Puike knal Schrijvers houdt Europe Play-Offs razend spannend

door
Puike knal Schrijvers houdt Europe Play-Offs razend spannend

In de Europe Play-Offs blijven de verschillen bovenaan het klassement voorlopig erg beperkt. Leider KV Mechelen kreeg zondag nochtans de kans om een klein kloofje te slaan. Maar op eigen veld bleef Malinwa steken op een 1-1-gelijkspel tegen directe concurrent OH Leuven. 

De Mechelaars hadden vorige week een pak slaag uitgedeeld aan Dender (5-2) en die goede prestatie wou men uiteraard bevestigen tegen OHL, een directe concurrent voor de eindzege in de Europe Play-Offs. De Leuvenaars hadden op hun beurt een dubbele voorsprong weggegeven op Westerlo (2-2). Zij wilden dus iets rechtzetten.

LEES OOK: Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Schrijvers prikt terug

In de aanvangsfase was KV Mechelen veruit de betere ploeg, zonder echt doelgevaar te creëeren. Na een dik kwartier spelen kon de thuisploeg echter toch toeslaan. Marsa legde na een goede flankvoorzet netjes af met het hoofd, waarna Lauberbach de 1-0 binnen werkte. De Duitse aanvaller is duidelijk in betere doen sinds het ontslag van coach Hasi.

Het antwoord van de bezoekers mocht echter gezien worden. Enkele minuten na de 1-0 kreeg Schrijvers immers de ruimte om uit te halen en de Leuvense aanvoerder knalde de bal netjes binnen aan de tweede paal. Daarmee legde hij ook meteen de ruststand vast, al moest OHL-doelman Leysen nog vol aan de bak om een owngoal te voorkomen.

Grote misser Pflücke

Na de pauze duurde het een tijdje alvorens noemenswaardige kansen volgden. Mechelen had wel het veldoverwicht, maar deed daar te weinig mee. Met nog een dik kwartier op de teller volgde echter een unieke kans. Pflücke had de bal maar binnen te tikken voor een leeg doel. De Duitser trapte echter hoog over. Van een misser gesproken.

Ook Vanrafelghem liet nog een goede mogelijkheid liggen en dat kwam KVM bijna erg duur te staan. In de slotminuten pakte Verlinden immers uit met een afstandsschot, zijn poging belandde echter op de lat. En zo bleef het uiteindelijk bij 1-1. De Europe Play-Offs blijven zo erg spannend, met voorlopig slechts drie punten verschil tussen de eerste en vijfde plaats.

Wie eindigt dit seizoen het hoogste in de Europe Play-Offs?

Meest recent

Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

57
57
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

73
73
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

91
91
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

40
40
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

248
248
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

131
131
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

438
438
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

163
163
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

219
219
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

453
453
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

693
693
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

318
318
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

686
686
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

124
124
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

379
379
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

595
595
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

46
46
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

542
542
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

63
63
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

261
261
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

435
435
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

582
582
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

154
154
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

331
331
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

336
336

Meer sportnieuws