Sensationele comeback? Noa Lang doet Club-fans zwijmelen

673
Sensationele comeback? Noa Lang doet Club-fans zwijmelen

Club Brugge boekte zondagavond een cruciale overwinning tegen grote titelconcurrent KRC Genk: 1-0. Voor de gelegenheid werd Blauw-Zwart vanuit de tribunes aangemoedigd door een opgemerkte verschijning. Zo was Noa Lang nog eens afgezakt naar het Jan Breydel-stadion om zijn ex-ploeg te bewonderen.

De Bruggelingen hebben er tijdens de Play-Offs een erezaak van gemaakt om de aftrap in de thuismatchen te laten voorzien door één van de ex-spelers. Tegen RSC Anderlecht viel die eer te beurt aan Clinton Mata. Zondag tegen Genk was het aan een andere voormalige publiekslieveling. Zo was Noa Lang nog eens aanwezig om Club van dichtbij aan te moedigen.

De inmiddels 25-jarige aanvaller werd in de zomermercato van 2020 overgenomen van Ajax. Aanvankelijk op huurbasis, maar het duurde niet lang alvorens de overgang permanent werd gemaakt. Lang groeide in een mum van tijd immers uit tot één van de absolute smaakmakers. Hij hielp Club ook aan twee landstitels, schitterde in Europa en veroverde een aantal individuele prijzen.

LEES OOK: "Bullshit praten" - Noa Lang clasht met bekende analist

Op handen gedragen

Een toptransfer liet evenwel op zich wachten en dus verraste hij in 2023 met een terugkeer naar Nederland. Zo ging de Oranje-international bij PSV aan de slag. Veel plezier beleefde hij nog niet aan die transfer. In zijn eerste seizoen stond hij maandenlang geblesseerd aan de kant. Tijdens de huidige jaargang kende PSV dan weer een stevige terugval na nieuwjaar en lag Lang meermaals in de clinch met de supporters.

Een groot verschil met zijn periode in Brugge. Toen werd hij vervloekt door de tegenstanders, maar de fans van Club Brugge droegen hem steevast op handen. En Lang is er nog steeds bijzonder populair. Zondag werd hij luidkeels toegejuicht toen hij de aftrap gaf. Achteraf werd hij ook betrokken in de festiviteiten van de spelers na hun belangrijke overwinning.

Terugkeer op termijn?

De liefde blijkt ook wederzijds. "Ik kijk naar bijna elke wedstrijd van Club Brugge. Het is gewoon echt mijn club. De liefde die ik daar kreeg, ik weet niet of ik dat ooit nog ergens anders zal krijgen", zei hij onlangs nog bij Play Sports. Wie weet wordt die liefde op termijn omgezet in een nieuwe samenwerking. "Noa is a Bruges Boy", scandeerden de supporters alvast tijdens de match. En Lang lijkt dat idee ook wel genegen. In aanloop naar de partij werd hem immers gevraagd of hij ooit nog bij Club Brugge komt spelen. "Dat is wel mijn droom, ja", maakte hij de fans gek met een brede glimlach.

Welke flankaanvaller zou u momenteel het liefst in uw ploeg hebben?

Meest recent

'Stassin krijgt eindelijk gewenste transfer'

Lucas Stassin moest deze zomer tot zijn grote ontgoocheling het WK vanuit zijn zetel volgen. Rudi ...

24
24
'Grote verrassing: Martinez bondscoach van Oranje?'

Na het WK gingen heel wat landen op zoek naar een nieuwe bondscoach. De Rode Duivels vonden na het ...

49
49
'Transfer in de maak voor Bornauw'

Met Brandon Mechele en Nathan Ngoy ontdekten de Rode Duivels op het WK een stevig centraal duo en ...

21
21
Anderlecht kent zijn mogelijke hordes voor league phase

Anderlecht heeft dinsdagavond met grote aandacht gekeken naar wat er zich afspeelde in de Europese ...

123
123
Donkerrode avond Union: Hubert haalt keihard uit

Union zal zich dit seizoen niet kunnen tonen in de Champions League. De Brusselaars sneuvelden ...

437
437
KV Mechelen vindt verdediger in Premier League

KV Mechelen nam een ontgoochelende start in de Jupiler Pro League, want het ging met 2-0 onderuit op ...

51
51
'Standard is eindelijk verlost van dure flop'

Standard heeft deze zomer al veel werk verzet op de transfermarkt. De Rouches haalden al zeven ...

113
113
'Club Brugge blijft gaan: akkoord in de maak'

Club Brugge heeft de laatste weken een stevig transferoffensief ingezet en zette zijn teller ...

696
696
Geen Champions League: Union strandt in Noorwegen

Union SG kruiste dinsdagavond met Bodo/Glimt voor een plek in de laatste voorronde van de Champions ...

268
268
STVV 'rekent zich rijk': "Doet denken aan de jonge Lukaku"

STVV begon met een gelijkspel aan het nieuwe seizoen. De Limburgers konden in die partij nog niet ...

82
82
KRC Genk moet héél dringend de transfermarkt op

KRC Genk verloor met 2-1 van Zulte Waregem. Een valse start. Head of Football Dimitri De ...

332
332
Tielemans verbluft Man United: ijskoude douche volgt meteen

Youri Tielemans kon zijn eerste optreden bij Manchester United bijna niet beter beginnen. De Rode ...

244
244
'Club verpulvert record: zesde miljoenaanwinst op komst'

Club Brugge is de Belgische competitie helemaal ontgroeid op financieel vlak. Dat blijkt deze ...

1654
1654
Hommeles bij KVM: "Hij wordt ongetwijfeld op matje geroepen"

KV Mechelen ging tijdens de eerste speeldag van de Jupiler Pro League vrij kansloos onderuit op AA ...

263
263
'Nieuwe details El Ouahdi-deal; vraagprijs Genk gelekt'

KRC Genk speurt momenteel de markt af naar een nieuwe rechtsback. Dat is ook broodnodig voor de ...

384
384
'Manchester City pakt uit: transfer van 100 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola-tijdperk. En in navolging van de ...

209
209
'Uitsluitsel Antwerp: Verschaeren heeft nieuwe club gekozen'

Yari Verschaeren zit sinds het aflopen van zijn contract bij RSC Anderlecht nog steeds zonder club. ...

677
677
'Lukaku niet naar Anderlecht: exacte reden bekend'

Heel even leek het nu al zover, maar Romelu Lukaku besloot zijn grote comeback bij RSC Anderlecht ...

721
721
De Mil houdt adem in: rampscenario voor AA Gent?

In de derde voorronde van de Conference League verdedigt AA Gent donderdag een 1-0 voorsprong tegen ...

311
311
Mertens en Kerkhofs lokken massaal reacties uit met één foto

Kat Kerkhofs en Dries Mertens zijn al een tijdje onderweg en lijken volop te genieten van de ...

375
375
'Grote kuis in Genk: 8 (!) vertrekkers in de maak'

Ondanks de recordtransfers van Rafiu Durosinmi en Konstantinos Karetsas heeft KRC Genk, waar voorts ...

1858
1858
'Siquet wil weg: Club Brugge neemt standpunt in'

Club Brugge wil de komende weken geen sterkhouders meer zien vertrekken, al lijkt dat toch ...

653
653
KRC Genk in diepe rouw: uniek gebaar raakt tot tranen toe

Michiel Vandeweert, content creator en één van de bekendste mensen van ons land die ...

508
508
UEFA grijpt zwaar in bij VAR-regels: veranderingen nakend

De VAR blijft de gemoederen bezighouden. Sinds de invoering van de videoref is er veel discussie ...

209
209
Fabrizio Romano dropt plots bommetje in transferwereld

Fabrizio Romano is de grootste transferexpert in de voetbalwereld. Een transfer is pas in kannen en ...

108
108

Meer sportnieuws