'Vertrek De Cuyper nabij: Club Brugge legt transfersom vast'

door
'Vertrek De Cuyper nabij: Club Brugge legt transfersom vast'

Club Brugge boekte zondag een cruciale zege tegen KRC Genk na een laat strafschopdoelpunt van Maxim De Cuyper. Voor de linksback was dat allicht één van zijn laatste hoogtepunten bij Blauw-Zwart. Zo heeft het er alle schijn van dat hij komende zomer een nieuwe stap zet.

Blauw-Zwart wist de voorbije seizoenen een aantal jonge spelers te lanceren richting de Europese topcompetities. De Cuyper lijkt weldra aan dat lijstje te worden toegevoegd. Al legde de back een ietwat ander traject aan. Hij debuteerde al vroeg bij de Brugse A-ploeg en leverde goed werk af bij Club Nxt, desondanks ging hij een tijdje elders ervaring opdoen.

Zo werd De Cuyper twee seizoenen aan KVC Westerlo verhuurd. Een slimme zet, in de Kempen zette hij immers grote stappen in zijn ontwikkeling. Bij zijn terugkeer in Brugge kreeg de back dan ook een volwaardige kans als speler van de A-kern. Die wist hij ook met beide handen te grijpen, vorig seizoen groeide MDC uit tot een absolute sterkhouder.

LEES OOK: 'De Bruyne zet Napoli op scherp met verbluffende reünie'

Tijd voor nieuwe stap

Nadat hij Club in die rol aan de landstitel had geholpen, werd hij zelfs opgeroepen voor het EK. En hoewel hij tijdens dat toernooi niet in actie kwam, is De Cuyper sindsdien een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels. Ondertussen bevestigde hij zijn goede prestaties in de huidige jaargang ook op Champions League-niveau.

De back lijkt dus helemaal klaar voor een nieuwe stap in zijn carrière. Die wil De Cuyper zelf ook graag zetten, zo liet hij onlangs nog letterlijk verstaan. En dus wordt het uitkijken naar wat zijn bestemming zal worden. Verschillende Europese ploegen tonen alvast interesse. Maar vooral de naam van AC Milan blijft nadrukkelijk terugkeren.

Opvolger Hernandez

De Rossoneri nemen in de zomer allicht afscheid van Théo Hernandez, die zijn laatste contractjaar ingaat. Om hem te vervangen zou De Cuyper bovenaan de Milanese verlanglijst staan. Dat wordt nu ook bevestigd bij Calciomercato.it. Het medium beweert dat de interesse van Milan zeer concreet kwijt. Zodra er beweging komt in het dossier rond Hernandez, zouden de Italianen doordrukken. Al zullen daar wel een aardige som voor nodig hebben. Volgens het genoemde medium verlangt Club Brugge 25 miljoen euro ... minstens.

Milan zou een goede bestemming zijn voor De Cuyper ...

Meest recent

'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

3
3
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

165
165
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

176
176
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

84
84
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

319
319
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

366
366
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

55
55
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

255
255
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

510
510
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

157
157
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

197
197
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

289
289
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

293
293
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

354
354
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

527
527
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

178
178
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

298
298
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

494
494
Still kiest exit: Anderlecht zonder hoofdcoach naar Bosuil?

Aanstaande donderdag staat RSC Anderlecht voor de levensbelangrijke terugmatch in de halve finales ...

382
382
12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Manchester United is onder het bewind van caretaker Michael Carrick bezig aan een sterke reeks. ...

197
197
Anderlecht genekt door VAR? Oud-ref dient Still van antwoord

RSC Anderlecht ging zondagmiddag redelijk kansloos onderuit op het veld van KRC Genk. Maar volgens ...

433
433
'Anderlecht speelt met vuur: topkandidaat is tijdbom'

Bij RSC Anderlecht tikt de klok: de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi sleept aan en de ...

342
342
KRC Genk helemaal terug? Hayen trekt conclusie

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

198
198
Open oorlog in Genk-Anderlecht: "Dat is geen respect"

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

733
733
'Club speelt steunpilaar kwijt: ook Tottenham klopt aan'

Nog anderhalve week te gaan en Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen ...

287
287

Meer sportnieuws