Geen Hazard: 2 sterkhouders Anderlecht neergesabeld

door
Geen Hazard: 2 sterkhouders Anderlecht neergesabeld

Anderlecht beleefde vorig weekend een nieuw dieptepunt met een derde kansloze nederlaag op rij. Deze keer ging het met 2-0 onderuit in de derby tegen Union, dat nochtans lang geen grootse partij speelde. De crisis bij Paars-Wit duurt op die manier verder.

Met de aanstelling van Besnik Hasi hadden ze gehoopt nog de top drie te kunnen bestormen, maar dat is nu al een utopie. Na de nul op negen is de achterstand op Union al opgelopen tot elf punten en dus moet Anderlecht hopen op de vierde plaats en de bekerfinale.

LEES OOK: Groot probleem bij Club: "Zo word je geen kampioen"

Onfortuinlijke Hazard toont wel persoonlijkheid

Ook dat zal nog lastig worden, gezien het dramatische niveau dat Anderlecht in de laatste matchen aantikt. Ook de ervaren rotten slagen er niet in om de ploeg op sleeptouw te nemen. Na de nederlaag op Union werd vooral Thorgan Hazard zwaar aangepakt.

De ex-Rode Duivel lag met balverlies immers aan de basis van de openingsgoal, iets wat hem ook twee weken geleden tegen Club al overkwam. Alexandre Teklak vindt de kritiek echter niet helemaal terecht. "Je kan Hazard zijn slechte match verwijten, maar hij toont tenminste persoonlijkheid", stelt de analist in La Dernière Heure.

Dendoncker en Dolberg onzichtbaar

"Hij beweegt, hij vraagt de bal, hij probeert dingen... Hij wil meer tonen, want gezien zijn statuut voelt hij zich daartoe verplicht. Dan verwacht ik veel meer van Leander Dendoncker en Kasper Dolberg", gaat Teklak verder.

Zij verstoppen zich veel te veel volgens hem. "Ze moeten meer temperament tonen! Toon dat je in het buitenland gespeeld hebt, dat je goesting hebt, dat je kwaliteit hebt... Je kan wel zeggen dat dat niet in hun aard zit, maar dat zou wel moeten", besluit Teklak.

Ben je het eens met hem?

Meest recent

Oordeel over Hasi: “Martens of Defour als opvolger?”

Besnik Hasi mag aanblijven bij RSC Anderlecht. De druk op de T1 wordt echter immens groot en de ...

31
31
WK-koorts neemt toe: uniek object op de markt

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Heel België hoopt uiteraard dat de Rode Duivels het daar ...

3
3
'Geen coach, wel transfer? Hoefkens klopt aan bij KRC Genk'

Bij Racing Genk staat er de komende dagen nog wel wat te gebeuren op de transfermarkt. Vooral ...

46
46
Westerlo hoopt op toptransfer: MLS of JPL?

Bij KVC Westerlo lieten ze al de nodige spelers vertrekken. Financieel is dat nodig, maar de club ...

22
22
Standard en Anderlecht zitten samen: Rouches doen oproep

Standard verloor met 0-4 van AA Gent en nadien was het hommeles in Luik. Plots stonden er leden van ...

171
171
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

296
296
Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Beerschot hoopt snel terug te keren in de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten hebben vandaag nog ...

30
30
Hasi blijft: zo reageren de fans van Anderlecht

Besnik Hasi mag nog aanblijven als coach van RSC Anderlecht. De trainer van de Brusselaars zal ...

228
228
'AA Gent niet te stoppen: volgende deal in de maak'

AA Gent is al zeer actief geweest op de transfermarkt. Er zal echter mogelijk nog het een en ander ...

262
262
'Transferbom bij KRC Genk: Chelsea klopt plots aan'

Chelsea is al een tijdje geen voetbalclub, maar een handelshuis. Spelers kopen en verkopen is de ...

477
477
Anderlecht heeft beslist: dit is het lot van Besnik Hasi

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

588
588
"Renard en Hasi out: met hem als coach naar Standard"

Besnik Hasi is voorlopig nog trainer van RSC Anderlecht, maar de druk is enorm. Ook Olivier Renard ...

776
776
Sterkhouder spreekt duidelijk over toekomst bij KV Mechelen

Het beloven bij KV Mechelen nog bewogen tijden te worden op de transfermarkt. Verschillende ...

137
137
'Topclub legt eerste bod neer voor Carrasco'

De wintermercato is voor verschillende Rode Duivels hét moment om nog van club te wisselen, ...

37
37
'Anderlecht hakt knoop door over ontslag Hasi'

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

1012
1012
Groot probleem bij Club: "Zo word je geen kampioen"

Club Brugge knoopte afgelopen weekend opnieuw aan met de zege in de competitie, al was het tegen ...

268
268
Play-Off I in gevaar: Hayen oordeelt over Genkse kansen

Met Union, STVV, Club Brugge en Anderlecht lijken vier deelnemers aan de Champions' Play-Off al vast ...

318
318
'Cercle Brugge mag nog onverhoopt cashen'

Cercle Brugge pakte zondag een onverhoopt punt in Genk, maar blijft nog steeds in een penibele ...

151
151
'KV Mechelen heeft opvolger Lauberbach al beet'

KV Mechelen deed zondagavond geen goede zaak in de strijd om de top zes, want het slaagde er niet in ...

181
181
'Genk ziet kassa rinkelen: driestrijd in Premier League'

KRC Genk deed zondag alweer een slechte zaak in de strijd om de Champions' Play-Off. De Limburgers ...

582
582
'Ongenadige Hasi duwt Anderlecht-speler richting uitgang'

Anderlecht blikt alweer terug op een pijnlijk weekend, met een dramatische prestatie en een magere ...

574
574
TRANSFERUURTJE: 'Forse dubbelslag Club, miljoenentransfer Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

327
327
Zulte Waregem trekt opvallende conclusie na Club

Club Brugge en Zulte Waregem maakten er een spektakelstuk van in de Jupiler Pro League. In het Jan ...

552
552
Ruben Van Gucht in shock: Opvolgers staan plots klaar

Hij beweegt zich al jaren op het snijvlak van sport, media en controverse, en lijkt er zelfs energie ...

188
188
Anderlecht-trio beslist: Hasi op weg naar ontslag?

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Even leek Besnik Hasi de succesformule te ...

682
682

Meer sportnieuws