Liverpool zet champagne koud, Chelsea maakte dure slipper

36 stemmen
Liverpool zet champagne koud, Chelsea maakte dure slipper

Het is slechts een kwestie van tijd alvorens Liverpool FC de Engelse titel mag vieren. Daags na het puntenverlies van achtervolger Arsenal FC, pakte LFC wel de volle buit tegen West Ham United: 2-1. Chelsea FC liet dan weer dure steken vallen, terwijl Tottenham Hotspur een zoveelste afgang incasseerde.

Een week geleden leek er toch nog wat leven te komen in de Engelse titelstrijd nadat Liverpool zich liet verrassen door Fulham. Maar dat bleek uiteindelijk slechts een stuiptrekking. Zo zette de koploper inmiddels orde op zaken. Terwijl uitdager Arsenal zaterdag punten verspeelde tegen Brentford, bleef de ploeg van coach Slot foutloos op eigen veld.

Van enige marge was wel geen sprake. Diaz had de score na een dik kwartier spelen geopend, maar Liverpool slaagde er niet in om de kloof verder uit te diepen. En zo kon West Ham via een owngoal langszij komen. In de slotminuten tekende Van Dijk echter voor de winnende treffer: 2-1. Het telt nu 13 punten voorsprong met nog slechts zes speeldagen te gaan.

LEES OOK: 'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Dure slipper Chelsea

De strijd om de overgebleven Champions League-tickets blijft gelukkig wel spannender. Manchester City en Aston Villa hadden eerder dit weekend al de volle buit gepakt, dus was het aan Chelsea om gepast te reageren. Maar de Blues begonnen dramatisch aan de thuismatch tegen Ipswich Town. Zo stond de nummer 18 in het klassement na een dik halfuur al op een dubbele voorsprong.

Vlak na rust knokte Chelsea zich echter terug in de match. Zo zorgde Cucurella voor een aansluitingstreffer en bij het ingaan van de slotfase kon Sancho de bordjes weer in evenwicht brengen. Daar bleef het evenwel bij: 2-2. Chelsea moet de vierde plaats zo aan City laten, maar telt slechts één puntje minder. Villa heeft evenveel punten als de Blues en Newcastle achtervolgt op amper één punt.

Tottenham blijft aanmodderen

Ondertussen zijn bij Tottenham alle ogen gericht op de Europa League. In de Premier League loopt het immers van kwaad naar erger. Zondag werd namelijk ook met 4-2-verloren op het veld van Wolverhamton Wanderers, dat door deze zege stilaan zeker lijkt van het behoud. Tottenham zakt terug naar een dramatische vijftiende plaats. Het lijkt dan ook steeds onwaarschijnlijker dat coach Postecoglou volgend seizoen nog op post zal zijn.

Tottenham is dit seizoen de grootste teleurstelling in de Premier League ...

Meest recent

Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

16
16
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

98
98
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

83
83
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

171
171
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

168
168
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

333
333
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

326
326
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

237
237
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

70
70
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

96
96
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

173
173
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

53
53
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

61
61
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

500
500
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

126
126
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

176
176
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

183
183
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

916
916
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

98
98
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

250
250
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

120
120
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

81
81
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

36
36
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

375
375
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

101
101

Meer sportnieuws