‘Man City zwiert met miljoenen om De Bruyne te vergeten’

132 stemmen
‘Man City zwiert met miljoenen om De Bruyne te vergeten’

Manchester City is al naarstig op zoek naar een vervanger van Kevin De Bruyne. De Rode Duivel kondigde zijn afscheid bij de Engelse grootmacht aan. Verschillende namen werden al naar voren geschoven om KDB te vervangen. Het Spaanse Fichajes meldt dat City bereid is om all-in te gaan om het vertrek van het clubicoon op te vangen.

Namen zoals Florian Wirtz en Frenkie de Jong werden eerder al genoemd, maar City zou ook een oogje hebben laten vallen op een andere Nederlander. Xavi Simons, ploegmakker van Loïs Openda en Arthur Vermeeren bij RB Leipzig, wordt mogelijk de opvolger van De Bruyne bij Man City.

LEES OOK: "Vermeeren naar Club Brugge? Waarom niet?"

Miljoenentransfer

Om Xavi Simons los te weken bij RB Leipzig zal City wel diep in de buidel moeten tasten. De middenvelder maakt dit seizoen indruk en verschillende Europese topclubs liggen op de loer. De Duitsers zouden naar verluidt minstens 80 miljoen euro verlangen voor de Nederlandse interantional.

Xavi Simons werd al op jonge leeftijd als enorm talent naar voren geschoven. In de jeugd van FC Barcelona viel de middenvelder op en vervolgens trok hij naar het Franse PSG. In de Franse hoofdstad was er echter te veel concurrentie en Simons maakte de overstap naar RB Leipzig. Daar groeide hij uit tot smaakmaker in de Bundesliga.

Grote schoenen

Nu lonkt City naar Xavi Simons om De Bruyne komende zomer te doen vergeten. De Rode Duivel was de afgelopen tien jaar een sterkhouder bij The Cityzens en Simons zal grote schoenen moeten zien te vullen. De Bruyne zelf wordt in verband gebracht met een transfer naar Saudi-Arabië of de Verenigde Staten, maar zelfs een laatste Premier League-avontuur is niet uitgesloten.

🚀

Zou Xavi Simons een goede opvolger zijn van De Bruyne bij City?

Meest recent

Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

93
93
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

36
36
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

12
12
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

102
102
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

151
151
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

138
138
'Dit is de reden voor breuk tussen Burgess en Union'

Union kwam zondag met een stevig transferbommetje. Het kondigde immers aan dat Christian Burgess na ...

368
368
Jonge Duivels mogen naar halve finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op het WK, staat een jeugdploeg nu al op een groot ...

117
117
AA Gent laat KRC Genk verweesd achter en gaat Europa in

In de Planet Group Arena stond vanavond het zeer belangrijke duel tussen AA Gent en KRC Genk op het ...

164
164
De Bruyne krijgt stevige sneer terug uit kamp-Conte

Kevin De Bruyne heeft zaterdag voor de nodige verbazing gezorgd in Italië met zijn uitspraken. ...

160
160
Klopt PSV weldra weer aan bij Anderlecht?

PSV is een club die al jaren naar België kijkt inzake versterkingen. Zo haalden ze onder meer ...

224
224
'Club Brugge grijpt naast transfer na monsterbod'

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

315
315
Marc Coucke laat miljoenen liggen: “Niet gepast”

Het gebeurt zelden dat iemand vrijwillig afstand doet van iets waar hij volledig recht op heeft. ...

178
178
“Dit kan Antwerp vernietigen”: grote onrust groeit

Bij Antwerp groeit de onrust over wat er achter de schermen gebeurt. De club staat te koop, er ...

439
439
Hasi messcherp voor beleid van Anderlecht

RSC Anderlecht kende een rotseizoen. De Brusselaars deden het minder goed dan vorig jaar. Het gevolg ...

178
178
AA Gent met parel: "Ooit de wereldtop"

Bij AA Gent haalden ze de afgelopen jaren (te) veel buitenlandse talenten naar Jong AA Gent, maar er ...

114
114
'Offensieve versterking: Club vindt nieuw goudklompje'

De vernieuwde sportieve leiding van Club Brugge zal zijn handen de komende weken meer dan vol ...

540
540
'Mourinho gaat los bij Real: zés grote zomeraanwinsten'

Voorlopig blijft het nog even wachten op de officiële bevestiging. Maar heel vooraanstaande ...

245
245
Optimale sfeer bij Duivels; De Bruyne doet Lukaku schrikken

Binnen een tweetal weken beginnen de Rode Duivels aan hun campagne op het WK in Canada, de VS en ...

104
104
Emotionele Van Gucht haalt snoeihard uit: "Pure onwil!"

Ruben Van Gucht is het spuugzat en dat mag u best letterlijk nemen. De VRT-man ligt de laatste jaren ...

74
74
De Mil wisselt drie keer, Genk met onuitgegeven elftal

Nog één wedstrijd te gaan en het seizoen in de Jupiler Pro League zit er volledig op. ...

51
51
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: kampioen onderneemt actie'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

352
352
Genk onder grote druk: Heymans trekt harde conclusie

KRC Genk staat zondag voor een belangrijke laatste match van het seizoen. De Limburgers gaan op het ...

168
168
'Conte snel van straat: duizelingwekkend salaris gevraagd'

Antonio Conte vertrok vlak na de laatste speeldag van de Serie A bij SSC Napoli. Maar mogelijk volgt ...

151
151
Rellen Waalse derby: bondsparket eist loodzware sancties

De slotspeeldag van de Europe Play-Offs werden overschaduwd door de wantoestanden na ...

247
247

Meer sportnieuws