Andries Ulderink scherp: "Dat kan gewoon niet"

244 stemmen
Andries Ulderink scherp:

Royal Antwerp FC speelde vorig jaar schabouwelijke Play-Offs, dit seizoen lijken ze verder te gaan op dat elan. Een 0 op 9 lonkt. Trainer Andries Ulderink kent een dramatische start op de Bosuil. Wat had hij te zeggen na deze nederlaag?

LEES OOK: Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Antwerp pakt 0 op 9

Jonas De Roeck werd ontslagen wegens het mindere voetbal en de povere resultaten. Andries Ulderink moest voor beterschap zorgen, maar valt dat even tegen... De start is met 1 op 15 rampzalig.

Al verdiende Antwerp meer tegen AA Gent. De 0-1 was gevleid. "In de eerste helft hebben we enorm veel gevaarlijke momenten gecreëerd. In de tweede helft trok Gent zich wat verder terug en ging het wat compacter spelen. Toen werd het voor ons wat moeilijker om grote kansen te creëren", stelde hij vast bij Sporza. 

"Als je dan blijft drukken, weet je ook dat je tegen omschakelmomenten van Gent kan aanlopen. Ik kan de ploeg eigenlijk alleen maar een compliment geven voor de manier waarop ze vandaag gestreden hebben", vertelt hij.

Verliezen tegen Anderlecht 'verboden'

Mooie woorden, maar een 0 op 9 staat wel op het bord. Dat is een fikse tegenvaller en bovendien staat Antwerp nu zesde. Volgende week mogen ze absoluut niet verliezen in Anderlecht, anders dreigt wéér een jaar zonder Europees voetbal. Een blamage voor een topclub.

Ulderink legt de huidige lat dan ook hoger. "We moeten ook kritisch zijn. De doelpunten die we de laatste drie wedstrijden weggeven, dat kan gewoon niet. Zo wordt het heel lastig om wedstrijden te winnen. We moeten dit een keer gaan omdraaien."

Is Ulderink volgend jaar nog coach van Antwerp?

Meest recent

Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

3
3
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

22
22
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

11
11
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

29
29
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

115
115
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

30
30
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

143
143
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

64
64
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

286
286
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

295
295
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

132
132
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

159
159
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

324
324
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

44
44
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

174
174
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

103
103
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

397
397
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

385
385
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

599
599
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

691
691
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

284
284
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

426
426
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

251
251
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

302
302
Rudi Garcia verbaast met onthulling over Romelu Lukaku

De definitieve WK-selectie van de Rode Duivels is bekend. Bondscoach Rudi Garcia bracht 26 namen ...

175
175

Meer sportnieuws