Standard legt schabouwelijke cijfers neer: al 23 matchen

157 stemmen
Standard legt schabouwelijke cijfers neer: al 23 matchen

Standard is al vele jaren een topclub in verval. De weg naar boven is zeer lang. De Rouches hebben ook een statistiek bij elkaar gespeeld die ronduit schabouwelijk is voor een topclub met de allure van de Rouches.

LEES OOK: Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Standard 23! partijen zonder PO-zege

Standard speelde 1-1 tegen FCV Dender en is zeer matig begonnen aan de Europe Play-Offs. Na drie matchen boekten ze een 2 op 9, nochtans zijn deze Play-Offs een mooie zijweg richting een onverhoopt Europees ticket. 

Maar dat gaat heel moeilijk worden, want winnen in de Play-Offs blijkt bijna onmogelijk voor Standard. Ze zitten immers al 23! wedstrijden op rij zonder zege in de Play-Offs. Een statistiek die bijna niet te geloven is, maar het is wel de realiteit.

Amallah en Balikwisha

Ivan Leko werkte met Standard 13 matchen af in de Play-Offs. De balans? 0 zeges, 7 draws en 6 nederlagen. In het seizoen 2022-2023 speelde Standard zes matchen in de Play-Offs en ook daar: 0 zeges, 2 draws en 4 nederlagen. In het seizoen 2021-2022 haalde Standard de Play-Offs zelfs niet. Het seizoen was over in april.

In de voetbaljaargang 2020-2021 speelde Standard in de Play-Offs, waar ze in 6 duels 1 keer wisten te winnen! Ze verloren 5 keer. De laatste overwinning van de Lukenaars in de Play-Offs dateert van 8 mei 2021! Toen wonnen ze met 2-1 van AA Gent na goals van Selim Amallah en Michel-Angé Balikwisha.

Het geeft nog maar eens in welke diepe crisis de Luikenaars al jaren vertoeven. Het valt te hopen voor het Belgisch voetbal dat Standard de komende jaren weer de stap naar de Belgische top kan zetten.

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”
213

Gaat Standard de komende jaren weer richting Belgische top gaan?

Meest recent

Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

25
25
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

152
152
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

98
98
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

91
91
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

291
291
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

166
166
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

170
170
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

353
353
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

623
623
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

308
308
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3450
3450
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

64
64
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

78
78
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

148
148
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

59
59
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

207
207
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

70
70
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

26
26
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

229
229
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

203
203
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

178
178
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

108
108
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

39
39
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

123
123
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

130
130

Meer sportnieuws