Eén wissel in basiself Union, Hasi houdt vertrouwen

door
Eén wissel in basiself Union, Hasi houdt vertrouwen

Union SG kan zaterdag al tot de winnaar van het weekend kronen in de Champions' Play-Offs. Maar dan moet de huidige nummer drie in de stand wel de volle buit pakken op eigen veld tegen RSC Anderlecht. Ref Lothar D'Hondt fluit de derby in het Dudenpark om 20u45 op gang.

De Unionisten zijn sterk begonnen aan de nacompetitie en pakten tijdens de eerste twee speeldagen telkens de volle buit. Indien het die zegereeks kan doortrekken tegen de Brusselse rivaal, doet het sowieso een gouden zaak. Club Brugge en KRC Genk, die de top 2 momenteel bevolken, spelen zondag immers tegen mekaar en dus zal minstens één van hen punten verspelen.

Daar wil Union ten volle van profiteren en dus is enkel een zege tegen Paars-Wit voldoende. Coach Pocognoli rekent daarvoor vooral op de jongens die tijdens de vorige twee duels het verschil maakten. Achterin kiest hij wel voor Leysen in plaats van Machida. De jonge Van de Perre behoudt de voorkeur op Vanhoutte, die op de terugweg is na een blessure.

LEES OOK: Hubert en Pocognoli plots op bezoek bij… Kompany

Hasi wisselt niet 

Anderlecht begon op zijn beurt tegenvallend aan de PO's en ging in de twee voorbije duels telkens onderuit. Voorlopig heeft de trainerswissel dus nog niet veel opgeleverd. Maar vorige week op eigen veld tegen Genk was er wel beterschap merkbaar ten opzichte van een week eerder in Brugge. Die goede lijn wil Paars-Wit dan ook doortrekken in het Dudenpark.

Coach Hasi moet wel nog steeds verschillende geblesseerde spelers missen. En dus besluit hij om resoluut dezelfde starters als een week eerder te kiezen. Met het drietal Simic-Adryelson-Hey in de defensie dus en met Maamar en Angulo als vleugelbacks. Jongens als Augustinsson, Leoni en Ashimeru moeten opnieuw hopen op een invalbeurt.

Wie wint?

Meest recent

'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

35
35
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

9
9
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

192
192
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

238
238
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

242
242
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

11
11
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

28
28
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

46
46
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

87
87
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

79
79
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

59
59
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

336
336
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

150
150
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

287
287
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

124
124
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

453
453
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

256
256
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

208
208
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

164
164
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

236
236
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

67
67
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

718
718
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

59
59
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

80
80
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

127
127

Meer sportnieuws