Donkerrode Mbappé overschaduwt overwinning Real Madrid

226
Donkerrode Mbappé overschaduwt overwinning Real Madrid

Na de pijnlijke nederlagen tegen Valencia CF en Arsenal FC, heeft Real Madrid zich zondagnamiddag ietwat kunnen herpakken. Zo werd een overwinning geboekt op het veld van Deportivo Alaves. Al werd die zege overschaduwd door de uitsluiting van Kylian Mbappé.

De Madrilenen hebben een ware rotweek achter de rug. Zo ligt de titelverdediger met anderhalf been uit de Champions League na een 3-0-nederlaag op Arsenal. In La Liga werd dan weer op eigen veld verloren van Valencia CF, waardoor leider FC Barcelona kon uitlopen tot vier punten voorsprong.

De Catalanen pakten zaterdag overigens de volle buit tegen Leganes. En dus zat er voor Real niets anders op dan zelf te winnen van Alaves om te voorkomen dat de achterstand nog groter werd. Desondanks liet coach Ancelotti onder meer Vinicius, Bellingham, Alaba en Modric op de bank starten.

LEES OOK: Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

Mbappé van veld gestuurd

Dat leek aanvankelijk geen problemen op te leveren. Na een halfuur spelen wist Camavinga de Koninklijke immers op voorsprong te brengen. Maar niet veel later volgde een flinke opdoffer. Mbappé ging immers met zijn studs door op het been van een tegenstander en werd weggestuurd met een donkerrode kaart.

Alaves kon echter niet profiteren van het mannetje meer tussen de lijnen. Dat voordeel viel halfweg de tweede helft overigens helemaal weg toen ook Sanchez rood pakte namens de thuisploeg. En zo kon Real de zege dus over de streep trekken: 0-1. Courtois is dus een clean-sheet rijker.

Hopen op remontada

In het klassement blijft Real zo op vier punten van Barcelona staan. Allicht wordt de onderlinge confrontatie van 11 mei beslissend binnen de titelstrijd. Bovendien wordt het uitkijken of Mbappé een bijkomende schorsing zal krijgen voor zijn drieste overtreding. Maar nu gaat de focus eerst naar de partij van woensdag. Dan wil de Koninklijke tegen Arsenal voor een enorme remontada zorgen.

Mbappé moet een extra sanctie krijgen ...

Meest recent

'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

12
12
Leko moet puzzelen: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

103
103
Mechele en Caroline delen bijzonder nieuws na PSV-clash

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

71
71
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

32
32
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

137
137
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

64
64
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

90
90
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

28
28
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

171
171
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

138
138
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

113
113
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

50
50
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

169
169
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

207
207
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

86
86
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

49
49
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

203
203
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

101
101
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

187
187
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

196
196
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

47
47
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

82
82
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

448
448
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

284
284
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

257
257

Meer sportnieuws