Sensationele comeback? Noa Lang doet Club-fans zwijmelen

673 stemmen
Sensationele comeback? Noa Lang doet Club-fans zwijmelen

Club Brugge boekte zondagavond een cruciale overwinning tegen grote titelconcurrent KRC Genk: 1-0. Voor de gelegenheid werd Blauw-Zwart vanuit de tribunes aangemoedigd door een opgemerkte verschijning. Zo was Noa Lang nog eens afgezakt naar het Jan Breydel-stadion om zijn ex-ploeg te bewonderen.

De Bruggelingen hebben er tijdens de Play-Offs een erezaak van gemaakt om de aftrap in de thuismatchen te laten voorzien door één van de ex-spelers. Tegen RSC Anderlecht viel die eer te beurt aan Clinton Mata. Zondag tegen Genk was het aan een andere voormalige publiekslieveling. Zo was Noa Lang nog eens aanwezig om Club van dichtbij aan te moedigen.

De inmiddels 25-jarige aanvaller werd in de zomermercato van 2020 overgenomen van Ajax. Aanvankelijk op huurbasis, maar het duurde niet lang alvorens de overgang permanent werd gemaakt. Lang groeide in een mum van tijd immers uit tot één van de absolute smaakmakers. Hij hielp Club ook aan twee landstitels, schitterde in Europa en veroverde een aantal individuele prijzen.

LEES OOK: Club Brugge helemaal titelrijp? Analisten doen uitspraak

Op handen gedragen

Een toptransfer liet evenwel op zich wachten en dus verraste hij in 2023 met een terugkeer naar Nederland. Zo ging de Oranje-international bij PSV aan de slag. Veel plezier beleefde hij nog niet aan die transfer. In zijn eerste seizoen stond hij maandenlang geblesseerd aan de kant. Tijdens de huidige jaargang kende PSV dan weer een stevige terugval na nieuwjaar en lag Lang meermaals in de clinch met de supporters.

Een groot verschil met zijn periode in Brugge. Toen werd hij vervloekt door de tegenstanders, maar de fans van Club Brugge droegen hem steevast op handen. En Lang is er nog steeds bijzonder populair. Zondag werd hij luidkeels toegejuicht toen hij de aftrap gaf. Achteraf werd hij ook betrokken in de festiviteiten van de spelers na hun belangrijke overwinning.

Terugkeer op termijn?

De liefde blijkt ook wederzijds. "Ik kijk naar bijna elke wedstrijd van Club Brugge. Het is gewoon echt mijn club. De liefde die ik daar kreeg, ik weet niet of ik dat ooit nog ergens anders zal krijgen", zei hij onlangs nog bij Play Sports. Wie weet wordt die liefde op termijn omgezet in een nieuwe samenwerking. "Noa is a Bruges Boy", scandeerden de supporters alvast tijdens de match. En Lang lijkt dat idee ook wel genegen. In aanloop naar de partij werd hem immers gevraagd of hij ooit nog bij Club Brugge komt spelen. "Dat is wel mijn droom, ja", maakte hij de fans gek met een brede glimlach.

Welke flankaanvaller zou u momenteel het liefst in uw ploeg hebben?

Meest recent

'Mbangula neemt beslissing over transfer én Rode Duivels'

In november 2024 was hij nog even Rode Duivel, maar vrijdag zal er in de lijst van Rudi Garcia zeker ...

37
37
Vanhaezebrouck ziet geweldig nieuws voor Duivels

Het is aftellen naar vrijdag, want dan maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

59
59
'Verbazingwekkende terugkeer Sergio Ramos in LaLiga'

Sinds vorige winter zit Sergio Ramos zonder club, nadat hij vertrok bij het Mexicaanse Monterrey. De ...

26
26
'Union bidt voor sterkhouder in bekerfinale'

Donderdagnamiddag zullen alle ogen gericht zijn op het Koning Boudewijnstadion, want daar strijden ...

58
58
'Weer nieuwe twist: Lukaku nu al op weg naar België'

De voorbije maanden is er al héél wat inkt gevloeid over Romelu Lukaku. De soap ...

94
94
Van Himst geeft details prijs over gesprek met Sibierski

Bij Anderlecht pakten ze vorige week uit met hun nieuwe sportief directeur. De langverwachte ...

89
89
Belgisch toptalent breekt door: "De toekomst van PSV"

Het rijk is tegenwoordig aan de jonge Belgen in de Eredivisie. Bij Ajax is Mika Godts dit seizoen de ...

63
63
De Cat dropt plots stevige bom over Anderlecht-toekomst

Anderlecht staat donderdag voor zijn belangrijkste match van het seizoen, want in de bekerfinale ...

335
335
'Grote verandering in Genk: nieuwe functie Croonen'

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. De Limburgers grepen naast de top zes en de ...

122
122
Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
STVV komt met fantastisch nieuws voor de fans

STVV eindigt sowieso derde in de Jupiler Pro League. Het is het tweede beste seizoen ooit uit de ...

67
67
'Club speelt met vuur: komst Beuker is regelrechte ramp'

Club Brugge dreigt op het slechtst mogelijke moment zijn sportieve architact kwijt te spelen. ...

301
301
Anderlecht zit op goudmijn: het ‘grote gelijk’ van Borguet

De toekomst van de Rode Duivels oogt zeer mooi. De Belgische clubs leveren al jaren goed werk inzake ...

290
290
Florentino Perez dropt bommetje bij Real Madrid

Het rommelt langs alle kanten bij Real Madrid. De Koninklijke gaf vandaag een verrassende ...

99
99
Deschacht en Gillet fileren Anderlecht: "Eerlijk gezegd..."

RSC Anderlecht en de bekerfinale, het is geen goed huwelijk. Paars-Wit won er de afgelopen 30 jaar ...

154
154
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

Met het einde van de play-offs in zicht wordt er nog snel een eindspurt ingezet, want volgende week ...

116
116
Opvallend: miscast Club Brugge heeft WK-ticket beet

Club Brugge vergaarde de afgelopen jaren een uitstekende reputatie op het internationale toneel. In ...

146
146
Cvetkovic verneemt verdict: Anderlecht in beroep

Donderdag is het moment van de waarheid aangebroken voor RSC Anderlecht, dat het in de bekerfinale ...

295
295
Stoelendans binnen Pro League: zitje voor Bouchez?

Tijdens de debatten omtrent het competitieformat wierp George-Louis Bouchez zich op als een van de ...

257
257
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

167
167
Anderlecht speelt met vuur: pleidooi Cvetkovic onthuld

Jérémy Taravel deed afgelopen weekend zijn stinkende best om het te ontkennen, maar ...

376
376
'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

603
603
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

389
389
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

186
186
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

96
96

Meer sportnieuws