Smaakmaker KRC Genk maakt indruk: "20 miljoen te weinig?"

261 stemmen
Smaakmaker KRC Genk maakt indruk:

KRC Genk kende geen makkelijke avond tegen Club Brugge. De 1-0 was verdiend maar smaakte extra zuur omdat het zo laat kwam. Mike Penders was de beste Genkenaar, maar ging met een zeer zuur gevoel terug naar Limburg.

LEES OOK: Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Penders maakte indruk

Penders was tot minuut 90, samen met Mujaid Sadick, de beste speler bij KRC Genk. Hij pakte alles wat op doel kwam en deed dat met veel bravoure. Gert Verheyen en Peter Vandenbempt waren onder de indruk.

"Hij laat er alles ook zo makkelijk uitzien. Maar dat is het niet, hoor. Alles gaat zo vlot bij hem, een heel goede keeper", vertelde Verheyen bij DAZN. Vandenbempt ging akkoord met zijn goede vriend/collega. "Straks is die 20 miljoen euro nog te weinig geweest", zei hij.

Zoals bekend trekt Penders na het seizoen voor dat bedrag naar Chelsea. Daar zal hij wellicht de voorbereiding meemaken, maar mogelijk blijft hij nog een jaar in Genk spelen. Die kans zou zeker groot worden als Genk in de Champions League zou spelen. 

Foutjes tegen Anderlecht en Club Brugge

Penders keepte dus zeer goed in het Jan Breydelstadion, maar kende pech bij de penalty. De houdbare bal ging wat knullig in doel en zo werd hij niet de held, maar de antiheld. Al was dat ook overdreven. Er was achteraf wel wat te doen over de match van het toptalent.

De jonge doelman hoopt de komende matchen weer punten te winnen voor zijn team. Vorige week ging Penders niet vrijuit bij de goal van Anderlecht, maar dat verdween op de achtergrond door de zege. Het is belangrijk dat hij tegen Union SG een match kent zonder goals waar iets op aan te merken valt.

🚀

Zal Penders volgend jaar al onder de lat staan bij Chelsea?

Meest recent

'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

15
15
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

127
127
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

15
15
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

299
299
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

213
213
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

201
201
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

98
98
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

51
51
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

91
91
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

76
76
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

41
41
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

186
186
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

220
220
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

122
122
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

74
74
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

690
690
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

485
485
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

253
253
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

293
293
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

100
100
Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

76
76
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

75
75
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

343
343
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

828
828
Relletje na kwalificatie Portugal: analisten spreken schande

Portugal heeft zich donderdagnacht geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Maar tegen ...

182
182

Meer sportnieuws