'Grote verbouwing Anderlecht: 15 transfers in de maak'

door
'Grote verbouwing Anderlecht: 15 transfers in de maak'

Voor Anderlecht dreigt het seizoen met een flinke sisser te eindigen. Na een nul op negen is het nu al in de Champions' Play-Off veroordeeld door niet meer dan een bijrol en zal het tegen Antwerp en AA Gent nog volop aan de bak moeten om de vierde plaats veilig te stellen. Alle hoop is nu gevestigd op de beker.

Maar op dit moment lijkt de kans niet bijster groot dat Anderlecht op 4 mei zijn eerste trofee sinds 2017 zal pakken. In de finale treft het opnieuw Club Brugge, dat het twee weken geleden nog zeer makkelijk haalde met 2-0. Anderlecht lijkt op dit moment gewoon de kwaliteit niet te hebben om hen het vuur aan de schenen te leggen.

LEES OOK: Anderlecht stelt winterversterking voor: “Imposant”

Minstens tien vertrekkers bij Anderlecht

Om daar volgend seizoen verandering in te kunnen brengen, zal er volgens Het Nieuwsblad in de zomer een stevige renovatie plaatsvinden bij Paars-Wit. Olivier Renard zal veel werk hebben om de kern te verbouwen.

De verwachting is dat er minstens tien spelers zullen vertrekken. Huurlingen Dendoncker, Adryelson en Edozie blijven niet, Vertonghen stopt, Flips en Foket zijn overbodig, Vazquez mag weg en de toekomst van spelers als Stroeykens, Verschaeren, Leoni, Rits en Dolberg is nog een vraagteken.

Renard zoekt versterking

Daar zullen minstens een vijftal inkomende transfers tegenover staan. Anderlecht zoekt nog minstens twee centrale verdedigers die meer voetballend vermogen moeten brengen, terwijl er ook zeker een spits bij zal komen.

Daarnaast zou Renard ook nog versterking zoeken op de flanken, waar er meer snelheid en diepgang gebracht moet worden. De sportief directeur zal ook spelers met meer persoonlijkheid moeten vinden, want dat bleek de voorbije weken een pijnpunt. In totaal zal Anderlecht dus snel uitkomen op een vijftiental transfers.

Geloof je dat Anderlecht zich in de zomer zal kunnen versterken?

Meest recent

Anderlecht stelt winterversterking voor: “Imposant”

RSC Anderlecht heeft met Justin Heekeren een winterversterking officieel voorgesteld. Vlak na de ...

6
6
Kogel door de kerk: KAA Gent sluit straffe deal

KAA Gent is actief op de wintermercato. Vooral uitgaand staat er heel wat te bewegen. Met Samuel ...

28
28
‘Situatie Coosemans escaleert: Renard hakt knoop door’

RSC Anderlecht is op de wintermercato bezig om de doelmannenkwestie op te lossen. De afgelopen weken ...

124
124
Ruben Van Gucht in shock: Politierechtbank vernietigend

Nieuwe dag, nieuwe aflevering in het leven van Ruben Van Gucht. Gisteren werd de loftrompet nog over ...

97
97
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

225
225
‘Versterking Westerlo onderweg: crisis nipt afgeweerd’

De Belgische clubs zijn druk in de weer op de wintermercato. Ook Westerlo staat op het punt om ...

27
27
Beckham-familie ontploft na onthullingen van Brooklyn

Wat jarenlang verborgen bleef achter perfect gestylede familiefoto’s, spat nu genadeloos ...

74
74
Anderlecht kondigt definitieve wintertransfer aan

RSC Anderlecht is zich aan het roeren op de wintermercato. De doelmannencarrousel staat nu ook op ...

179
179
‘KAA Gent wil stunten: strijd met AC Milan om toptalent’

De wintermercato gaat nog even door en de Belgische clubs zijn nog naarstig op zoek naar ...

117
117
‘STVV pakt ferm uit: KAA Gent en Standard verweesd’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

129
129
Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Radja Nainggolan verraste vriend en vijand door de overstap te maken van Lokeren naar Patro Eisden. ...

491
491
'Schoktransfer Jashari: Gouden Schoen in weegschaal met Duivel'

Ardon Jashari won anderhalve week geleden de Gouden Schoen, maar mede door blessureleed is zijn ...

185
185
'Club Brugge verrast: derde wintervertrekker staat klaar'

Bij Club Brugge kijken de supporters reikhalzend uit naar de eerste aanwinsten van de ...

421
421
"Verdachte actie van Visser" - Anderlecht tóch bestolen?

RSC Anderlecht liep zondag opnieuw averij op in de eigen competitie en verloor met 4-2 op het veld ...

390
390
Kairat Almaty - Club Brugge op televisie: kijkers opgelet

Na een winterslaap van een tweetal maanden, trekt de Champions League zich dinsdag weer op gang. ...

515
515
'Ruildeal bezorgt Noah Sadiki nieuwe sprookjestransfer'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

189
189
'De Condé in actie: bod voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk is met een flinke domper aan de tweede seizoenshelft begonnen en verloor afgelopen weekend ...

393
393
Hein confronteert Verhaeghe: "Vind dat zwak als coach"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

298
298
‘Anderlecht verstomt: absurde cashdeal voor nieuwe spits’

Anderlecht zet onverwacht een grote stap voor een nieuwe 9. Er ligt een stevige cashdeal klaar, maar ...

553
553
'Club Brugge-bestuur beslist over job Ivan Leko'

Club Brugge is met een dubbele opdoffer aan de tweede seizoenshelft begonnen. Coach Ivan Leko zal ...

641
641
'Noa Lang genadeloos gedumpt: Napoli schakelt meteen door'

Amper een half jaar na zijn komst, loopt het avontuur van Noa Lang bij SSC Napoli voorlopig op zijn ...

91
91
'Tweede wintertransfer Anderlecht rond: financiële details gelekt'

RSC Anderlecht beleefde tot dusver een behoorlijk kalme wintermercato en rondde nog maar ...

450
450
Club onder immense druk: Leko grijpt in met basiself

Dinsdag komt ook de Champions League uit zijn winterslaap en daarbij staat Club Brugge meteen ...

298
298
Hasi houdt adem in: blessuregolf Anderlecht breidt uit

Na een heuse plottwist ging RSC Anderlecht zondag met 4-2 onderuit tegen AA Gent. Als verklaring ...

323
323
'Leko stelt veto: nieuw toptarget voor Club Brugge?'

Met een 2-3 nederlaag tegen La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale ...

387
387

Meer sportnieuws