Puike knal Schrijvers houdt Europe Play-Offs razend spannend

door
Puike knal Schrijvers houdt Europe Play-Offs razend spannend

In de Europe Play-Offs blijven de verschillen bovenaan het klassement voorlopig erg beperkt. Leider KV Mechelen kreeg zondag nochtans de kans om een klein kloofje te slaan. Maar op eigen veld bleef Malinwa steken op een 1-1-gelijkspel tegen directe concurrent OH Leuven. 

De Mechelaars hadden vorige week een pak slaag uitgedeeld aan Dender (5-2) en die goede prestatie wou men uiteraard bevestigen tegen OHL, een directe concurrent voor de eindzege in de Europe Play-Offs. De Leuvenaars hadden op hun beurt een dubbele voorsprong weggegeven op Westerlo (2-2). Zij wilden dus iets rechtzetten.

LEES OOK: Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Schrijvers prikt terug

In de aanvangsfase was KV Mechelen veruit de betere ploeg, zonder echt doelgevaar te creëeren. Na een dik kwartier spelen kon de thuisploeg echter toch toeslaan. Marsa legde na een goede flankvoorzet netjes af met het hoofd, waarna Lauberbach de 1-0 binnen werkte. De Duitse aanvaller is duidelijk in betere doen sinds het ontslag van coach Hasi.

Het antwoord van de bezoekers mocht echter gezien worden. Enkele minuten na de 1-0 kreeg Schrijvers immers de ruimte om uit te halen en de Leuvense aanvoerder knalde de bal netjes binnen aan de tweede paal. Daarmee legde hij ook meteen de ruststand vast, al moest OHL-doelman Leysen nog vol aan de bak om een owngoal te voorkomen.

Grote misser Pflücke

Na de pauze duurde het een tijdje alvorens noemenswaardige kansen volgden. Mechelen had wel het veldoverwicht, maar deed daar te weinig mee. Met nog een dik kwartier op de teller volgde echter een unieke kans. Pflücke had de bal maar binnen te tikken voor een leeg doel. De Duitser trapte echter hoog over. Van een misser gesproken.

Ook Vanrafelghem liet nog een goede mogelijkheid liggen en dat kwam KVM bijna erg duur te staan. In de slotminuten pakte Verlinden immers uit met een afstandsschot, zijn poging belandde echter op de lat. En zo bleef het uiteindelijk bij 1-1. De Europe Play-Offs blijven zo erg spannend, met voorlopig slechts drie punten verschil tussen de eerste en vijfde plaats.

Wie eindigt dit seizoen het hoogste in de Europe Play-Offs?

Meest recent

Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

54
54
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

11
11
Vanhaezebrouck tikt Leko op de vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

65
65
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

32
32
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

61
61
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

193
193
'Anderlecht onderneemt actie: finaleplan met De Cat'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

198
198
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

58
58
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

290
290
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

106
106
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

248
248
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

367
367
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

261
261
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

545
545
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

223
223
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

167
167
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

119
119
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

170
170
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

92
92
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

274
274
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

32
32
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

667
667
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

74
74
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

140
140
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

200
200

Meer sportnieuws