'Club Brugge slaat toe: toptarget geeft groen licht'

door
'Club Brugge slaat toe: toptarget geeft groen licht'

Club Brugge deed de afgelopen jaren meermaals gouden zaken op de transfermarkt, waar het uitgekiend beleid in Jan Breydel ook volgende zomer wellicht weer haar vruchten zal afwerpen. Een huzarenstukje dat Dévy Rigaux nadien uiteraard nog eens fijntjes wil overdoen. Een eerste deal lijkt alvast in de maak.

Na het afscheid van Vincent Mannaert verdiende Rigaux vorig jaar meteen zijn strepen met voltreffers zoals Christos Tzolis en Ardon Jashari, die na amper één seizoen alweer een stap hogerop kunnen zetten. Hoewel het niet uit te sluiten valt dat het duo goudhaantjes nog wat langer op post blijft houdt Blauw-Zwart dan ook al rekening met hun vertrek.

LEES OOK: Leko drukt stempel: Club Brugge vist 'miskoop' weer op

Opvolger van Jashari

Vooral op het middenveld, waar ook Raphael Onyedika, Hugo Vetlesen en/of Casper Nielsen mogelijk andere oorden opzoeken, wil Rigaux een beproefd recept toepassen om te anticiperen op een eventuele exit van Jashari. Net zoals bij de komst van de Zwitser zelf, die bijna exact een jaar geleden zijn kribbel zette, wil de sportief directeur snel toeslaan.

Daarvoor heeft hij zijn vizier op de Duitse tweede klasse gericht, waar Club ook Tzolis wegplukte. Tenslotte zou de landskampioen een oogje hebben laten vallen op Ludovit Reis, een 24-jarige Nederlander die momenteel bij koploper Hamburg aan de slag is. Meer nog: de gesprekken met diens entourage zouden intussen al in de goede richting evolueren.

Reis geeft groen licht

Ook volgens Sacha Tavolieri lijkt een persoonlijk akkoord dan ook slechts een kwestie van tijd. "Zelf is Reis enthousiast om de overstap te maken. Zijn voorwaarden lijken dan ook geen struikelblok te zullen vormen bij het sluiten van een deal", aldus de transferexpert, volgens wie er in Westkapelle een contract tot medio 2029 klaarligt voor de middenvelder.

Nog volgens Tavolieri werden inmiddels ook de onderhandelingen op clubniveau aangevat. Het prijskaartje van Reis, wiens contract bij HSV volgend jaar afloopt, zou bonussen inclusief een vijftal miljoen bedragen. Geen onoverkomelijke som voor Blauw-Zwart, dat ook volgens Het Laatste Nieuws zo snel mogelijk een overeenkomst hoopt te vinden.

Denkt u dat Reis een voltreffer wordt?

Meest recent

Euvrard in zak en as: Standard incasseert zware klappen

Standard Luik zit in de hoek waar de klappen vallen. De Rouches verloren afgelopen speeldag pijnlijk ...

23
23
Vanhaezebrouck ziet nieuw supertalent in JPL: “Voortreffelijk”

Er loopt heel wat talent rond in de Jupiler Pro League en de spelers worden al op zéér ...

45
45
Rechtbank velt oordeel over oorlog tussen Mbappé en PSG

Kylian Mbappé werd door PSG voor een slordige 180 miljoen euro overgenomen van AS Monaco. In ...

34
34
De Cat praat over toptransfer: 'Anderlecht heeft masterplan'

Nathan De Cat is dé sensatie bij RSC Anderlecht. De 17-jarige middenvelder is dit seizoen ...

241
241
KAA Gent in beroep tegen schorsing, Westerlo komt goed weg

Afgelopen speeldag vielen er enkele rode kaarten in de Jupiler Pro League. Het Bondsparket heeft ...

115
115
Nachtmerrie voor Napoli: alle ogen op Lukaku gericht

Romelu Lukaku staat dicht bij zijn rentree na een maandenlange blessure aan de quadriceps. Big Rom ...

45
45
Slag in gezicht Anderlecht en Camara: streep door Afrika Cup

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende spelers uit de Jupiler Pro League werden ...

145
145
Terreur op Bondi Beach treft ook voetbalwereld keihard

Australië werd zopas opgeschrikt door een terroristische aanslag op het wereldberoemde Bondi ...

34
34
Exact bedrag voor Leko bekend: KAA Gent-deadline voor Club

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge koos ...

275
275
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club vrezen, Antwerp pakt uit’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

240
240
Elf wereldgoals: Courtois speelt hoofdrol in Puskas Awards

Naar goede gewoonte staat de ‘The Best FIFA Football Awards’ op het programma. Morgen ...

31
31
Knaltransfer Huerta? De échte reden na opmerkelijk bezoek

De wintermercato komt eraan en de Belgische clubs zijn de markt al aan het afschuimen voor ...

305
305
Club Brugge komt met update over blessure Seys

De opmars van Joaquin Seys is indrukwekkend. De back heeft zich snel in de basisopstelling van Club ...

211
211
‘Anderlecht grijpt hard in: opvallende financiële revolutie’

RSC Anderlecht moet al jaren de knip op de uitgaven houden. De financiële situatie bij ...

265
265
Club Brugge pakt uit met nieuw retroshirt: ‘Absoluut pareltje’

Club Brugge is de afgelopen jaren uitgegroeid tot de één van de grootste clubs, al dan ...

211
211
De Cat onthult: intern op de vingers getikt door Anderlecht

Nathan De Cat is dit seizoen de grote sensatie bij RSC Anderlecht. De amper 17-jarige middenvelder ...

232
232
72ste Gouden Schoen: absolute topfavoriet nu al bekend

Vlak voor de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League van start gaat, wordt bekend gemaakt wie ...

966
966
Hoofdrol Lammens in spektakelstuk: duidelijke reactie Amorim

Manchester United en AFC Bournemouth hebben maandagavond voor één van de ...

187
187
Trainerszoektocht Genk: Joos dropt spectaculaire naam

Vlak het aanbreken van het nieuwe kalenderjaar, zit het bestuur van KRC Genk opgezadeld met een ...

791
791
Verhaeghe op plek gezet: "Club moet Hayen óók dankbaar zijn"

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

558
558
'Anderlecht zet zich schrap: onverwachte club wil Stroeykens'

RSC Anderlecht zal de komende matchen geen beroep kunnen doen op Mario Stroeykens. Het paars-witte ...

526
526
Kermis op Old Trafford: Engelse pers fileert Senne Lammens

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

270
270
Eerst kampioen, dan naar WK? De Cat spreekt heldere taal

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

346
346
'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

718
718
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

870
870

Meer sportnieuws