Dropt De Bruyne gigantische bom? “Waarom niet Liverpool…”

door
Dropt De Bruyne gigantische bom? “Waarom niet Liverpool…”

Kevin De Bruyne nam definitief afscheid van Manchester City. De middenvelder liet in een statement weten aan het einde van het seizoen andere oorden op te zoeken. Na zijn glansprestatie tegen Crystal Palace verraste hij echter vriend en vijand door een transfer in de Premier League niet uit te sluiten.

De Bruyne werd eerder al nadrukkelijk in verband gebracht met een overstap naar Saudi-Arabië of de Verenigde Staten. In het Midden-Oosten kan hij bakken met geld verdienen, maar in de VS lonkt het Inter Miami van Lionel Messi. Toch ligt een laatste knaltransfer nog op tafel, dat werd alvast uitvoerig besproken tijdens Extra Time.

LEES OOK: VRT onder vuur: 'Walgelijke tweet van BV lokt storm uit'

Ongeziene transferbom?

De Bruyne leidde bij Manchester City de comeback tegen Crystal Palace in met een prachtige vrije trap. De spelverdeler zette de lijnen uit bij The Cityzens en schitterde zoals vanouds. In de analistenwereld zijn ze er dan ook van overtuigd dat hij nog steeds op topniveau kan acteren. Ook Filip Joos en consorten hopen nog op een laatste glorieclub voor KDB.

Sam Kerkhofs vindt alvast dat de Premier League-clubs móéten toeslaan. “Als ik een andere PL-club was, want hij heeft gezegd dat niet uit te sluiten, zou ik altijd bellen.” Wesley Sonck kon zijn oren niet geloven. “Dat vind ik toch raar. Heeft hij dat écht gezegd? Toch niet Manchester United of zoiets… Chelsea dan?”, werden de opties op tafel gegooid.

Telefoontje van Liverpool

Sonck gelooft niet dat De Bruyne Man City na tien jaar zal verlaten voor een rechtstreekse concurrent. “Dan ga je toch niet naar bijvoorbeeld Liverpool? Naar een rechtstreekse concurrent…” Joos denkt dat De Bruyne niet naar een Engelse middenmoter zal willen trekken. “Hij wil niet naar een ploeg dat achteraan bengelt. Waarom zou hij niet naar Liverpool trekken?”

Ook Franky Van der Elst denkt dat een pikante overstap naar Liverpool geen probleem zou mogen zijn. “Waarom zou hij niet naar Liverpool mogen gaan?” Joos gaat nog een stapje verder. “Het feit dat hij de deur openzet betekent dat er al een telefoontje is gekomen..." Dropt De Bruyne komende zomermercato een gigantische transferbom? 

Zou Liverpool een goede nieuwe club zijn voor Kevin De Bruyne?

Meest recent

Houding Renard onder vuur: "Niet klassevol genoeg"

Olivier Renard heeft een woelige eerste zomermercato als sportief directeur van RSC Anderlecht ...

0
0
Lies Vandenberghe zorgt voor heftig tranendal bij VTM-fans

Eén van de grootste powerkoppels in medialand? Dat zijn ongetwijfeld VTM-collega's Lies ...

6
6
Union door in Champions League? Vandenbempt voorspelt

De League Phase van de Champions League barst dinsdagavond in alle hevigheid los. En het is zowaar ...

21
21
Fink moet ingrijpen: grote wijziging in basiself Genk?

KRC Genk moest zondagavond vrede nemen met een puntje op het veld van RSC Anderlecht. De Limburgers ...

122
122
Het knettert bij Club: speler kan elk moment ontploffen

Club Brugge sloeg €32 miljoen van Crystal Palace af en bouwt rond Tzolis tot 2029. Wekenlang ...

226
226
Champions League: het programma op de Belgische zenders

Dinsdagavond is het zover, dan wordt de League Phase van de Champions League op gang getrapt. Om de ...

69
69
Club laat miljoenenaankoop vallen: "Vreemde keuze"

Club Brugge heeft een uiterst lucratieve, maar ook vrij woelige transferperiode achter de rug. ...

417
417
Drastisch plan Anderlecht: viertal op straat gezet?

Dankzij de onverwachte jackpot van Jan-Carlo Simic, kon RSC Anderlecht alsnog een positieve ...

617
617
Noa Lang in diepe problemen: 'Terugkeer naar Club Brugge'

In de Champions League gaat SSC Napoli donderdag op bezoek bij Manchester City. De spotlights zullen ...

423
423
Vanhaezebrouck waarschuwt Club: code rood in Brugge

Club Brugge begint donderdag in eigen huis aan een nieuwe campagne in de Champions League. De ideale ...

195
195
Anderlecht luidt alarmbel: Renard verdedigt beleid

Maandagavond organiseerde RSC Anderlecht nog eens een zogenaamde Fan Council, waarbij Olivier Renard ...

234
234
Wils zorgt voor ophef: mysterie Antwerp opgeklaard

Met een magere negen op 21 heeft Antwerp haar competitiestart gemist. Na de nul op zes tegen ...

126
126
DAZN versus Proximus: laatste struikelblok onthuld

Voor samenvattingen van de Jupiler Pro League kan de Belgische voetballiefhebber zich voortaan weer ...

541
541
Hayen grijpt in: karrenvracht wissels bij Club Brugge

Club Brugge heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen La Louvière, want ...

391
391
Leysen wil scalp van ex-ploeg en waarschuwt PSV

Bij PSV kennen ze één speler héél goed: Fedde Leysen. De Belgische ...

39
39
Volgende parel voor KRC Genk: "Fysieke présence"

KRC Genk is een club waar jonge talenten van eigen bodem kansen krijgen. De Limburgers willen die ...

110
110
Harde boodschap voor Hasi: “Zelfs die coach was beter”

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Een goed resultaat, aangezien ze een uur lang met een man ...

224
224
Smets: "Hij is een extra wapen voor KRC Genk"

KRC Genk speelde niet goed genoeg tegen RSC Anderlecht. De Limburgers speelden ruim een uur met een ...

144
144
Pocognoli daags voor PSV: Union SG is héél ambitieus

Union SG staat voor een nieuw hoogtepunt in de clubgeschiedenis. Ze nemen het morgen om 18u45 op ...

37
37
Hasi krijgt twee énorme meevallers bij Anderlecht

RSC Anderlecht knokte zich met tien spelers naar een verdiend gelijkspel tegen KRC Genk. De ...

570
570
Waanzin of meesterzet? Anderlecht schokt met transferplan

Anderlecht twijfelt niet: Nilson Angulo krijgt een nieuw contract tot 2029 mét opslag. Maar ...

523
523
Ex-ref velt verdict: Club Brugge bestolen in La Louvière?

Club Brugge liep zaterdag een blauwtje in La Louvière. Door het foutje van Nordin Jakers ging ...

642
642
Carte blanche voor Coucke: Hasi & Renard weg bij RSCA?

De interlandbreak zorgde niet bepaald voor rust bij RSC Anderlecht, waar Wouter Vandenhaute ...

751
751
'Hayen hakt keeperknoop door: Jackers out, Mignolet in?'

Met een 1-0 nederlaag in La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale repetitie ...

339
339
Renard doet boekje open over hete hangijzers Anderlecht

Met een mannetje minder sleepte RSC Anderlecht zondag nog een punt uit de brand tegen KRC Genk. Toch ...

484
484

Meer sportnieuws