Sensationele comeback? Noa Lang doet Club-fans zwijmelen

673 stemmen
Sensationele comeback? Noa Lang doet Club-fans zwijmelen

Club Brugge boekte zondagavond een cruciale overwinning tegen grote titelconcurrent KRC Genk: 1-0. Voor de gelegenheid werd Blauw-Zwart vanuit de tribunes aangemoedigd door een opgemerkte verschijning. Zo was Noa Lang nog eens afgezakt naar het Jan Breydel-stadion om zijn ex-ploeg te bewonderen.

De Bruggelingen hebben er tijdens de Play-Offs een erezaak van gemaakt om de aftrap in de thuismatchen te laten voorzien door één van de ex-spelers. Tegen RSC Anderlecht viel die eer te beurt aan Clinton Mata. Zondag tegen Genk was het aan een andere voormalige publiekslieveling. Zo was Noa Lang nog eens aanwezig om Club van dichtbij aan te moedigen.

De inmiddels 25-jarige aanvaller werd in de zomermercato van 2020 overgenomen van Ajax. Aanvankelijk op huurbasis, maar het duurde niet lang alvorens de overgang permanent werd gemaakt. Lang groeide in een mum van tijd immers uit tot één van de absolute smaakmakers. Hij hielp Club ook aan twee landstitels, schitterde in Europa en veroverde een aantal individuele prijzen.

LEES OOK: Dochter van Mark van Bommel doet monden openvallen

Op handen gedragen

Een toptransfer liet evenwel op zich wachten en dus verraste hij in 2023 met een terugkeer naar Nederland. Zo ging de Oranje-international bij PSV aan de slag. Veel plezier beleefde hij nog niet aan die transfer. In zijn eerste seizoen stond hij maandenlang geblesseerd aan de kant. Tijdens de huidige jaargang kende PSV dan weer een stevige terugval na nieuwjaar en lag Lang meermaals in de clinch met de supporters.

Een groot verschil met zijn periode in Brugge. Toen werd hij vervloekt door de tegenstanders, maar de fans van Club Brugge droegen hem steevast op handen. En Lang is er nog steeds bijzonder populair. Zondag werd hij luidkeels toegejuicht toen hij de aftrap gaf. Achteraf werd hij ook betrokken in de festiviteiten van de spelers na hun belangrijke overwinning.

Terugkeer op termijn?

De liefde blijkt ook wederzijds. "Ik kijk naar bijna elke wedstrijd van Club Brugge. Het is gewoon echt mijn club. De liefde die ik daar kreeg, ik weet niet of ik dat ooit nog ergens anders zal krijgen", zei hij onlangs nog bij Play Sports. Wie weet wordt die liefde op termijn omgezet in een nieuwe samenwerking. "Noa is a Bruges Boy", scandeerden de supporters alvast tijdens de match. En Lang lijkt dat idee ook wel genegen. In aanloop naar de partij werd hem immers gevraagd of hij ooit nog bij Club Brugge komt spelen. "Dat is wel mijn droom, ja", maakte hij de fans gek met een brede glimlach.

Welke flankaanvaller zou u momenteel het liefst in uw ploeg hebben?

Meest recent

Einde Italiaanse chaos: oudgedienden moeten puin ruimen

Het Italiaanse voetbal verkeert in een diepe crisis, maar een oplossing lijkt in zich. Zo zou dan ...

6
6
Brutale overval Fuseini: nieuwe details na heftige beelden

Vicekampioen Union SG is opgeschrikt door een verachtelijk incident. Op straat in Brussel werd ...

81
81
'Doorbraak gevonden: Skov Olsen verbaast met nieuwe club'

Verschillende oud-smaakmakers uit de Jupiler Pro League komen deze zomer in aanmerking voor een ...

170
170
Anderlecht dropt straf nieuws voor return met Hammarby

RSC Anderlecht wil zich aanstaande donderdag zien te plaatsen voor de derde voorronde van de Europa ...

302
302
Scherpen naar Premier League: Union vangt miljoenensom

Union SG is andermaal één van zijn smaakmakers kwijt. Kjell Scherpen trekt na een ...

73
73
'Onrust bij Club Brugge: Preud'homme al onder vuur'

Na de landstitel vertrok Dévy Rigaux naar Feyenoord, waardoor Club Brugge amper twee jaar na ...

565
565
Overmars schiet raak: Antwerp heeft goudhaantje beet

In Youth We Trust. Het was lang de slogan van zijn ex-club, maar ook bij Antwerp komt kersvers ...

268
268
Leko kruist vingers: Club Brugge kondigt versterking aan

Met een nederlaag tegen Stade Rennes beleefde Club Brugge geen geslaagde generale repetitie voor de ...

306
306
Done deal: STVV laat spits gaan, steunpilaar tekent bij

Na een sprookjesachtig seizoen mag STVV straks Europa in. Daar hopen de Kanaries uiteraard geen mal ...

34
34
'Witte rook in Brugge: details Onyedika-deal bekend'

De officiële aankondiging ontbreekt nog, maar dat lijkt stilaan louter nog een formaliteit. ...

299
299
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Anderlecht & Club Brugge'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

422
422
'Kassa rinkelt bij Union: duo levert jackpot op'

Vrijdag trekt Union naar Club Brugge, waar de troepen van David Hubert de Supercup hopen toe te ...

89
89
'Leko krijgt zin: Club Brugge pakt uit met dubbelslag'

Vrijdag staat al de eerste officiële opdracht van het seizoen voor de deur bij Club Brugge, dat ...

684
684
Hendrik Van Crombrugge treft Vanessa recht in het hart

Hendrik Van Crombrugge beleeft sportief woelige tijden. De doelman van Racing Genk moet andere ...

421
421
'Grote kuis in Anderlecht: titularis richting exit'

Ook op inkomend vlak heeft RSC Anderlecht nog werk aan de winkel, maar vooralsnog lijkt Antoine ...

473
473
'Leegloop bij Club Brugge: volgende sterkhouder wil weg'

Om een totale leegloop te vermijden moet Nicolo Tresoldi naar verluidt gewoon op post blijven, al ...

497
497
Lamine Yamal in shock: vriendin met hartverscheurend verhaal

Lamine Yamal is opnieuw het gesprek van de dag, maar deze keer gaat het niet om zijn prestaties op ...

80
80
Bruno laat zich gelden: RSCA-bestuur moet trainer intomen

RSC Anderlecht besloot in het tussenseizoen om de Portugees Vitor Bruno als hoofdtrainer aan te ...

804
804
Genk vermorzelt clubrecord: details Karetsas-deal bekend

Na een transfersoap van enkele weken tijd, is dan toch een akkoord gevonden omtrent Konstaninos ...

377
377
'Verhaeghe ramt op tafel: veto tegen miljoenentransfer Club'

Club Brugge harkte deze zomer al een pak miljoenen binnen op de transfermarkt en er komen nog meer ...

1150
1150
'Transferbom Vinicius: Real Madrid onderneemt actie'

Waar speelt Vinicius Junior in de nabije toekomst? De voorbije dagen raakte bekend dat Premier ...

233
233
Pro League onthult: drastische veranderingen aan Croky Cup

Het nieuwe seizoen in het Belgische profvoetbal staat voor de deur. Dat gaat gepaard met enkele ...

1230
1230
'Witte rook bij Anderlecht: contract van vier seizoenen'

Terwijl coach Vitor Bruno zijn troepen klaarstoomt voor de return tegen Hammarby, blijft RSC ...

498
498
'Standard vindt transferakkoord: deal van 2.5 miljoen'

Ook bij Standard telt men momenteel af naar de start van het nieuwe seizoen. Ondertussen blijven de ...

221
221
‘Club Brugge breekt taboe: ongeziene toptransfer van 17M’

Club Brugge haalt het zwaar geschut boven voor een opvallende toptransfer. Blauw-zwart kan liefst ...

1476
1476

Meer sportnieuws