Geen Hazard: 2 sterkhouders Anderlecht neergesabeld

door
Geen Hazard: 2 sterkhouders Anderlecht neergesabeld

Anderlecht beleefde vorig weekend een nieuw dieptepunt met een derde kansloze nederlaag op rij. Deze keer ging het met 2-0 onderuit in de derby tegen Union, dat nochtans lang geen grootse partij speelde. De crisis bij Paars-Wit duurt op die manier verder.

Met de aanstelling van Besnik Hasi hadden ze gehoopt nog de top drie te kunnen bestormen, maar dat is nu al een utopie. Na de nul op negen is de achterstand op Union al opgelopen tot elf punten en dus moet Anderlecht hopen op de vierde plaats en de bekerfinale.

LEES OOK: 'Anderlecht neemt alweer afscheid van doelman'

Onfortuinlijke Hazard toont wel persoonlijkheid

Ook dat zal nog lastig worden, gezien het dramatische niveau dat Anderlecht in de laatste matchen aantikt. Ook de ervaren rotten slagen er niet in om de ploeg op sleeptouw te nemen. Na de nederlaag op Union werd vooral Thorgan Hazard zwaar aangepakt.

De ex-Rode Duivel lag met balverlies immers aan de basis van de openingsgoal, iets wat hem ook twee weken geleden tegen Club al overkwam. Alexandre Teklak vindt de kritiek echter niet helemaal terecht. "Je kan Hazard zijn slechte match verwijten, maar hij toont tenminste persoonlijkheid", stelt de analist in La Dernière Heure.

Dendoncker en Dolberg onzichtbaar

"Hij beweegt, hij vraagt de bal, hij probeert dingen... Hij wil meer tonen, want gezien zijn statuut voelt hij zich daartoe verplicht. Dan verwacht ik veel meer van Leander Dendoncker en Kasper Dolberg", gaat Teklak verder.

Zij verstoppen zich veel te veel volgens hem. "Ze moeten meer temperament tonen! Toon dat je in het buitenland gespeeld hebt, dat je goesting hebt, dat je kwaliteit hebt... Je kan wel zeggen dat dat niet in hun aard zit, maar dat zou wel moeten", besluit Teklak.

Ben je het eens met hem?

Meest recent

Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

34
34
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

35
35
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

40
40
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

41
41
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

49
49
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

65
65
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

78
78
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

96
96
Union bibbert: smaakmaker sluit vertrek niet uit

Nadat het vorig seizoen al de titel veroverde, kan Union dit seizoen zowaar nog beter doen. Het ...

37
37
'Anderlecht neemt alweer afscheid van doelman'

Bij Anderlecht lijkt de zomermercato stilaan vorm te krijgen. Die zal in eerste instantie gepaard ...

131
131
'Genk hakt keepersknoop door voor play-offs'

KRC Genk trapt om 20u45 de play-offs op gang met een trip naar de Bosuil. Daar kunnen de Limburgers ...

204
204
‘Mignolet weg na clash: Verhaeghe dreef hem buiten'

Bart Verhaeghe zette Simon Mignolet bij zijn afscheid op een voetstuk, maar achter die mooie woorden ...

445
445
'Anderlecht baalt keihard na transferupdate De Cat'

Voor de eerste keer in bijna anderhalf jaar had Anderlecht in de voorbije week nog eens een Rode ...

376
376
'Nieuwe klap Antwerp: 4 sterkhouders gratis weg'

Antwerp opent zijn play-offs vrijdagavond op de Bosuil tegen Genk. Die kraker wordt niet afgewerkt ...

309
309
‘Vertrek Lukaku krijgt vorm: eerste club meldt zich‘

Het wordt nog altijd afwachten hoe het conflict tussen Napoli en Romelu Lukaku opgelost zal worden. ...

271
271
Schreuder onthult alles over flirt met Anderlecht

Anderlecht gaat nog zeker tot het einde van het seizoen door met Jérémy Taravel als ...

193
193
Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

162
162
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

100
100
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

305
305
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

490
490
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

206
206
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

232
232
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

330
330
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

517
517
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

283
283

Meer sportnieuws