Chery verrast na 0 op 9: "Dat is een lichtpuntje"

door
Chery verrast na 0 op 9:

De Champions' Play-Off ontpopte zich de voorbije weken tot een competitie op twee snelheden. De kloof tussen de eerste en laatste drie blijkt immers zeer groot. Antwerp moet vrede nemen met een bijrol in die laatste categorie en blijft zelfs achter met nul op negen.

Nadat ze eerder al slaag kregen van Union en onderuit gingen tegen Club Brugge, leed de Great Old zondag immers ook nog een pijnlijke nederlaag tegen een rechtstreekse concurrent. AA Gent kwam met 0-1 winnen op de Bosuil.

LEES OOK: Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Chery blijft optimistisch

Dat had Antwerp vooral aan zichzelf te wijten. Het maakte zelf zijn kansen niet af en slikte ook op zeer klungelige wijze een tegendoelpunt. Daardoor zakt het weg naar de zesde plaats, op drie punten van Anderlecht en Gent.

Een rampscenario dreigt opnieuw voor de club, maar niet iedereen laat het hoofd al hangen. Tjaronn Chery toont zich nog steeds strijdbaar en hoopt op een snelle kentering.

Spel is lichtpuntje voor Antwerp

"Het verschil is maar drie punten, toch. Als we van Anderlecht winnen, staan we weer allemaal gelijk", merkt hij immers op bij Gazet van Antwerpen. "Het spel moeten we meenemen als lichtpuntje, ook al klinkt dat raar na een nederlaag. Er kan nog veel gebeuren. We mogen ons nu geen negatieve spiraal aanpraten. Als we één keer die goals weer maken, keert het tij wel weer."

Volgende week moet Antwerp naar het Lotto Park, waar het eveneens tot dusver puntenloze Anderlecht als tegenstander wacht. Drie punten zijn noodzakelijk voor de Great Old, anders dreigt het een mission impossible te worden om nog een Europees ticket te pakken.

Zal Antwerp volgende week voor de kentering zorgen?

Meest recent

'Leko velt hard verdict: Club Brugge dumpt dure flop'

Club Brugge hoopt dinsdag te stunten en Atlético Madrid uit de Champions League te knikkeren. ...

73
73
'Schreuder versus Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Ruim drie weken na het ontslag van Besnik Hasi heeft RSC Anderlecht nog steeds geen opvolger ...

99
99
'Leko verklapt volgende recordtransfer Club Brugge'

Na het 3-3 gelijkspel in de heenmatch hoopt Club Brugge dinsdag op het veld van Atlético ...

156
156
'Bommetje bij STVV: Vrancken richting Anderlecht?'

Na de 2-4 zege tegen Zulte Waregem ziet het er alsmaar meer naar uit dat Jérémy ...

317
317
'Dilemma bij Club Brugge: man-in-vorm op de bank?'

Club Brugge is geland in Madrid, waar het zich ten koste van Atlético bij de beste zestien ...

112
112
'Sprookjestransfer Luka Modric vlak na WK'

Na jaren trouwe dienst ruilde Luka Modric afgelopen zomer Real Madrid in voor AC Milan. Hoewel de ...

54
54
Eindelijk nieuw stadion? Club Brugge krijgt cruciale datum

Club Brugge scheerde ook dit seizoen hoge toppen in de Champions League, maar die prestaties staan ...

561
561
Anderlecht-directie met grond gelijk gemaakt: "Hallucinante fout"

Een tweetal weken geleden besloot RSC Anderlecht om technisch directeur OIivier Renard op straat te ...

319
319
Conflict op de spits: Prestianni tóch naar Madrid, boycot Mourinho

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

136
136
Simeone en co zwaar onder indruk: straffe woorden voor Club

Club Brugge staat dinsdagavond opnieuw voor een afspraak met de voetbalgeschiedenis. Op het veld van ...

312
312
‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

866
866
Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

137
137
'Leko kiest aanval: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

327
327
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

119
119
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

229
229
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

342
342
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

35
35
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

230
230
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

344
344
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

133
133
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

193
193
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

173
173
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

333
333
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

74
74
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

207
207

Meer sportnieuws