Leko verrast met pion: "Hij blijft staan"

173
Leko verrast met pion:

Standard begon nog aan de Europe Play-Off als leider, maar die status is het alweer kwijt. Van de eerste drie matchen in de play-offs konden de Rouches er immers geen enkele winnen. Na een één op zes bleven ze ook tegen Dender steken op een gelijkspel.

Daardoor is Standard ondertussen al weggezakt naar de derde plaats in de play-off. Het zal dus nog lastig worden om een Europees ticket te pakken en Ivan Leko lijkt al vooral uit te kijken naar volgend seizoen.

LEES OOK: 'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

Epolo verschijnt plots weer bij Standard

Zondag verscheen bijvoorbeeld verrassend nog eens Matthieu Epolo tussen de palen. De 20-jarige jeugdinternational was na enkele woelige maanden zijn basisplaats definitief kwijt aan Gavin Bazunu, maar die moest geblesseerd verstek laten gaan.

Epolo verving hem met verve, want het was in grote mate dankzij zijn reddingen dat Standard nog met een punt terugkeerde uit Denderleeuw. Ivan Leko kwam na de match dan ook met verrassend nieuws over zijn poulain.

Leko laat jonkie weer staan

"Als je zo speelt, blijf je in de goal staan", verkondigde hij immers bij Sporza. "Dat is de regel in voetbal, en ik geloof daarin. CV of salaris maken niet uit bij goede prestaties, de coach is er om die keuzes te maken."

Over de rest van zijn ploeg was de Kroaat ook tevreden. "We hebben goed gespeeld", vond Leko immers. "Ik was heel tevreden met de energie die we de laatste twintig minuten brachten, het toonde dat we echt wilden winnen. Op vlak van inzet en voetbal was dit een goede wedstrijd."

Moet Epolo volgend seizoen een nieuwe kans als nummer één krijgen?

Meest recent

Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

5
5
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

20
20
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

64
64
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

24
24
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

32
32
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

169
169
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

156
156
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

99
99
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

716
716
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

263
263
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

92
92
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

181
181
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

76
76
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

206
206
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

253
253
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

522
522
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

258
258
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

253
253
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

74
74
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

328
328
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

185
185
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

52
52
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

34
34
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

57
57
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

41
41

Meer sportnieuws