Andries Ulderink scherp: "Dat kan gewoon niet"

door
Andries Ulderink scherp:

Royal Antwerp FC speelde vorig jaar schabouwelijke Play-Offs, dit seizoen lijken ze verder te gaan op dat elan. Een 0 op 9 lonkt. Trainer Andries Ulderink kent een dramatische start op de Bosuil. Wat had hij te zeggen na deze nederlaag?

LEES OOK: Antwerp zoekt jackpot: drie spelers richting knaltransfer?

Antwerp pakt 0 op 9

Jonas De Roeck werd ontslagen wegens het mindere voetbal en de povere resultaten. Andries Ulderink moest voor beterschap zorgen, maar valt dat even tegen... De start is met 1 op 15 rampzalig.

Al verdiende Antwerp meer tegen AA Gent. De 0-1 was gevleid. "In de eerste helft hebben we enorm veel gevaarlijke momenten gecreëerd. In de tweede helft trok Gent zich wat verder terug en ging het wat compacter spelen. Toen werd het voor ons wat moeilijker om grote kansen te creëren", stelde hij vast bij Sporza. 

"Als je dan blijft drukken, weet je ook dat je tegen omschakelmomenten van Gent kan aanlopen. Ik kan de ploeg eigenlijk alleen maar een compliment geven voor de manier waarop ze vandaag gestreden hebben", vertelt hij.

Verliezen tegen Anderlecht 'verboden'

Mooie woorden, maar een 0 op 9 staat wel op het bord. Dat is een fikse tegenvaller en bovendien staat Antwerp nu zesde. Volgende week mogen ze absoluut niet verliezen in Anderlecht, anders dreigt wéér een jaar zonder Europees voetbal. Een blamage voor een topclub.

Ulderink legt de huidige lat dan ook hoger. "We moeten ook kritisch zijn. De doelpunten die we de laatste drie wedstrijden weggeven, dat kan gewoon niet. Zo wordt het heel lastig om wedstrijden te winnen. We moeten dit een keer gaan omdraaien."

Is Ulderink volgend jaar nog coach van Antwerp?

Meest recent

Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

22
22
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

31
31
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

49
49
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

89
89
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

111
111
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

74
74
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

254
254
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

114
114
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

111
111
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

54
54
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

62
62
'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Bayern München is bezig aan een geweldig seizoen. Het domineert de Bundesliga, walst door de ...

123
123
Pijnlijke conclusie Genk: "Dan stonden ze in top zes"

De strijd om het laatste ticket voor de Champions' Play-Off wordt op de slotspeeldag van de ...

208
208
Enorme blunder Vandevoordt: Teammaats in de bres

Deze week zal Rudi Garcia zijn selectie bekendmaken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

58
58
Taravel brengt RSCA duidelijke boodschap na eerste nederlaag

Anderlecht bevestigde vorige week het vertrouwen in Jérémy Taravel. De interimaris mag ...

323
323
Niemand in Europa doet beter: KVM mag uitblinker danken

In de voorbije vijftien jaar greep KV Mechelen meermaals naast de top zes, maar in de allerlaatste ...

187
187
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

158
158
'NAC hakt knoop door over ontslag Hoefkens'

Carl Hoefkens oogstte vorig seizoen nog lof door NAC Breda na een onverwachte promotie in de ...

91
91
TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil shoppen bij Club, waanzin bij Spurs'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

267
267
Vandenbempt kijkt ogen uit: “Onverwacht succes in JPL”

De plekjes werden afgelopen speeldag uitgedeeld. KV Mechelen wist tegen RSC Anderlecht een plek in ...

166
166
Antwerp zoekt jackpot: drie spelers richting knaltransfer?

Royal Antwerp FC kent een teleurstellend seizoen. The Great Old kan Play-Off 1 vergeten en dat ...

379
379
Drama lonkt voor Hayen: serieuze loer KRC Genk

KRC Genk kent hoogtes en laagtes dit seizoen. In Europa verdedigen de Limburgers een goede ...

710
710
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

84
84
Finale Croky Cup: belangrijke wijziging op politieverzoek

Op donderdag 14 mei vindt in het Koning Boudewijn-stadion de finale van de Croky Cup. Dat wordt dit ...

431
431
Laatste tickets Play-Off I: Vandenbempt kijkt in glazen bol

Komend weekend valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Tijdens die ...

531
531

Meer sportnieuws