Geen Hazard: 2 sterkhouders Anderlecht neergesabeld

226
Geen Hazard: 2 sterkhouders Anderlecht neergesabeld

Anderlecht beleefde vorig weekend een nieuw dieptepunt met een derde kansloze nederlaag op rij. Deze keer ging het met 2-0 onderuit in de derby tegen Union, dat nochtans lang geen grootse partij speelde. De crisis bij Paars-Wit duurt op die manier verder.

Met de aanstelling van Besnik Hasi hadden ze gehoopt nog de top drie te kunnen bestormen, maar dat is nu al een utopie. Na de nul op negen is de achterstand op Union al opgelopen tot elf punten en dus moet Anderlecht hopen op de vierde plaats en de bekerfinale.

LEES OOK: Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Onfortuinlijke Hazard toont wel persoonlijkheid

Ook dat zal nog lastig worden, gezien het dramatische niveau dat Anderlecht in de laatste matchen aantikt. Ook de ervaren rotten slagen er niet in om de ploeg op sleeptouw te nemen. Na de nederlaag op Union werd vooral Thorgan Hazard zwaar aangepakt.

De ex-Rode Duivel lag met balverlies immers aan de basis van de openingsgoal, iets wat hem ook twee weken geleden tegen Club al overkwam. Alexandre Teklak vindt de kritiek echter niet helemaal terecht. "Je kan Hazard zijn slechte match verwijten, maar hij toont tenminste persoonlijkheid", stelt de analist in La Dernière Heure.

Dendoncker en Dolberg onzichtbaar

"Hij beweegt, hij vraagt de bal, hij probeert dingen... Hij wil meer tonen, want gezien zijn statuut voelt hij zich daartoe verplicht. Dan verwacht ik veel meer van Leander Dendoncker en Kasper Dolberg", gaat Teklak verder.

Zij verstoppen zich veel te veel volgens hem. "Ze moeten meer temperament tonen! Toon dat je in het buitenland gespeeld hebt, dat je goesting hebt, dat je kwaliteit hebt... Je kan wel zeggen dat dat niet in hun aard zit, maar dat zou wel moeten", besluit Teklak.

Ben je het eens met hem?

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

15
15
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

32
32
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

132
132
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

29
29
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

33
33
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

54
54
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

65
65
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

102
102
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

125
125
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

48
48
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

55
55
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

293
293
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

657
657
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

83
83
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

25
25
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

158
158
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

81
81
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

158
158
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

189
189
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

358
358
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

672
672
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

252
252
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

201
201
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

595
595
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

105
105

Meer sportnieuws