Smaakmaker KRC Genk maakt indruk: "20 miljoen te weinig?"

door
Smaakmaker KRC Genk maakt indruk:

KRC Genk kende geen makkelijke avond tegen Club Brugge. De 1-0 was verdiend maar smaakte extra zuur omdat het zo laat kwam. Mike Penders was de beste Genkenaar, maar ging met een zeer zuur gevoel terug naar Limburg.

LEES OOK: KRC Genk slaat weer toe: “Grootste keeperstalent in België”

Penders maakte indruk

Penders was tot minuut 90, samen met Mujaid Sadick, de beste speler bij KRC Genk. Hij pakte alles wat op doel kwam en deed dat met veel bravoure. Gert Verheyen en Peter Vandenbempt waren onder de indruk.

"Hij laat er alles ook zo makkelijk uitzien. Maar dat is het niet, hoor. Alles gaat zo vlot bij hem, een heel goede keeper", vertelde Verheyen bij DAZN. Vandenbempt ging akkoord met zijn goede vriend/collega. "Straks is die 20 miljoen euro nog te weinig geweest", zei hij.

Zoals bekend trekt Penders na het seizoen voor dat bedrag naar Chelsea. Daar zal hij wellicht de voorbereiding meemaken, maar mogelijk blijft hij nog een jaar in Genk spelen. Die kans zou zeker groot worden als Genk in de Champions League zou spelen. 

Foutjes tegen Anderlecht en Club Brugge

Penders keepte dus zeer goed in het Jan Breydelstadion, maar kende pech bij de penalty. De houdbare bal ging wat knullig in doel en zo werd hij niet de held, maar de antiheld. Al was dat ook overdreven. Er was achteraf wel wat te doen over de match van het toptalent.

De jonge doelman hoopt de komende matchen weer punten te winnen voor zijn team. Vorige week ging Penders niet vrijuit bij de goal van Anderlecht, maar dat verdween op de achtergrond door de zege. Het is belangrijk dat hij tegen Union SG een match kent zonder goals waar iets op aan te merken valt.

Zal Penders volgend jaar al onder de lat staan bij Chelsea?

Meest recent

Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

57
57
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

193
193
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

30
30
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

18
18
OHL gered? Mazzu velt zijn oordeel

OH Leuven heeft zaterdag een levensbelangrijke zege gepakt in de strijd om het behoud. Het rekende ...

43
43
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

74
74
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

21
21
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

58
58
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

43
43
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

44
44
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

90
90
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

42
42
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

178
178
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

123
123
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

117
117
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

49
49
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

700
700
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

26
26
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

67
67
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

93
93
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

206
206
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

113
113
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

50
50
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

73
73
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

34
34

Meer sportnieuws