'Vertrek De Cuyper nabij: Club Brugge legt transfersom vast'

door
'Vertrek De Cuyper nabij: Club Brugge legt transfersom vast'

Club Brugge boekte zondag een cruciale zege tegen KRC Genk na een laat strafschopdoelpunt van Maxim De Cuyper. Voor de linksback was dat allicht één van zijn laatste hoogtepunten bij Blauw-Zwart. Zo heeft het er alle schijn van dat hij komende zomer een nieuwe stap zet.

Blauw-Zwart wist de voorbije seizoenen een aantal jonge spelers te lanceren richting de Europese topcompetities. De Cuyper lijkt weldra aan dat lijstje te worden toegevoegd. Al legde de back een ietwat ander traject aan. Hij debuteerde al vroeg bij de Brugse A-ploeg en leverde goed werk af bij Club Nxt, desondanks ging hij een tijdje elders ervaring opdoen.

Zo werd De Cuyper twee seizoenen aan KVC Westerlo verhuurd. Een slimme zet, in de Kempen zette hij immers grote stappen in zijn ontwikkeling. Bij zijn terugkeer in Brugge kreeg de back dan ook een volwaardige kans als speler van de A-kern. Die wist hij ook met beide handen te grijpen, vorig seizoen groeide MDC uit tot een absolute sterkhouder.

LEES OOK: Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Tijd voor nieuwe stap

Nadat hij Club in die rol aan de landstitel had geholpen, werd hij zelfs opgeroepen voor het EK. En hoewel hij tijdens dat toernooi niet in actie kwam, is De Cuyper sindsdien een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels. Ondertussen bevestigde hij zijn goede prestaties in de huidige jaargang ook op Champions League-niveau.

De back lijkt dus helemaal klaar voor een nieuwe stap in zijn carrière. Die wil De Cuyper zelf ook graag zetten, zo liet hij onlangs nog letterlijk verstaan. En dus wordt het uitkijken naar wat zijn bestemming zal worden. Verschillende Europese ploegen tonen alvast interesse. Maar vooral de naam van AC Milan blijft nadrukkelijk terugkeren.

Opvolger Hernandez

De Rossoneri nemen in de zomer allicht afscheid van Théo Hernandez, die zijn laatste contractjaar ingaat. Om hem te vervangen zou De Cuyper bovenaan de Milanese verlanglijst staan. Dat wordt nu ook bevestigd bij Calciomercato.it. Het medium beweert dat de interesse van Milan zeer concreet kwijt. Zodra er beweging komt in het dossier rond Hernandez, zouden de Italianen doordrukken. Al zullen daar wel een aardige som voor nodig hebben. Volgens het genoemde medium verlangt Club Brugge 25 miljoen euro ... minstens.

Milan zou een goede bestemming zijn voor De Cuyper ...

Meest recent

Opvallend: Club Luik zet na 2 dagen streep door transfer

Het slot van de mercato betekent voor veel clubs dat ze nog snel snel op zoek moeten naar ...

2
2
KV Mechelen zet Anderlecht en co een hak met contract

KV Mechelen is de voorbije weken weggezakt uit de top zes na een drie op vijftien, maar mag nog ...

34
34
'Verrassende transfer Frutos: dit wordt zijn nieuwe functie'

Nicolas Frutos staat op het punt om een opmerkelijke transfer te maken. Woensdag bevestigde La ...

56
56
KRC Genk krijgt stevige waarschuwing over nieuwe aanwinst

Bij KRC Genk beleefden ze uiteindelijk een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky en ...

89
89
'Club en Anderlecht grepen naast komst Guiagon'

Charleroi is bezig aan een zeer straffe reeks. Het is in de competitie opgeklommen naar de zesde ...

120
120
PSV-fan Van Gerwen breekt: Nieuw privédrama schokt

Michael van Gerwen staat bekend als een man die zelden mist. Op het dartbord is hij meedogenloos, ...

45
45
Go Ahead Eagles brengt verrassend Belgisch transfernieuws

Go Ahead Eagles was de voorbije jaren één van de revelaties in Nederland. Het wist ...

18
18
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

265
265
Oosting komt met enorme dompers voor Antwerp

Royal Antwerp FC haalde Rein Van Helden weg bij STVV, maar daar bleef het bij. Nochtans kon de ploeg ...

288
288
'Rodriguez (ex-Real) op zucht van zeer knappe transfer'

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

22
22
Still met goed én slecht nieuws: "Kan spelen tegen Antwerp"

RSC Anderlecht staat onder vuur. De resultaten zijn slecht, de coach werd ontslagen en de sportief ...

336
336
'Olaigbe (ex-Cercle en RSCA) verrast met nieuwe club'

De carrière van Kazeem Olaigbe zit duidelijk in een dipje. De Belgische flankaanvaller gaat ...

34
34
'Ontevreden Ronaldo maakt blits comeback in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

222
222
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

209
209
Tinder-match met Van Gucht krijgt hallucinante wending

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

36
36
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

68
68
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

24
24
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

456
456
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

172
172
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

208
208
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

75
75
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

239
239
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

248
248
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

131
131
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

105
105

Meer sportnieuws