Puike knal Schrijvers houdt Europe Play-Offs razend spannend

door
Puike knal Schrijvers houdt Europe Play-Offs razend spannend

In de Europe Play-Offs blijven de verschillen bovenaan het klassement voorlopig erg beperkt. Leider KV Mechelen kreeg zondag nochtans de kans om een klein kloofje te slaan. Maar op eigen veld bleef Malinwa steken op een 1-1-gelijkspel tegen directe concurrent OH Leuven. 

De Mechelaars hadden vorige week een pak slaag uitgedeeld aan Dender (5-2) en die goede prestatie wou men uiteraard bevestigen tegen OHL, een directe concurrent voor de eindzege in de Europe Play-Offs. De Leuvenaars hadden op hun beurt een dubbele voorsprong weggegeven op Westerlo (2-2). Zij wilden dus iets rechtzetten.

LEES OOK: Under Review: Lardot eist sanctie, meeval voor STVV

Schrijvers prikt terug

In de aanvangsfase was KV Mechelen veruit de betere ploeg, zonder echt doelgevaar te creëeren. Na een dik kwartier spelen kon de thuisploeg echter toch toeslaan. Marsa legde na een goede flankvoorzet netjes af met het hoofd, waarna Lauberbach de 1-0 binnen werkte. De Duitse aanvaller is duidelijk in betere doen sinds het ontslag van coach Hasi.

Het antwoord van de bezoekers mocht echter gezien worden. Enkele minuten na de 1-0 kreeg Schrijvers immers de ruimte om uit te halen en de Leuvense aanvoerder knalde de bal netjes binnen aan de tweede paal. Daarmee legde hij ook meteen de ruststand vast, al moest OHL-doelman Leysen nog vol aan de bak om een owngoal te voorkomen.

Grote misser Pflücke

Na de pauze duurde het een tijdje alvorens noemenswaardige kansen volgden. Mechelen had wel het veldoverwicht, maar deed daar te weinig mee. Met nog een dik kwartier op de teller volgde echter een unieke kans. Pflücke had de bal maar binnen te tikken voor een leeg doel. De Duitser trapte echter hoog over. Van een misser gesproken.

Ook Vanrafelghem liet nog een goede mogelijkheid liggen en dat kwam KVM bijna erg duur te staan. In de slotminuten pakte Verlinden immers uit met een afstandsschot, zijn poging belandde echter op de lat. En zo bleef het uiteindelijk bij 1-1. De Europe Play-Offs blijven zo erg spannend, met voorlopig slechts drie punten verschil tussen de eerste en vijfde plaats.

Wie eindigt dit seizoen het hoogste in de Europe Play-Offs?

Meest recent

Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

34
34
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

3
3
"Ik kon het niet maken om bij Union te tekenen"

Union moest in de zomer alweer op zoek naar vervangers voor heel wat sterkhouders. Daarvoor ging het ...

46
46
Simeone strooit lof naar Club: "Lastigste ploeg in de CL"

Club Brugge is er woensdagavond opnieuw in geslaagd om een zeer knap resultaat neer te zetten in de ...

179
179
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

78
78
RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

RSC Anderlecht ontsloeg Besnik Hasi, wat een zeer logische beslissing was. De zoektocht naar een ...

241
241
'Bundesliga-club zet Belgische verdediger op shortlist'

We haalden al meermaals aan dat de Belgische clubs meer kansen moeten geven aan Belgische spelers. ...

41
41
Hoeneß met heel straffe openbaring over Kompany

Bij Bayern München zijn ze tevreden over Vincent Kompany. Hij bracht weer rust en prijzen naar ...

138
138
'Anderlecht hakt knoop door: dit moet nieuwe TD worden'

Bij RSC Anderlecht willen ze binnen een aantal weken een nieuwe sportief directeur aanstellen. Ze ...

381
381
‘Keiharde breuk: Club Brugge dumpt absolute topspeler’

Bij Club Brugge staat er achter de schermen een harde beslissing op springen. Contracten, loonmassa ...

1231
1231
Vanaken en Mignolet gaan voor megastunt: "Dan kan alles"

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van. Het speelde 3-3 tegen Atlético ...

114
114
De Condé: "Kans groot dat hij KRC Genk verlaat"

Bij KRC Genk lopen heel veel spelers in de kijker. Head of Football Dimitri De Condé heeft ...

359
359
Spaanse pers ziet tal van uitblinkers bij Club Brugge

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van in het Jan Breydelstadion. Ze speelden ...

430
430
'Anderlecht krijgt gigantische opdoffer te verwerken'

RSC Anderlecht is op zoek naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi. De Brusselaars hebben ...

317
317
Leko baalt: Club met grote tegenvaller naar Madrid

Club Brugge speelde 3-3 tegen Atlético Madrid. Dat was al bij al een correct resultaat in het ...

253
253
Fiere Verhaeghe maakte brandhout van arbitrage: "Aan de rust ..."

Club Brugge is een historische avond rijker in de Champions League. Na een spectaculaire comeback ...

363
363
Club zege ontnomen tegen Atlético? Analisten vellen verdict

Club Brugge KV heeft woensdag opnieuw voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. Zo ...

471
471
Waanzinnige UCL-stunt Bodo/Glimt, peperdure slipper Arsenal

In de Champions League staat een finalist van vorig seizoen op de rand van de uitschakeling in de ...

71
71
Jan Breydel davert! Club laat Atlético sprakeloos na comeback

Club Brugge heeft zijn kansen op de 1/8ste finales van de Champions League gaaf kunnen houden. In de ...

309
309
'Trainerswending Anderlecht: Taravel krijgt voorwaarde'

RSC Anderlecht zou in grote lijnen rond zijn met zijn beoogde nieuwe trainer Alfred Schreuder. Maar ...

520
520
Code rood voor bondscoach Garcia: "Een catastrofe!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

625
625
"Pure diefstal" - Club-fans furieus na dubbele penaltyfase

Club Brugge KV beleefde woensdagavon een tegenvallende start van de Champions League-partij tegen ...

336
336
Rampscenario Club: Atlético profiteert van pijnlijke penalty

Club Brugge kruiste woensdagavond in de Champions League de degens met Atlético Madrid. Maar ...

70
70
Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

198
198
UCL: Newcastle haalt sloophamer boven, sterspeler scoort 4 keer

Deze week worden de heenmatchen in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. In ...

25
25

Meer sportnieuws