'Club Brugge heeft beet: transferakkoord in de maak'

1537
'Club Brugge heeft beet: transferakkoord in de maak'

Club Brugge hoopt straks de prijzenkast nog wat verder aan te vullen, maar nadien belooft Jan Breydel hoe dan ook een duiventil te worden. Tenslotte zijn heel wat smaakmakers gegeerd in het buitenland. En dus zoekt Blauw-Zwart, waar Dévy Rigaux al bewees zijn huiswerk graag snel af te ronden, volop naar potentiële vervangers om hun schoenen te vullen.

Vooral op het middenveld is er wellicht heel wat werk aan de winkel. Het vertrek van Raphael Onyedika lijkt haast een uitgemaakte zaak, terwijl na amper één seizoen ook Ardon Jashari al stevig aan de mouw wordt getrokken. Hoewel hij zelf openstaat voor een verlengd verblijft valt een lucratieve transfer mits een niet te weigeren bod niet uit te sluiten. In theorie heeft Club hun eventuele opvolgers reeds voorhanden, maar zowel Hugo Vetlesen als Casper Nielsen hebben een matig seizoen achter de rug.

LEES OOK: Leko hakt knopen door: laatste kans bij Club Brugge?

Jashari out, Reis in?

Bovendien ligt die laatste nog maar één jaar vast. Het is dus nog maar de vraag of zij nog passen in de plannen van Nicky Hayen en het bestuur, dat alvast de markt afspeurt op zoek naar mogelijke opportuniteiten. Daarbij blijkt het vizier vooral op Duitsland gericht. Nadat al bekend geraakte dat Caspar Jander op de radar stond in Westkapelle zou men daar nu ook een oogje hebben laten vallen op Ludovit Reis, een 24-jarige Nederlander die momenteel aan de slag is bij de Duitse tweedeklasser HSV.

Dat nam hem vier jaar geleden transfervrij over van FC Barcelona. Sindsdien was Reis er goed voor 18 doelpunten en 13 assists in 124 matchen, geen onaardige cijfers voor een controlerende middenvelder. Hoewel zijn marktwaarde iets lager wordt ingeschat zou Club daarom een vijftal miljoen voor hem veil hebben. Nochtans gaat Reis in Hamburg zijn laatste contractjaar in, en lijkt een verlenging vooralsnog van de baan. Al kan daar volgens lokale bronnen mits promotie wel nog verandering in komen.

Prijskaartje: 6 miljoen

Met nog vijf wedstrijden te gaan ziet het er wat dat betreft alleszins goed uit voor de koploper in de 2. Bundesliga. Dan nog is het hoogst onzeker of Reis aan boord blijft, maar in dat geval dreigt het dus sowieso iets lastiger te worden om hem los te weken. Bij een zoveelste mislukking staat het dan weer zo goed als vast dat hij andere oorden opzoekt, met misschien Brugge dus als bestemming. In tegenstelling tot zijn huidige werkgever staat de landskampioen naar verluidt al in contact met zijn entourage.

Meer nog: volgens Het Laatste Nieuws gaan de gesprekken tussen de beide partijen stilaan ook de goede richting uit. Club moet dan natuurlijk wel nog een overeenkomst zien te vinden met HSV, dat uit angst om hem later gratis te verliezen allicht wel wil meewerken aan een deal. Nog volgens HLN zal het prijskaartje van Reis ongeveer een zestal miljoen bedragen. Dezelfde som dus die Rigaux bijna exact een jaar geleden op tafel legde voor Jashari, op wiens exit hij nu wel degelijk reeds zou anticiperen.

Wie is moeilijker te vervangen?

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

15
15
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

30
30
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

31
31
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

22
22
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

99
99
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

75
75
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

42
42
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

50
50
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

23
23
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

215
215
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

65
65
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

118
118
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

90
90
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

106
106
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

93
93
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

326
326
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

64
64
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

69
69
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

340
340
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

303
303
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

238
238
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

192
192
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

119
119
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

209
209

Meer sportnieuws