Smaakmaker KRC Genk maakt indruk: "20 miljoen te weinig?"

door
Smaakmaker KRC Genk maakt indruk:

KRC Genk kende geen makkelijke avond tegen Club Brugge. De 1-0 was verdiend maar smaakte extra zuur omdat het zo laat kwam. Mike Penders was de beste Genkenaar, maar ging met een zeer zuur gevoel terug naar Limburg.

LEES OOK: ‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Penders maakte indruk

Penders was tot minuut 90, samen met Mujaid Sadick, de beste speler bij KRC Genk. Hij pakte alles wat op doel kwam en deed dat met veel bravoure. Gert Verheyen en Peter Vandenbempt waren onder de indruk.

"Hij laat er alles ook zo makkelijk uitzien. Maar dat is het niet, hoor. Alles gaat zo vlot bij hem, een heel goede keeper", vertelde Verheyen bij DAZN. Vandenbempt ging akkoord met zijn goede vriend/collega. "Straks is die 20 miljoen euro nog te weinig geweest", zei hij.

Zoals bekend trekt Penders na het seizoen voor dat bedrag naar Chelsea. Daar zal hij wellicht de voorbereiding meemaken, maar mogelijk blijft hij nog een jaar in Genk spelen. Die kans zou zeker groot worden als Genk in de Champions League zou spelen. 

Foutjes tegen Anderlecht en Club Brugge

Penders keepte dus zeer goed in het Jan Breydelstadion, maar kende pech bij de penalty. De houdbare bal ging wat knullig in doel en zo werd hij niet de held, maar de antiheld. Al was dat ook overdreven. Er was achteraf wel wat te doen over de match van het toptalent.

De jonge doelman hoopt de komende matchen weer punten te winnen voor zijn team. Vorige week ging Penders niet vrijuit bij de goal van Anderlecht, maar dat verdween op de achtergrond door de zege. Het is belangrijk dat hij tegen Union SG een match kent zonder goals waar iets op aan te merken valt.

Zal Penders volgend jaar al onder de lat staan bij Chelsea?

Meest recent

Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

7
7
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

41
41
Vanhaezebrouck ziet één grote fout bij Club Brugge

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

37
37
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

148
148
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

86
86
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

140
140
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

93
93
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

161
161
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

202
202
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

157
157
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

155
155
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

36
36
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

228
228
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

453
453
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

315
315
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

167
167
'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

64
64
'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Bij FC Barcelona belooft het alweer een bewogen transferzomer te gaan worden. Eén van de ...

161
161
Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Standard doet nog altijd mee voor de eindzege in de Europe Play-Off. Het volgt nog altijd op twee ...

127
127
'Straffe wending: Lukaku alweer terug naar België'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over Romelu Lukaku. De spits paste immers voor de stage ...

468
468
Leko de mist in: keuzes pakken helemaal verkeerd uit

De voorbije maanden maakten ze er bij Club Brugge geen geheim van dat de titel dit seizoen een must ...

155
155
Degryse: "Hij moet altijd basisspeler zijn bij Anderlecht"

Anderlecht pakte zondag zijn tweede zege op rij in de play-offs, maar met veel glans was dat toch ...

302
302
Geflirt en matige resultaten: Lierse stuurt coach door

Vrijdagavond werd een punt gezet achter het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. ...

60
60
Schandaal in Belgisch vrouwenvoetbal: Agressie slaat toe

De vrouwenwedstrijd tussen Stokkem VV en Lommel SK is vrijdagavond volledig ontspoord in ...

78
78
Opvolger Mignolet al bekend? "Er is een plan uitgestippeld"

Wie wordt volgend seizoen de nummer één onder de lat bij Club Brugge? Het is een vraag ...

422
422

Meer sportnieuws