'Club Brugge heeft beet: transferakkoord in de maak'

1537
'Club Brugge heeft beet: transferakkoord in de maak'

Club Brugge hoopt straks de prijzenkast nog wat verder aan te vullen, maar nadien belooft Jan Breydel hoe dan ook een duiventil te worden. Tenslotte zijn heel wat smaakmakers gegeerd in het buitenland. En dus zoekt Blauw-Zwart, waar Dévy Rigaux al bewees zijn huiswerk graag snel af te ronden, volop naar potentiële vervangers om hun schoenen te vullen.

Vooral op het middenveld is er wellicht heel wat werk aan de winkel. Het vertrek van Raphael Onyedika lijkt haast een uitgemaakte zaak, terwijl na amper één seizoen ook Ardon Jashari al stevig aan de mouw wordt getrokken. Hoewel hij zelf openstaat voor een verlengd verblijft valt een lucratieve transfer mits een niet te weigeren bod niet uit te sluiten. In theorie heeft Club hun eventuele opvolgers reeds voorhanden, maar zowel Hugo Vetlesen als Casper Nielsen hebben een matig seizoen achter de rug.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht niet klaar, stunts Antwerp en OHL’

Jashari out, Reis in?

Bovendien ligt die laatste nog maar één jaar vast. Het is dus nog maar de vraag of zij nog passen in de plannen van Nicky Hayen en het bestuur, dat alvast de markt afspeurt op zoek naar mogelijke opportuniteiten. Daarbij blijkt het vizier vooral op Duitsland gericht. Nadat al bekend geraakte dat Caspar Jander op de radar stond in Westkapelle zou men daar nu ook een oogje hebben laten vallen op Ludovit Reis, een 24-jarige Nederlander die momenteel aan de slag is bij de Duitse tweedeklasser HSV.

Dat nam hem vier jaar geleden transfervrij over van FC Barcelona. Sindsdien was Reis er goed voor 18 doelpunten en 13 assists in 124 matchen, geen onaardige cijfers voor een controlerende middenvelder. Hoewel zijn marktwaarde iets lager wordt ingeschat zou Club daarom een vijftal miljoen voor hem veil hebben. Nochtans gaat Reis in Hamburg zijn laatste contractjaar in, en lijkt een verlenging vooralsnog van de baan. Al kan daar volgens lokale bronnen mits promotie wel nog verandering in komen.

Prijskaartje: 6 miljoen

Met nog vijf wedstrijden te gaan ziet het er wat dat betreft alleszins goed uit voor de koploper in de 2. Bundesliga. Dan nog is het hoogst onzeker of Reis aan boord blijft, maar in dat geval dreigt het dus sowieso iets lastiger te worden om hem los te weken. Bij een zoveelste mislukking staat het dan weer zo goed als vast dat hij andere oorden opzoekt, met misschien Brugge dus als bestemming. In tegenstelling tot zijn huidige werkgever staat de landskampioen naar verluidt al in contact met zijn entourage.

Meer nog: volgens Het Laatste Nieuws gaan de gesprekken tussen de beide partijen stilaan ook de goede richting uit. Club moet dan natuurlijk wel nog een overeenkomst zien te vinden met HSV, dat uit angst om hem later gratis te verliezen allicht wel wil meewerken aan een deal. Nog volgens HLN zal het prijskaartje van Reis ongeveer een zestal miljoen bedragen. Dezelfde som dus die Rigaux bijna exact een jaar geleden op tafel legde voor Jashari, op wiens exit hij nu wel degelijk reeds zou anticiperen.

Wie is moeilijker te vervangen?

Meest recent

Ex-doelman STVV en Genk hangt de handschoenen aan de haak

De zomermercato ligt in de meeste landen achter de rug. De clubs waar de transfermarkt gesloten is, ...

0
0
Nog niet het beste Club: Leko velt verrassend oordeel

Club Brugge is zijn seizoen al bij al goed begonnen. Het ging wel onderuit in de topper op het veld ...

8
8
'Na dramatische start: KVM beslist over lot Vanderbiest'

Na amper vijf speeldagen loert er bij enkele teams in de Jupiler Pro League al een stevige crisis om ...

56
56
Mechele waarschuwt Club voor CL: "Moeilijker dan anders"

Dinsdagavond wordt de nieuwe campagne in de league phase van de Champions League afgetrapt. Club ...

31
31
Vanden Borre sabelt Vitor Bruno neer na opvallende uitspraak

Anderlecht bleef zondag dan wel op een 0-0 steken tegen Genk en blijft zo achter met een toch ...

80
80
Albert ziet zonder verguisde pion groot probleem Anderlecht

Door de goede prestaties in de voorrondes van de Europa League heerste er deze zomer groot ...

183
183
Pijnlijk: NAC zet Hoefkens na tumultueuze zomer op straat

Voor Carl Hoefkens was het een zeer bewogen zomer. De trainer leek lange tijd op weg naar OH Leuven, ...

64
64
Van Gucht blijkt spilfiguur in liefdesverhaal van BV’s

Sommige telefoontjes lijken op het moment zelf nauwelijks van betekenis. Tot je jaren later beseft ...

38
38
'Utrecht verrast met Belgische trainer'

In de Eredivisie zijn ze intussen ook al vijf speeldagen ver en dat levert al enkele verrassingen ...

40
40
Verhaeghe brengt nieuws: Club moet verhuis uitstellen

Club Brugge trapt dinsdagavond tegen Aston Villa zijn campagne in de Champions League af. Dat ...

482
482
'Cercle strijdt met Hayen en Essevee voor oude bekende'

De transferperiode mag dan wel voorbij zijn, maar bij Cercle Brugge is het nog behoorlijk druk. ...

146
146
TRANSFERUURTJE: 'Plotse megatransfer Cercle, Bayern grijpt in'

De zomermercato mag in België dan wel voorbij zijn, ploegen kunnen nog steeds spelers verpatsen ...

177
177
Meteen rumoer bij Anderlecht: “Publiek wordt al nerveus”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 0-0 gelijk tegen KRC Genk. Paars-Wit staat na vijf ...

340
340
Brandon Mechele maakt diepe emoties los met één bericht

Brandon Mechele heeft heel wat emoties losgemaakt met een recent bericht. De verdediger van Club ...

157
157
Stassin verstuurt duidelijke boodschap richting van Bommel

Lucas Stassin werd afgelopen zomer over het hoofd gezien in de WK-selectie van bondscoach Rudi ...

39
39
Schrijvers bonkt op tafel bij OHL: “Het is belachelijk”

Oud-Heverlee Leuven zit in de hoek waar klappen vallen in de Jupiler Pro League. Tegen promovendus ...

141
141
Vandenbempt: "Hij laat een krater achter bij Club Brugge"

Club Brugge pakt een twaalf op vijftien, waardoor de start dus goed is. Alleen is Blauw-Zwart ...

504
504
Weelde voor Van Bommel: plots extra opties bij Rode Duivels

Mark van Bommel maakt deze maand zijn debuut als bondscoach van de Rode Duivels. De zomermercato ...

138
138
Vandenbempt looft JPL-club: "Goed voor het Belgisch voetbal"

De eerste vijf speeldagen van de Jupiler Pro League liggen achter de rug. Het seizoen kan nu ...

304
304
Potts zwaar onder de indruk: "Ik schrok ervan"

Club Brugge is met een 12 op 15 goed begonnen aan het seizoen, al is het voetbal nog niet geweldig. ...

563
563
KBVB komt met vlammend statement richting Infantino

FIFA-voorzitter Gianni Infantino verliest overal ter wereld steun. De Koninklijke Belgische ...

130
130
Anderlecht – KRC Genk: Bruno zorgt voor totale ommekeer

RSC Anderlecht is onder Vitor Bruno een heel ander team geworden. Net alleen door de nieuwe spelers, ...

429
429
Degryse onder de indruk: "Zij zijn de ploeg van de week"

De Jupiler Pro League is ondertussen alweer vijf speeldagen ver. En het is zowaar AA Gent dat met ...

321
321
Engelsen waarschuwen voor vier Club-spelers: "Major threat"

Club Brugge krijgt dinsdagavond de eer om de League Phase van de Champions League op gang te ...

491
491
"Ongezien" - Thorup wrijft zich in de ogen bij Genkse uitblinker

KRC Genk slaagde er zondagavond niet in om de volle buit te pakken op het veld van RSC Anderlecht. ...

358
358

Meer sportnieuws