Dropt De Bruyne gigantische bom? “Waarom niet Liverpool…”

575 stemmen
Dropt De Bruyne gigantische bom? “Waarom niet Liverpool…”

Kevin De Bruyne nam definitief afscheid van Manchester City. De middenvelder liet in een statement weten aan het einde van het seizoen andere oorden op te zoeken. Na zijn glansprestatie tegen Crystal Palace verraste hij echter vriend en vijand door een transfer in de Premier League niet uit te sluiten.

De Bruyne werd eerder al nadrukkelijk in verband gebracht met een overstap naar Saudi-Arabië of de Verenigde Staten. In het Midden-Oosten kan hij bakken met geld verdienen, maar in de VS lonkt het Inter Miami van Lionel Messi. Toch ligt een laatste knaltransfer nog op tafel, dat werd alvast uitvoerig besproken tijdens Extra Time.

LEES OOK: Oosting compleet afgemaakt bij Antwerp: “Doe toch normaal!”

Ongeziene transferbom?

De Bruyne leidde bij Manchester City de comeback tegen Crystal Palace in met een prachtige vrije trap. De spelverdeler zette de lijnen uit bij The Cityzens en schitterde zoals vanouds. In de analistenwereld zijn ze er dan ook van overtuigd dat hij nog steeds op topniveau kan acteren. Ook Filip Joos en consorten hopen nog op een laatste glorieclub voor KDB.

Sam Kerkhofs vindt alvast dat de Premier League-clubs móéten toeslaan. “Als ik een andere PL-club was, want hij heeft gezegd dat niet uit te sluiten, zou ik altijd bellen.” Wesley Sonck kon zijn oren niet geloven. “Dat vind ik toch raar. Heeft hij dat écht gezegd? Toch niet Manchester United of zoiets… Chelsea dan?”, werden de opties op tafel gegooid.

Telefoontje van Liverpool

Sonck gelooft niet dat De Bruyne Man City na tien jaar zal verlaten voor een rechtstreekse concurrent. “Dan ga je toch niet naar bijvoorbeeld Liverpool? Naar een rechtstreekse concurrent…” Joos denkt dat De Bruyne niet naar een Engelse middenmoter zal willen trekken. “Hij wil niet naar een ploeg dat achteraan bengelt. Waarom zou hij niet naar Liverpool trekken?”

Ook Franky Van der Elst denkt dat een pikante overstap naar Liverpool geen probleem zou mogen zijn. “Waarom zou hij niet naar Liverpool mogen gaan?” Joos gaat nog een stapje verder. “Het feit dat hij de deur openzet betekent dat er al een telefoontje is gekomen..." Dropt De Bruyne komende zomermercato een gigantische transferbom? 

Zou Liverpool een goede nieuwe club zijn voor Kevin De Bruyne?

Meest recent

Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

1
1
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

59
59
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

104
104
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

52
52
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

66
66
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

198
198
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

27
27
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

131
131
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

73
73
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

329
329
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

282
282
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

509
509
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

524
524
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

249
249
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

360
360
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

229
229
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

277
277
Rudi Garcia verbaast met onthulling over Romelu Lukaku

De definitieve WK-selectie van de Rode Duivels is bekend. Bondscoach Rudi Garcia bracht 26 namen ...

167
167
Anderlecht grijpt hard in na ferme uithaal Bertaccini

De verloren bekerfinale komt hard aan bij RSC Anderlecht. Paars-Wit ging in de verlengingen met 3-1 ...

566
566
Garcia pakt extra speler mee naar WK: hoop voor De Cat?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de definitieve selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt. De Franse ...

224
224
‘Club Brugge baalt: al twee aanbiedingen van 40 miljoen’

Club Brugge staat voor een hete transferzomer. Verschillende sterkhouders lijken klaar voor een stap ...

356
356
Twee namen zorgen voor Duivelse storm: “Wat een grap!”

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor het WK 2026 bekendgemaakt. De Rode Duivels trekken met ...

411
411
Sels, Openda, Godts: Garcia verklaart grote afwezigen

Vrijdagmiddag heeft Rudi Garcia bekendgemaakt welke 26 Rode Duivels straks mee mogen naar het WK. Om ...

301
301
WK-selectie Duivels: Met Fernandez-Pardo, geen Sels of Openda

De start van het WK nadert met rasse schreden en de Rode Duivels willen in de Verenigde Staten ...

342
342
Odoi moet na halfjaar alweer op zoek naar nieuwe club

Denis Odoi vertrok vorige zomer bij Antwerp, maar moest bijzonder lang wachten tot hij een nieuwe ...

103
103

Meer sportnieuws