Dropt De Bruyne gigantische bom? “Waarom niet Liverpool…”

575 stemmen
Dropt De Bruyne gigantische bom? “Waarom niet Liverpool…”

Kevin De Bruyne nam definitief afscheid van Manchester City. De middenvelder liet in een statement weten aan het einde van het seizoen andere oorden op te zoeken. Na zijn glansprestatie tegen Crystal Palace verraste hij echter vriend en vijand door een transfer in de Premier League niet uit te sluiten.

De Bruyne werd eerder al nadrukkelijk in verband gebracht met een overstap naar Saudi-Arabië of de Verenigde Staten. In het Midden-Oosten kan hij bakken met geld verdienen, maar in de VS lonkt het Inter Miami van Lionel Messi. Toch ligt een laatste knaltransfer nog op tafel, dat werd alvast uitvoerig besproken tijdens Extra Time.

LEES OOK: Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Ongeziene transferbom?

De Bruyne leidde bij Manchester City de comeback tegen Crystal Palace in met een prachtige vrije trap. De spelverdeler zette de lijnen uit bij The Cityzens en schitterde zoals vanouds. In de analistenwereld zijn ze er dan ook van overtuigd dat hij nog steeds op topniveau kan acteren. Ook Filip Joos en consorten hopen nog op een laatste glorieclub voor KDB.

Sam Kerkhofs vindt alvast dat de Premier League-clubs móéten toeslaan. “Als ik een andere PL-club was, want hij heeft gezegd dat niet uit te sluiten, zou ik altijd bellen.” Wesley Sonck kon zijn oren niet geloven. “Dat vind ik toch raar. Heeft hij dat écht gezegd? Toch niet Manchester United of zoiets… Chelsea dan?”, werden de opties op tafel gegooid.

Telefoontje van Liverpool

Sonck gelooft niet dat De Bruyne Man City na tien jaar zal verlaten voor een rechtstreekse concurrent. “Dan ga je toch niet naar bijvoorbeeld Liverpool? Naar een rechtstreekse concurrent…” Joos denkt dat De Bruyne niet naar een Engelse middenmoter zal willen trekken. “Hij wil niet naar een ploeg dat achteraan bengelt. Waarom zou hij niet naar Liverpool trekken?”

Ook Franky Van der Elst denkt dat een pikante overstap naar Liverpool geen probleem zou mogen zijn. “Waarom zou hij niet naar Liverpool mogen gaan?” Joos gaat nog een stapje verder. “Het feit dat hij de deur openzet betekent dat er al een telefoontje is gekomen..." Dropt De Bruyne komende zomermercato een gigantische transferbom? 

Zou Liverpool een goede nieuwe club zijn voor Kevin De Bruyne?

Meest recent

Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

30
30
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

26
26
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

151
151
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

120
120
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

35
35
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

329
329
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

139
139
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

416
416
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

54
54
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

106
106
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

43
43
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

318
318
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

671
671
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

503
503
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

146
146
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

1081
1081
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

175
175
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

77
77
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

654
654
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

245
245
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

507
507
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

250
250
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

275
275
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1251
1251
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

634
634

Meer sportnieuws