STVV kent topweekend: "Hij weet wat nodig is op Stayen"

door
STVV kent topweekend:

STVV wist de criticasters lik op stuk te geven met een verdiende zege tegen Cercle Brugge. Een 12 op 18 is de balans. Niet slecht voor een club in ‘zware crisis’. Adriano Bertaccini en Rein Van Helden spraken achteraf met de media.

LEES OOK: Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Sterke Bertaccini

Bertaccini is een van de beste spitsen in de Jupiler Pro League. Hij scoorde al 18 keer en is samen met Tolu Arokodare topschutter in de Jupiler Pro League. Hij nam Felice Mazzu in bescherming.

"Vorige week was niet het tactisch plan het probleem, wel onze mentaliteit. Als iedereen met het collectief in het achterhoofd speelt, loopt ons team echt goed. De voorbije weken waren we geen groep”, aldus de aanvaller aan Het Belang van Limburg. 

Tegen Cercle Brugge knokte STVV voor elke morzel grond. “Dat hebben we tegen Cercle wel getoond. Er was niet een speler die zijn taken niet vervulde. Iedereen ging voor elkaar door het vuur. Dat was het grote verschil met de afgelopen weken."

Terugkeer Vrancken

Van Helden sprak ook over de nakende terugkeer van Wouter Vrancken naar STVV. De centrale verdediger kijkt er alvast naar uit. Vrancken is een icoon op Stayen.

"Ik ken Vrancken enkel van de duels die wij tegen hem hebben gespeeld, maar ik heb nog nooit met hem gebabbeld. Ik ben blij dat er iemand nieuw is die de identiteit van de club kent, die hier heeft gespeeld, en die ook weet wat er nodig is om goede resultaten te behalen”, zei hij alvast.

Heeft STVV de beste kern in de Relegation Play-Offs?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

99
99
AA Gent wééral ondermaats: "Slechtste ooit in Play-Offs"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagmiddag op de Planet Group Arena. AA Gent kreeg immers ...

0
0
Genk-spelers op matje: Hayen onthult inhoud gesprekken

KRC Genk staat zondagavond voor een sleutelwedstrijd. Op eigen veld kunnen de Limburgers zich ...

32
32
Club houdt hart vast: zware consequenties na CPL-farce

Terwijl Club Brugge op de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis afstevent, dreigen de beloften weg ...

241
241
Opstellingen: De Mil grijpt fors in, vreemde kronkel Taravel

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een cruciaal duel om de vierde plaats op het ...

62
62
'Crisis doet Real daveren: drastische gevolgen Courtois'

Zondagavond kan FC Barcelona kampioen spelen in Spanje, uitgerekend tijdens de onderlinge clash met ...

76
76
Ruben Van Gucht laat Valentine met verstomming achter

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor de nodige aandacht gezorgd. De sportjournalist van de VRT kwam ...

79
79
TRANSFERUURTJE: 'Kop rolt bij Anderlecht, exodus Club/Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

176
176
De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

KAA Gent kreeg dit seizoen al klappen in de Champions Play-Offs. Europees voetbal lijkt heel ver weg ...

52
52
Stunttransfer Jelle Vossen naar het buitenland?

Waar ligt de toekomst van Jelle Vossen? De aanvaller nam afscheid van Zulte Waregem en werd al met ...

194
194
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

32
32
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

48
48
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

210
210
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

166
166
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

101
101
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

168
168
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

245
245
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

144
144
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

181
181
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

313
313
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

220
220
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

579
579
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

331
331
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

349
349
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

309
309
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

360
360

Meer sportnieuws