Chery verrast na 0 op 9: "Dat is een lichtpuntje"

179 stemmen
Chery verrast na 0 op 9:

De Champions' Play-Off ontpopte zich de voorbije weken tot een competitie op twee snelheden. De kloof tussen de eerste en laatste drie blijkt immers zeer groot. Antwerp moet vrede nemen met een bijrol in die laatste categorie en blijft zelfs achter met nul op negen.

Nadat ze eerder al slaag kregen van Union en onderuit gingen tegen Club Brugge, leed de Great Old zondag immers ook nog een pijnlijke nederlaag tegen een rechtstreekse concurrent. AA Gent kwam met 0-1 winnen op de Bosuil.

LEES OOK: KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

Chery blijft optimistisch

Dat had Antwerp vooral aan zichzelf te wijten. Het maakte zelf zijn kansen niet af en slikte ook op zeer klungelige wijze een tegendoelpunt. Daardoor zakt het weg naar de zesde plaats, op drie punten van Anderlecht en Gent.

Een rampscenario dreigt opnieuw voor de club, maar niet iedereen laat het hoofd al hangen. Tjaronn Chery toont zich nog steeds strijdbaar en hoopt op een snelle kentering.

Spel is lichtpuntje voor Antwerp

"Het verschil is maar drie punten, toch. Als we van Anderlecht winnen, staan we weer allemaal gelijk", merkt hij immers op bij Gazet van Antwerpen. "Het spel moeten we meenemen als lichtpuntje, ook al klinkt dat raar na een nederlaag. Er kan nog veel gebeuren. We mogen ons nu geen negatieve spiraal aanpraten. Als we één keer die goals weer maken, keert het tij wel weer."

Volgende week moet Antwerp naar het Lotto Park, waar het eveneens tot dusver puntenloze Anderlecht als tegenstander wacht. Drie punten zijn noodzakelijk voor de Great Old, anders dreigt het een mission impossible te worden om nog een Europees ticket te pakken.

🚀

Zal Antwerp volgende week voor de kentering zorgen?

Meest recent

Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

2
2
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

5
5
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

12
12
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

30
30
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

65
65
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

54
54
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

31
31
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

135
135
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

186
186
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

422
422
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

177
177
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

272
272
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

28
28
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

40
40
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

156
156
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

186
186
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

25
25
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

470
470
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

182
182
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

41
41
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

40
40
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

29
29
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

118
118
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

256
256
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

536
536

Meer sportnieuws