Smaakmaker KRC Genk maakt indruk: "20 miljoen te weinig?"

door
Smaakmaker KRC Genk maakt indruk:

KRC Genk kende geen makkelijke avond tegen Club Brugge. De 1-0 was verdiend maar smaakte extra zuur omdat het zo laat kwam. Mike Penders was de beste Genkenaar, maar ging met een zeer zuur gevoel terug naar Limburg.

LEES OOK: Genk baalt: steunpilaar kondigt afscheid zelf aan

Penders maakte indruk

Penders was tot minuut 90, samen met Mujaid Sadick, de beste speler bij KRC Genk. Hij pakte alles wat op doel kwam en deed dat met veel bravoure. Gert Verheyen en Peter Vandenbempt waren onder de indruk.

"Hij laat er alles ook zo makkelijk uitzien. Maar dat is het niet, hoor. Alles gaat zo vlot bij hem, een heel goede keeper", vertelde Verheyen bij DAZN. Vandenbempt ging akkoord met zijn goede vriend/collega. "Straks is die 20 miljoen euro nog te weinig geweest", zei hij.

Zoals bekend trekt Penders na het seizoen voor dat bedrag naar Chelsea. Daar zal hij wellicht de voorbereiding meemaken, maar mogelijk blijft hij nog een jaar in Genk spelen. Die kans zou zeker groot worden als Genk in de Champions League zou spelen. 

Foutjes tegen Anderlecht en Club Brugge

Penders keepte dus zeer goed in het Jan Breydelstadion, maar kende pech bij de penalty. De houdbare bal ging wat knullig in doel en zo werd hij niet de held, maar de antiheld. Al was dat ook overdreven. Er was achteraf wel wat te doen over de match van het toptalent.

De jonge doelman hoopt de komende matchen weer punten te winnen voor zijn team. Vorige week ging Penders niet vrijuit bij de goal van Anderlecht, maar dat verdween op de achtergrond door de zege. Het is belangrijk dat hij tegen Union SG een match kent zonder goals waar iets op aan te merken valt.

Trending:

'Contract van vier jaar: Club op zucht van transferdeal'
'Contract van vier jaar: Club op zucht van transferdeal'

Zal Penders volgend jaar al onder de lat staan bij Chelsea?

Meest recent

'Laatste struikelblok van tafel: miljoenenklepper Sadiki'

De Jupiler Pro League staat op punt om opnieuw één van zijn smaakmakers te verliezen. ...

54
54
'Anderlecht dendert door: twee extra aanwinsten op komst'

Woensdag vond bij RSC Anderlecht een Raad van Bestuur plaats. Tijdens die meeting werd de ...

296
296
'Jashari steenrijk: transferakkoord helemaal rond'

Het begint er meer en meer naar uit te zien dat Ardon Jashari deze zomer vertrekt bij Club Brugge ...

352
352
'Gent in de wolken met onverwachte miljoenentransfer'

Om komend seizoen kans te maken op een Europees ticket, kan KAA Gent nog wat versterking gebruiken. ...

117
117
'Megatransfer Barça in gevaar: Bayern onderneemt actie'

FC Barcelona wil zijn goede prestaties van de voorbije jaargang bevestigen in het komende seizoen en ...

79
79
Nieuwe steunpilaar? Aanwinst maakt indruk bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zijn tweede oefenwedstrijd van de voorbereiding achter de rug. Onder een loden ...

466
466
OHL houdt goudhaantje vast, Beveren shopt bij Standard

De start van het Belgische voetbalseizoen komt steeds dichter. Maar de ploegen uit de Jupiler Pro ...

49
49
'Contract van vier jaar: Club op zucht van transferdeal'

De zomerse transfermolen begint bij Club Brugge KV stilaan op volle toeren te draaien, vooral aan ...

1048
1048
'Mondeling akkoord: Arsenal vindt eindelijk topspits'

De zomerse transferperiode leverde al enkele spraakmakende deals op, maar er zitten nog meer grote ...

334
334
'Anderlecht dokt miljoenen: details Camara-deal gelekt'

RSC Anderlecht blijft maar doorrazen op de transfermarkt. Daags nadat de komst van middenvelder ...

900
900
Fink zet slijpmachine aan: nieuwe Genk-diamanten staan klaar

KRC Genk is foutloos begonnen aan zijn oefencampagne. Ondanks een zware eerste trainingsweek werd ...

354
354
‘Onverwachte zet: Club Brugge slaat genadeloos toe’

Club Brugge verrast vriend en vijand met een nieuwe transferzet op het zomerse toneel. De ...

599
599
'Gent lacht tanden bloot: enorme transferom voor Fofana'

AA Gent krijgt straks mogelijke een welgekomen financiële bonus erbij. De Buffalo's hebben ...

486
486
Topdeal in JPL: Standard haalt Nielsen weg bij Club Brugge

Club Brugge heeft woensdagavond zijn tweede grote uitgaande transfer van de zomermercato ...

219
219
Atlético spendeert 70 miljoen, Chelsea strikt PL-uitblinker

De zomerse transferperiode begint stilaan ook los te komen aan de Europese top. Atlético ...

80
80
'Club houdt been stijf: Union loopt blauwtje in Brugge'

Het middenveld van Club Brugge ondergaat straks wellicht een metamorfose. Niet alleen dreigt Ardon ...

660
660
'Renard pleegt coup: Anderlecht shopt bij Standard'

Vanaf volgend seizoen zijn er opnieuw bezoekende fans welkom in de zogenaamde Clasico tussen RSC ...

671
671
'Genk drukt door: opvolger Tolu al in de wachtkamer'

Op formele bevestiging blijft het voorlopig wachten, maar met de lucratieve overstap van Christopher ...

290
290
'Anderlecht pikt fors graantje mee bij knaltransfer Sadiki'

Union deed de afgelopen jaren meermaals gouden zaken door miskende talenten elders weg te plukken. ...

332
332
'Groen licht: Club Brugge rondt recordtransfer af'

De afgelopen dagen is er al veel inkt gevloeid over de mogelijke overstap van Ardon Jashari naar AC ...

1379
1379
'Hasi hakt knoop door: verrassende vertrekker bij RSCA?'

RSC Anderlecht haalde tot dusver al vijf zomeraanwinsten in huis, maar langs uitgaande zijde bleef ...

866
866
Anderlecht legt zoon ex-Rode Duivel onder contract

RSC Anderlecht heeft al vele jaren een uitstekende jeugdopleiding. De spelers die doorbraken ...

171
171
Niemand zag dit aankomen: Van Looy biecht op als Antwerp-fan

Eerder vandaag kon u al lezen dat Erik Van Looy weer enkele nieuwe kandidaten wist te strikken voor ...

243
243
Pocognoli velt oordeel over 'uittocht' bij Union SG

Union SG bereidt zich in alle rust voor op het nieuwe seizoen. Geen Europese voorrondes voor hen, ...

123
123
Anderlecht speelt gelijk: Olivier Renard is aan zet

We weten het wel: je moet geen drastische conclusies trekken na oefenmatchen, maar één ...

541
541

Meer sportnieuws