Geen Hazard: 2 sterkhouders Anderlecht neergesabeld

door
Geen Hazard: 2 sterkhouders Anderlecht neergesabeld

Anderlecht beleefde vorig weekend een nieuw dieptepunt met een derde kansloze nederlaag op rij. Deze keer ging het met 2-0 onderuit in de derby tegen Union, dat nochtans lang geen grootse partij speelde. De crisis bij Paars-Wit duurt op die manier verder.

Met de aanstelling van Besnik Hasi hadden ze gehoopt nog de top drie te kunnen bestormen, maar dat is nu al een utopie. Na de nul op negen is de achterstand op Union al opgelopen tot elf punten en dus moet Anderlecht hopen op de vierde plaats en de bekerfinale.

LEES OOK: Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Onfortuinlijke Hazard toont wel persoonlijkheid

Ook dat zal nog lastig worden, gezien het dramatische niveau dat Anderlecht in de laatste matchen aantikt. Ook de ervaren rotten slagen er niet in om de ploeg op sleeptouw te nemen. Na de nederlaag op Union werd vooral Thorgan Hazard zwaar aangepakt.

De ex-Rode Duivel lag met balverlies immers aan de basis van de openingsgoal, iets wat hem ook twee weken geleden tegen Club al overkwam. Alexandre Teklak vindt de kritiek echter niet helemaal terecht. "Je kan Hazard zijn slechte match verwijten, maar hij toont tenminste persoonlijkheid", stelt de analist in La Dernière Heure.

Dendoncker en Dolberg onzichtbaar

"Hij beweegt, hij vraagt de bal, hij probeert dingen... Hij wil meer tonen, want gezien zijn statuut voelt hij zich daartoe verplicht. Dan verwacht ik veel meer van Leander Dendoncker en Kasper Dolberg", gaat Teklak verder.

Zij verstoppen zich veel te veel volgens hem. "Ze moeten meer temperament tonen! Toon dat je in het buitenland gespeeld hebt, dat je goesting hebt, dat je kwaliteit hebt... Je kan wel zeggen dat dat niet in hun aard zit, maar dat zou wel moeten", besluit Teklak.

Ben je het eens met hem?

Meest recent

Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

10
10
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

39
39
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

364
364
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

312
312
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

192
192
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

245
245
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

72
72
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

594
594
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

217
217
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

406
406
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

622
622
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

212
212
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

395
395
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

182
182
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

169
169
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

166
166
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

76
76
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

260
260
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

79
79
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

335
335
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

228
228
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

240
240
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

449
449
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

530
530
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

84
84

Meer sportnieuws