'Club Brugge heeft beet: transferakkoord in de maak'

1537
'Club Brugge heeft beet: transferakkoord in de maak'

Club Brugge hoopt straks de prijzenkast nog wat verder aan te vullen, maar nadien belooft Jan Breydel hoe dan ook een duiventil te worden. Tenslotte zijn heel wat smaakmakers gegeerd in het buitenland. En dus zoekt Blauw-Zwart, waar Dévy Rigaux al bewees zijn huiswerk graag snel af te ronden, volop naar potentiële vervangers om hun schoenen te vullen.

Vooral op het middenveld is er wellicht heel wat werk aan de winkel. Het vertrek van Raphael Onyedika lijkt haast een uitgemaakte zaak, terwijl na amper één seizoen ook Ardon Jashari al stevig aan de mouw wordt getrokken. Hoewel hij zelf openstaat voor een verlengd verblijft valt een lucratieve transfer mits een niet te weigeren bod niet uit te sluiten. In theorie heeft Club hun eventuele opvolgers reeds voorhanden, maar zowel Hugo Vetlesen als Casper Nielsen hebben een matig seizoen achter de rug.

LEES OOK: Club-titularis krijgt tik om oren: "Doodgewone voetballer"

Jashari out, Reis in?

Bovendien ligt die laatste nog maar één jaar vast. Het is dus nog maar de vraag of zij nog passen in de plannen van Nicky Hayen en het bestuur, dat alvast de markt afspeurt op zoek naar mogelijke opportuniteiten. Daarbij blijkt het vizier vooral op Duitsland gericht. Nadat al bekend geraakte dat Caspar Jander op de radar stond in Westkapelle zou men daar nu ook een oogje hebben laten vallen op Ludovit Reis, een 24-jarige Nederlander die momenteel aan de slag is bij de Duitse tweedeklasser HSV.

Dat nam hem vier jaar geleden transfervrij over van FC Barcelona. Sindsdien was Reis er goed voor 18 doelpunten en 13 assists in 124 matchen, geen onaardige cijfers voor een controlerende middenvelder. Hoewel zijn marktwaarde iets lager wordt ingeschat zou Club daarom een vijftal miljoen voor hem veil hebben. Nochtans gaat Reis in Hamburg zijn laatste contractjaar in, en lijkt een verlenging vooralsnog van de baan. Al kan daar volgens lokale bronnen mits promotie wel nog verandering in komen.

Prijskaartje: 6 miljoen

Met nog vijf wedstrijden te gaan ziet het er wat dat betreft alleszins goed uit voor de koploper in de 2. Bundesliga. Dan nog is het hoogst onzeker of Reis aan boord blijft, maar in dat geval dreigt het dus sowieso iets lastiger te worden om hem los te weken. Bij een zoveelste mislukking staat het dan weer zo goed als vast dat hij andere oorden opzoekt, met misschien Brugge dus als bestemming. In tegenstelling tot zijn huidige werkgever staat de landskampioen naar verluidt al in contact met zijn entourage.

Meer nog: volgens Het Laatste Nieuws gaan de gesprekken tussen de beide partijen stilaan ook de goede richting uit. Club moet dan natuurlijk wel nog een overeenkomst zien te vinden met HSV, dat uit angst om hem later gratis te verliezen allicht wel wil meewerken aan een deal. Nog volgens HLN zal het prijskaartje van Reis ongeveer een zestal miljoen bedragen. Dezelfde som dus die Rigaux bijna exact een jaar geleden op tafel legde voor Jashari, op wiens exit hij nu wel degelijk reeds zou anticiperen.

Wie is moeilijker te vervangen?

Meest recent

Drama voor AA Gent: keihard verdict Ngom bekend

Met 19 op 21 kan AA Gent met een uitstekend rapport de interland-periode induiken. Maar vrijdagavond ...

152
152
TU: 'Real maakt Courtois-statement; pittige Lukaku-uitspraak'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

77
77
Marc Coucke duikt naakt op en doet zelfs Amerika ontploffen

Marc Coucke dook deze week op in een wel heel opvallende context. Tijdens Happy Hour op VTM liep de ...

19
19
Standard Luik krijgt serieuze tik: “Heel pijnlijk”

Standard Luik leek op weg naar een gelijkspel tegen leider KAA Gent, maar een kleine tien minuten ...

35
35
Lavia ontketent Chelsea-oorlog: legende reageert furieus

Romeo Lavia was goed aan het seizoen begonnen. De middenvelder is blessurevrij, begon in de basis ...

65
65
Frustratie loopt erg hoog op: Euvrard briest op ref

Standard Luik ging onderuit tegen KAA Gent na een kopbaldoelpunt van Christian Burgess. De Rouches ...

85
85
KAA Gent-goudhaantje staat op: trots op eerste selectie

KAA Gent won met 2-1 van Standard Luik. De Buffalo’s zijn uitstekend aan het seizoen begonnen ...

50
50
Club wrijft zich in de handen: “Naar absolute top”

Club Brugge kende een drukke zomermercato met heel wat inkomende en uitgaande transfers. Zo ging ...

256
256
Burgess neemt voortouw bij KAA Gent: “Over limiet pushen"

KAA Gent blijft vriend en vijand verbazen in de Jupiler Pro League. Na de zege tegen Standard Luik ...

64
64
Uitblinker bij Beerschot: "Voel me goed in mijn vel"

Bij Beerschot zijn ze goed aan het seizoen begonnen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten ...

46
46
Vanderbiest haalt schouders op: "Dat interesseert mij niet"

KV Mechelen neemt het vanavond op tegen Lommel SK. Een nederlaag is absoluut uit den boze. Trainer ...

132
132
De zoektocht van Bruno: 5 spelers voor één positie

Bij RSC Anderlecht krijgt de basisploeg stilaan vorm. Er zijn nog weinig knopen door te hakken. Op ...

231
231
Adedeji-Sternberg tóch naar Club? Leko spreekt heldere taal

KRC Genk gaat zondagavond op bezoek bij Club Brugge. Voor Noah Adedeji-Sternberg wordt dat sowieso ...

604
604
Keuze Van Bommel onder vuur: "Hij móést in selectie zitten"

Aanstaande maandag blazen de Rode Duivels voor het eerst sinds het WK verzamelen. Vrijdag maakte ...

399
399
Boskamp stomverbaasd door Anderlecht: "Begrijp er niets van"

RSC Anderlecht speelde woensdag tegen Olympique Lyon (1-2-nederlaag) weer een uiterst wisselvallige ...

403
403
‘Leko breekt zijn woord: Vanaken vliegt eruit’

Hans Vanaken beleefde zondag een opvallende avond bij Club Brugge. De aanvoerder bleef tegen Antwerp ...

976
976
Eerst selectie Van Bommel: dit zijn de grootste verliezers

De eerste selectie van Mark van Bommel als bondscoach van België is een feit. Het werd een al ...

249
249
Meer kwaliteit? Opvallende vaststelling bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft meer kwaliteit in de kern dan vorig jaar. Dat ziet iedereen, alleen moet de ...

241
241
De Meyer reageert: "Ja, er was kritiek van de fans"

STVV is degelijk begonnen aan het seizoen. Het is nog wat wisselvallig, maar de Truienaars staan ...

64
64
Union SG gaat voor stunt: Schoofs en Patris geven ambities prijs

Union SG is op dit moment de beste Belgische ploeg. Ze staan mee aan de leiding in de Jupiler Pro ...

95
95
Aanwinsten bezorgen AA Gent straffe 19 op 21

Om 20u45 begonnen AA Gent en Standard aan hun onderlinge treffen. De Buffalo's hoopten achtervolgers ...

175
175
Bayern München trakteert fans op absolute monsterscore

Bayern München kwam in de Bundesliga nog niet echt op toerental. De troepen van Vincent Kompany ...

101
101
Compper verrast met 'terugkeer' bij Antwerp

Royal Antwerp FC begon met een zes op zes goed aan het seizoen, maar nadien volgde een een op ...

252
252
Puntendeling bij Club NXT, RSCA Futures in zware crisis

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee matchen op het programma. Er was de altijd ...

185
185
Nieuwe coach van KV Kortrijk al bekend?

KV Kortrijk en Michiel Jonckheere gingen uit elkaar. De afgelopen circuleerden er al namen van ...

277
277

Meer sportnieuws