Chery verrast na 0 op 9: "Dat is een lichtpuntje"

door
Chery verrast na 0 op 9:

De Champions' Play-Off ontpopte zich de voorbije weken tot een competitie op twee snelheden. De kloof tussen de eerste en laatste drie blijkt immers zeer groot. Antwerp moet vrede nemen met een bijrol in die laatste categorie en blijft zelfs achter met nul op negen.

Nadat ze eerder al slaag kregen van Union en onderuit gingen tegen Club Brugge, leed de Great Old zondag immers ook nog een pijnlijke nederlaag tegen een rechtstreekse concurrent. AA Gent kwam met 0-1 winnen op de Bosuil.

LEES OOK: STVV baalt hard: Antwerp plukt smaakmaker weg

Chery blijft optimistisch

Dat had Antwerp vooral aan zichzelf te wijten. Het maakte zelf zijn kansen niet af en slikte ook op zeer klungelige wijze een tegendoelpunt. Daardoor zakt het weg naar de zesde plaats, op drie punten van Anderlecht en Gent.

Een rampscenario dreigt opnieuw voor de club, maar niet iedereen laat het hoofd al hangen. Tjaronn Chery toont zich nog steeds strijdbaar en hoopt op een snelle kentering.

Spel is lichtpuntje voor Antwerp

"Het verschil is maar drie punten, toch. Als we van Anderlecht winnen, staan we weer allemaal gelijk", merkt hij immers op bij Gazet van Antwerpen. "Het spel moeten we meenemen als lichtpuntje, ook al klinkt dat raar na een nederlaag. Er kan nog veel gebeuren. We mogen ons nu geen negatieve spiraal aanpraten. Als we één keer die goals weer maken, keert het tij wel weer."

Volgende week moet Antwerp naar het Lotto Park, waar het eveneens tot dusver puntenloze Anderlecht als tegenstander wacht. Drie punten zijn noodzakelijk voor de Great Old, anders dreigt het een mission impossible te worden om nog een Europees ticket te pakken.

Zal Antwerp volgende week voor de kentering zorgen?

Meest recent

'Eigenaars drukken stempel: tweede Japanner naar Beerschot'

Beerschot begon vorig weekend aan zijn tweede seizoenshelft met een zege tegen Olympic Charleroi en ...

0
0
'Anderlecht laat volgende flop gaan: verrassende deal'

Anderlecht is deze week al zeer actief geweest op de transfermarkt. Met Heekeren en Sikan strikte ...

46
46
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt stevig uit, Anderlecht strikt toptalent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

107
107
Nieuwe details Genk-fans onthuld: “Chaos bij politie”

De situatie in Utrecht blijft de gemoederen bezighouden. De Europa League-wedstrijd van KRC Genk ...

111
111
KAA Gent komt met bevestiging: definitieve transfer

KAA Gent heeft op de officiële kanalen een uitgaande transfer bevestigd. Bram Lagae gaat weg ...

61
61
‘Anderlecht wil uitpakken: gesprekken over verdediger’

RSC Anderlecht is de op wintermercato nog naarstig op zoek naar versterkingen. Olivier Renard ligt ...

206
206
STVV kondigt na Van Helden weer uitgaande transfer aan

Rein Van Helden gaat aan de slag bij Royal Antwerp FC. De Belgische jeugdinternational had een ...

53
53
Politie Utrecht reageert: KRC Genk-fans krijgen volle laag

Het liep compleet mis voor FC Utrecht – KRC Genk. De politie moest hard optreden en ...

227
227
Géén Anderlecht: Duranville legt opvallende keuze uit

Julien Duranville maakte al op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund. ...

83
83
Rode Duivels hebben tegenstander voor uitzwaaimatch beet

De Rode Duivels hebben hun voorbereiding op het WK van volgende zomer stilaan helemaal klaar. ...

72
72
Terug naar België of knaltransfer? Cuypers geeft hint

Door de langdurige afwezigheid van Romelu Lukaku was er de voorbije maanden een spitsenkwestie bij ...

154
154
STVV baalt hard: Antwerp plukt smaakmaker weg

STVV blijft iedereen verbazen in de Jupiler Pro League en dat blijft niet onopgemerkt. Stilaan ...

193
193
Onthutsende details over politie-optreden: Genk reageert hard

Eindelijk kon KRC Genk nog eens winnen. Donderdagavond maakte het in Utrecht een einde aan een reeks ...

464
464
AA Gent slaat toe en haalt nieuwe spits binnen

AA Gent veroverde vorig weekend opnieuw de zesde plaats in de rangschikking en ligt zo weer op koers ...

104
104
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

74
74
'Nieuwe mokerslag bij Genk: vertrek dichterbij'

KRC Genk kon donderdagavond eindelijk nog eens juichen. Het had al sinds 30 november geen wedstrijd ...

178
178
Club Brugge doet gouden zaak: "Fantastische aanwinst"

Club Brugge heeft zich deze winter tot dusver koest gehouden op de transfermarkt, maar nu lijkt het ...

641
641
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

247
247
Genk bevoordeeld? Utrecht-coach schiet uit krammen

KRC Genk heeft donderdagavond een uitstekende zaak gedaan. Het boekte een zege op het veld van FC ...

245
245
‘Club in paniek: dure stunttransfer gaat compleet fout’

Club Brugge wil uitpakken met een megadeal, maar die “stunttransfer” dreigt uit te ...

834
834
Club blijft verweesd achter: reden vertrek Furo bekend

De geruchtenmolen draait deze winter volop over het vertrek van verschillende sterkhouders bij Club ...

396
396
Breekt Genk eindelijk door? Hayen ziet iets kantelen

De kop is er eindelijk af voor Nicky Hayen. De trainer begon als trainer bij KRC Genk met twee ...

146
146
Opmerkelijke opstootje: Emery geeft Tielemans forse duw

Het was donderdagavond voor verschillende Belgen een bewogen avond in de Europa League. Zo ging ...

147
147
Genk reageert na onlusten met fans en doet mooie geste

KRC Genk deed donderdag een uitstekende zaak. Het boekte eindelijk zijn eerste zege onder Nicky ...

162
162
Stand UEL: Genk mag blijven dromen van 1/8ste finales

Nog één speeldag te gaan en de League Phase van de Europa League zit erop. Hoog tijd ...

61
61

Meer sportnieuws