Sensationele comeback? Noa Lang doet Club-fans zwijmelen

673 stemmen
Sensationele comeback? Noa Lang doet Club-fans zwijmelen

Club Brugge boekte zondagavond een cruciale overwinning tegen grote titelconcurrent KRC Genk: 1-0. Voor de gelegenheid werd Blauw-Zwart vanuit de tribunes aangemoedigd door een opgemerkte verschijning. Zo was Noa Lang nog eens afgezakt naar het Jan Breydel-stadion om zijn ex-ploeg te bewonderen.

De Bruggelingen hebben er tijdens de Play-Offs een erezaak van gemaakt om de aftrap in de thuismatchen te laten voorzien door één van de ex-spelers. Tegen RSC Anderlecht viel die eer te beurt aan Clinton Mata. Zondag tegen Genk was het aan een andere voormalige publiekslieveling. Zo was Noa Lang nog eens aanwezig om Club van dichtbij aan te moedigen.

De inmiddels 25-jarige aanvaller werd in de zomermercato van 2020 overgenomen van Ajax. Aanvankelijk op huurbasis, maar het duurde niet lang alvorens de overgang permanent werd gemaakt. Lang groeide in een mum van tijd immers uit tot één van de absolute smaakmakers. Hij hielp Club ook aan twee landstitels, schitterde in Europa en veroverde een aantal individuele prijzen.

LEES OOK: PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Op handen gedragen

Een toptransfer liet evenwel op zich wachten en dus verraste hij in 2023 met een terugkeer naar Nederland. Zo ging de Oranje-international bij PSV aan de slag. Veel plezier beleefde hij nog niet aan die transfer. In zijn eerste seizoen stond hij maandenlang geblesseerd aan de kant. Tijdens de huidige jaargang kende PSV dan weer een stevige terugval na nieuwjaar en lag Lang meermaals in de clinch met de supporters.

Een groot verschil met zijn periode in Brugge. Toen werd hij vervloekt door de tegenstanders, maar de fans van Club Brugge droegen hem steevast op handen. En Lang is er nog steeds bijzonder populair. Zondag werd hij luidkeels toegejuicht toen hij de aftrap gaf. Achteraf werd hij ook betrokken in de festiviteiten van de spelers na hun belangrijke overwinning.

Terugkeer op termijn?

De liefde blijkt ook wederzijds. "Ik kijk naar bijna elke wedstrijd van Club Brugge. Het is gewoon echt mijn club. De liefde die ik daar kreeg, ik weet niet of ik dat ooit nog ergens anders zal krijgen", zei hij onlangs nog bij Play Sports. Wie weet wordt die liefde op termijn omgezet in een nieuwe samenwerking. "Noa is a Bruges Boy", scandeerden de supporters alvast tijdens de match. En Lang lijkt dat idee ook wel genegen. In aanloop naar de partij werd hem immers gevraagd of hij ooit nog bij Club Brugge komt spelen. "Dat is wel mijn droom, ja", maakte hij de fans gek met een brede glimlach.

Welke flankaanvaller zou u momenteel het liefst in uw ploeg hebben?

Meest recent

AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

5
5
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

22
22
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

23
23
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

35
35
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

46
46
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

89
89
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

217
217
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

60
60
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

142
142
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

115
115
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

70
70
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

417
417
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

368
368
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

111
111
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

351
351
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

106
106
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

277
277
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

264
264
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

499
499
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

190
190
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

94
94
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

240
240
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

77
77
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

154
154
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

72
72

Meer sportnieuws