‘Man City zwiert met miljoenen om De Bruyne te vergeten’

132 stemmen
‘Man City zwiert met miljoenen om De Bruyne te vergeten’

Manchester City is al naarstig op zoek naar een vervanger van Kevin De Bruyne. De Rode Duivel kondigde zijn afscheid bij de Engelse grootmacht aan. Verschillende namen werden al naar voren geschoven om KDB te vervangen. Het Spaanse Fichajes meldt dat City bereid is om all-in te gaan om het vertrek van het clubicoon op te vangen.

Namen zoals Florian Wirtz en Frenkie de Jong werden eerder al genoemd, maar City zou ook een oogje hebben laten vallen op een andere Nederlander. Xavi Simons, ploegmakker van Loïs Openda en Arthur Vermeeren bij RB Leipzig, wordt mogelijk de opvolger van De Bruyne bij Man City.

LEES OOK: Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Miljoenentransfer

Om Xavi Simons los te weken bij RB Leipzig zal City wel diep in de buidel moeten tasten. De middenvelder maakt dit seizoen indruk en verschillende Europese topclubs liggen op de loer. De Duitsers zouden naar verluidt minstens 80 miljoen euro verlangen voor de Nederlandse interantional.

Xavi Simons werd al op jonge leeftijd als enorm talent naar voren geschoven. In de jeugd van FC Barcelona viel de middenvelder op en vervolgens trok hij naar het Franse PSG. In de Franse hoofdstad was er echter te veel concurrentie en Simons maakte de overstap naar RB Leipzig. Daar groeide hij uit tot smaakmaker in de Bundesliga.

Grote schoenen

Nu lonkt City naar Xavi Simons om De Bruyne komende zomer te doen vergeten. De Rode Duivel was de afgelopen tien jaar een sterkhouder bij The Cityzens en Simons zal grote schoenen moeten zien te vullen. De Bruyne zelf wordt in verband gebracht met een transfer naar Saudi-Arabië of de Verenigde Staten, maar zelfs een laatste Premier League-avontuur is niet uitgesloten.

Zou Xavi Simons een goede opvolger zijn van De Bruyne bij City?

Meest recent

‘Wilmots ontploft na transferzet Anderlecht’

Anderlecht zit in een transferslag die snel oplaait. De concurrentie, waaronder Standard, springt ...

41
41
Anderlecht en STVV krijgen bijzonder goed nieuws

RSC Anderlecht hoopt zijn Europees ticket zo snel mogelijk te bemachtigen, STVV heeft dat al beet. ...

24
24
Club Brugge weigerde: "Heb Burgess nog aangeraden bij hen"

Club Brugge speelt vanavond de topper in eigen huis tegen Union SG. Een beslissende match voor de ...

64
64
Anderlecht aan zet: Sibierski krijgt gouden transfertips

Er worden stevige analyses gemaakt na de bekernederlaag van RSC Anderlecht. Sportief directeur ...

128
128
Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

26
26
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

108
108
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

296
296
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

175
175
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

78
78
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

251
251
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

89
89
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

312
312
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

110
110
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

70
70
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

18
18
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

46
46
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

102
102
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

519
519
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

107
107
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

85
85
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

238
238
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

102
102
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

87
87
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

147
147
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

94
94

Meer sportnieuws