‘Man City zwiert met miljoenen om De Bruyne te vergeten’

door
‘Man City zwiert met miljoenen om De Bruyne te vergeten’

Manchester City is al naarstig op zoek naar een vervanger van Kevin De Bruyne. De Rode Duivel kondigde zijn afscheid bij de Engelse grootmacht aan. Verschillende namen werden al naar voren geschoven om KDB te vervangen. Het Spaanse Fichajes meldt dat City bereid is om all-in te gaan om het vertrek van het clubicoon op te vangen.

Namen zoals Florian Wirtz en Frenkie de Jong werden eerder al genoemd, maar City zou ook een oogje hebben laten vallen op een andere Nederlander. Xavi Simons, ploegmakker van Loïs Openda en Arthur Vermeeren bij RB Leipzig, wordt mogelijk de opvolger van De Bruyne bij Man City.

LEES OOK: ‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Miljoenentransfer

Om Xavi Simons los te weken bij RB Leipzig zal City wel diep in de buidel moeten tasten. De middenvelder maakt dit seizoen indruk en verschillende Europese topclubs liggen op de loer. De Duitsers zouden naar verluidt minstens 80 miljoen euro verlangen voor de Nederlandse interantional.

Xavi Simons werd al op jonge leeftijd als enorm talent naar voren geschoven. In de jeugd van FC Barcelona viel de middenvelder op en vervolgens trok hij naar het Franse PSG. In de Franse hoofdstad was er echter te veel concurrentie en Simons maakte de overstap naar RB Leipzig. Daar groeide hij uit tot smaakmaker in de Bundesliga.

Grote schoenen

Nu lonkt City naar Xavi Simons om De Bruyne komende zomer te doen vergeten. De Rode Duivel was de afgelopen tien jaar een sterkhouder bij The Cityzens en Simons zal grote schoenen moeten zien te vullen. De Bruyne zelf wordt in verband gebracht met een transfer naar Saudi-Arabië of de Verenigde Staten, maar zelfs een laatste Premier League-avontuur is niet uitgesloten.

Zou Xavi Simons een goede opvolger zijn van De Bruyne bij City?

Meest recent

‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

14
14
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

38
38
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

47
47
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

40
40
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

224
224
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

156
156
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

230
230
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

63
63
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

222
222
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

529
529
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

42
42
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

364
364
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

462
462
Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

396
396
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

64
64
Straffe reeks doorprikt: Vanderbiest geeft reden slipper KVM

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

65
65
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

95
95
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

131
131
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

58
58
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

231
231
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

544
544
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

136
136
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

170
170
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

97
97
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

16
16

Meer sportnieuws