Liverpool zet champagne koud, Chelsea maakte dure slipper

door
Liverpool zet champagne koud, Chelsea maakte dure slipper

Het is slechts een kwestie van tijd alvorens Liverpool FC de Engelse titel mag vieren. Daags na het puntenverlies van achtervolger Arsenal FC, pakte LFC wel de volle buit tegen West Ham United: 2-1. Chelsea FC liet dan weer dure steken vallen, terwijl Tottenham Hotspur een zoveelste afgang incasseerde.

Een week geleden leek er toch nog wat leven te komen in de Engelse titelstrijd nadat Liverpool zich liet verrassen door Fulham. Maar dat bleek uiteindelijk slechts een stuiptrekking. Zo zette de koploper inmiddels orde op zaken. Terwijl uitdager Arsenal zaterdag punten verspeelde tegen Brentford, bleef de ploeg van coach Slot foutloos op eigen veld.

Van enige marge was wel geen sprake. Diaz had de score na een dik kwartier spelen geopend, maar Liverpool slaagde er niet in om de kloof verder uit te diepen. En zo kon West Ham via een owngoal langszij komen. In de slotminuten tekende Van Dijk echter voor de winnende treffer: 2-1. Het telt nu 13 punten voorsprong met nog slechts zes speeldagen te gaan.

LEES OOK: 'Club Brugge de waanzin voorbij: transfersom van 48 miljoen'

Dure slipper Chelsea

De strijd om de overgebleven Champions League-tickets blijft gelukkig wel spannender. Manchester City en Aston Villa hadden eerder dit weekend al de volle buit gepakt, dus was het aan Chelsea om gepast te reageren. Maar de Blues begonnen dramatisch aan de thuismatch tegen Ipswich Town. Zo stond de nummer 18 in het klassement na een dik halfuur al op een dubbele voorsprong.

Vlak na rust knokte Chelsea zich echter terug in de match. Zo zorgde Cucurella voor een aansluitingstreffer en bij het ingaan van de slotfase kon Sancho de bordjes weer in evenwicht brengen. Daar bleef het evenwel bij: 2-2. Chelsea moet de vierde plaats zo aan City laten, maar telt slechts één puntje minder. Villa heeft evenveel punten als de Blues en Newcastle achtervolgt op amper één punt.

Tottenham blijft aanmodderen

Ondertussen zijn bij Tottenham alle ogen gericht op de Europa League. In de Premier League loopt het immers van kwaad naar erger. Zondag werd namelijk ook met 4-2-verloren op het veld van Wolverhamton Wanderers, dat door deze zege stilaan zeker lijkt van het behoud. Tottenham zakt terug naar een dramatische vijftiende plaats. Het lijkt dan ook steeds onwaarschijnlijker dat coach Postecoglou volgend seizoen nog op post zal zijn.

Tottenham is dit seizoen de grootste teleurstelling in de Premier League ...

Meest recent

'Nieuwe miljoenendeal: Club krijgt cruciaal nieuws in dossier-Seys'

Club Brugge zal ook in 2026 ongetwijfeld weer gaan cashen op de transfermarkt. Men wil de ...

59
59
'Totale wending bij Bayern: Kompany staat perplex'

Bayern München is ijzersterk aan zijn tweede seizoenshelft begonnen en won tot dusver al zijn ...

51
51
TRANSFERUURTJE 'Club zwiert met miljoenen, toptransfer Stroeykens'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

154
154
'Grote kuis in Anderlecht: plotwending in de maak?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, zowel op inkomend als uitgaand vlak zowat de meest bezige ...

199
199
Done deal: Union maakt uitgaande transfer bekend

De nederlaag tegen Bayern München betekent wellicht het einde van de Champions League-campagne ...

37
37
'Club Brugge heeft beet: toptransfer in kannen en kruiken'

Tot dusver bleef het rustig bij Club Brugge, maar dat blijkt slechts kalmte voor de storm. Tenslotte ...

359
359
'Oosting grijpt in: trio geslachtofferd bij Antwerp'

Op het veld van hekkensluiter Dender ging Antwerp vorige week voor het eerst sinds Joseph Oosting ...

231
231
Nood breekt wet: Leko verrast met basisploeg Club Brugge

Een week na de thuisnederlaag tegen La Louvière krijgt Club Brugge straks Zulte Waregem over ...

503
503
Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

395
395
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

297
297
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

68
68
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

114
114
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

744
744
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

576
576
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

281
281
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

344
344
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

864
864
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

385
385
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

338
338
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

438
438
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

185
185
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

183
183
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

101
101
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

325
325
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

323
323

Meer sportnieuws