Sensationele comeback? Noa Lang doet Club-fans zwijmelen

673
Sensationele comeback? Noa Lang doet Club-fans zwijmelen

Club Brugge boekte zondagavond een cruciale overwinning tegen grote titelconcurrent KRC Genk: 1-0. Voor de gelegenheid werd Blauw-Zwart vanuit de tribunes aangemoedigd door een opgemerkte verschijning. Zo was Noa Lang nog eens afgezakt naar het Jan Breydel-stadion om zijn ex-ploeg te bewonderen.

De Bruggelingen hebben er tijdens de Play-Offs een erezaak van gemaakt om de aftrap in de thuismatchen te laten voorzien door één van de ex-spelers. Tegen RSC Anderlecht viel die eer te beurt aan Clinton Mata. Zondag tegen Genk was het aan een andere voormalige publiekslieveling. Zo was Noa Lang nog eens aanwezig om Club van dichtbij aan te moedigen.

De inmiddels 25-jarige aanvaller werd in de zomermercato van 2020 overgenomen van Ajax. Aanvankelijk op huurbasis, maar het duurde niet lang alvorens de overgang permanent werd gemaakt. Lang groeide in een mum van tijd immers uit tot één van de absolute smaakmakers. Hij hielp Club ook aan twee landstitels, schitterde in Europa en veroverde een aantal individuele prijzen.

LEES OOK: "Bullshit praten" - Noa Lang clasht met bekende analist

Op handen gedragen

Een toptransfer liet evenwel op zich wachten en dus verraste hij in 2023 met een terugkeer naar Nederland. Zo ging de Oranje-international bij PSV aan de slag. Veel plezier beleefde hij nog niet aan die transfer. In zijn eerste seizoen stond hij maandenlang geblesseerd aan de kant. Tijdens de huidige jaargang kende PSV dan weer een stevige terugval na nieuwjaar en lag Lang meermaals in de clinch met de supporters.

Een groot verschil met zijn periode in Brugge. Toen werd hij vervloekt door de tegenstanders, maar de fans van Club Brugge droegen hem steevast op handen. En Lang is er nog steeds bijzonder populair. Zondag werd hij luidkeels toegejuicht toen hij de aftrap gaf. Achteraf werd hij ook betrokken in de festiviteiten van de spelers na hun belangrijke overwinning.

Terugkeer op termijn?

De liefde blijkt ook wederzijds. "Ik kijk naar bijna elke wedstrijd van Club Brugge. Het is gewoon echt mijn club. De liefde die ik daar kreeg, ik weet niet of ik dat ooit nog ergens anders zal krijgen", zei hij onlangs nog bij Play Sports. Wie weet wordt die liefde op termijn omgezet in een nieuwe samenwerking. "Noa is a Bruges Boy", scandeerden de supporters alvast tijdens de match. En Lang lijkt dat idee ook wel genegen. In aanloop naar de partij werd hem immers gevraagd of hij ooit nog bij Club Brugge komt spelen. "Dat is wel mijn droom, ja", maakte hij de fans gek met een brede glimlach.

Welke flankaanvaller zou u momenteel het liefst in uw ploeg hebben?

Meest recent

Beerschot: nieuwe aanvaller én nieuw contract

Beerschot heeft nog een nieuwe aanvaller aan de kern toegevoegd. Daarnaast wisten ze een jonge ...

10
10
Verschaeren verklaart transfer: "Hadden goede band bij RSCA"

Yari Verschaeren tekende voor drie jaar bij Sampdoria. Een grote club die is afgegleden, maar terug ...

42
42
Standard en Henry woedend na bizar 'transferspelletje'

Wat is er precies gebeurd met Thomas Henry? De 32-jarige Franse aanvaller van Standard leek deze ...

34
34
Boskamp ziet zorgelijke situatie bij Belgische topclub

Johan Boskamp volgt het Belgische voetbal nog op de voet. 'Bossie' doet dit als analist bij Het ...

124
124
“Burgess? Ik ben niet meteen de grootste fan"

Union SG heeft het achteraan knap lastig sinds Christian Burgess vertrok. De nul houden is plots een ...

46
46
'Lommel SK stunt met transfer bij Ajax'

Lommel SK opende het seizoen met een gelijkspel tegen STVV en dat was dus een zeer goed begin. De ...

52
52
Jonckheere telt af: "De man die we zochten"

KV Kortrijk speelde vorige week verdienstelijk, maar verloor kansloos van Club Brugge. De Kerels ...

161
161
Boskamp over ‘megatransfer': "Natte droom van elke RSCA-fan"

Romelu Lukaku is officieel een speler van Fenerbahçe. Johan Boskamp hoopt dat de 33-jarige ...

310
310
Patro Eisden casht én broedt op plannetje

Patro Eisden verkocht Leandro Rousseau aan La Louvière. Een zeer goede transfer voor beide ...

32
32
Thorup verandert Genkse koers: "Interesseert me geen zier"

Bij KRC Genk weten ze dat het héél wat beter moet dan vorig jaar. De Limburgers waren ...

293
293
'Pocognoli verrast compleet met absolute topjob'

Sebastien Pocognoli is een vrije trainer nadat hij werd ontslagen bij AS Monaco. De Belgische ...

165
165
STVV laat verdediger vertrekken naar Belgische club

STVV is van plan zich nog te versterken, maar de Kanaries maken ook werk van uitgaande transfers. De ...

67
67
Nieuw speeltje Enrique: PSG kondigt wereldkampioen aan

Met de Europese supercup op zak, heeft Paris Saint-Germain zijn eerste prijs van het seizoen al ...

53
53
Peter Vandenbempt perplex: Verheyen doet het licht uit

Zowel Verheyen als Vandenbempt kunnen de voetbalfans al meerdere jaren bekoren met op en top ...

167
167
Ophef in Napels: Allegri zorgt voor grote De Bruyne-schok

Binnen een week is het zover, dan trekt de Italiaanse Serie A zich weer op gang. Het is daarbij ...

643
643
Club Brugge stoomt door: bekend gezicht terug naar JPL?

Club Brugge haalde tijdens de zomermercato al een zestal directe aanwinsten in huis. Dat aantal zal ...

780
780
Anderlecht-PAOK: Biancone doet straffe onthulling over ref

RSC Anderlecht heeft zich donderdagavond van een Europees najaar verzekerd. In de laatste voorronde ...

394
394
'Dé transfer van 2026: Rodri-soap bereikt kookpunt'

Binnen een dikke week begint ook FC Barcelona aan zijn nieuwe seizoen met een bezoek aan Elche CF. ...

357
357
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenslag Genk, Anderlecht biedt op spelmaker'

De zomerse transferperiode nadert stilaan zijn climax. Heel wat ploegen uit binnen- en buitenland ...

559
559
‘Mika Godts zet knaltransfer Liverpool plots in gang’

Mika Godts is op weg naar PSG. De Parijzenaars hebben naar verluidt een akkoord gevonden met Ajax ...

115
115
Topseizoen Jérémy Doku op komst? “Stijl past perfect”

Jérémy Doku was afgelopen seizoen al één van de smaakmakers van ...

44
44
FVS meteen zwaar de mist in? Dender haalt uit met beelden

In de Challenger Pro League werd er meteen gretig gebruikt van het nieuwe systeem met FVS (Football ...

140
140
Hoefkens en fantastische NAC-fans beleven aangrijpende avond

Carl Hoefkens en met uitbreiding heel NAC beleefde gisterenavond een wedstrijd van uitersten. ...

81
81
KV Mechelen shopt in eigen land en stelt aanwinst voor

KV Mechelen heeft beet. Malinwa hoopt dit seizoen hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League en ...

118
118
Union SG pakt record met toptransfer Khalaili

Union SG heeft de uitgaande transfer van Anan Khalaili afgerond. Op de officiële kanalen werd ...

65
65

Meer sportnieuws