Chery verrast na 0 op 9: "Dat is een lichtpuntje"

179 stemmen
Chery verrast na 0 op 9:

De Champions' Play-Off ontpopte zich de voorbije weken tot een competitie op twee snelheden. De kloof tussen de eerste en laatste drie blijkt immers zeer groot. Antwerp moet vrede nemen met een bijrol in die laatste categorie en blijft zelfs achter met nul op negen.

Nadat ze eerder al slaag kregen van Union en onderuit gingen tegen Club Brugge, leed de Great Old zondag immers ook nog een pijnlijke nederlaag tegen een rechtstreekse concurrent. AA Gent kwam met 0-1 winnen op de Bosuil.

LEES OOK: Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Chery blijft optimistisch

Dat had Antwerp vooral aan zichzelf te wijten. Het maakte zelf zijn kansen niet af en slikte ook op zeer klungelige wijze een tegendoelpunt. Daardoor zakt het weg naar de zesde plaats, op drie punten van Anderlecht en Gent.

Een rampscenario dreigt opnieuw voor de club, maar niet iedereen laat het hoofd al hangen. Tjaronn Chery toont zich nog steeds strijdbaar en hoopt op een snelle kentering.

Spel is lichtpuntje voor Antwerp

"Het verschil is maar drie punten, toch. Als we van Anderlecht winnen, staan we weer allemaal gelijk", merkt hij immers op bij Gazet van Antwerpen. "Het spel moeten we meenemen als lichtpuntje, ook al klinkt dat raar na een nederlaag. Er kan nog veel gebeuren. We mogen ons nu geen negatieve spiraal aanpraten. Als we één keer die goals weer maken, keert het tij wel weer."

Volgende week moet Antwerp naar het Lotto Park, waar het eveneens tot dusver puntenloze Anderlecht als tegenstander wacht. Drie punten zijn noodzakelijk voor de Great Old, anders dreigt het een mission impossible te worden om nog een Europees ticket te pakken.

🚀

Zal Antwerp volgende week voor de kentering zorgen?

Meest recent

Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

20
20
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

20
20
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

18
18
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

64
64
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

55
55
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

71
71
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

54
54
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

84
84
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

29
29
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

83
83
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

144
144
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

217
217
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

498
498
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

62
62
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

172
172
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

441
441
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

849
849
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

121
121
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

358
358
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

175
175
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

693
693
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

595
595
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

20
20
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

179
179
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

375
375

Meer sportnieuws