Donkerrode Mbappé overschaduwt overwinning Real Madrid

door
Donkerrode Mbappé overschaduwt overwinning Real Madrid

Na de pijnlijke nederlagen tegen Valencia CF en Arsenal FC, heeft Real Madrid zich zondagnamiddag ietwat kunnen herpakken. Zo werd een overwinning geboekt op het veld van Deportivo Alaves. Al werd die zege overschaduwd door de uitsluiting van Kylian Mbappé.

De Madrilenen hebben een ware rotweek achter de rug. Zo ligt de titelverdediger met anderhalf been uit de Champions League na een 3-0-nederlaag op Arsenal. In La Liga werd dan weer op eigen veld verloren van Valencia CF, waardoor leider FC Barcelona kon uitlopen tot vier punten voorsprong.

De Catalanen pakten zaterdag overigens de volle buit tegen Leganes. En dus zat er voor Real niets anders op dan zelf te winnen van Alaves om te voorkomen dat de achterstand nog groter werd. Desondanks liet coach Ancelotti onder meer Vinicius, Bellingham, Alaba en Modric op de bank starten.

LEES OOK: 'Real legt transferplan bloot: volgende bom bepaald'

Mbappé van veld gestuurd

Dat leek aanvankelijk geen problemen op te leveren. Na een halfuur spelen wist Camavinga de Koninklijke immers op voorsprong te brengen. Maar niet veel later volgde een flinke opdoffer. Mbappé ging immers met zijn studs door op het been van een tegenstander en werd weggestuurd met een donkerrode kaart.

Alaves kon echter niet profiteren van het mannetje meer tussen de lijnen. Dat voordeel viel halfweg de tweede helft overigens helemaal weg toen ook Sanchez rood pakte namens de thuisploeg. En zo kon Real de zege dus over de streep trekken: 0-1. Courtois is dus een clean-sheet rijker.

Hopen op remontada

In het klassement blijft Real zo op vier punten van Barcelona staan. Allicht wordt de onderlinge confrontatie van 11 mei beslissend binnen de titelstrijd. Bovendien wordt het uitkijken of Mbappé een bijkomende schorsing zal krijgen voor zijn drieste overtreding. Maar nu gaat de focus eerst naar de partij van woensdag. Dan wil de Koninklijke tegen Arsenal voor een enorme remontada zorgen.

Mbappé moet een extra sanctie krijgen ...

Meest recent

'Bliksemvertrek bij Club Brugge: Rigaux speelt open kaart'

Ruim een jaar na het vertrek van Vincent Mannaert heeft Club Brugge de start van een nieuw tijdperk ...

151
151
'De Condé staat pal: Genk weigert bod op steunpilaar'

Na een grotendeels geslaagde campagne sprak KRC Genk openlijk de ambitie uit om de kleedkamer in de ...

197
197
'Vuurwerk bij Club Brugge: volgende toptransfer op til'

De onderhandelingen met AC Milan omtrent Ardon Jashari zitten momenteel muurvast, maar de Speler van ...

771
771
'KRC Genk baalt: net te laat voor smaakmaker van AA Gent

AA Gent laat een van de aanvallende krachten van de beloftenploeg zomaar vertrekken. De Buffalo's ...

150
150
'PSV verrast met komst Standard-flop'

PSV is héél actief op de transfermarkt. De Nederlandse landskampion verliest veel ...

105
105
AA Gent krijgt al meteen fikse domper met transfer van Brown

Bij AA Gent bleef het deze zomer tot dusver opvallend stil. Een stevige make-over van de kern leek ...

175
175
Blessure Coosemans: Anderlecht kent de uiteindelijke schade

RSC Anderlecht rondde afgelopen zaterdag zijn zomerse stage af met twee oefenwedstrijden. In het ...

404
404
Real Madrid slaat wild om zich heen: 168 miljoen euro

Real Madrid zit niet stil op de transfermarkt. De Koninklijke heeft zopas zijn volgende ingaande ...

128
128
Luka Modric heeft nieuwe club eindelijk helemaal beet

Het zat er al maanden aan te komen en nu heeft Luka Modric ook daadwerkelijk zijn volgende ...

63
63
Wanhopige RSCA-deal: Renard flirt met catastrofe

De zomermercato draait op volle toeren, maar bij Anderlecht lijkt de druk intussen te wegen. In ...

387
387
'Plottwist bij Club Brugge: Jashari in de etalage gezet'

De spanning stijgt bij Club Brugge, waar de soap rond Ardon Jashari richting haar ontknoping ...

763
763
DAZN staakt onderhandelingen: start JPL niet op tv

Binnen minder dan twee weken gaat de bal opnieuw aan het rollen in de Jupiler Pro League. Behalve ...

922
922
'Code rood bij Club Brugge: Jashari-bom explodeert'

De afgelopen weken is er reeds veel inkt gevloeid over de vertrekwens van Ardon Jashari, die Club ...

1429
1429
'Renard in overdrive: Anderlecht pakt uit met drieklapper'

Besnik Hasi mocht al zes aanwinsten verwelkomen, en dus lijkt het nu vooral tijd voor uitgaand ...

599
599
Club Brugge verrast: sterkhouder tekent nieuw contract

Club Brugge bereidt zich voor op een leegloop, want in het zog van Ferran Jutglà, Chemsdine ...

359
359
Beerschot loopt leeg: volgende sterkhouder vertrekt

Bij Beerschot degradeerden ze naar de Challenger Pro League en de lichtpunten van vorig seizoen ...

232
232
KRC Genk stuurt Kompany wandelen met stevig statement

KRC Genk heeft een zeer grote slag weten te slaan. Ondanks interesse van het Bayern München van ...

360
360
'Anderlecht raast door: volgende transfer is een feit'

RSC Anderlecht is nog lang niet klaar op de transfermarkt. De Brusselaars gaan nog een nieuwe ...

305
305
Na 10 jaar is het over en out: lifestylemerk BALR. failliet

Toch wel straf nieuws vanuit het voetbal. Daar kwam vandaag het bericht dat een groot merk de boeken ...

413
413
'AA Gent laat smaakmaker door de handen glippen'

AA Gent laat een van de aanvallende krachten van de beloftenploeg zomaar vertrekken. Sasha Tavolieri ...

273
273
'Lommel SK pakt uit met ex-speler van Tottenham'

Lommel SK verandert het geweer van schouder. De Limburgers gaan voluit voor promotie naar de Jupiler ...

87
87
Harde oorlog: UEFA en FIFA vliegen elkaar in de haren

Er heerst momenteel een oorlog tussen de UEFA, de Europese voetbalbond en de FIFA, de ...

207
207
“Discriminerend en vernederend” – Verjaardag Yamal ontspoort

Lamine Yamal is 18 jaar geworden en dat werd uitbundig gevierd, misschien wel té uitbundig. ...

235
235
'Louis van Gaal verrast: laatste sensationele uitdaging'

Louis van Gaal heeft een reputatie om u tegen te zeggen, maar de Nederlandse oefenmeester kampte de ...

206
206
'Lammens in wachtkamer: wie van deze 7 wordt het?'

Marc Overmars sprak afgelopen weekend duidelijke taal over de transferplannen van Antwerp deze ...

488
488

Meer sportnieuws