‘Man City zwiert met miljoenen om De Bruyne te vergeten’

132 stemmen
‘Man City zwiert met miljoenen om De Bruyne te vergeten’

Manchester City is al naarstig op zoek naar een vervanger van Kevin De Bruyne. De Rode Duivel kondigde zijn afscheid bij de Engelse grootmacht aan. Verschillende namen werden al naar voren geschoven om KDB te vervangen. Het Spaanse Fichajes meldt dat City bereid is om all-in te gaan om het vertrek van het clubicoon op te vangen.

Namen zoals Florian Wirtz en Frenkie de Jong werden eerder al genoemd, maar City zou ook een oogje hebben laten vallen op een andere Nederlander. Xavi Simons, ploegmakker van Loïs Openda en Arthur Vermeeren bij RB Leipzig, wordt mogelijk de opvolger van De Bruyne bij Man City.

LEES OOK: Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Miljoenentransfer

Om Xavi Simons los te weken bij RB Leipzig zal City wel diep in de buidel moeten tasten. De middenvelder maakt dit seizoen indruk en verschillende Europese topclubs liggen op de loer. De Duitsers zouden naar verluidt minstens 80 miljoen euro verlangen voor de Nederlandse interantional.

Xavi Simons werd al op jonge leeftijd als enorm talent naar voren geschoven. In de jeugd van FC Barcelona viel de middenvelder op en vervolgens trok hij naar het Franse PSG. In de Franse hoofdstad was er echter te veel concurrentie en Simons maakte de overstap naar RB Leipzig. Daar groeide hij uit tot smaakmaker in de Bundesliga.

Grote schoenen

Nu lonkt City naar Xavi Simons om De Bruyne komende zomer te doen vergeten. De Rode Duivel was de afgelopen tien jaar een sterkhouder bij The Cityzens en Simons zal grote schoenen moeten zien te vullen. De Bruyne zelf wordt in verband gebracht met een transfer naar Saudi-Arabië of de Verenigde Staten, maar zelfs een laatste Premier League-avontuur is niet uitgesloten.

Zou Xavi Simons een goede opvolger zijn van De Bruyne bij City?

Meest recent

Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

49
49
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

53
53
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

40
40
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

123
123
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

382
382
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

533
533
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

481
481
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

83
83
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

406
406
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

547
547
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

249
249
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

70
70
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

240
240
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

465
465
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

267
267
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

730
730
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

223
223
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

247
247
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

573
573
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

396
396
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

757
757
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

630
630
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

225
225
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

742
742
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

180
180

Meer sportnieuws