

224
224
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

734
734
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

180
180

Meer sportnieuws