'Nieuwe club De Bruyne: grootste kanshebber bekend'

640
'Nieuwe club De Bruyne: grootste kanshebber bekend'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend nog eens indruk in de Premier League. Met een topprestatie leidde de aanvoerder zijn Manchester City naar een 5-2-comeback tegen Crystal Palace. Ondertussen blijft het koffiedik kijken waar zijn toekomst ligt.

Een dikke week geleden kondigde De Bruyne aan dat zijn aflopende contract niet zal verlengd worden en hij na het seizoen dus vertrekt uit het Etihad Stadium. Tijdens zijn laatste weken in loondienst van City wil hij wel nog enkele goede prestaties neerzetten. Zaterdag schitterde hij alvast nog een keertje als vanouds.

Zijn ploeg begon tegen Crystal Palace nochtans dramatisch en stond al snel twee goals in het krijt. KDB zorgde zelf voor de aansluitingstreffer met een puike vrije trap. Daarna bleef hij de wet dicteren en tekende hij ook nog eens voor een knappe assist. Achteraf oogstte de spelmaker dan ook heel wat lof.

LEES OOK: De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Alle opties open

Al snel ging het echter ook over zijn toekomst op clubniveau. Zo werd hij bij ViaPlay gepolst of een andere Engelse ploeg tot de opties behoort. "Eerlijk gezegd weet ik het niet. Het zou kunnen, het zou ook niet kunnen. Ik moet eerst met de clubs spreken en dan zien we wel", hield hij de deur op zo'n sensationele transfer op een kier.

De Bruyne moet echter nog overgaan tot een evaluatie van zijn opties. "Ik weet ook niet welke clubs geïnteresseerd zijn. Maar ik ben bereid om naar elk project te luisteren. Als een mooi project voorbij komt en mijn gezin kan daar ook mee leven, dan zullen we een beslissing kunnen maken", aldus de spelmaker.

American dream

De kans dat hij effectief bij een andere Engelse ploeg zal belanden, is evenwel zeer klein. Zelfs een andere Europese club lijkt op dit moment onwaarschijnlijk. Het Amerikaanse Inter Miami FC lijkt dan ook over de beste papieren te beschikken. Florian Plettenberg van Sky Sports meldt alvast dat de Amerikanen 'zeer geïnteresseerd' zijn, al moeten de gesprekken nog opgestart worden. Het vooruitzicht om samen met Lionel Messi te gaan spelen in het zonovergoten Florida zal De Bruyne ongetwijfeld aanspreken. De vraag is evenwel of een gepaste financiële constructie kan gevonden worden om de deal rond te krijgen.

Inter Miami zou een goede bestemming zijn voor De Bruyne ...

Meest recent

Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

1
1
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

69
69
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

232
232
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

116
116
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

178
178
Mechele en Caroline delen bijzonder nieuws na PSV-clash

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

115
115
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

48
48
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

190
190
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

77
77
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

103
103
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

32
32
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

212
212
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

155
155
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

119
119
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

52
52
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

179
179
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1092
1092
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

90
90
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

52
52
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

208
208
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

105
105
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

192
192
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

201
201
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

48
48
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

84
84

Meer sportnieuws